A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Dorothea Coldstone Yesterday at 1:38 pm

by Siri Nathanael Hétf. Nov. 20, 2017 4:44 pm

by Siri Nathanael Hétf. Nov. 20, 2017 3:21 pm

by Valerian King Hétf. Nov. 20, 2017 1:44 pm

by Aedion Ancarth Vas. Nov. 19, 2017 8:55 pm

by Clary Fray Vas. Nov. 19, 2017 11:58 am

A hónap reagolói
Pandora

Dorothea Coldstone

Caleb Blackarmour

Crag Marshall

Norman Crosseria

Ruko Masashi

Mark S. Crawley

Valerian King

Sammael

Deirdre C. Thuileann

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

What do you want from me Brother?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
203

TémanyitásTárgy: What do you want from me Brother?   Szer. Jún. 28, 2017 9:20 am

____ Coldstone

Kor
18-20
Rang
Harcos
Play by
Valami sötét hajú, kicsit fiatalabb férfi
Faj
Árnyvadász
Státusz
Foglalt
Kapcsolatod a karakterrel

Te vagy az öcsém, akivel azóta nem találkoztam, hogy megszületett. Hiába én vagyok az elsőszülött, téged mindig is sokkal többre becsültek a szüleink és egy fiút akartak helyettem, aki te lettél. Mivel nem rám vágytak, eltaszítottak maguktól és miután megszülettél, folyamatosan az orrom alá dörgölték, téged mennyivel jobban szeretnek, hogy még inkább belém rúgjanak. Az igazság az, ötletem sincs, milyen vagy igazából, mindig csak távolról láttalak a Londoni Intézetben, mielőtt eljöttem onnan. Valószínűleg csak a pletykákból és a szüleink leírásaiból ismersz, mert teljesen más körökben forogtunk és anyáék amúgy sem engedtek egymás közelébe minket. Nem utállak, mert téged jobban szeretnek, de nem nagyon akarok veled találkozni, hiszen csak még inkább arra emlékeztetsz, milyen kegyetlenül is bántak velem a saját szüleim.
Éppen ezért hatalmas meglepetés nekem, hogy egyszer csak megjelensz az Intézetemben, mondván, hogy meg akarsz ismerni. Nem tudlak hova rakni, ötletem sincs, mit akarsz tőlem igazából és miért jöttél egészen idáig.

What it feels like holding on for dear life to this rock, like you are in a death grip tango with the sun

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

What do you want from me Brother?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal