A Végzet Ereklyéi-re épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Hírek
10.14. -Új fejléc
12.22. -Karácsonyi bál
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
» Hey, Brother - Dem & Paris
Today at 2:10 am by Paris Deveroux

Pént. Feb. 24, 2017 6:40 pm by Cora Graham

» Thea mami ajándékdoboza
Szer. Feb. 22, 2017 9:09 pm by Dorothea Coldstone

» I'm just don't know... - Magnus & Jace
Szer. Feb. 22, 2017 12:38 am by Jace Herondale

» Kész vagyok!
Vas. Feb. 19, 2017 4:09 pm by Demetrius A. Ignite

» Old Friend - Thea & Magnus
Szomb. Feb. 11, 2017 1:04 am by Dorothea Coldstone

» Now it's history - Jace & Tessa
Vas. Feb. 05, 2017 11:20 pm by Tessa Gray

» What a surprise... - Thea || Ruko
Vas. Feb. 05, 2017 8:42 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Vas. Feb. 05, 2017 7:55 pm by Dorothea Coldstone

Top posting users this month
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Tessa Gray

Demetrius A. Ignite

Paris Deveroux

Magnus Bane

Cora Graham

Ruko Masashi

Namikaze Reishi

Raziel

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Kaname vs Noel - Újratöltve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Noel Dessauge

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTéma: Kaname vs Noel - Újratöltve   Kedd. Jan. 17, 2017 11:13 pm

Amikor ide érkezett, már akkor felfigyelt arra, hogy bőven akadnak a szigeten kihasználatlan területek, ezáltal pedig kiaknázatlan üzleti lehetőségek. Ezeket akkor még csak fejben vázolta fel magának, de most már kész prezentációja van. Tábla grafikonokkal, tervrajzokkal, valamint kijelző és projektor... na ezekkel mit bajlódott mire rájött, hogyan működnek, hát az maga volt a rémálom.
Pedig tényleg minden segítséget megkapott hozzá, az egyik tag lelkesen tanította arra is, hogyan működik a laptop, és csak néhányszor akasztotta ki a rendszert és az idegeket, mire összehozta ezt az egészet.
Így jár az, akinek odáig terjed a technika, hogy van egy telefonja, és az életben nem használt még semmi mást.
A laptoppal birkózás eltartott pár napig, aztán mikor ott végzett, hát mindent dugott mindenhová, mire sikerült arra a kis kütyüre rámentenie mindent, hogy utána a projektorhoz csatlakoztatva ott jelenjen meg, ahol akarja. A kivetítőn.
Meg mert volna esküdni, hogy az idősebb vámpírnak már ősz hajszálai is voltak a végére, de nagyon türelmes volt vele, mint aki értette volna, hogy ha sosem látott ilyet, akkor bizony a nulláról kell megtanulnia.
Minden készen áll, időpontja van, így szépen felszerelkezve el is indul Kanaméhoz, hogy bemutassa az ötleteit, hátha van köztük használható. Szerinte mind az, de ez egészen más kérdés. Mivel várják, így kopogással jelzi, megérkezett, majd ha választ kap, már bent is van, azaz becipel mindent.
-Jó estét, szia! Kidolgoztam néhány ötletet, hátha elnyeri a tetszésedet.
Azt nem merné állítani, hogy nem izgul, mert ilyet még sosem csinált, azaz igen, de azok mind-mind a nekromanciához kötődtek valamint a rúnákhoz, ez meg más, azaz nem teljesen, de mégis, mert ehhez is kell majd használnia a tudását.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kaname Kazushi

Hozzászólások száma :
20

TémanyitásTéma: Re: Kaname vs Noel - Újratöltve   Szer. Jan. 18, 2017 5:19 pm

Noel
&
Kaname
Idézet
Nygalmas napnak ígérkezik a mai is, nem látok egyenlőre semmit, ami felbolygatna, hacsak azt nem számítom annak, hogy a nemrég belépett újonc, Noel jelentkezett be üzleti javaslatai megvitatására. Ami mondjuk felkeltette a figyelmem, és nem mellesleg az is hogy az egyik tag majdnem hajhullást kapott, mire megtanította a fiúnak a technikai felszerelés használatát. Ezen mondjuk kuncogtam egy kicsit, de legalább tanul, és hajlandó haladni, fejlődni, ami minden esetben értékelendő, talán ezért is döntöttem úgy hogy meghallgatom mit talált ki, hiszen még az is lehet hogy használhatóak lesznek az ötletei.
Kényelmes félig üzleti megjelenésben várom az egyik tárgyalóban hogy előadhassa, és a helyszín is csak azért lett ez, mert itt van nagy kivetítő és projektor. A laptop bekapcsolva és hátradőlve egy cigit szívva várom hogy megérkezzen.
- Gyere csak! - szólalok meg amikor kopogtat, de vérének hála már messzebbről is megérzem hogy jön. Ahogy bejön, intek neki hogy pakoljon le, és készülődjön elő ahogy szeretne.
- Hogy érzed magad a szigeten? Minden rendben van? - kérdezem addig is, hiszen fontosnak érzem hogy mindenki aki idejön, be tudjon illeszkedni hogy utána hatékony részét képezze a nagy egész gépezetnek, ami a klán erejét adja.

