A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
» Cheza Roah Sails
Today at 5:42 pm by Cheza Roah Sails

» Lovely little girl - Sybil && Aedion
Today at 3:39 pm by Aedion Ancarth

» Wake the white wolf... - Camea & Enzo
Vas. Szept. 17, 2017 11:01 pm by Enzo di Canio

» Watchtower of the West - Reishi & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 6:54 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 3:13 pm by Dorothea Coldstone

» Wedding preparation - Clary & Thea
Csüt. Szept. 14, 2017 1:46 pm by Dorothea Coldstone

» Thea mami ajándékdoboza
Csüt. Szept. 14, 2017 12:28 am by Dorothea Coldstone

» Forever darkness in my soul... - Thea & Ruko
Szer. Szept. 13, 2017 11:55 pm by Ruko Masashi

» Zyra & Darryn
Kedd Szept. 12, 2017 10:07 pm by Zyra Rockwood

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Aedion Ancarth

Sybil Cassie Kane

Zyra Rockwood

Paris Deveroux

Ruko Masashi

Zerdella Grams

Darryn Yates

Enzo di Canio

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Kaname és Meo: A fürdőben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Akechi Meo

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Kaname és Meo: A fürdőben   Szomb. Júl. 08, 2017 8:23 am

A sensei és az új veszedelem@
Ahogy végigsietek az előtérten, ketten is megpróbálnak megállítani, közülük nem az az elszántabb, akinek ténylegesen ez lenne a feladta, mint testőr, hiszen ő felismert, hanem egy idősebb nő, aki szerint nem tehetem be a lábam a fürdőbe, amíg ruhában vagyok. Normál esetben egyet is értenék vele, de a mostani ismereteim fényében, a legkisebb mértékig sem érdekel, sem  a hagyomány, sem pedig az illem.
Talán kissé durvábban szólok rá, mint kellene, de végre összehúzott szájjal, és egy világmegsemmisítő pillantással odébb áll. Ahogy ez megtörténik intek a fejemmel az őrt álló vámpírnak, hogy jelentsen be. Én pedig az engedély után, a cipőm levéve, zokniban indulok a medence felé, elhaladva a zuhany részeknél. A medence előtt megállok, és egy apró meghajlás után kezdek csak bele:
- Sensei, kérlek bocsáss meg, hogy fürdő közben merlek zavarni, de erről mindenképp tudnod kell! -
Mivel szemmel láthatólag, eszében sincs közelebb jönni, így kénytelen vagyok, én odaugrálni hozzá a köveken, hisz nem szándékozom a vízbe merülni, egyébként sem mostam még le magam. Egy nagyobb kiugrón megállok, hogy hosszú fekete kabátom elrendezzem magam körül, ne lógjon a vízbe. A zoknimon és a nadrágom szára már így is csupa víz.
Leguggolva pedig egy dobozt veszek elő, úgy harminc x húsz centiméterest, hogy megmutassam neki.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kaname Kazushi

Hozzászólások száma :
42

TémanyitásTárgy: Re: Kaname és Meo: A fürdőben   Kedd Júl. 25, 2017 1:07 am

Meo & Kaname

Kivételes nap a mai, mivel éppen nem a szállodai ügyeimmel vagyok elfoglalva, hanem egy magánfürdőbe igyekszem, ami bár nem az enyém, az egyik klántagom tulajdona, és bármikor bejelentkezhetek éjszakai fürdőzésre, amikor senki nincs ott rajtam kívül csak egy két megbízható ghoul és ifjonc akik tanulják a klán működését, és hogy hogyan kell bánni másokkal. Most is éppen ide igyekszem a Jáde fürdőbe. Egyszerű fekete nadrágot viselek, széles övvel, és egy nyitott nyakú fehér inget, semmi extra. Ma csak vendégeskedek, nem vagyok főnöke senkinek. Itt nem. A megjelenésem fiatalosnak, harmincnak sem nézhetek ki, fekete hajam a japánokra jellemző és orgonaszín szemeim sötét lencsék mögé rejtem.
A fürdőben kellemes félhomály uralkodik és a füstölőknek is kellemes illatuk van és nem fullasztó. A hátsó medence felé indulok, ami eléggé forró vizű és a bejáratnál lévő tárolószekrényeknél az egyikbe hajtogatom a ruháim, és oda teszem az értékeim is, telefont, kulcsokat és minden mást. Aztán a törülközőt a fejemre teszem és belépek a medencébe a meleg vízbe. Egy sóhajjal ereszkedek bele a fürdővízbe és merülök nyakig.
- Micsoda kellemes... - sóhajtom ahogy ellazulok a melegben és hagyom hadd keringjenek a gondolataim ahogy akarnak. Már majdnem aludtam amikor megjelenik az egyik leghűbb szolgálóm és ghoulom, Meo. Akechi Meo. A lépteire kinyitom a szemeim, és végigmérem. Lustán, alaposan és mélyrehatóan.
- Meo - köszöntöm, ahogy kicsit felülök, de így is a kulcscsontomig látszom csak a vízből.
- Mondd csak, miért jöttél? Nyilván fontos oka van, ha ide jöttél, mert tudod hogy nem szeretem ha zavarnak fürdés közben - mosolyodom el, és hagyom hadd jöjjön csak közelebb. Nem bántanám, mert Meo nagyon hasznos nekem, igazi hidegvérű gyilkos, olyasmi mint én, csak ő még ember. Én pedig régóta nem vagyok az. Mindennek ellenére kedvelem őt, még emberileg is. Kellemesen hűvös és simulékony jelleme egészen más mint a fiaimé, és sokszor őt viszem magammal testőrnek is.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kaname és Meo: A fürdőben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Képregények