Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

A probléma otthonról érkezik.. Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 A probléma otthonról érkezik..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



A probléma otthonról érkezik.. Empty
TémanyitásTárgy: A probléma otthonról érkezik..   A probléma otthonról érkezik.. EmptyHétf. Feb. 12, 2018 10:45 pm

Becses Árnyvadász Neved

Kor

25 körüli (látszatra velem egyidős)
Faj

Árnyvadász
Play by

Mindegy, csak ne nézzen ki a megadott koránál idősebbnek
Státusz

Szabad
Kapcsolatod a karakterrel

Nővérkém az utolsó reagjában adott egy ötletet, melyet muszáj vagyok hirdetésbe önteni. Van ugye az, hogy én még csak 21 éves vagyok, s Theával arról beszélgettünk a játékunkban, hogy miért nem vállal gyereket. Mire megkérdezte érveim közepette, hogy miért is érdekel ez a téma, amikor én "még nem vagyok benne a korban". Hát arra gondoltam, mi lenne, ha mégis benne lennék?
Szóval te, kedves leendő karakter, szépséges hölgyemény te vagy az, akivel lefeküdtem. Egyszer, csakis egyetlen egyszer, de ettől még egy alkalom is elég volt arra, hogy a védekezni elfelejtett hév olyan következményekkel járjon, amilyenekkel. Terhes vagy, bizony. S ez merőben kínos, lévén egy neves árnyvadász család sarja vagy, nálam idősebb, s olyas valaki, akinek igencsak más jövőt szántak szülei, nem épp az anyaságot. Pláne nem az egyedülálló szülőséget.
Szüleid tervei szerint a nyakamba kell sózd a majd megszülető gyereket, hogy neveljem én, "ha már megcsináltam", de hogy mit teszel majd, az csak rajtad áll. A lényeg, hogy babát vársz és utánam jössz ide, hogy ezt tudasd velem is. Aztán.. hát majd meglátjuk. Lesz, ami lesz.

//Nem kötnék meg mást, igazából nekem bármi belefér. Az is ha végül sose születik meg ez a gyerek, ha közben kiderül hogy mégse én vagyok az apja..
tulajdonképpen nem fontos, csak a lényeg az, hogy kevergessük egy kicsit a kakkantót posványos állóvizet.  Cool Dobj meg egy pm-mel ha megérkeztél. Lassú vagyok, mint a csiga, de azért néha beturbózom magam, mint egy Duracell nyúl, szóval.. remélem nem riadtál el tőlem már így a legelején  Jeej //
Vissza az elejére Go down
 

A probléma otthonról érkezik..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Árnyak között élnek :: Karakteralkotás kellékei :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-