Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyVas. Ápr. 15, 2018 1:12 pm

Wanna play with me? ©️

+18

Túl jó most itt vele s még az is megfordul egy fél pillanatig a fejemben, hogy bárcsak sose lenne vége ennek az éjszakának. Noha ez nem lehetséges és nem is kifizetődő. Ez is most csak azért ilyen átkozottul jó, mert új, mert ismeretlen. Hosszútávon... ez is kihunyná, nem maradna semmi, csak egy kiüresedett héj és megszokás. Ez öli meg apránként a világot. Mégis a tudat, hogy rám már ez nem hat, valahol felemelő és egyben a mélybe taszító is. Őrült keringőnk így ismeretlenül is az első felvonás végéhez közeledik. A testemet érti csapások lassan túlhajszolnak a korlátaimon, átdobnak, kizsigerelnek és megfosztanak a tudatomtól. Túl jó... túlságosan élvezem, túlságosan akarom -ma éjjelre. Holnap már nem fog kelleni. Nem kellhet. Még a gyönyör kapujában is ficergek alatta, minél jobb, minél intenzívebb érzést akarok és ez nem is várat sokat magára. Hangosan adom a tudtára, hogy az érzékeim megadták magukat az ostromának, élveteg vonaglással rándulnak össze az izmaim utózöngeként, miközben ő még ezeket is meglovagolja. Zihálva fekszem elterülve alatta, mellkasom ütemesen emelkedik és süllyed, viszonylag gyors ütemben s mégis megrázkódom, mikor megérzem a forró magot a hasamban hömpölyögni. Újabb nyögés hagyja el a torkomat az érzésre, a gondolatra, a fantáziára bízva magamat. Halkan kuncogok, mikor kihúzódik belőlem s beteríti maradékával a felsőtestem. Érzem ahogy a forró nedű csurog le a hasamról, ül meg a köldökömben és gurul le a mellemről oldalt, hogy összekenhesse a matracot. Suta elégedettséggel tölt el a tudat, hogy ő sem bírja idekint, "nélkülem", szinte azonnal menekül is vissza kéjforrásunk sikamlós barlangjába. Felsóhajtok és felnyújtózok kezeimmel a háttámláig és azt kaparászom elégedettségemben. Mennyire is hiányzott már.. mennyire is vágytam egy ilyen alkalmi partnerre. Sosem gondoltam volna, hogy pont itt fogok összefutni egy potenciális jelölttel. Ájtatosan csillogó szemekkel emelem meg a fejem, hogy minél hamarabb találkozhassak ajkaival, most álmatagon, gyöngéden nyalom végig száját, inkább mély, mint vehemens csókot váltunk, amolyan pihenőképpen. Figyelem mit csinál, lusta félmosoly ragad a szám szegletében, s ahogy megmozdul bennem, úgy nyílnak el ajkaim, nyelvem hegyével táncolok az ujjai felületén, felfogva egy szökni próbáló cseppet, hogy aztán forró leheletem után a nyelvemmel is közelebbi ismeretségbe kerülhessen. Finoman kapom be először csak az ujjai végét, táncoltatom rajta a nyelvem, miközben ujjaimat simítom végig a karján párszor. Kéjesen, kihangsúlyozva szopogatom ujjait, egészen a bütykökig tolva be ajkaim közé miközben a csípőm lassú körzésekbe kezd a hímtagján lovagolva.


Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyVas. Ápr. 15, 2018 10:29 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Figyelem fekete szemeimmel ahogy kinyílik mint a virág. És mikor én követem az a boldogság és elégedettség. Megvigyorogtat. Hosszan visszonzom a csókokat ahogy lassan ringatom a csípőmet benne miközben érzem a saját ízemet ajkain. De ez zavar a legkevésbé. Végig húzom ajkain hüvelyk ujjamat ahogy figyelem az arcát és érzem forró leheletét magamon. Szemeibe nézek és megharapom saját alsó ajkamat majd nyakára csókolok ahogy felső testem az övének simul minden levegőt kinyomva köztünk. Ahogy csípője mozogni kezd felszisszenek hiszen érzékeny tagomból erős bizsergés fut végig ahogy falai közre fognak belülről mintha egy sarokba szorított bűnözőt fognának meg a zsaruk. Lenézek kebleire és tudom, hova akarom illeszteni a számat megint. Lassan csúszva indulok el a testén lefele ahogy csókolgatom a bőrét és harapom miközben fekete tincseim simogatják a testét. Megint kiakarom őt feszíteni. Feszíteni addig mint az előbb...Most nem szórakozok csak félre lököm az egyik lábát másikat pedig a nyakamba veszem és azonnal nyelvem végig siklik a csiklóján majd megszívva tapadok rá miközben kezeim rá markolnak kebleire és gyúrni kezdik. Nyelvem lusta de sürgeti őt mégis az újabb vágyakozásra és kéjelgésre. Azt akarom, hogy megint olyan vad legyen az egész. Abban érzem, hogy őszinte a figyelme és abban biztos lehet, hogy az enyém is az lesz tőle. Fekete szemeimet fel emelem rá de a szám nem távolodik el tőle. Érzem ahogy keveredett benne az én zamatom és az övé. Bele morranok ahogy figyelem és nyelvem hüvelyébe csúszik ahogy egyre csak ingerelni kezdem miközben táplálkozom belőle ha úgy vesszük. Lassan kezeim elengedik kebleit és megemelkedve engedem el majd derekára fogok és ahogy én elfekszem magam fölé rántom őt. Az ágy amúgy is leamortizált első táblájával ültetem szembe a számra ahogy combjaira fogok és szorosan tartom, hogy ne mozduljon el a számról egy pillanatra sem. Bár egyik kezem nem tudja megállni és rá csapok a fenekére ahogy bele is markolok és úgy tartom magamon miközben a popsiját markolászom. Szeretem ezt csinálni. Szeretem, mikor miattam vonaglik meg. Szeretem, hogy ezt mind a számmal elérhetem.

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2018 11:52 am

Wanna play with me? ©️

+18

Kezdeti hevességünk most egy kis szünetet tart, már-már úgy festhetünk, mint egy boldog, egymás társaságát élvező párocska. Pedig szimplán csak kifújjuk magunkat a következő menet előtt, ezért vannak a gyengédebb érintések és lomha csókok. Állóképesség ide vagy oda, azért kell pár percnyi regeneráció egy ilyen után. Halk kuncogás csúszik ki puha, vérfoltos ajkaim közül, ujjaimat veszejtem a sötét tincseibe, miközben melleimet veszi újfent kezelésbe. Vágyó sóhaj bukik ki belőlem, nyújtózkodva domborítok neki és ingatom csípőmet alatta, miközben ő megelégeli a helyzet jelenlegi állását, lábam hirtelen csapja fel, meglepett nyögésbe fullad a kérdésem, miszerint mit is csinál. Bár addig nem jutottam el, hogy ki is mondjam a kérdést, csupán élveteg nyöszörgés és buta vigyorgás jut osztályrészül. Fürge ujjacskáim a karjait cirógatják fáradtan, az elmémen csücsülő köd pedig lassan kitisztul, az orgazmus okozta átmeneti fásultságom tova röppen néhány pillanat alatt s meg-megrezzenő ölem újra benedvesedik. Ajkamra harapva nézek a lábam közé a merénylőre, riszálom a hátsómat, ahogy nyelvével kergeti a kéjforrásom. Nem is tudom hirtelen mit kívánjak. Ha örökké kérném, lehet megfakulna az élvezet. Talán ez az egy alkalmam van az életem során, így hát... hozzuk ki a maximumot ebből az éjszakából. Még van pár óránk napkeltéig. Addig a pontig, mígnem a fényes napkorong fel nem fedi csúf valónk. Nagy elánnal fordít a helyzeten, épp csak el tudom kapni a támlát, hogy ne boruljak tovább mint kéne, viszont ebben a pózban sokkal intenzívebben érzem a pajkos kis nyelve táncát, néhány nyomdafestéket nem tűrő nyögés után ujjaim alatt ropogni kezd a fa. Pedig mindenemmel próbálom türtőztetni magam, de nem megy. Mondjuk az is lehet, hogy nem is akarom, hogy menjen. Lábaim rázkódnak, remegnek, testem hullámtáncot jár azon a fess arcon. Alig tudok rajta maradni, de pont ezért tartok ellent a támlának, így mikor ugranék el ösztönösen a gyönyör bizsergető érzése elől, abba vezetem az energiáimat, így kezd darabokra törni.
- Mmmhh... ez így nem fair... Pillantok hátra az éledező hímtagjára, s ajkamba harapva vetítek felé vágyó pillantásokat. Én is akarok játszani...
- Haahh... ő gonoszsága kijátszotta magát... 69?


Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyKedd Ápr. 17, 2018 10:03 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Figyelem fekete szemeimmel ahogy élvezi nyelvem játékát és szorosabban fogom remegő combjait miközben egyre töri a fát kezei alatt és ringatja ajkaimon a csípőjét. Hangos morranás szalad ki belőlem ahogy megszívom csiklóját majd bele harapva húzom meg kicsit és cuppanva engedek rajta de nyelvem nem távolodik el tőle. Rá simítok popsijára és bele markolok ahogy kicsit szét húzom fenekét majd rá csapok. Egyszerűen imádom. Ez az én játékom. Ahogy azt mondja, hogy nem fair elvigyorodnék majd a kérdésre lejjebb tolom magamról kicsit és végig nyalok a hasán majd fel nézek kék szemeibe fekete íriszeimmel.-Lássuk azt a 69-et.-mondom halkan morogva ahogy figyelem majd hagyom, hogy megforduljon rajtam és kezelésbe vegyen elsőnek ő. Ha neki áll egy elégedett nyögéssel jutalmazom mikor férfiasságommal kezd foglalkozni. Lehunyom a szemeim és combjait simogatom kiélvezve, hogy most velem van kicsit törődve de nem sokáig hagyom parlagon. Ismét ajkaim rá találnak kéjbarlangjára és mélyen hüvelyébe csúsztatom nyelvemet majd le csókolok csiklójára miközben középső és mutató ujjamat lassan belé csúsztatom és nyelvem duzzadt ingerpontját izgatja míg ujjaim benne csúszkálnak minél mélyebben elérve őt belülről újra meg újra.

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 21, 2018 4:45 pm

Wanna play with me? ©️

+18

Cserfes kis ágytársam bizony most sem hagy nekem túl sok választást s bár kitartóan kergeti az érzékeimet a totális őrület felé, azért én sem akarok adósa maradni. Meg egyébként is. Ennyi aljasság jár nekem is, miután jóformán tisztára nyalakodta az alfelem. Búgó nyüszítésem végül célt ér s néhány utolsó gonoszkodás után, amit én masszív és hangos nyögésekkel fémjelzek, végül rááll a dologra és hagyja, hogy kellőképp játszadozhassak vele én is. Vigyorogva nézek le magamon, ahogy a pajkos kis nyelvét figyelem a hasamon, meg a nyálcsíkot amit maga után hagyott. Mekkora mázli, hogy az én területemre tévedt... különben lehet, sosem találjuk meg egymás forró társaságát. Szavaira majdnem felkacagok, de végül csak ajkamba harapva tolom le a hasán a fenekem és simulok hozzá némi röpke pillanatokért cserébe, megharapdálom egy kicsi nyakának feszes ívét, majd kellően pucsítva és csinin átvetem lábaimat egyik oldalra és megfordulok, immáron fölötte négykézláb. Két térdemet a feje köré pozicionálom de egy ideig még nem eresztem le a fenekem. Sőt talán egy kicsit föl is emelem, miközben hímtagját ragadom a kezembe. Néhány barátkozó szorítás, egy kis vigyorgással telt játszadozás és gyurmászolás után nyelvem hegye siklik el makkja tetején egy pillanat alatt s mielőtt még realizálhatná mi volt az, ajkaim futtatva az oldalán csókolom végig, s a tetejéhez érve teljesen beeresztem a torkomba. Ujjaim a heréket simogatják, míg én magam ütemesen nem kezdem nyalogatni és szopogatni kedvenc játékunkat. Sokszor erősebben is megszívom a tetejét, miközben erős szorítással tartom a markomban.
- Oahh.. Meglepett nyögés és kuncogás szökik ki belőlem mialatt hátravetett fejjel remegek bele a hirtelen jött támadásba. El is felejtettem, hogy most ő is hozzám fér. Kicsit megriszálom a hátsómat s újult lelkesedéssel vetem rá magamat a férfiasságára, szorongatva, nyúzva, gyöngén harapdálva annak oldalát. Mikor elfáradnak az arcizmaim, pihenésképpen a melleim közé illesztve gyúrom át meredező vágyát s a kiserkent nedvet előszeretettel nyaldosom le a tetejéről. Ámbár... van ennek egy jobb helye is. Elhúzom tépem combjaimat tőle, nedves barlangomat végigdörgölve mellkasán csúszok le egészen öléig, némileg simogatom farkát a szeméremajkakkal, de aztán minden finomkodás nélkül illesztem a helyére és tolom rá magam tövig egy élveteg sikoly kíséretében. Érzem, ahogy izmaim csak lassan engedve tágulnak, úgy fogják közre őt, mint satu a fát. Hátranyúlva megtámaszkodom a csípőjén s némi körzés után lassú emelkedésbe és süllyedésbe kezdek. Most nem vagyok vagyok agresszív, sem követelőző. Most kínzok... kínzóan elnyújtva minden egyes pillanatot és odázva a következőt. Kíváncsi vagyok, meddig bírja ép ésszel, míg nekem esik mint egy állat.

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyVas. Ápr. 22, 2018 6:00 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Hallgatom könyörgő nyűsszögéseit majd ahogy le néz rám lassan hasára nyalok majd hagyom, hogy lejjebb csússzon rajtam. Hosszan megcsókolom miközben kerek popsiját markolom és simogatom. Lassan végig halad a bőrömön majd elemelem a kezeim és vigyorogva figyelem ahogy át veti lábacskáját felettem. rá simítok combjaira majd figyelem ahogy elhúzza a fenekét minél messzebb, nehogy elérjem. Csak elvigyorodom és mélyet szusszanok. Előbb ki akarom kicsit élvezni mielőtt újra használom a számat. Ahogy ingerelni kezd mélyen magamba szívom a levegőt fogaim között és lehunyom a szemeim miközben végig csókolgatja a farkamat. Alsó ajkamba harapok ahogy le pillantok majd feszes fenekére simítok és ha akarja ha nem lehúzom magamhoz majd ismét nyelvem lassan végig nyal rajta. Figyelem a popsiját és hangjait majd mikor elfárad a kis szája és két keble közé fog hangosan felmorranok. Érzem ahogy ingerli makkomat nyelvével mire megemelem csípőmet egyik kezemmel pedig hátára fogok és érzem ahogy farkam ismét a szájában van majd leengedve a csípőmet és elengedve fenekét halkan zihálva figyelem miközben lejjebb csúszik rajtam. Háttal van de így is lüktetek csak, hogy látom a kerek popsiját vörös zihált haját és ahogy elfoglal kéjes hangját mire lehunyom a szemeimet és hátra döntve a fejem elengedek egy hangosabb nyögést. Ahogy mozogni kezd megemelem a fejemet és megnyalva a saját ajkamat figyelem ahogy mozogni kezd rajtam lassan és ingerlően buján. Figyelem a popsiját és ahogy csípőmre támaszkodik majd lassan végig simítok az oldalán majd ringó derekán állnak meg a kezeim és figyelem ahogy mozog és halk de gyors a zihálásom miközben hallgatom csodálatosan kéjes nyögéseit. Lassan felhúzom a lábaimat és kezeimmel térdhajlataiba nyúlok ahogy megemelkedem és kicsit mellkasomnak nyomom őt, ahogy csípőm megemelkedik és erősen belé vágódok tövig és lassan de erősen vágom bele magam újra meg újra mélységébe ami annyira forró és ölelő gyönyör. Vállához hajolva harapok bele és szorítom fogaimmal bőrét miközben egyre csak döfök benne és szorítom a combjait ahogy tartom magamat bár így ez egy idő után kényelmetlen lesz így elengedve dobom vissza magamra, hogy ő tudjon lovagolni rajtam háttal és leengedve derekamat csípőjébe markolok kezeimmel ahogy ismét hagyom, hogy lovagoljon rajtam.

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyVas. Ápr. 22, 2018 10:37 pm

Wanna play with me? ©️

+18

A szerelmet már jó ideje nem ismerem. Évek, évtizedek, századok teltek el úgy, hogy én már nem érzek semmit. Érzelmi szinten legalábbis. Talán.. minimális ragaszkodás egy-egy nevetségesen jóképű ágytárshoz, de ennyi. Másra... képtelen vagyok. Könnyebb ezt elfogadni, mint azt, hogy az agyam és a szívem teljesen elzárkózik mindettől és megtagadja az egészet. Mindazt, amitől állítólag "élünk". Akkora hülyeség... elvégre, vígan élek én nélküle. Aki annyi idős mint én, vagy közel van hozzá, mostanra megtanulja, hogy nincs értelme bízni, remélni és szeretni egy embert, egy lényt. Szeresd a falkád, az a családod. Semmi más. Szeress egy pillanatot, egy illatot...egy pózt... és én ezt a helyzetet most nagyon szeretem. Élveteg nyögéseket csal ki belőlem, testem minden porcikája üvölt a gyönyörtől. Nem tudom ki ő és honnan jött, vagy hogy hová tart. De pont ez a szép benne, ez a bizsergető tudatlanság, ez a csipetnyi misztikum az egészben. Jöttünk, láttunk, átszexeltük az éjszakát, majd eltűnünk egymás életéből, mindössze egy pikáns emléket hagyva magunk után. Szerintem halál romantikus. Most csak ő létezik itt és én. Érzem a vágyunk által telítődött levegőt, a faforgács illatát a támlából és a körmeim alól, a saját illatom keveredve az övével itt van mindenütt, rajtam, rajta és bennem.
- Csodálatos...   Szalad ki a számon ez a szó, kéjesen, élvetegen hangoztatva mennyire odavagyok az egészért. Figyelem, kínzóan édes táncommal ingerlem őt, mígnem elszakad nála a cérna és elkapva lábaimat erősen döngetni kezd. Édesen sikoltva fogadom őt magamba újra és újra, melleim fel s alá rázkódva ringnak a falnak, mialatt kerek fenekem csapódik az ölének. Mindenesetre ez egy idő után kényelmetlen póz lehet neki, el is enged és visszahanyatlik én meg előredőlve, pihegve kezdem rázni magam a férfiasságán. Lábaimat szétvetem rajta, így ölem csak úgy feszül rá hímtagjára. Túl jó.. túlságosan akarom, elveszi az eszem, a józan ítélőképességem, semmi más nincs csak a vágy, az elapadhatatlan vágy, hogy a lelket is kiszexeljem belőle s magamból is. Hirtelen szökkenek le, farka cuppanva csúszik ki belőlem, kínzó hűvösséget hagyva maga után, de most nem foglalkozom ezzel. Elkapom a lábait és lehúzom az ágy aljáig, lábszárai már lógnak, térdhajlatában van az ágy széle. Két kezemmel ráfogok a combjaira, nyelvemet húzom végig a bőrén a térdétől a lágyékáig, azt akarom, hogy nézzen, hogy lásson, hogy engem figyeljen. Élvetegen nyalom végig a heréit, miközben hozzádörgölőzöm lüktető férfiasságához, felfekszem félig és újfent rábukok a mennyünk kapujának kulcsára.

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 23, 2018 9:58 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18


Kiélvezem minden pillanatát annak, ahogy ismét uralom kicsit majd engedem vissza és figyelem a testét ahogy lovagolni kezd egyre hevesebben rajtam és fenekét nézem leginkább ahogy riszálja rajtam és finoman markolok bele a kis félgömbbe majd csapok rá. Aztán fel kell rólam és lehúz az ágy szélére mire elnevetem magam és figyelem ahogy a lábam közé térdel és feltornászom magam ülőhelyzetbe. Kezeimmel megtámasztom magam és figyelem ahogy végig nyal a lábamon és az ágyékomon majd ismét ajkai közé veszi dagadó farkamat. Alsó ajkamon végig nyalva figyelem fekete szemeimmel ahogy játszik rajtam és megemelve egyik kezemet vörös tincsei közé futnak ujjaim ahogy figyelem és mélyen szívom be újra és újra fogaim között a levegőt ahogy finoman futkozik rajtam a bizsergés a szája miatt. Egyre csak pihegek ahogy játszik és végig húzom ujjaimat a hátán ahogy jobban magamhoz húzom és hagyom, hogy nem kevés ideig még játsszon vele. Szeretem a száját ügyesen szív, és szop ingerli amennyire csak lehet de az a forróság az kell most nekem. Hogy felemésszen engem belülről az öle. Hogy megöljön belülről. Nem érdekel semmi más csak zabálni akarom azt a sok ingert ami elér engem. Bele szorítok a hajába és felhúzom magamhoz majd hosszan megcsókolom ajkait ahogy bele dobom ismét az ágyba ami biztosan törik alatta majd háttal oldalra fordítom magamnak és neki simulok merev tagom fenekének nyomódik én pedig nyaka alatt át nyúlva simítok az arcára majd magam felé fordítva a fejét csókolom meg miközben szemére ajkai között finoman végig húzom farkamat majd megemelem bal lábát kezemmel és azonnal vissza találok a helyemre. Az ő mélységes forróságába. A combjába markolok ahogy csípőm megmozdul és már nem érzem a lágyság hatalmát. Csak azt érzem, hogy kurvára megakarom baszni. Végig a szemeibe nézek ahogy csípőm először mélyeket, erőseket lök benne majd gyorsulok be és ágyékom folyamatosan fenekének ütődik csattanva. Hallom aktusunk hangját is a cuppanást és ez egyre tép belülről. Megnyalom a szemfogamat ami élesen vág a nyelvembe majd nyakához hajolva harapom meg ismét majd nyaka alatt átbújt kezem mellére markol erősen ahogy szorítom magamhoz. Nem engedlek...a lelket is kibaszom belőled...

