Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Patricia Devlin Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Patricia Devlin Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Patricia Devlin Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Patricia Devlin Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Patricia Devlin Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Patricia Devlin Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Patricia Devlin Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Patricia Devlin Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Patricia Devlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Patricia Devlin Empty
TémanyitásTárgy: Patricia Devlin   Patricia Devlin EmptySzer. Jan. 24, 2018 11:50 pm

Patricia Devlin

Név

Pat, Pati, Patrici
Kor

14
Faj

Mondén
Rang

-
Play by

Maisie Williams
Foglalkozás

Profin lógok a suliból, szerintem ez elég jó foglalkozás

"Magad is örök változás vagy. Miért kívánnád a többiektől, hogy olyanok maradjanak, amilyennek megszeretted őket?"
Kinézet/Jellem



Nos, először is néz lefelé! Hahó itt lent! Igen…Szóval ami a legjobban feltűnik az embereknek, hogy kis növésű vagyok. Legfeljebb 155 cm lehetek, vagy annál lejjebb. Vékony még nem nőiesedő alkattal rendelkezem, és rövid fiús hajam van mivel én vágom magamnak a hajamat. Nem szeretem a festékeket főleg a mai nagyobb korú lányok rá a legnagyobb elrettentő példa…Még sajnos nincsen se mellem se fenekem ahogy mondani szokták, de nem is zavar ez engem. Nem is akarom, hogy a fiúk a mellkasomat vagy a hátsómat nézzék és ez alapján ítéljenek meg. Kerek arcom van, és finom fehér bőröm. A szemeim kékek,de a fekete pötty körül finom zöld kör ívelődik. A hajam fekete és általában kócos, nem rendezett. Bő pulcsikat, pólókat és kardigánokat szeretek hordani, fekete vagy szürke nadrágokkal és egy tornacipővel, vagy bakanccsal. A magassarkú nem én vagyok, és nem is szeretném kínozni magam vele. Szeretem a sapkákat és a sálakat. A nyakláncokat és a karkötőket, és a fülbevalókat. Meg persze amit mindenemhez hordok az a fülhallgatóm és a telefonom, hiszen zene nélkül mit érek én.

Nos, hogy is mondjam. Kicsi a bors de erős. Olyan vagyok amilyenek velem. ha kedvesek velem én is az leszek a másikkal. Ha gonoszak velem én is gonosz leszek. De olykor van, hogy mások nélkül is bevonzom a bajt. Valamiért ragaszkodik hozzám. Talán mert mindig rosszkor vagyok rossz helyen….ezt lehet csak én gondolom így. Kíváncsi természetű vagyok, szeretek új dolgokat tanulni és amiért olykor furán néznek rám az az, hogy tanulni nagyon szeretek. Mindenki azt mondja, hogy a rossz magatartáshoz rossz tanuló képesség párosul. Nos én nem ilyen vagyok. Imádok tanulni, még ha rossz gyerek is vagyok. Azonnal amint elmondják megjegyzem és ott van a fejemben és ha felriasztanak hozzám vágják ezt a kérdést én azonnal válaszolok rá. Mert ilyen….ilyen agyam van. Sokat olvasok, és matekozok. Ez a két kedvenc idő töltésem, a zene írás mellett. Igen művész lélek vagyok és olykor szoktam ezzel pénzt is szerválni az utcán ha otthon nem volt elég a dolcsi a családnak. Szeretek csavarogni, és magamtól felfedezni helyeket. Viszont ha valamit nem szeretek és rám nyomják tűrök…egy darabig. Aztán kitörök és mindent vissza dobálok arra aki ezeket a nyakamba varrta. Nem áll tőlem messze a verekedés sem, 3 fiú tesó mellett főleg nem. De ami a legnagyobb szívem vágya és ami olykor meg mutatkozik bennem…vágyom egy anyára…


Történet



Hát hol is kezdjem…2003 nyár közepén születtem, ha úgy vesszük. Megszülettem és pár hónapra rá anya le is lépett az életünkből. Maradtam én a 3 fiú tesóm, és apa. Apáról tudni kell, veterán. Megjárta Irakot, és Avganisztánt. Aztán tudjuk milyen a katonák. Iszákosak, és folyton az elhunyt barátaikról beszélnek. Nos apa csak egy indokot keresett, hogy ihasson. A fivéreim neveltek, ha úgy vesszük. Akkor még apa dolgozott Daniel a legnagyobb bátyám pedig 3-ról gondoskodott oda haza. Vagyis, reggel otthon hagyott minket reggelivel, mikor nagy szünete volt a suliban haza rohant főzött valamit aztán rohant is vissza a suliba. Apa mindig csak este jött haza és mikor lehajolt, hogy puszit adjon mindig büdös hányás és pia szaga volt. De hát akkor még nagyon szerettem mert apa volt.  Aztán Daniel befejezte az általánost de nem ment tovább tanulni, apa nem biztosította ezt a lehetőséget és ráadásul a sok piálástól a munkája is elveszett. Ekkor lehettem 5 éves….Roland 6, Emett pedig 10 Daniel pedig 14. Danielnek munka kellett így dolgozni állt, hogy nehogy éhen haljunk abban a kis garzon lakásban….azonban amint Daniel kitette a lábát….kezdődött a pokol. Emett iskolába ment de én és Roland….Szóval mi örültünk ha egy napot a szobánkban töltöttünk és csendben eljátszhattunk egymással. Apa mindig mérges volt és minket okolt azért mert anya elment. Okolt minket azért, mert katona lett, és okolt azért is, hogy iszik. Szóval sok hibánk volt amit egy életre megjegyeztem a testvéremmel. Persze sokszor látta a jeleit Daniel, a jeleit annak, amik itthon történnek velünk. De ha ő szóvá is tette mindig azt hallgattuk, hogy kiabálnak egymással és végül Danielen is elcsattan nem egy pofon…Sőt…ami a legcsúnyább volt az mindig a szíj. Szóval én alig vártam, hogy iskolába menjek…Bár az előtt, hogy a további veréseket megússzuk Rolanddal fogtuk magunkat és szökni kezdtünk. kimáztunk az ablakon lecsúsztunk az eresz csatornán és uzsgyi a nagy világba. Érdekes helyen laktunk, sok olyan szegény család volt mint mi. Valakinek még garzon lakás se csak egy lakókocsi jutott. Megismerkedtünk az utcával és annak világával. Megtanultam lopni, később hazudni olyan szépeket, hogy bármelyik felnőtt elhiggye míg Roland kipakolta  a táskát az oldalán. Megismerkedtünk utca gyerekekkel vagy bandázó nagyfiúkkal akik mindig menő biciklikkel jártak ezért mindig megdobáltuk őket kaviccsal és ők kergetni kezdtek minket. vagy el kaptak és alapos verekedésbe kezdtünk, vagy sikerült eljutnunk a mindig megbeszélt sikátorig ahonnan át tudtunk mászni a kerítésen.  És mivel féltették a biciklijüket a menő fiúk nem szálltak le és másztak utánunk csak fenyegetőzve kiabáltak utánunk. Megtanultam cigit tölteni eladni és szívni. Bár szívni soha nem szerettem csak akkor csináltam ha olyanok társaságában voltunk akik nem hitték el, hogy ez minőségi dohány. Pedig ha tudnák… A szomszéd kertjének pázsit fűjét tépkedtük és azt szárítottuk ki, és tekertük folyton cigibe. Jó kis üzlet volt…Megismertem az alkoholt bár azt eddig sem szívleltem így akkor amikor megkínáltak az volt az első és utolsó, hogy én bele igyak egy újabb ilyen ördögi pisibe. Minden este, későn értünk haza, amikor már apa aludt de tudtuk, hogy Emetten és Danielen csattant miattunk az ostor. Sokszor mondtuk nekik, hogy ne jöjjenek haza, és menjünk el innen együtt….Talán meg is tettük volna, ha nem csak én élem túl azt az éjszakát.


