Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Crag és egyéb skizó ének játékai Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Crag és egyéb skizó ének játékai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Crag és egyéb skizó ének játékai Empty
TémanyitásTárgy: Crag és egyéb skizó ének játékai   Crag és egyéb skizó ének játékai EmptyPént. Nov. 17, 2017 6:19 pm



A hozzászólást Crag Marshall összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 09, 2018 5:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Crag és egyéb skizó ének játékai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crag és egyéb skizó ének játékai   Crag és egyéb skizó ének játékai EmptySzomb. Nov. 18, 2017 8:17 am




Valaki és Másvalaki


- Nem vagy az a kertészkedős típus ha jól sejtem. Pedig jó adottságai vannak a kertnek - teszem hozzá, és felülök én is, törökülésbe vele szemben. Megszoktam már hogy ne a sarkaimra üljek az már elavultnak számít de mégis megteszem ha magam vagyok és meditálok a néma csendben. Alig várom hogy a kerti pavilon is megérkezzen és kialakíthassak egy pici szentélyt, ami talán segít túllépnem mindenen. Hallom az éjszakát, a neszeket, a motoszkálást mindazokat amiket utoljára felderítő koromban hallottam, amikor a tábor szélén ülve őrködve ez volt az egyetlen zaj amit hallottam. Rápillantok, nem enged a fejébe, nem tudom milyennek lát éppen ezekben a ruhákban, amik praktikusak, nagyon is. Lehet hogy kedvelni fogom. A francia divathoz képest bármi jobb, komolyan hiszen láttam őt is elegáns lovaglónadrágban, és zekében, felöltővel. Nem állt jól. Nem úgy mint ezek az öltönyök.
- Itt valóban jobban esik lenni, szép éjszakánk van - jegyzem meg és nem sietek sehová, miért tenném? A világ megvár ha már ennyi ideig várt rám, akkor már teljesen mindegy.
- Ki fogom költöztetni a sírköveket innen, a tetemeket meg elégettetem, nem hiányzik hogy visszajöjjenek valaha is zombiként. A sövény el fogja takarni a hiányzó kődarabokat onnan - válaszolok, nem akarok halottakkal együtt lakni, még akkor sem ha azok a kertbe vannak. Szűnjenek meg végleg létezni, ahogy kijár nekik.


Vissza az elejére Go down
 

Crag és egyéb skizó ének játékai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Do you want me? ~ Crag & Val
» Crag Marshall
» Don't touch me... - Crag & Keith
» Egyszer egy kutya... - Crag & Pandora
» Új tag, új poszt - Mon Petit Angel, Issac, Crag

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Egyéb-