Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics
by Chloe Salzburg Kedd Aug. 14, 2018 6:58 pm

by Aedion Ancarth Kedd Aug. 14, 2018 1:27 pm

by Aedion Ancarth Szer. Aug. 08, 2018 2:56 pm

by Liona Bianca di Canio Kedd Aug. 07, 2018 12:28 pm

by Tatyana Beherovsk Hétf. Júl. 30, 2018 10:56 pm

by Zyra Rockwood Vas. Júl. 29, 2018 3:03 pm

by Noel Dessauge Pént. Júl. 27, 2018 9:37 pm

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Aedion Ancarth

Liona Bianca di Canio

Chloe Salzburg

Kouji Asashima

Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share | 

I can't do this... - Mark & Kieran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kieran Hunter

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: I can't do this... - Mark & Kieran   Szomb. Okt. 28, 2017 11:23 pm

Mark && Kieran

Wretched and divine
Idegenként ácsorgok a nappaliban, tanácstalanul szanaszét álló hajjal és igen hiányos öltözékben. Csak valami szoros alsó van rajtam ami Mark szerint boxeralsó és ilyesmit minden pasi hord, hogy... hát mert kell. Nem fejtette ki igazán. A mondén világ nagyon idegen nekem, és én nem tartozom ide, de Mark meglepő alkut kötött, és így ő is, meg én is megszabadulhattunk a Vadűzésből, és most New Yorkban próbálunk lakni. Egész életemben a természetben éltem, furcsa nekem a lakás szűke és modern felszerelések, aminek még a felét sem tudom használni. Bár azt ígérte megtanít mindenre idővel. Most elment valamit vásárolni, és egyedül hagyott itt. Próbálom kitalálni mit tudnék csinálni nélküle és kimegyek a konyhába, mezítláb ahogy vagyok, és leülök reggelizni. Viszonylag egyszerű és biztonságos módon müzlit öntök egy tálba és tejet öntök rá. Nem sokkal később hallom meg hogy csapódik az ajtó és ezek szerint Mark is megjött.
- Szia! - köszönök neki, jelezve hogy a konyhában vagyok, és reményeim szerint ő is erre jön. Ő egészen jól elvan ebben a világban, de nekem idegen, és nem vagyok boldog hogy ennyire rá vagyok utalva, de szeretem őt szóval...Túl teszem rajta magam valahogyan. Fontosabb hogy együtt maradhattunk és a testvéreit is ismerheti, így minden kívánsága teljesült. Ő hazajöhetett, én nem tehetem többé tündérföldre a lábam.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Mark Blackthorn

Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: I can't do this... - Mark & Kieran   Csüt. Feb. 15, 2018 10:18 pm

Kieran & Mark
Lassan sétálok haza felé, a zacskónyi cuccal, amit vettem, a gondolataimba merülve. Boldog vagyok, hogy újra itt lehetek a családommal, mégis nagyon bánt, hogy Kieran ennyire nem érzi otthon magát. Láttam ma reggel is az arcán, hogy bár mosolygott, láttam a szemében a szomorúságot. Olyan üres szemekkel nézett rám, hogy bele sajdult a szívem.
Ahogy a Central Park mellett sétálok el lassan, eszembe ötlik valami. Ma jött el az idő, hogy végre kiszakadjon a lakásból, és megpróbálja megismerni a várost, ha már itt kell élnie velem. Néha bűntudatom támad, amiért elszakítottam Tündérföldről, és igyekszem boldoggá tenni amennyire tőlem telik.
Ahogy fordul, a kulcs a zárban elmosolyodom. Kellemes azért úgy haza érni, hogy tudom, a közös életünkbe térek haza, és nem az üres lakásba. Meghallom a hangját a konyhából és elmosolyodom. Lerúgva a cipőmet én is a konyha felé veszem az irányt, ahogy meglátom, nem bírom magamba fojtani mosolyomat, olyan édes, ahogy kócosa, boxerban ül a müzlije felett. Lerakva papírzacskót, és nyomok egy puszit a fejére.
- Szia, kócos! –mosolygok. – Hogy aludtál édes? –kérdezem mosolyogva, és elkezdem kipakolgatni a vásárolt dolgokat, néha vissza fordulva felé. Elnézem az arcát, igazán jól áll neki ez a kicsit zilált haj, a boxerről nem is beszélve. Végül, mire kipakolok mindent, ő is befejezi a reggelijét és elveszem előle a tányért és a mosogatóba rakom. Vissza fordulva látom, hogy engem figyel, úgyhogy mosolyogva óvatosan az ölébe helyezkedem, óvatosan átölelem a nyakát, és gyors csókot nyomok az ajkaira.
- Tudod, arra gondoltam, hogy ki kéne mozdulnunk. A Central Parkban van egy egészen jó állatkert. Szerintem tetszeni fog.

Feszülten várom a válaszát, nem tudom, mit szól a dologhoz. Ha az állatkert nem tetszik neki, egyszerűen csak sétálhatunk a parkban is, de szeretném, ha már kicsit kimozdulna itthonról. Rossz nézni, függetlenül attól, hogy igyekszem boldoggá tenni, és mindent megteszek, hogy jól érezze magát. Ahogy kicsit mocorgok, az ölében lassan simogatom a vállait, közben figyelem a szemeit, és várom, hogy mi lesz a válasza.
Idézet@

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

I can't do this... - Mark & Kieran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal