Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics

by Michael Yesterday at 12:54 pm

by Zakhar Zharkov Hétf. Feb. 19, 2018 8:35 pm

by Caroline Wood Hétf. Feb. 19, 2018 8:10 pm

by Kara Lykins Vas. Feb. 18, 2018 5:54 pm

by Catarina Loss Vas. Feb. 18, 2018 12:24 pm

A hónap reagolói
Caroline Wood

Nicholas Russo

Zakhar Zharkov

Mikhal Zharkov

Matt Holey

Dorothea Coldstone

Alan Bret

Hayde Carter

Noel Dessauge

Camilla Wander

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Angyal: 2
Árnyvadász: 16
Boszorkány: 16
Démon: 4
Hellequin: 2
Tündér: 6
Mondén: 13
Vámpír: 17
Vérfarkas: 26
Music box

Share | 

Here we go - Dante & Enzoka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Enzo di Canio

Hozzászólások száma :
30

TémanyitásTárgy: Here we go - Dante & Enzoka   Pént. Május 12, 2017 7:06 pm

Dante& Enzo

Mégis hol az isten faszába van ez a jóember amikor én keresem? Mert naná hogy ilyenkor tűnik el úgy, mint a szürke szamár abban a bizonyos ködben. Általában tudom merre van az apám, de most valahogy elveszett a házban, de nem adom fel, meg fogom találni.
Végigkommandózom érte az irodát, az összes emeletet és szintet még a konyha asztal alá is benézek, hátha ott üldögél valami elborult állapotban de nem, ott sincs. Így kizárásos alapon marad a kert, ami tulajdonképpen cseszett nagy, de hát farkasok vagyunk kell a mozgás tér. Ryannel már elkezdtük kialakítani a kamera rendszert is, és most a kerti pavilon felé araszolok, ahol egy szőke fejet sejtek. Háhá, megvagy! A pavilon mellett áll elmélyülten és széles izmos háta szinte hívogat hogy rávessem magam, és hát ki vagyok én hogy ennyire ellent mondjak a késztetésnek? Örömmel adom meg neki és iramodok felé.
- Yaaaaa-haaaaaaa - csatakiáltással vetem rá magam a hátára és lábaimmal átölelem a derekát, mint valami túlméretes koala fonódok rá kedves apám hátára.
- Szia Apácska. Ha tudnád mióta kereslek.... de végre megvagy! - örömködök ahogy elhelyezkedek és átfogom a vállát hogy megtartsam magam. Meg hogy ne dobjon le, az is egy fontos szempont. Az meg pont nem érdekel hányan nézik végig a mutatványom.
- Szóval... gondolkoztam és kiötlöttem egy okosságot, amit majd megosztanék veled ha ráérsz éppen - kezdek bele, de nem mondom még az ötletem, mert ki tudja van-e más, fontosabb dolga mint engem hallgatni. Bár nem hinném, mert közel s távol senki nincs éppen.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dante di Canio

Hozzászólások száma :
51

TémanyitásTárgy: Re: Here we go - Dante & Enzoka   Szer. Dec. 13, 2017 10:29 am

Enzo – Dante

A kertet pásztázom már órák óta, tudni akarom, hogyan tudjuk teljes mértékben bombabiztossá tenni a székhelyünket, és azt nem lehet két perc alatt elintézni. Minden eshetőségre fel kell készülni és én szeretek is, kezdve a legapróbb lyuktól kezdve a kerítés sérülékenységéig, és így tovább.
Az egyik testőrrel mérem fel mindezt, tervrajzzal, jegyzetekkel és mindennel, ami ehhez szükséges, persze macerás, szó se róla, és valahol én is kezdem unni, de muszáj. Kedvcsinálónak már sörrel a kezünkben folytatjuk a munkát, amit éppen leteszek, mikor érkezik a fiam. Szerencséje.
-Pont így.
A csatakiáltásra felröhögök, szerencsétlen testőr olyan döbbent arcot vág, hogy az újabb röhögésre késztet. Intek neki, ez nálunk megszokott dolog, a falka életünkhöz hozzátartozik, nálunk nincs merevség és rugalmatlanság, így is tudja mindenki, hol a helye.
-Valld be, direkt kínzod magad Enzo. Ha akartad volna tudni, hol vagyok, elég lett volna, ha csak az energiákra figyelsz, de sebaj.
Nem dobom le magamról, helyette óvatosan engedem le, és egy kibontatlan sörre mutatok, szolgálja ki magát.
-Mondjad, kíváncsian hallgatom. Megbeszéltük, hogy itt kint mit kell megerősíteni, lecserélni, és hasonló apróságok. Nos, milyen okosságot találtál ki?
Érdekel, mert miért ne érdekelne? Tudom, hogy Ryannel elfoglalták magukat ők is, de egymásra mindig van időnk, ami lehet, meglepetést okoz a régi falkának. Okozhat is, itt tényleg nincs olyan, hogy elzavarjuk egymást, annyi időt mindenki tud szakítani a másikra, hogy meghallgassa. Ha nem, akkor az ténylegesen egy olyan időpont, ami azért ritka.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Here we go - Dante & Enzoka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ayanokoji Takashi / Dante
» Allen Dante
» Dante-Zevadar bányája
» Dante's night club