A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Dorothea Coldstone Yesterday at 1:38 pm

by Siri Nathanael Hétf. Nov. 20, 2017 4:44 pm

by Siri Nathanael Hétf. Nov. 20, 2017 3:21 pm

by Valerian King Hétf. Nov. 20, 2017 1:44 pm

by Aedion Ancarth Vas. Nov. 19, 2017 8:55 pm

by Clary Fray Vas. Nov. 19, 2017 11:58 am

A hónap reagolói
Pandora

Dorothea Coldstone

Caleb Blackarmour

Crag Marshall

Norman Crosseria

Ruko Masashi

Mark S. Crawley

Valerian King

Sammael

Deirdre C. Thuileann

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Bunny-tour; Ethan & Vit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vitaly Rayt

Hozzászólások száma :
58

TémanyitásTárgy: Bunny-tour; Ethan & Vit   Szer. Május 24, 2017 11:00 pm

Ethan & Vitaly
Alig pár perccel voltunk napnyugta után. A staten islandi vámpírklán főhadiszállásától alig fél saroknyira vártam egy ismerősömre, akivel programunk volt aznap estére. Amíg ott ácsorogtam, elgondolkodtam azon, hogy milyen sok vámpír barátot szereztem mostanában. Ha szerettem volna elmenni valakivel valahova, mindig a vérszívó haverjaim jutottak először eszembe. Ez csak akkor volt szívás, ha mindenképpen fényes nappal akartam bandázni. Az pedig viszonylag gyakran előfordult, így jópárszor hoppon maradtam. Erre még ki kellett találnom valamit, vagy átállni teljes éjszakai életre. Egyébként ezúttal Ethant vártam, egy embernek is nagyon fiatal vámpírpalántát. Néhányszor találkoztunk, amikor a környéken lógtam, és egészen összebarátkoztunk. Kedveltem a kissrácot, aranyos volt, és mikor pár napja megfogant a fejemben, amire most készültem, rá gondoltam először, akit szívesen elhívtam volna magammal. Három napja beszéltük meg a találkozót, telefonon. Megkérdeztem, hogy lenne-e kedve velem jönni, és ő beleegyezett, szóval ma mentünk nyuszit venni. Ezzel kapcsolatban már mindent elintéztem korábban, megtettem az összes szükséges előkészületet. Szereztem egy gyönyörű és hatalmas nyuszikifutót, játékokat, alomtálcákat, etetőt, itatót, szállítódobozt… még egy pici hámot és pórázt is. Nagyon izgatott voltam a leendő kis barátom miatt, mindent beszereztem neki, amire egy nyuszinak szüksége lehet. Aznap délután szénát és ennivalót is vittem haza neki, tehát minden készen állt a kis jövevény érkezésére. Igazából maga a nyuszi ötlet is alig két hete jött, azóta tervezgettem, és készültem erre az egészre. Mikor néhány napja felhívtam Ethant, akkor pontosult az, hogy honnan is szeretnék tapsifülest szerezni. Egy állatmenhelyre készültünk Staten Islanden, ahol nyuszikat is örökbe lehetett fogadni.
Mikor megláttam a fiút közeledni, elmosolyodtam, és ellöktem magam a faltól, aminek addig támaszkodtam a hátammal.
- Szia! Mizu? Örülök, hogy eljöttél – köszöntem neki lelkesen, amikor elég közel ért hozzám. A kísérőjének kurtán intettem egyet, majd a fiú mellé léptem, és lassan el is indultam vele a megfelelő irányba, miközben beszélgetésbe elegyedtünk.
- Találtam egy szuper helyet, ahonnan örökbe lehet fogadni nyuszikat. Azt hiszem, így lesz a legjobb. A tenyésztők túl sznobok, a kisállatkereskedésben pedig csak a pénzre mennek … a menhelyről viszont tényleg megmentek egy állatkát – vágtam is a téma közepébe, ami jelenleg foglalkoztatott. Túl izgatott voltam ahhoz, hogy ne a nyuszikról beszéljek. Már előre tudtam, hogy az este végére halálra fogom idegesíteni a fiút az áradozásommal, de egyelőre képtelen voltam visszafogni magam. Majd később kiengesztelem Ethant.
©Outfit
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ethan Keon O'Brien

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Bunny-tour; Ethan & Vit   Szer. Jún. 14, 2017 10:47 pm

Vitaly - Ethan

Ma este siet, szóval nem tököl órákat a fürdőben, sőt, még az öltözékével sem nyaggatja Lasht, mert nem akar elkésni. Szokása. 10 percet mindig sikerül, még akkor is, ha az órája előre van állítva. Mondta már, ez genetikailag van belekódolva, de ma olyan halálpontos, hogy ezt muszáj felírni.
Azonnal felkapja amit a nyuszinak szánt, és már iszkol is kifelé, hogy Vitalyval találkozzon. Mennek nyulat örökbe fogadni. Már ha a nyúl nem szökik meg miatta, de olyan édesek, nem? Kis puha szőrmókok. Egy törpenyúl az nagyon cuki, azt talán Lash sem dobná ki azonnal.
Egészen addig viszonylag normál tempóban közlekedik, míg ki nem szúrja a fiút, na ott kapcsol fénysebességre, és majd feldönti őt a rohamával.
-Sziaaaa Vitaly! Hoztam egy hordozót, kibéleltem szépen, tettem bele nasit is. Répát ne adj neki, mert egyébként nem tesz jót a nyusziknak. Menhely meg jó ötlet, de akkor szerintem nagyon sok nyúllal jövünk ki. Az baj? Elférnek nálad?
Belelkesült már akkor, amikor megtudta, a fiú mit tervez, lehet, hogy talán egy picire benevez, de Lash nem biztos, hogy örül neki. De ha beállít vele, vajon kidobja?
Csak nem olyan lelketlen, hát édes apró pici nyuszi.
Vitaly Rayt

Hozzászólások száma :
58

TémanyitásTárgy: Re: Bunny-tour; Ethan & Vit   Szomb. Jún. 24, 2017 7:04 pm

Ethan & Vitaly
Végül úgy tűnt, hogy mégsem kell aggódnom a túlpörgésem miatt, a fiú is hasonló állapotban volt, mint én. Mindketten nagyon ráizgultunk a nyuszi témára, és ő is ugyanolyan lendülettel hadart, ahogy én kezdtem az előbb. Végül is megértettük egymást.
- De cuki vagy! Nagyon felkészültél… te is szeretnél egy nyuszit? A répáról már olvastam, tudom, hogy az csak amolyan városi legenda – bólogattam nagy lelkesen. Büszke voltam rá, hogy mennyire utánajártam a dolgoknak, mindent megtettem, amit csak lehet, hogy a lehető legnagyobb kényelemben tartsam az új kis barátomat. Azt nem teljesen értettem, hogy ő miért hozott hordozót, de ha az én nyuszimnak szánta, akkor még bármikor eltüntethettem azt, amelyiket én hoztam.
- Azt hiszem, olyan 2-3 nyuszi elfér nálam. Elég nagy kifutót csináltattam, ketten tuti hogy kényelmesen lennének benne, de szerintem akár hárman is. De nem túl nagy a lakásom, szóval talán mégsem kéne elhozni az összes nyuszót a menhelyről… – tettem hozzá, kicsit elgondolkozva. Aztán már indultunk is a megfelelő irányba, a menhely felé. Közben még volt időnk beszélgetni bőven.
©Outfit

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Bunny-tour; Ethan & Vit   

Bunny-tour; Ethan & Vit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Soldier World Tour