Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Ha melletted ébrednék...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyHétf. Nov. 13, 2017 3:31 pm

Ha melletted ébrednék... pislognék, hogy mit ígértél nekem, hogy az ágyadban kötöttem ki, majd egy sokat sejtető kaján vigyorral az ajkamon füstté válnék.
Vissza az elejére Go down
Jace Herondale


Jace Herondale


Hozzászólások száma :
137

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptySzer. Nov. 29, 2017 12:16 am

Hűha, hát elcsodálkoznék rajta hogy mennyire törékenynek látszó szépség vagy, de mennyire nem az ideálom, és nem érteném miért kötöttem itt ki, szóval... Szépen csendesen odább állnék és remélném hogy Clary nem tudja meg xD
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyKedd Dec. 05, 2017 5:21 pm

Hogy mi vagyok? Cool Törékeny? Szépség? Ennyire bejönnék neked?
Vissza az elejére Go down
Ruko Masashi


Ruko Masashi


Hozzászólások száma :
158

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyKedd Dec. 05, 2017 5:54 pm

Annyira bejössz nekem Jora, hogy ki se engedlek xD Elkönyvelném magamban hogy valószínűleg tündérdrog volt a vacsiba és azért ébredhettem melletted, de.... merre jutok haza?!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 1:00 pm

Ki se engedsz mi? Cool Na ez a beszéd! Olyasmit feltételezel rólam, hogy csak úgy bedrogozlak? Nem sok ez egy picit, barátom? És már itt is akarsz hagyni?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 3:18 pm

Frászt kapnék, hogy nem Crag vagy, de cuki vagy úgyhogy amint te is felébredsz kérdezgetni kezdenélek... Hátha össze haverkodunk és el megyünk még együtt bulizni *.*
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 5:06 pm

ÚÚú benne vagyok, úgyis régen voltam partizni. *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyHétf. Dec. 18, 2017 9:36 pm

Lemennék kávét főzni, mert kávé előtt nem vagyok kedves, aztán elővenném Hysta-t, mert biztos, hogy valamit ő varázsolt félre. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ruko Masashi


Ruko Masashi


Hozzászólások száma :
158

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyHétf. Dec. 18, 2017 10:00 pm

Hát akkor eléggé félrevarázsolta ha már én is melletted ébredek O.O Nekem menyasszonyom van, és nem is hasonlít rád :")
Vissza az elejére Go down
Rune Kristofer Eklund


Rune Kristofer Eklund


Hozzászólások száma :
38
Age :
97

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyHétf. Nov. 05, 2018 8:31 am

Sajnos nagyon is bejössz nekem, de nem vagyok éppen a félrelépős típus, ezért valami másra gyanakszom, de biztos, ami tuti, lelépek, amint megtalálom a lábamat, amivel le tudok lépni.
Vissza az elejére Go down
Edward Larsen


Edward Larsen


Hozzászólások száma :
7

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2019 6:53 pm

Hát meglepődnék, mert nem számítottam farkasra az ágyamban, pasira meg pláne nem. Szerintem az első "kedves" mosolyommal elijesztenélek xD
Vissza az elejére Go down
Dorothea Coldstone


Dorothea Coldstone


Hozzászólások száma :
379
Age :
33

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2019 8:26 pm

Pánikolva ugranék ki az ágyból, mert te nem Ruko vagy! O.O Hogy kerültem mégis egy idegen férfi mellé, mikor sosem alszom a saját ágyamon kívül? ._.
Vissza az elejére Go down
Jace Herondale


Jace Herondale


Hozzászólások száma :
137

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyPént. Jan. 25, 2019 9:15 pm

Valld be Thea néni sok volt a tünci drog. Nekem olyannyira hogy én is eltévesztettem az ágyat, de veled ellentétben én.... gonoszul pózolnék, féloldalasan meztelenül amíg szívrohamot nem kapsz és Ruko le nem fejez engem xD
Vissza az elejére Go down
Gioia Selvaggio


Gioia Selvaggio


Hozzászólások száma :
42
Age :
543

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2019 11:44 am

... Átölelnélek, és a másik oldalamra fordulnék. Veled.
Vissza az elejére Go down
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 EmptySzer. Okt. 14, 2020 9:15 am

Addig néznélek, hogy milyen gyönyörű vagy, míg édesen alszol az ágyamban, és az emlékeimbe égetném ezt a gyönyörű pillanatot, hogy sose felejtsem el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha melletted ébrednék...   Ha melletted ébrednék... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ha melletted ébrednék...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: OOC :: Játékok-