A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
» Cheza Roah Sails
Today at 5:42 pm by Cheza Roah Sails

» Lovely little girl - Sybil && Aedion
Today at 3:39 pm by Aedion Ancarth

» Wake the white wolf... - Camea & Enzo
Vas. Szept. 17, 2017 11:01 pm by Enzo di Canio

» Watchtower of the West - Reishi & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 6:54 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 3:13 pm by Dorothea Coldstone

» Wedding preparation - Clary & Thea
Csüt. Szept. 14, 2017 1:46 pm by Dorothea Coldstone

» Thea mami ajándékdoboza
Csüt. Szept. 14, 2017 12:28 am by Dorothea Coldstone

» Forever darkness in my soul... - Thea & Ruko
Szer. Szept. 13, 2017 11:55 pm by Ruko Masashi

» Zyra & Darryn
Kedd Szept. 12, 2017 10:07 pm by Zyra Rockwood

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Aedion Ancarth

Sybil Cassie Kane

Zyra Rockwood

Paris Deveroux

Ruko Masashi

Zerdella Grams

Darryn Yates

Enzo di Canio

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Who are You - Jessie & Callum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Callum A. Dasan

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Who are You - Jessie & Callum   Szer. Aug. 30, 2017 1:05 pm

Jessie & Akasha

Egy egyiptomi témával foglalkozó estély, természetesen magam is a támogatók között vagyok, ezért érkeztem egyedül, csak két gyönyörű kutya kísér. Fáraó kutyák, nos nem csak a macska tenyésztés a hobbim, hanem a fáraó kutyáké is.  Minél tisztább a vérvonal, annál tökéletesebb példányokat lehet tovább vinni. Büszkén sétál mellettem a két kan. Egy pillanatra sem maradnának le tőlem. Még pórázt sem kell vennem melléjük. Valahogy ösztönösebben viselkednek a vámpírok mellett az állatok, tisztában vannak vele, hogy ki az erősebb, kit kell tisztelni. Gyakran állítanak meg egy fotó erejéig, a kutyákkal egyetemben, lassan már azt hiszem, hogy nem tudok eljutni a fedett kiállítás felé sem. Ramszesz fáraó relikviáit állították ki, magas a biztonság, tekintve, hogy milyen régi tárgyakról van szó. Kedvtelve állok meg a modern festészet és a digitális festészeti kiállítás előtt. Az embereknek igen nagy a képzelő erejük, megható, ahogy próbálják a régi Egyiptomot tisztelni az alkotásaikban, az isteneinket, és a kultúránkat, de messze vannak a régi Egyiptom fényétől.
Egy vörös boros poharat szorongatok kitartóan, és időnként lecserélem a teljesen vagy félig kiürült poharat, ügyelve arra, hogy hozzájuk hasonló látszatát keltsem. Ma öltönyt és nyakkendőt viselek, mellénnyel egyetemben, várnak tőlem egy szent beszédet is, nem írtam semmit, sőt kis kártyákat sem fogok használni, mert nem az én stílusom. Vámpír vagyok, könyörgöm. Aki tisztában van a mai este fontosságával, és közszereplőivel. Ezért is örülök, hogy nincs itt az öcsém, de nem jelenti azt, hogy nem próbál meg megjelenni valamilyen formában a mai estén. Még akkor is ha semmi köze a helyhez, csak engem akar bosszantani.
Az egész Central Parkot átváltoztatták egy élő, lélegző mementóvá, a felsőbb tízezer játszóházának egy pár órára. Lesz licit, az egyik pavilonban, és vannak nevetséges étel árusok is, azok részére akik a kongresszusi megbeszélésre egyáltalán nem hivatalosak, így a dísz vacsoráról is kiesnek. Milyen szerencse, hogy a két kutya miatt könnyedén táncolhatok ki az ilyen kínos étkezéses partikról. Bár olykor kénytelen vagyok úgy tenni, mintha… mint aki ugyan azt az ételt fogyassza, amelyeket ők.  
Már fél órája beszélgettem egy társasággal, nem mintha nem élveztem volna, de örültem volna, ha szabadulhatok, így a tekintetemmel kutattam, hogy hátha akad valaki akit megfoghatok magamnak, a kutyáim a lábam két oldalán feküdtek, igazán jól nevelten.
- Megint kegyed? – lepődtem meg újra a fotóson.   – Ha újra összefutunk, fizetni fog nekem a képekért amiket készít rólam.  –  a nő becsületére legyen mondva, bár a bugyiáig elpirult, mégis állta a sarat.
- Csak… annyira gyönyörűségesek, szeretném őket természetes közegben is lefotózni, nem csak egy ilyen estélyen. Az állatok fotózása a hobbim. – azzal átnyújtott egy névjegykártyát és már el is slisszolt. Jól teszi.  Nem mintha nappal kivinném őket sétáltatni, de a ghoulom talán igen, vele megejtheti a közös fotózást.
Nagy levegőt vettem, és végre szabadulhattam, így elindultam a park egy kicsit félreesőbb részére, ahol a kutyák ihattak és elvégezhették a dolgukat. Rám is rám fért egy kis csendesség, így a csillagos eget bámulva ácsorogtam egy darabig. Az íriszeim felkéklettek, és egy különös jelenést láttam, az utam keresztezni fogja egy olyan érdekes egyén útját, aki nem hétköznapi, hogy is volt? Az éremnek két oldala van?
De ez csak egy apró jóslatocska, nem biztos hogy valóra válik azonnal, vagy hogy lesz belőle valami, jó kapcsolat, ismertség, vagy esetleg ellenségek leszünk? Megráztam a fejemet és figyeltem a tóból lefetyelő kutyáimat.

Targaryen's Theme ⋮ szavak száma: ⋮ valami:  ⋮

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Who are You - Jessie & Callum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal