A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Darryn Yates Today at 1:56 pm

by Aaron Björningsgard Yesterday at 10:54 pm

by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 5:07 pm

A hónap reagolói
Jora Keegan

Crag Marshall

Richard D. Reeves

Jace Herondale

Mamoru Haruo Raiden

Dorothea Coldstone

Ruko Masashi

Logan Caevan Leath

Dante di Canio

Darryn Yates

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Boldog apáknapját

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Crag Marshall

Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Boldog apáknapját   Kedd Dec. 05, 2017 6:15 pm

Rian nem hitte el nekem, hogy pénzen bármit meg lehet venni, még a legaljasabb, vagy legmeghökkentőbb dolgokat is, olyanokat, amiket elképzelhetetlenek. Igen, ez meglehetősen sértette a férfiúi büszkeségem, és talán nem a legjobb megoldást választottam, hogy bebizonyítsam az igazamat, de ezek után, azt hiszem, nem fog kételkedni többé a szavamban. Persze csak akkor, ha nem megy rögtön világgá, de a jövőbe látásért nem fizettem, úgyhogy majd kiderül.
Az egész egy apró veszekedésnél kezdődött, igazából már az egész nem is tűnik fontosnak, ilyen távlatból, csak egy mondat ragadt meg bennem: „Nem lehet pénzen mindent megvenni!”
A leglehetetlenebb dolgon akartam neki bebizonyítani, hogy márpedig igen is lehet, így történt, hogy összehoztam kerítettem egy démont, és egy sebészt, meg egy boszorkányt, és egy ájult Riant, aki még mit sem sejt az egészről. Nem mondom borsos ára volt, hogy méhet varázsoljanak Riannak, és hogy képes legyen a gyermeknemzésre, de ahogy elnézem a ma reggeli sápadt arcát, és, hogy ismételten a mosdóba siet, azt hiszem sikerrel jártam, és apák leszünk.
- Hozzak neked valamit, Kicsim? – kiabálok utána, hátha valamivel lehet enyhíteni ezeket a tüneteket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Valerian King

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Boldog apáknapját   Szer. Dec. 06, 2017 4:55 pm

Kicsit még mindig morgunk egymásra a pár nappal ezelőtti veszekedésünk után, ezt az is mutatja, hogy tüntetően háttal fordulva alszik nekem, miközben próbálok úrrá lenni háborgó gyomromon. Magamban számba veszem mi mindent ettem össze tegnap, és úgy döntök, valószínűleg az ebédre elfogyasztott sushi lesz a ludas, nem bírja a gyomrom a nyers halat. Ilyen állapotban készen lennék rá, hogy kimondjam, hogy oké, hülye voltam, én beszéltem baromságokat, de még mindig igaznak érzem amit mondtam: "Nem lehet mindent megvásárolni". Elvégre az én szerelmemet sem pénzért vette, és ezt ő is nagyon jól tudja. Nem a pénze érdekelt, hanem ő maga, és továbbra sem vagyok hajlandó kihasználni hogy ahogy ő fogalmazott "a pasim mocskosul gazdag". Bár lehet, hogy ezt kéne tennem, elvégre ő is ezt várja tőlem. Arra számítottam, hogy sértett büszkeségében haza fog állítani valami méreg drága cuccal, vagy olyasmire költ el egy rakás pénzt, amivel bizonyíthatja az igazát. Mit tudom én, egy furulyázó strucc, vagy valami hasonló ökörség.
Ahogy a rettenetes maró érzés felkúszik a torkomba felülök, és még pár másodpercig viaskodom a gyomrom tartalmával. Erre már Crag is felpislog, de látszik az arcán, hogy még félig alszik, én viszont nem bírom tovább. Valószínűleg úgy festek mint egy hulla, annyi erőt is érzek magamban, mégis sprintelek a fürdőszobába.
Aztán 15 perc múlva újra. Megint megfordul a gyomrom, megint émelyegni kezdek, de már nem küzdök a rosszullét ellen. Eddig is csak az ágy szélén ücsörögtem, annyira futotta, hogy egy alsónadrágot vegyek. Újabb sprint a fürdőbe, éppen csak elérek a kagylóig, mikor minden kijön belőlem ami még bennem volt.
- Ha nem tudnám, hogy lehetetlen azt mondanám terhes vagyok -morgok magam elé a wc mellett ülve, mert nem tudom, fel merjek-e állni.
A kérdése azért jól esik, nem szeretek haragban lenni vele, pláne nem ilyen kis piszlicsáré hülyeségek miatt. Végül is ez csak egy elszólás volt, mégis mind a ketten makacsul ragaszkodunk az igazunkhoz ilyenkor.
- Aha...egy pohár citromos vizet, légyszi! Az talán segít. -szólok vissza kicsit gyenge hangon, a gyomrom remeg a rosszulléttől.
Crag Marshall

Hozzászólások száma :
18

TémanyitásTárgy: Re: Boldog apáknapját   Szomb. Dec. 09, 2017 9:12 am

Elnézve szenvedését, lehet nem gondoltam át túlságosan alaposan ezt a bemutatót, mert csak a végeredmény lebegett a szemem előtt, ami két részből áll. Az egyik, hogy Rian ráébredjen igen is számít, hogy mennyi pénze van az embernek, mert, ha elég, akkor nincs lehetetlen, a másik pedig, hogy közös gyerekünk legyen. Oké, a terhesség része kimaradt a számításba vett sorok közül, nem igazán volt még dolgom gyermeket váró nővel, nemhogy férfival. Kerítenem kell valakit, aki jártas ebben az ügyben, és a segítségünkre lehet.
Mivel elég jó a fülem, még akkor is hallom a megjegyzését, ha csak egy morgásról van szó, és nem nekem címezte, de egyelőre úgy döntök, hogy majd akkor leplezem le, hogy ez az igazság, amikor már kicsit jobban van, és nem a wc kagyló felett görnyed.
- Máris hozom. – tápászkodom fel, és belebújok a konyhába vezető úton a fekete köntösömbe.
- Biztos jó ötlet citromos vizet inni ilyenkor? – kiabálok kintről, de közben persze csinálom, amit kért. Egyébként mintha valahol hallottam volna, hogy a terheseknek sok a sava, de hogy honnan szedtem ezt az információt, azt nem tudom megmondani már. Meg azt sem, hogy egyáltalán miért jegyeztem meg.
- Tessék. – nyújtom át neki, egy párnával, együtt, ami a feneke alá taszigálok, hogy ne a szőnyegen üljön, egy szál alsógatyában, padlófűtés ide vagy oda. Aztán megfordulok, hogy elakasszam az ajtóról az ő köntösét, és a vállára terítem.
- Hogy érzed magad? – ráncolódik a szemöldököm, és lázasan kutatok az agyamban, hogy vajon egy boszorkányhoz mégis milyen orvost kellene hívni. Talán az egyik fehér boszorkány tudna segíteni. Sőt mintha lett volna egy, akiről az a hír járta, hogy gyereket szült. Utána kell néznem ennek is.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Boldog apáknapját   

Boldog apáknapját

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Boldog születésnapot!
» Születésnapi köszöntések [ARCHÍV]