A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások

by Dorothea Coldstone Yesterday at 9:12 pm

by Dorothea Coldstone Yesterday at 12:05 am

by Ruko Masashi Szer. Nov. 22, 2017 11:40 pm

by Marius Rowen Szer. Nov. 22, 2017 1:46 pm

A hónap reagolói
Pandora

Dorothea Coldstone

Caleb Blackarmour

Crag Marshall

Ruko Masashi

Norman Crosseria

Mark S. Crawley

Valerian King

Sammael

Deirdre C. Thuileann

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Questions - R 'n' D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Derek Coldstone

Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Questions - R 'n' D   Szomb. Nov. 11, 2017 9:31 pm

Raiden & Derek
I used to rule the world.

Itt vagyok, mert itt akartam lenni, de a nagy igazság az, hogy retek módra unom magam. Az egy dolog, hogy a nővérem megismerése a fő célom, melyet kitűztem magam elé, de neki se lehetek állandóan a nyakán. Pláne azért nem, mert a nyáladzása nem érdekel a vőlegényével. Az se érdekel, hogy egyáltalán nyáladzanak-e. Ellenben a pasi? Na az érdekelne, de mintha lepkehálóval kéne összevadászni róla az infókat Theából. És unom a kirakózást, ha nem halad. Nem véletlenül vágtam hozzá az 1000 darabos puzzlet Malcolmhoz, amikor meglepett vele. Hülye ötlet volt még akkor is, ha egyébként nagyon kúl módon összegyűjtötte rá és megszerkesztette az összes tetoválásomat. Szegény ördögnek fogalma nem volt arról, hogy miféle minták ezek. (Emlékeim szerint Cassie kirakta később, s az intézet falait díszíti odahaza. De az mindegy. A lényeg, hogy én nem szeretem a kirakóst.)
- Hé! - szólítok meg egy arcot a folyosón, lenyelve a fél falat almát, amin épp rágódom. - Hol a nyálban van itt valami szórakozási lehetőség?
Tudom-tudom, köszönnöm kellene. Rendesen. Meg bemutatkozni. Meg udvariasan lefutni egy fél maratont és utána az informális kérdésemet feltenni. De nem érdekel. Megesz a penész, ha nem eresztem ki valahogyan a gőzt.
- Kérsz almát?? - nyújtom Raiden felé a kérdéssel együtt az almát. No nem azt, amibe már beleharaptam, hanem amit a másik kezembe spejzoltam azzal a céllal, hogy beburkolom mindkét granny smitht. De ugye nem barlangban nevelkedtem. Ha már ilyen pofátlanul leszólítottam, legalább kínáljam meg valamivel. Mire nem jó, hogy már első nap megjegyeztem hol is a konyha. Bár inkább jegyeztem volna meg valami mást. Talán akkor nem téblábolnék itt, mint egy rakás szerencsétlenség.

Who are you? | viva la vida |

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Questions - R 'n' D

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal