A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Darryn Yates Today at 1:56 pm

by Aaron Björningsgard Yesterday at 10:54 pm

by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 5:07 pm

A hónap reagolói
Jora Keegan

Crag Marshall

Richard D. Reeves

Jace Herondale

Mamoru Haruo Raiden

Dorothea Coldstone

Ruko Masashi

Logan Caevan Leath

Dante di Canio

Darryn Yates

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

I can't do this... - Mark & Kieran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kieran Hunter

Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: I can't do this... - Mark & Kieran   Szomb. Okt. 28, 2017 11:23 pm

Mark && Kieran

Wretched and divine
Idegenként ácsorgok a nappaliban, tanácstalanul szanaszét álló hajjal és igen hiányos öltözékben. Csak valami szoros alsó van rajtam ami Mark szerint boxeralsó és ilyesmit minden pasi hord, hogy... hát mert kell. Nem fejtette ki igazán. A mondén világ nagyon idegen nekem, és én nem tartozom ide, de Mark meglepő alkut kötött, és így ő is, meg én is megszabadulhattunk a Vadűzésből, és most New Yorkban próbálunk lakni. Egész életemben a természetben éltem, furcsa nekem a lakás szűke és modern felszerelések, aminek még a felét sem tudom használni. Bár azt ígérte megtanít mindenre idővel. Most elment valamit vásárolni, és egyedül hagyott itt. Próbálom kitalálni mit tudnék csinálni nélküle és kimegyek a konyhába, mezítláb ahogy vagyok, és leülök reggelizni. Viszonylag egyszerű és biztonságos módon müzlit öntök egy tálba és tejet öntök rá. Nem sokkal később hallom meg hogy csapódik az ajtó és ezek szerint Mark is megjött.
- Szia! - köszönök neki, jelezve hogy a konyhában vagyok, és reményeim szerint ő is erre jön. Ő egészen jól elvan ebben a világban, de nekem idegen, és nem vagyok boldog hogy ennyire rá vagyok utalva, de szeretem őt szóval...Túl teszem rajta magam valahogyan. Fontosabb hogy együtt maradhattunk és a testvéreit is ismerheti, így minden kívánsága teljesült. Ő hazajöhetett, én nem tehetem többé tündérföldre a lábam.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

I can't do this... - Mark & Kieran

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal