A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
» Wait - Magnus & Alec
Today at 8:15 pm by Alexander Lightwood

» Do you want to talk about it? -- Kris & Elliot
Yesterday at 10:33 pm by Elliot Reed

» My dear brother-Mist&Magnus
Csüt. Okt. 19, 2017 11:48 pm by Magnus Bane

» Szólánc
Csüt. Okt. 19, 2017 8:54 pm by Akechi Meo

» Ha melletted ébrednék...
Csüt. Okt. 19, 2017 8:53 pm by Akechi Meo

» Ez vagy az?
Csüt. Okt. 19, 2017 8:47 pm by Akechi Meo

» Idézzünk ezerig
Csüt. Okt. 19, 2017 6:22 pm by Ruko Masashi

» Feszültségek - Caleb & Ruko
Hétf. Okt. 16, 2017 11:00 pm by Caleb Blackarmour

» Neverending story... - Marcus & Ramirez
Hétf. Okt. 16, 2017 5:29 pm by Marcus Wallach

A hónap reagolói
Alexander Lightwood

Magnus Bane

Elliot Reed

Kristopher S. Morgan

Rune Kristofer Eklund

Cheza Roah Sails

Akechi Meo

Namikaze Narao

Ramirez de la Ver

Ruko Masashi

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Welcome in the luxury - Noel & Lash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lash Blackwood

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Welcome in the luxury - Noel & Lash   Vas. Júl. 09, 2017 1:37 am

Norl

és ©

Lash

A szigeten járok megint, egy kissebb munkából jövök éppen hazafelé, és gondoskodnom kell mindenről. Ethant értő kezekre hagytam erre a fél napra, mert teljesen magára hagyni nem merem. Elég jól ismerem őt, tudom hogy valami bajt keverne még nekem, de megnyugtattak hogy nem történt semmi baj. Így hát ahelyett hogy azonnal felé mennék, tudok tenni egy kis kitérőt is, és meglátogatom a kisöcsém, vagyis hát fogadott kisöcsémet, Noelt. Múltkor hallottam hogy valaki mesélte hogy a kicsi vámpír bátyjának fogadott, de ezt tőle még nem hallottam mondjuk, csak pletyka szinten, azokra meg oda kell figyelni, mert az információ hatalom.
A Cerberosban lépkedek már az alagsorban, hogy megtaláljam a szobáját, és amikor odaérek elé, be is kopogtatok. Egyszerű a megjelenésem, egy kék farmer, szürke felsővel és a kedvenc kockás ingem, meg edzőcipő.(Nagyjából mint a képen.) A hajamban egy napszemüveg, csak a megszokás kedvéért. Türelmesen megvárom míg Noel kiszól, mert hallom hogy bent van. Csak utána nyitom ki és lépek be.
- Szia Noel. Na hogy érzed magad itt a csillogás közepette? - kérdezem tőle ahogy elmosolyodom és már nem zavartatom magam, sokszor elmondta hogy a sátor szélére nyugodtan letelepedhetek.
- Most értem vissza egy munkából, remélem nem bánod hogy beugrottam hozzád - magyarázom meg hogy miért törtem rá csak így.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Welcome in the luxury - Noel & Lash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal