Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics

by Leo Wrímans Yesterday at 9:19 pm

by Adam Vincent Kane Yesterday at 8:39 pm

A hónap reagolói
Alan Bret

Caroline Wood

Hayde Carter

Nicholas Russo

Cheza Roah Sails

Nathan Hyde

Camilla Wander

Patricia Devlin

Dante di Canio

Harmonia Eir

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Angyal: 2
Árnyvadász: 16
Boszorkány: 16
Démon: 5
Hellequin: 2
Tündér: 5
Mondén: 15
Vámpír: 17
Vérfarkas: 31
Music box

Share | 

Killing lonliness - Norman & Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wallace R. Strauss

Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Killing lonliness - Norman & Wallace   Pént. Dec. 01, 2017 3:48 pm

Norman & Wallace
Félkómás állapotban vagyok még, mikor csörögni kezd az a nyomorult telefon. Ha nem lennék rendőrségi alkalmazott, nem is lenne telefonom szerintem, hogy ne zaklassanak folyamatosan, de mivel az vagyok, nem sok választásom van, fel kell vennem a hívást.
- Strauss, tessék - szólok bele rekedten, hiszen nem rég ébredtem fel, és szándékomban állt egész délelőtt semmit tenni, és csak ebédre rendelni valamit egy közeli kifőzdéből. Szomorú sóhajjal intek búcsút ennek a tervemnek, amikor meghallom az egyik nyomozó hangját aki nagyon precízen röviden és tömören ismerteti a helyzetet, és közli azt is hogy hol kéne lennem, úgy perccel ezelöttre.
- Fél órán belül ott vagyok - ígérem neki nyögve, ahogy felállok, és már a ruháim után kutatok. Egy vakkanással köszön el, hogy Crosseria nyomozót keressem, és már sípol is a telefon.
- Hogy szakadna rád... - morgok, de megyek hiszen emberéletekkel játszunk, és mindenképpen nekünk kell nyernünk. Tíz perccel később már a kocsikulcsommal a zsebemmel és a kis válltáskámmal a vállamon zárom be a lakásom, hogy a nyomozás helyszínére érjek. Elvileg gyilkosság történt, de sok tényező nem vág össze, és hátha én átlátom majd őket.
Negyed óra vezetés után parkolok le a kordon mellett, és az igazolványom magamra csiptetve konferálom be magam a helyszínre. A legtöbben már ismernek, aki még nem azoknak meg be leszek mutatva ha úgy hozza a szükség. Megkérdezem az egyik közelben lévőt hogy melyik az a Crosseria nyomozó, és odasétálok hozzá.
- Üdv, Crosseria nyomozó ha nem tévedek. Wallace Strauss vagyok - mutatkozom be, talán ismerős lehet neki a nevem, nem tudom. Mindenesetre kezet fogok vele ha hajlandó, és hagyom magam kalauzolni hogy megtudja, miféle bűntény helyszínére cseppentem, és még mindig benne vagyok a megadott fél órában.
× MUSIC: sok szeretettel ×
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Killing lonliness - Norman & Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jason Liam Norman