A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
» Wait - Magnus & Alec
Today at 8:15 pm by Alexander Lightwood

» Do you want to talk about it? -- Kris & Elliot
Yesterday at 10:33 pm by Elliot Reed

» My dear brother-Mist&Magnus
Csüt. Okt. 19, 2017 11:48 pm by Magnus Bane

» Szólánc
Csüt. Okt. 19, 2017 8:54 pm by Akechi Meo

» Ha melletted ébrednék...
Csüt. Okt. 19, 2017 8:53 pm by Akechi Meo

» Ez vagy az?
Csüt. Okt. 19, 2017 8:47 pm by Akechi Meo

» Idézzünk ezerig
Csüt. Okt. 19, 2017 6:22 pm by Ruko Masashi

» Feszültségek - Caleb & Ruko
Hétf. Okt. 16, 2017 11:00 pm by Caleb Blackarmour

» Neverending story... - Marcus & Ramirez
Hétf. Okt. 16, 2017 5:29 pm by Marcus Wallach

A hónap reagolói
Alexander Lightwood

Magnus Bane

Elliot Reed

Kristopher S. Morgan

Rune Kristofer Eklund

Cheza Roah Sails

Akechi Meo

Namikaze Narao

Ramirez de la Ver

Ruko Masashi

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Jora Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jora Keegan

Hozzászólások száma :
2

TémanyitásTárgy: Jora Keegan   Kedd Júl. 25, 2017 6:16 pm

Jora Jung Keegan

Név
Jora, Jung
Kor
96
Faj
tündér
Rang
kém, harcos
Play by
Gong Myung
Foglalkozás
bűvész, harcos

"Tündérek mindenhol laknak! Nélkülük a fák, a kövek, a vizek forrásai, de még a hegyek, a dombok, a rétek és a vadcsapások is mind-mind a lelküket veszítenék!"
Kinézet

Baromi jó vagyok abban, hogy másokat megtévesszek a külsőmmel is, mert mondhatni az illúziók mestere vagyok. Az amúgy apró, eredeti alakomat általában 180 centire, vagy afölé szoktam nyújtani, hegyes füleimet gyakran rejtem álcával el. Mondhatni még soha senki nem látta az eredeti külsőmet, ezért mindenki azt hiszi, hogy baromi nagy durranás vagyok, pedig nem: viszonylag keveset viselek magamon a tündérjegyekből. Nincsen se zöld bőröm, se éles, pengére emlékeztető, hatalmas fogaim, ahogyan a hajszínem is alapvetően éjfekete árnyalatban pompázna... Ha nem tetszene jobban nekem minden más annál. Szóval a fajomnak mondhatni átlagosabb verziója vagyok, a fülem az egyetlen, ami mutatja a véremben áradó tündériség erejét, ennél több nem jutott nekem. Képes vagyok felvenni egy kisebb alakot is, de azt általában nem használom, illetve a pici, hártyás szárnyaimat is gyakran rejtem el a páncélom alá, vagy húzom be. Mestere vagyok az illúziókeltésnek, így ha az utcán sétálva megunom a piros felsőmet, gyakran változtatom szimplán kékké azt. Az arcom elég aranyos, és bizalomgerjesztő ahhoz, hogy az emberek megcsodálják a szépségemet akár messziről, akár közelről. A mosolyom is épp annyira kedves, amennyire ez szöges ellentétet mutat a belsőmmel. Ruhák terén leginkább a kényelmes, de színes és mutatós darabokat kedvelem, így semmi meglepő nincs abban, hogy a legtöbb cucc amit viselek az pasztell árnyalatokban pompázik.
Személyiség

Hogy milyen lennék? Ismered a tündérmeséket, ugye? Hát pontosan olyan vagyok, mint az ott igébe foglalt csodalények... Vagy talán mégse? Nos, kezdjük az elején. Mint a többi fajombeli, én sem tudok hazudni, ezért kifejezetten agyafúrt vagyok, tudod az a fajta, aki minden helyzetből képes kidumálni magát. Minderre azért van szükség, mert én egy olyan személy vagyok, aki másokért van, ergo szolgálatokat teljesítek. Ahogyan a történetekben a lények is, akikről olvastál, igen viszont itt el kell szakadni kicsit a történettől, ugyanis most jön az, amit nagyanyáid sosem fejtettek ki teljes egészében. Nem ingyen teszem azt, mert jótét lélek vagyok. Én vagyok a kéjes vágyak melegágya, aki csak akkor tesz meg érted valamit, ha mindazt kamatostul visszafizeted. Képtelen vagyok hazudni, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudom eltitkolni az igazságot. Pont ebben rejlik mindaz, amiből az erőmet nyerem. A mondénokat viszonylag könnyű átverni, viszont ott vannak a tapasztaltabb alvilágiak, és az árnyvadászok... Na velük már kissé nehezebb dolgom van, de mivel mindig a képességem pont az illúziókeltésben rejlik, képes vagyok arra is, hogy néhány lényt összezavarjak ezzel. Leginkább az alvilágiakra igaz, mert még nem találtam meg a módját annak, hogy az árnyvadász rúnán keresztül használjam a dolgokat, de folyamatos kutatásban vagyok, ahogy általában mindig. Nagyon szeretek tudni, mindig informálódni, ezért legalább annyi időt töltök az emberek világában, mint otthon, a tündéreknél. Tudni kell rólam, hogy elég játékos személyiség vagyok, ez pedig esetemben tökéletesen kétértelmű: imádok csibészkedni, amit mások baromi cukinak tartanak, viszont a durva játékért is rajongok. Ez csak annyit jelent, hogy nincsen semmi meglepő abban, ha „véletlenül” az egyik fél otthagyja a fogát. Nem igazán érdekelnek se a következmények, se más, mindig megszerzem azt, amit akarok. Ha valaki üzletelni szeretne, annak általában borsos ára van, sokszor nem állok meg annál előbb, hogy az illető az ép eszét, vagy a lelkét helyezze a tenyeremben. De igazából... Nem sok vizet zavarok. Pont azért, mert munkám szerint kémként dolgozom, így egyáltalán nem jellemző rám, hogy a középpontba akarnék kerülni. Könnyen barátkozom, felveszem mások ritmusát, viszont ha kell megálljt tudok magamnak parancsolni, és nem viszek el olyat, ami nem feltétlenül az enyém. Szeretek kivárni a legjobb pillanatokig, akkor élvezetes igazán a siker.
Történet

Ide kérjük az előtörténetet! Ez legyen legalább 300 szó, igyekezzetek betartani!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Jora Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal