A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
» Forth Wadsworth - Bro' Meeting
Today at 6:41 pm by Darryn Yates

» Yacht kikötők - Dear Father
Today at 2:08 pm by Darryn Yates

» Notice me, senpai...
Today at 1:17 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Today at 12:28 pm by Dorothea Coldstone

» Thea mami ajándékdoboza
Today at 9:10 am by Dorothea Coldstone

» Surprise - Darryn & Noel
Today at 2:00 am by Noel Dessauge

» Hell or Heaven
Yesterday at 2:33 pm by Vendég

» Kou & Celi
Yesterday at 11:48 am by Kouji Asashima

» Are you okey?
Szomb. Máj. 20, 2017 11:18 pm by Namikaze Narao

Top posting users this month
Alexander Lightwood

Dorothea Coldstone

Vitaly Rayt

Jace Herondale

Noel Dessauge

Enzo di Canio

Magnus Bane

Kaname Kazushi

Darryn Yates

James Carstairs

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

What a hapiness... Lera && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keith Crosseria

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTéma: What a hapiness... Lera && Keith   Vas. Jan. 22, 2017 7:38 pm

Újabb átlagos nap, nem is tudom mihez lenne kedvem, leginkább semmihez, még Aalerát sincs kedvem bosszantani, de már egy ideje nem jártam felé, bizonyára repesni fog a boldogságtól, ha meglát valahol. A falka házban dekkolok, mert miért ne tenném ha már egyszer vérfarkas vagyok és még egy szadista alfa is kijutott. Bár úgy hallottam a szomszédaink igen erőteljesen váltottak, és valami szöszi lenyomta azt a zakkant csávót. Érdekelne miféle alak lehet, ha ennyire egyszerű kör volt a dominancia harc, nem mindennapi látvány lehetett. Én is megnéznék már valami hasonlót, bár Crag... a halál se tudja, de elég állandónak néz ki itt.
Délutánra jár már mire ráveszem magam hogy elugorjak a lakásomhoz, és valami emberi külsőt varázsoljak magamnak, mert meglátogatom Lerát a munkahelyén, úgyis jól esne egy két korsó sör. Motorral robogok oda, fekete szűkszárú nadrágban és egy feliratos pólóban meg mellényben. Semmi extra A hajam is csak szélfútta és gyorsan befésülöm, mielőtt belépnék és elfoglalnék egy asztalt az egyik sarokban. Bájos mosollyal, integetek a lánynak, akinek az agyára megyek. Nem tudom miért, de baromi jó móka mindig ráhozni a frászt, pláne ha éjjel nem számít társaságra.
- Szia, drágaságom. Jöhet kapásból egy dupla chivas és egy korsó sör abból a csapolt világosból, értem? - villantom rá máris a rám jellemző farkas vigyort.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aalera Laroux

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTéma: Re: What a hapiness... Lera && Keith   Csüt. Jan. 26, 2017 12:53 am

Váratlan események vannak, voltak, lesznek. Pedig csak egy átlagos napnak indult ez is. Miközben a reggelim fölött gubbasztottam, aminek a fele odaégett azon tűnődtem mi jöhet még?! Persze választ aligha kapok, majd a nap ha úgy hozza. Kilenckor már az összes szék le van pakolva, a kávé gépek duruzsolnak én pedig végre megfordítom a nyitást jelző táblát. Az első vendég pontosan öt perccel később érkezik, a szokásos feketét kéri két édesítővel. Precízen szervírozom, majd az újra nyíló ajtó felé kapom a fejem, a munkába rohanó latte-s nő. A tejszínhabot nehogy kihagyjam!!!! Érkezik még egy-két ember egy kisebb csoport ezzel pedig elúszik a délelőtt. Egy muffint sikerül megennem délre de aztán megint jön a hajtás. Egyik ember a másik után. Alig győzöm az asztalokat jó lenne egy társ megint. Végül újra nyílik az ajtó és ahogy arra fordulok majdnem leöntöm forró teával a várakozó vendéget. Sűrűn szőtt elnézések között öntöm tele a csészéjét, majd az integető sörény felé veszem kopogós lépteimet. Rátenyerelek az asztalra miközben hallgatom a rendelést, majd felvont szemöldökkel pislogok rá.
-Keith! Kocsma a túloldalon. Latte, vagy fekete?-a két legutálatosabb opciót hozom fel, na igen, ő egy váratlan eseménynek is betudható jelenség! Miért akkor jelenik meg mikor még javában dolgozom?
-Még hosszú órák vannak zárásig. Rosszkor jöttél!-mosolygok édesdeden, majd meg sem várva a rendelés korrigálását ott hagyom. Majd szólha döntésre jutott addig a többi vendéget is ki kell szolgálnom.
Keith Crosseria

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTéma: Re: What a hapiness... Lera && Keith   Pént. Ápr. 14, 2017 5:09 pm

Megöl az unalom otthon, és mivel semmi újdonság nem történik, a betolakodót megtalálták, elindulok hogy megkeserítsek pár életet, mert én olyan áldott jó alak vagyok. Balhés, nyűgös és még vérfarkas is. Halmozott előnyök ha valaki meg akarna halni, mert nem okozna nehézséget elvenni más életét. Nekem nem, bár eddig szerencsére még nem kellett, de tudom hogy én nem vagyok olyan erős erkölcs csősz mint Derek volt, mielőtt Nicoló ki nem iktatta. Mi vérfarkasok vagyunk, nem jótékonysági intézmény és nem erkölcsi normák szerint élünk, hanem a túlélésért.
Végül is betérek a kis kávézóba és elmosolyodom ahogy Lerát elönti a pulykaméreg a jelenlétem miatt. Elhelyezkedek az egyik asztalnál, és az itallapot nézegetem, mintha csak érdekelne is hogy mi van rajta, holott rég nem érdekel.
- Ne legyél ilyen gonosz, Lera. A múltkor a barátnőd kiszolgált whiskeyvel és sörrel is - sóhajtok drámaian és ledobom a lapot az asztalra ahogy ránézek. Fűzöld szemeim kaján fénnyel csillannak meg.
- Akkor legyen latte, meg egy csokis-kókuszos fánk - közlöm még mielőtt itt hagyna, mert láttam a pultnál fánkokat és szeretem az édességet és a péksüteményt. Pláne ha csokis töltet is van benne, nem csak csokimáz a tetején.
- Tudom hogy mikor van zárás, de nem körülötted forog az életem, mielőtt azt hinnéd. Van egy szabad órám, amikor kávé szünetet tartok, és rohanok tovább, és hogy hogy nem, ez a kávézó esett az utamba. Hát nem érdekes véletlen? - mosolyodok el bájosan ahogy hátradőlök és közszemlére teszem szaggatott nadrágom, és bakancsom. Nem vagyok egy tipikus öltönyös fazon.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: What a hapiness... Lera && Keith   

What a hapiness... Lera && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal