Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics

by Siri Nathanael Yesterday at 11:52 pm

by Zane Nyrani Yesterday at 12:01 am

by Aedion Ancarth Vas. Okt. 21, 2018 11:13 pm

by Aedion Ancarth Vas. Okt. 21, 2018 10:38 pm

by Sybil Cassie Kane Pént. Okt. 19, 2018 11:41 am

A hónap reagolói
Minerva Cheney

Namikaze Reishi

Aedion Ancarth

Sybil Cassie Kane

Dorothea Coldstone

Zane Nyrani

Rune Kristofer Eklund

Cheza Roah Sails

Namikaze Narao

Roderich Arlovski

Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share | 

Sötétedéskor a parkban - Wanda & Kagemaru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Sötétedéskor a parkban - Wanda & Kagemaru   Csüt. Nov. 02, 2017 1:48 pm

Ma azt hiszem jó éjszakának nézek elébe. A nap nagy részét henyéléssel töltöttem, nem szeretem a napfényt, késő délután pedig csak körülnéztem egy-két ismeretlen környéken. Nem tudom miért gondolom, hogy az éjszaka jól fog telni, de valami megérzés azt súgta, ma nem fogok unatkozni.
Ebben a parkban sem jártam még egyébként. Szép. Sokan jönnek ide romantikázni, úgyhogy ez egy jó vadászterület lesz a későbbiekben. Vagy akár már most is?
Egy fiatal, egészen helyes pofijú srác álldogál az egyik pad mellett csokorral a kezében. A virágcsokor elég nagy, így biztosan nem első randi, de sosem árt leellenőrizni mi a szándéka az ajándékkal, mielőtt akcióba lépek. Ki tudja, talán az anyjának hozta...
Felé sétálok és amikor odaérek hozzá úgy teszek, mint aki véletlenül botlik meg, pedig nagyon is direkt történt, azért, hogy megkapaszkodhassak a kezében.
-Jaj, elnézést. - villantok rá egy ártatlan pillantást. Az érintés megteszi a hatását, már tódulnak is a fejembe az emlékképei. Gyűrűválasztás egy drága ékszerüzletben. Nahát, nahát...
-Micsoda szép csokor. - nem haladok tovább, inkább boldogítom a legényt, aki idegesen nézelődik körbe. Megfogom a csokrot tartó kezét és egy hangyányit magam felé húzom, hogy beleszagolhassak a szirmok tömegébe.
-Te aztán csoda romantikus férfi vagy. - játszom az ártatlant, s közben odalépek közvetlen mellé és a füléhez hajolok. -Mit szólnál egy vad éjszakához mielőtt ellövöd életed baklövését. -suttogom a fülébe és a válaszra nem várva arcára simítom a tenyerem és csókot nyomok ajkaira. Nem kimondottan ellenkezik. Férfiak...
-Katherine! - kiált fel egy pár másodperc múlva, én pedig hátrapillantva meglátom a csalódottan toporgó menyasszonyjelöltet.
-Viszlát később, Tigris! - mondom hangosan, hogy a lány is hallja, majd elégedett vigyorral hagyom ott őket, hogy még ma este már életét is tönkretehessem...
Vissza az elejére Go down

Sötétedéskor a parkban - Wanda & Kagemaru

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pietro Maximoff / Higanyszál és Wanda Maximoff / Skarlát Boszorkány (elhunyt)
» Wanda Maximoff / Skarlát Boszorkány
» Ma éljjel egyedül vagyunk! - [Wanda&Tony]
» Whispers in the dark - [Wanda&Thanos]
» And we can't stop - [Pietro&Wanda]