A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Leo Wrímans Today at 12:40 am

by Dante di Canio Yesterday at 11:33 pm

by Liona Bianca di Canio Yesterday at 6:28 pm

by Hayde Carter Szomb. Jan. 20, 2018 10:42 pm

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Dante di Canio

Alan Bret

Hayde Carter

Noel Dessauge

Leo Wrímans

Jace Herondale

Andragona

Matt Holey

Nicholas Russo

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Angyal: 3
Árnyvadász: 17
Boszorkány: 13
Démon: 4
Hellequin: 2
Tündér: 3
Mondén: 11
Vámpír: 17
Vérfarkas: 23
Music box

Share | 

Caleb és Aalera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aalera Laroux

Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Caleb és Aalera   Kedd Jan. 02, 2018 10:01 pm

*Nos, eljött az ideje egy újabb jól megérdemelt szabad napnak! Esküszöm alig vártam már. Még mindig nincs váltásom és ritka ha végre van egy rendes szabad hétvégém, de most sikerem van és nem mellesleg készülök is kihasználni. Már jó ideje nem bosszantott Keith sem, kicsit furcsállom, de ennyi nekem is jár. Mászkáljon csak más felé, nekem jobb dolgom is van, mint azt lesni mikor jön felborítani az egész napomat. A múltkor is órákat volt a kávézóban. A mai nap folyamán sikerül eljutnom a fodrászhoz és a műkörmöshöz is, már épp ideje volt, úgy néztem ki, mint egy vénasszony. Rühellem! De végre újra jó a séróm és a hátvakaróm is. Indulhat az este. Délután négyre haza is keveredem, így van időm még egy pizzára is, majd a tusolást követően a ruha próba következik. De ezzel nem bíbelődöm sokáig, fekete toppot veszek fel, kő mosott farmergatyát, és tűsarkú boka csizmát. Még az egészet megspékelem a bőrkabáttal, parfüm és indulásra készen is állok. Felkapom a táskám majd kulccsal a kezemben ki is lépek az ajtón hogy bezárhassam azt. A lépcsőn lefelé hívom a taxit, majd a ház előtt még rágyújtok. Amíg várom a sárga járművet, végig böngészem a telefonom, majd ahogy elnyomom a cigarettát, meg is érkezik a kocsi. Beszállva közlöm az úti célom a sofőrrel, és már csak a piros lámpák a megmondói, hogy oda érek-e időben Brooklyn-ba. Laza háromnegyed óra múlva már a szórakozóhely előtt állok. A jelenlévők között körülbelül nekem egyedül nincs partnerem, de hát mit lehet tenni? Kifizetem a beugrót ahogy sorra kerülök, majd belépve rögtön a tömött bárpult felé indulok. Egy tequilát kérek minden nélkül, majd nem sokkal később még egyet. Úgy az ötödik, hatodik körül megállok, majd a tánctérre pillantok, a zene egész dallamos, így én is csatlakozom a tömeghez!*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Caleb Blackarmour

Hozzászólások száma :
23

TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Szomb. Jan. 06, 2018 12:35 am

-De aztán ne kelljen azt mondanom, hogy én előre szóltam! - már fel is emelem a hangom egy kicsit, pedig nem szoktam. Vele nem! Dorothea nem csak a parabatai-om, nekem olyan, mintha a kishúgom lenne, akit úgy kell védenem, mintha porcelánból lenne.
Ma láttam azt a pszichopata férj jelöltjét, amint üvölt valami félnótással. Látványa eleve megalapozta a napom, de ennek tetejében még Dorával is összekaptunk ezen az egész házasság ügyön. Igen, a vének erőltetik, de attól még nem kellene annyit azzal az állattal lógnia. Csak rossz hatással van rá...
Azt mondják túlreagálom és Rukonak csak a híre rossz, de én nem hiszem, hogy ne lenne alapja.
Dühöngve hagyom ott a lakosztályában a lányt. Mostanában egyébként is sok furcsa dolog történik velem, amitől nem sűrűn van jó kedvem, de ez viszi el a pálmát.
Úgy ahogy vagyok, egy sötét farmerban, fekete pólóban és egy dzsekivel a kezemben lépek ki az intézetből. Kicsit hűvös van, de nem érdekel. Sétára van szükségem, ki kell szellőztetnem a fejem. Már jó ideje baktatok, észre sem veszem, ahogy eltelik az idő. Teljesen belesüllyedek a gondolataimban, de azért az nem kerüli el a figyelmem, hogy egy nyüzsgő tömeg felé közeledek. Közelebb érve hallom meg a kiszűrődő bulizenét és látom meg az ajtó felett kiírva a szórakozóhely nevét.
Végigpillantok az embereken, felmérem a terepet. Két-három lány várakozik a sorban, a többiek cigiznek és beszélgetnek. Talán jót tenne nekem is egy kis felpezsdülés, néhány pohár rövidital. Részegen kiadom a lelkem néhány szerencsétlen ismeretlennek, aztán remélhetőleg jobban fogom érezni magam másnap. Vagy rosszabbul a fejfájás miatt.
Sorba állok, kifizetem a beugrót, aztán rögtön a pulthoz lépkedek, kerülgetve a táncolókat. Leülök a -hihetetlen, de- szabad bárszékre és kérek rögtön három tequilát. Kezdésnek jó lesz.
Aalera Laroux

Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Szomb. Jan. 06, 2018 11:43 pm

*Nem is agyalok sokat a napomon, tudom mivel fogom levezetni a munka utáni feszültséget, szépüléssel és bulizással. A szórakozó hely mondjuk hogy a kedvenceim közé tartozik, így a ruhatár teljesen ingyenes, és ha jó kedvében van a tulaj a fogyasztásom felét kell csak kifizetnem. Ezért is nyitok hat tequilával mielőtt bele vetném magam a táncikálásba. Szeretnék minden, minden gondot elfelejteni. Keith-t, a munkát, a családom, a főnököm és az álmatlan éjszakákat is. Végül a harmadik, negyedik zeneszám után meg kell álljak pihenni és meguntam hogy egy matató kezet mindig lerázzak magamról. Újfent a bárpult felé tartok és magabiztos lépéseim elől páran ki is térnek, gonoszkás mosoly ül ki ajkaimra, végül elérem a célom, egy hosszú hajú szőke srác mellett robbanok be a kis résbe, két bárszék között és már mutatom is a csaposnak, hogy kettő lesz. Mikor nyúl a tequilás üvegért megrázom a fejem rosszallóan, majd egy polccal odébb mutatok, egyenesen a zöld absinthe-ra. Szép igényesen fel is szervírozza nekem, cukor meggyújtva stb, majd ahogy elém tolja a lángoló italt és elveszem a pultról, sikeresen megkönyökölöm a fejét a szöszinek. Felszisszenek és visszateszem a pultra a poharam.*
-Ne haragudj! Szörnyen sajnálom, nem figyeltem oda.*érintem meg a vállát elkeseredetten, hát ez hogy a fenébe történhetett, még be sem vagyok rúgva.*
-Meghívhatlak egy italra vigasz díjként?*a hátam mögött még az ujjaimat is összekulcsoltam, hogy ne tépje le a fejem és fogadja el az italt. Szemeimmel a még lángoló zöld italokra bökök.*
-Kicsit erősebb, mint a tequila.*bökök rá az előtte álló három feles pohárra, végül kérdőn pislogok rá, hogy most akkor elfogadja az ajánlatot vagy sem?*
Caleb Blackarmour

Hozzászólások száma :
23

TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Pént. Jan. 19, 2018 9:12 pm

Egyelőre csak próbálom elhessegetni a korábban történtek képeit a fejemből, nem igazán figyelek a körülöttem akciózó félrészegekre. Azért a mellém berobbanó szőkét nehéz nem észrevenni. Végigpillantok rajta, de tovább nem szándékozom foglalkozni vele, van még itt elég szexi szőke, akiket később nézegethetek. Az egyik például én vagyok... bár magamat otthon is nézegethetem, most nem azért vagyok itt.
Szóval csak rápillantok és azt még tekintetemmel követem, hogy mit rendel. Nem kispályás a csaj, az tuti. Én kezdésnek bőven megleszek a tequilákkal, amiket el is kezdek egymás után felhajtani, de amikor a harmadikat emelem a számhoz, akkor a lány nem gyengén fejen könyököl. Naná, hogy pólómon köt ki a pia, a fejem meg sajog.
-Mi a f...! - bukik ki hirtelen a számon, de az utolsó szót azért elfojtom. Mégiscsak egy hölggyel van dolgom. Fogok egy szalvétát a pultról és megpróbálom felitatni a pólómról a piát, de nem túl sikeresen. Feladom, annyira nem sok folyadék fér egy feles pohárba, majd megszárad.
-Semmi gond. - pillantok rá, de még mindig nem vagyok túlságosan jó kedvemben.
-Hagyd csak, nincs semmi baj. - félmosolyt erőltetek az arcomra. Nem hagyom, hogy egy lány hívjon meg piára, az elég megalázó lenne, bármi is az oka. Intek a pultosnak, de sokan vannak, egyelőre elfoglalt.
-Ühüm. - még mindig nem vagyok túl beszélgetős hangulatban, pedig úgy látszik, hogy a lány igen barátkozós. Nem akarok bunkó lenni és talán jófej és ki tud rángatni ebből a mélabúból, úgyhogy felé fordulok.
-Jól néznek ki a tetoválásaid. Mennyi van? - elsőnek azok tűntek fel, amik a karján vannak, de az is a tekintetem útjába került, ami a mellkasán van.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   

Caleb és Aalera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Caleb Odessin