Már iskolába jártam és 2016. május 25. volt. Nem mentem haza egyből későn értem haza nem akartam hogy megint szíj nyomok ékesítsék a testemet. Amikor beléptem az otthonunkban csend honolt de ahogy beljebb léptem a folyosón és a nappali ajtajához értem a bűzös kaki szagú kanapénkon ott ült mind a 3 bátyám vérző orral, lila puklikkal megtépett hajjal és még egyéb nyalánkságokkal…És tudom, hogy ezt nem egyedül csinálta apa…Mert tudom, ha egyedül lett volna a testvéreim simán lenyomják. De hát a nem folyamatos étkezésünk miatt és olykor a romlott kaják evése mellett mind annyian deszkák voltunk…Szóval vissza gondolva arra az estére…Apa a fotelban ült vodkával a kezében és nézte a tvt, valami másik kövér tag akit nem tudom honnan szedett össze ott ült a kis puffon annak kezében is valami féle pia. Rám néztek mindketten és rémülten néztem a testvéreimre. Daniel szemeiben láttam, az üzenetet ”menekülj el!” de én nem tettem. Nem tudtam, ott hagyni őket nem tudtam csak úgy elfutni és mindent hagytam a dolgok sodrásával történni. Hallgattam ahogy ismét elveszi apa azt a kevés önbizalmam, megmondja mennyire csúnya vagyok és még nőnek sem nevezhető mert neki sem lenne gusztusa megerőszakolni. Hallgattuk ahogy, mind annyiónkat megnyomorít lelkileg és azt hittük hogy az öv elég lesz…De nem volt elég… Se neki se, annak a másik tagnak…de nekünk igen. Elő került a régi fegyvere és annyira emlékszem, hogy Daniel megpróbált megvédeni minket. Eldördült az első lövés egy hangos kiáltás és Emett hullott először el a szürke szőnyegen amit még talán anyu porszívózhatott? A lövöldözésre káosz alakult ki, én pedig remegtem mikor Roland levágott a földre és azt mondta bújak a kanapé alá. Úgy is tettem, engedelmesen és levegőt alig mertem venni. Eldördült még egy lövés mire össze rándultam de a saját számra zártam a kezem ne merjek sikoltani. Aztán hallottam még egyet...és még egyet….Aztán még egyet. Nem tudom hány napig feküdtem ott de arra sem emlékszem ki hívtak ki a rendőröket. Valaki megtalált és elvittek a házból. Elvittek a testvéreimtől…Apa lelőtte őket, lelőtte azt a férfit aztán pedig saját magát…Ki maradt? Hát én….


Augusztusban eset meg a tárgyalásom. Addig az árvaházban éltem, és minden fájdalmamat véka alá söpörtem. Nem voltam halandó beszélni az agy túrkásszal és inkább barátokat akartam. És ezt elfogadták. Mondjuk nem mintha olyan szoros barátságokat kötöttem volna. A könyveim, az emlékeim és a kalandjaim maradtak. Ezek tartották bennem az életet. és Augusztusban jött az értesítés. Valaki a gyámom akar lenni. Egy nő, egy igazi hölgy…nekem pedig…egy anya. Soha nem gondoltam volna ezt. Buszon ülve a hatósági ember társaságában utaztam New Yorkba. Itt egy ideiglenes lakó házat kaptam és ott felügyelnek engem, addig míg a gyámom intézi az őj papírokat majd értem nem jön és elvisz végre…és talán…lehet egy anyukám…


A hozzászólást Patricia Devlin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 03, 2018 8:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Coldstone


Dorothea Coldstone


Hozzászólások száma :
379
Age :
33

Patricia Devlin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patricia Devlin   Patricia Devlin EmptyCsüt. Jan. 25, 2018 9:10 pm



Kedves Patricia!
Nem éppen megszokott, hogy valaki ilyen fiatalt hozzon ráadásul tinilányt, de tudom, hogy nálad még egy ilyen karakter is autentikus lesz, szóval örülök, hogy ezzel színesíted az oldal lakóit. A történeted szomorú, nem kívánom senkinek, hogy akár egy részét is át kelljen élnie annak, amit neked kellett. Remélem, most már jobb életed lesz az új anyáddal és sikerül leküzdeni a sok traumát, ami eddig ért.
Szaladj foglalózni, máris játszhatsz, vár a világ.
Vissza az elejére Go down
 

Patricia Devlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Üdv New York, itt van Patricia!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Karakterlapok-