Music ©
Noel Dessauge

Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTéma: Re: Kaname vs Noel - Újratöltve   Szer. Jan. 18, 2017 7:53 pm

Szeret itt tartózkodni, még ha nincs is túl régóta, de tetszik neki. Egyrészt a sziget is nyugodtabb, nem zavarják a munkában, másrészt a tagokban kellemesen csalódott. Eleinte izgult, hogy egyáltalán befogadnak e egy ifjút, de senki nem volt elutasító, senki nem akarta azonnal a fejét venni, ha valamit elrontott. Sőt, türelmesen elmagyarázták neki, mi hogyan működik egy klánon belül.
-Jól, köszönöm, rendesek a tagok, segítőkészek. Feltérképeztem a szigetet, az adottságait. Ebből kifolyólag akadt néhány ötletem. Az egyik például, hogy ha már úgy is vízparton terül el, akkor be lehetne iktatni egy olyan városnéző túrát ami a kikötőből indulna, kalózhajó lenne alapból, a személyzet természetesen beöltözve. Van kereslet az ilyesmire, és ráadásul a hajón is fogyasztanak. Ahogy átböngésztem, Amerikában elég kevesen vetették eddig be, de ahol igen, ott mind-mind sikeresen működik. Néhány kimutatást is készítettem arról, hogy előtte-utána hogyan növekedett a forgalom. Lehetne nappali túra is, és éjszakai is.
Lehet, kicsit meredeken hangzik amit kiötlött, de szerinte igenis használhatóak, főleg ha már a tengerpart is adott. Ezt lehetne akár rendszeresen is, vagy időszakosan, ahogy jobban kijön.
-A másik ötletem az a temető. Na nem arra gondoltam, hogy akkor több halottat kellene szerezni, de az is benne van a pakliban. Az emberek szeretik a borzongást. Lehetne hirdetni olyan túrákat, melyeket a kíséretek köré csoportosítunk, azaz kísértet túrát. Láttam elhagyatott sírokat, kriptákat, ahol ezeket gyönyörűen lehetne kivitelezni, és nem kell hozzá más, csak néhány csontváz például. A többit meg tudom oldani.
A temető a második otthona, ismeri mint a tenyerét, tudja, hol érdemes nekifogni bárminek is, hol talál olyan csontvázat amit használhat is, és a tudása is megvan ahhoz, hogy megfelelően hadba állíthassa őket. Meg másokat is. Persze nem árt, ha szemlélteti is az ötleteit.
-Itt és itt látható, hogy mivel a sziget népessége nem annyira kiemelkedő a többi kerülettel szemben, de sikeresen idevonzzák a látogatókat az állatkert és társai, akkor ezzel a szálloda még üzletképesebb lehetne. Egy kalózhajó itt, vagy kettő, és akár még kalózháborúkat is lehet rendezni a tengeren, mindenképpen látványos elem lenne. Egy szálloda prospektusában sem találtam hasonlót, szóval még egyedivé is válhatna. Ne csak cápa miatt jöjjenek erre.
Milyen király lenne, ha a vendég belecsöppen egy kalóztámadásba, hát nem? Örök emlék, és akkor nem csak az marad meg benne, hogy pihent egy jót a szállodában.
-A kísértet túra is nyerő elem lehet, csak kell mellé egy jó körítés. Biztos, hogy voltak itt megmagyarázhatatlan halálesetek. A paranormális jelenségek érdeklik az embereket, és ha ezt ügyesen megcsináljuk, akkor két legyet ütünk egy csapásra. Vagy rosszabb esetben hármat. egyrészt az illető jól érzi magát, elégedetten távozik, másrészt ezáltal ajánlani fogja és visszatér, harmadrészt, hát na... maximum plusz egy delikvens a temetőben. Ez a rosszabb eset.
Hol a tábláján mutogatja a grafikonokat, elemzéseket, hol a projektoron a terveket, kivitelezéseket és egy előre elkészített teljes makettet. A képeken vannak előugró tetemek, szellemek, vagy éppen az effekteknek köszönhetően hangok. Már azt is megnézte, hogy a temető mely pontjain lenne érdemes ezeket létrehozni úgy, hogy ha esetleg valaki még egyszer eljönne, még véletlenül se ott történjen valami, ahol előzőleg.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Kaname vs Noel - Újratöltve   

Kaname vs Noel - Újratöltve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nagoyaka Kiyoshi újratöltve (Aida Atsumori)
» Képregények