A Végzet Ereklyéi-re épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Hírek
10.14. -Új fejléc
12.22. -Karácsonyi bál
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
» Hey, Brother - Dem & Paris
Today at 2:10 am by Paris Deveroux

Pént. Feb. 24, 2017 6:40 pm by Cora Graham

» Thea mami ajándékdoboza
Szer. Feb. 22, 2017 9:09 pm by Dorothea Coldstone

» I'm just don't know... - Magnus & Jace
Szer. Feb. 22, 2017 12:38 am by Jace Herondale

» Kész vagyok!
Vas. Feb. 19, 2017 4:09 pm by Demetrius A. Ignite

» Old Friend - Thea & Magnus
Szomb. Feb. 11, 2017 1:04 am by Dorothea Coldstone

» Now it's history - Jace & Tessa
Vas. Feb. 05, 2017 11:20 pm by Tessa Gray

» What a surprise... - Thea || Ruko
Vas. Feb. 05, 2017 8:42 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Vas. Feb. 05, 2017 7:55 pm by Dorothea Coldstone

Top posting users this month
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Tessa Gray

Demetrius A. Ignite

Paris Deveroux

Magnus Bane

Cora Graham

Ruko Masashi

Namikaze Reishi

Raziel

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

What a hapiness... Lera && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keith Crosseria

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTéma: What a hapiness... Lera && Keith   Vas. Jan. 22, 2017 7:38 pm

Újabb átlagos nap, nem is tudom mihez lenne kedvem, leginkább semmihez, még Aalerát sincs kedvem bosszantani, de már egy ideje nem jártam felé, bizonyára repesni fog a boldogságtól, ha meglát valahol. A falka házban dekkolok, mert miért ne tenném ha már egyszer vérfarkas vagyok és még egy szadista alfa is kijutott. Bár úgy hallottam a szomszédaink igen erőteljesen váltottak, és valami szöszi lenyomta azt a zakkant csávót. Érdekelne miféle alak lehet, ha ennyire egyszerű kör volt a dominancia harc, nem mindennapi látvány lehetett. Én is megnéznék már valami hasonlót, bár Crag... a halál se tudja, de elég állandónak néz ki itt.
Délutánra jár már mire ráveszem magam hogy elugorjak a lakásomhoz, és valami emberi külsőt varázsoljak magamnak, mert meglátogatom Lerát a munkahelyén, úgyis jól esne egy két korsó sör. Motorral robogok oda, fekete szűkszárú nadrágban és egy feliratos pólóban meg mellényben. Semmi extra A hajam is csak szélfútta és gyorsan befésülöm, mielőtt belépnék és elfoglalnék egy asztalt az egyik sarokban. Bájos mosollyal, integetek a lánynak, akinek az agyára megyek. Nem tudom miért, de baromi jó móka mindig ráhozni a frászt, pláne ha éjjel nem számít társaságra.
- Szia, drágaságom. Jöhet kapásból egy dupla chivas és egy korsó sör abból a csapolt világosból, értem? - villantom rá máris a rám jellemző farkas vigyort.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aalera Laroux

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTéma: Re: What a hapiness... Lera && Keith   Csüt. Jan. 26, 2017 12:53 am

Váratlan események vannak, voltak, lesznek. Pedig csak egy átlagos napnak indult ez is. Miközben a reggelim fölött gubbasztottam, aminek a fele odaégett azon tűnődtem mi jöhet még?! Persze választ aligha kapok, majd a nap ha úgy hozza. Kilenckor már az összes szék le van pakolva, a kávé gépek duruzsolnak én pedig végre megfordítom a nyitást jelző táblát. Az első vendég pontosan öt perccel később érkezik, a szokásos feketét kéri két édesítővel. Precízen szervírozom, majd az újra nyíló ajtó felé kapom a fejem, a munkába rohanó latte-s nő. A tejszínhabot nehogy kihagyjam!!!! Érkezik még egy-két ember egy kisebb csoport ezzel pedig elúszik a délelőtt. Egy muffint sikerül megennem délre de aztán megint jön a hajtás. Egyik ember a másik után. Alig győzöm az asztalokat jó lenne egy társ megint. Végül újra nyílik az ajtó és ahogy arra fordulok majdnem leöntöm forró teával a várakozó vendéget. Sűrűn szőtt elnézések között öntöm tele a csészéjét, majd az integető sörény felé veszem kopogós lépteimet. Rátenyerelek az asztalra miközben hallgatom a rendelést, majd felvont szemöldökkel pislogok rá.
-Keith! Kocsma a túloldalon. Latte, vagy fekete?-a két legutálatosabb opciót hozom fel, na igen, ő egy váratlan eseménynek is betudható jelenség! Miért akkor jelenik meg mikor még javában dolgozom?
-Még hosszú órák vannak zárásig. Rosszkor jöttél!-mosolygok édesdeden, majd meg sem várva a rendelés korrigálását ott hagyom. Majd szólha döntésre jutott addig a többi vendéget is ki kell szolgálnom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

What a hapiness... Lera && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal