A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Aedion Ancarth

Sybil Cassie Kane

Zyra Rockwood

Paris Deveroux

Ruko Masashi

Zerdella Grams

Darryn Yates

Enzo di Canio

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Lovely little girl - Sybil && Aedion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aedion Ancarth

Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Lovely little girl - Sybil && Aedion   2017-09-11, 18:45

Sybil & Aedion
Egyedül vagyok a lakásban, ahová önkényesen beköltöztem Adam mellé, és rendbe szedtem kicsit. Nagyobbnak érződik, otthonosabbnak, és melegséggel van telve. Kivéve ha éppen vérre menő vitát vívunk egymással, de ma egész nap dolgozik, és reggel elvittem a fotózása helyszínére, én pedig egész nap intéztem a dolgaimat az emberi világba. Már egészen jól beilleszkedtem és van egy kis galériám és kávézóm ahol kiállítok képeket, és Adam rajzaiból is sok megfordul ott. Szeretem ahogy rajzol, kissé darkos tónussal, de zseniálisan kidolgozott részletekkel. Szeretem nézni is a képeit, és tudom hogy sokszor rajzol angyalt ami majdnem olyan mint én. Persze, nyilván véletlen.
Órákkal később érek haza az üres lakásba a bevásárlásommal, mert Adam még főzni is lusta, én pedig egészen jól elvagyok az emberi ételekkel. Szívesen fogyasztom, és készítem is őket, de a lakás nem üres. Persze, óvatosan lépek be de aztán ki is derül hogy a ki a kéretlen, kedves betolakodó, és megvetem a lábam, mert már érzem is ahogy lendületet vesz és a nyakamba csapódik. Ügyetlenül ölelem meg, a táskák miatt, de örülök a jelenlétének, kellemes felüdülés.
- Én is nagyon örülök neked Sybil, rég láttalak már - azaz legalább három napja, és az már régen volt. Lassan, óvatosan lefejtem a nyakamból hogy a konyhába mehessek, lepakolni a cuccokat.
- Meddig maradsz? Nincs kedved segíteni? - mosolyodok el, ahogy a szerzeményekre mutatok, amiből valamiféle vacsit készülök csinálni. Mert éhes vagyok.
music: valami ● Notes: Szeretettel <3 ● ©
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sybil Cassie Kane

Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Lovely little girl - Sybil && Aedion   2017-09-12, 22:50

Aedion & Sybil
Aaa, hulla vagyok meg még fáradt is. Ma igazán kegyetlen órarendű napom volt, az a kifejezés, hogy a hajam is fáj, új értelmet nyert számomra. Élettelenül vánszorgok el Adam lakásának irányába, mert ha még nekem innen haza kell zötykölődnöm, hát fel is akasztom magam. Minden egyes lépés fájdalmat okoz, a zoknim szerintem már vérben úszik. Ilyen az, amikor balett óránk van. Konkrétan úgy totyogok, mint egy befosott kiskacsa. Most liftezek, nincs az az isten, hogy még a lépcsőn is felkínlódjam magam, csak megyek, mint egy elcseszett zombi, elérem az ajtót és mennék is be, de csodálatosan felkenődöm az ajtólapra. Orral levettem, váltottam vele egy forró csókot, nevezhetjük aminek akarjuk, konkrétan megfejeltem. Morogva és sóhajtva túrok bele a zsebembe, megtalálom a fehér plüssnyulas kulcstartómat, aminek a kihúzásával jön a kulcscsomóm is. Nem hiába van nekem kulcsom ide is. Kiválasztom a megfelelőt, a zárba illesztem és már bent is vagyok. Visszazárni nem fogom, minek, már itt vagyok, én meg leharcipandázok mindenkit, aki betörne. Vaaagy szimplán összevérezem és sikítva elmenekül. Teljesen reális. Ki is lépek a cipőmből s a lilára váltó kék zoknimat nézve a sarkaimon bicegve bemászok a fürdőszobába, ahol sziszegve és nyüszítve de lehúzom a zoknit a lábamról s igyekszem lemosni róla az alvadt véremet. A táskámból kihalászott fáslival kötözöm össze úgy ahogy, de hát nem vagyok ápolónő na. Persze ahogy meghallom az ajtót, gyanakodva dugom ki a fejem, de miután meglátom a tollaska rikító buksiját, bicegve bár de odanyargalok a nyakába ugrani. Mert ez már csak ilyen Sybil védjegy.
- Tollaskaaaa!
Csatakiáltással vetődöm a nyakába, de ügyes és számít a hurrikánra, szóval kitámaszt és nem esünk el. Adam tanulhatna tőle, de ő mindig úgy meglepődik rajtam, hogy fesz elvágódunk mindketten. Egy kis nyunyurgatás és szorongatás után engedek a lefejtő mozdulatoknak s kicsit szisszenve bár, de leteszem a tappancsom a földre.
- Sokáig… Terveim szerint holnap innen megyek suliba, ha nem gond.
Pillogok rá nagy bociszemekkel, miközben kissé összegörnyedve, hátratett kézzel a befáslizott lábam fixírozom… meg a rajta megjelenő, átütő piros foltokat.
- Persze, szívesen! Mit készítünk?
Csillannak fel a szemeim, hiszen Aed is tudja, mennyire szeretek főzni. Mosogatni nem, de főzni azt nagyon!

Outfit ©Music
Note:Remélem tetszik :$

Aedion Ancarth

Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Lovely little girl - Sybil && Aedion   Today at 15:39

Sybil & Aedion
Túl sok kedvem nincs éppenséggel itthon lenni, de már nem tudom tovább húzni a hazatérést, és még kaját is akarok csinálni, mert ha Adamen múlik, akkor napi két szem kekszen él, meg egy bögre kávén és vízen. A végén éhen fog halni itt nekem, azt meg nem hagyhatom. Nem lennék valami jó angyal, és sosem térhetnék haza az enyémekhez. Csak az a hülye szőke feje is értené meg végre hogy ha együtt működik, akkor hamarabb megszabadul tőlem is, mert letudom a büntetésem.
A lakás viszont nem üres, és kissé gyanakodva lépek be, de meg is nyugszom mert megérzem Sybilt, és nem sokkal később már a nyakamban is lóg, mert minden alkalommal vetődik, és miután kétszer felborított, már betámasztok, és megvárom a rohamot.
- Még mindig Aedion, és nem tollaska, de már nem remélem hogy megjegyzed - kuncogok ahogy a fejét kocogtatom meg finoman jelezve, igazán megmaradhatna az agyában ez a részinformáció. Lepillantok a lábaira, ahogy felszisszen. Tudom hogy balettet is táncol, és az eléggé kegyetlen a lábnak, nem csoda hát hogy így néz ki. Ezre fordulatszámon pörög, szóval...
- Az remek. Adam örülni fog neki hogy itt vagy, ha már engem megint éppen utál - sóhajtok, ahogy a konyhába lavírozok a táskákkal és leteszem őket. Nem nehezek, csak hülye fogásuk van, és folyton ki akarnak csúszni a kezeim közül.
- Valamit, amibe van sok zöldség, vagy amihez köretnek lehet csinálni, hogy Adam is egyen, de ne fúvódjon fel - sóhajtom, mert igen, ezek fényében is figyelek hogy olyasmiket csináljak, amik laktatóak, de nem hízlalnak és nincs túl sok zsír bennük. Modell, és nem ehet össze bármit, de azért valamin élnie kell, és azt vettem észre szereti a főztömet ha épp olyan normális szakasza van.
- Előbb megnézem a lábad... - ültetem le egy székre, és lefejtem róla a kibomlott fáslit. Alaposan szemügyre veszem, és a kis sérüléseket amik véreznek, meggyógyítom. Percekig tartom felette a kezem, aranyszínű derengésben, és meleget érezhet ott, ahol sérült. Minden fájdalmát nem tudom elűzni, de legalább vérezni nem fog már.
- Az izomlázat és görcsöket csak enyhíteni tudom, pihentetni kéne hogy elmúljon, de ez nálad esélytelen szóval ennyit tudtam tenni - sóhajtok fel, ahogy a mosóládába dobom a fáslit. Következő körben megy a mosásba az is.
- Szóval van ötleted hogy mit főzzünk? - pakolok ki a szatyrokat így láthatja hogy sok mindenhez van alapanyag. Friss husi, zöldségek, fűszerkeverékek...
music: valami ● Notes: Szeretettel <3 ● ©
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Lovely little girl - Sybil && Aedion   

Lovely little girl - Sybil && Aedion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nagy Fenyves