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2018 9:44 pm

Wanna play with me? ©️

+18

Olyan jóleső vadság és puszta elemi vágy vibrál közöttünk, hogy ha nem lenne véges az állóképességünk, lehet a világ végéig is hajlandó volnék vele ezt csinálni. Vagy tovább is... kis játszadozásom pedig kellőképpen meg is hozza a várt effektust, hanghatást és lüktetést a hím részéről. Ezt már szeretem... szeretem, amikor tőlem ilyen reszketegek. Főleg azért, mert nem gyengeség okozza ezt, hanem mindent felemésztő, maró vágy - utánam. Ez pedig valami olyasmi, amit túlságosan is élvezek. Kéjesen szisszenek fel, ahogy a vörös tincseimbe mar, némi ellenállás után hagyom csak magam felhúzni hozzá, majd mohón, könyörtelenül tapadok a szájára. Szívva ajkait, harapva a nyelvét s a kiserkenő vérét ízlelgetve dörgölőzöm hozzá. Gerincem nyekken az ágyon, alattam recsegés, be is süppedek vagy egy centit a matracba. Remélem a motelnek van biztosítása... extrém szex esetére. Élveteg sikoly szakad fel belőlem, mikor újra elfoglal, újra birtokba vesz és könyörtelenül csapja belém a férfiasságát. szinte üdvözült arccal fogadom magamba újra és újra, nyögve, zihálva csapom én is magamat hozzá, minél jobban, minél gyorsabban, minél mélyebben érjen utol a gyönyör.
- Gyorsabban! Sorozz meg! Nyögöm ájtatosan a feketeségekbe meredve, ajkamba harapva nyöszörgöm, melleim ugrálnak a kezei alatt, ahogyan ostromolja barlangom. A medence csontom közben összeforrt, de ahogy érzem, újfent kezdi megadni magát annak a lehengerlő erőnek, ami alulról birizgálja. Nem baj, így jó, így szép, így fenomenális.
- A szoba összes pontján dugj meg! Sikoltom újfent a végét járva az önuralmamnak. Igyekszem minél tovább kitartani és húzni a dolgot, de az én vesztem mindig a kíméletlen tempó. Karjába marva jelzem, hogy közeleg az idő s ha nem lassít vagy töri meg valahogy a menetet akkor bizony én elmegyek. Noha olyan sok időnk már nincs,az éjszaka több mint fele már oda s nekem a napnak korai sugaraival fel kell szívódnom. Mielőtt ostoba kötődésbe kezdenék.

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptySzer. Május 02, 2018 9:38 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18


Egyre csak sikolt és hajszol ahogy csak bírja. Én pedig szorítom magamhoz erősen. Egyre csak tépem egyre csak rántom magamhoz. Érezni akarom minden mélység pontját. Egyre csak zihálok és nyögök ahogy össze szorítom a fogaimat és a nyelvemet harapom amiből erősen serken ki a vérem a nyomástól. Vállának nyomom a homlokomat és kinyitom a szemeim amikor még jobban magában akar tudni. Erősebben markolok a combjába és a csípőm eleget tesz a kérésének. Bele harap a kezembe és tudom, hogy most el akarja érni és nincs tőle messze. Csípőm nem áll meg erőseket és mélyeket lökök, gyors tempóval szinte alig húzódok ki belőle mégis erősen csattanok neki újra és újra. A lendületem át fordít fölé de őt a hasára nyomom le, és kezeim csípőjébe markolnak bele erősen felhúzva azt. Egyik kezem rá csap a fenekére és bele markolva tartom miközben a másikat hátára teszem és lenyomom az ágy maradékába. Ujjaim alatt érzem vörös tincseit is és az izzadt bőrét. Ahogy össze húzom az ujjaim haját is húzom vele és lehunyt szemekkel szisszenek fel, hogy nekem sem kell már sok. De nem állok le egyszerűen ezt akarom, ez kell most, hogy minden elvesszen az elmémből és csak az ő numeráját és a sajátomat érjem el. Ezt akarom. Újra és újra ezt akarom. Ahogy rám záródik, rám feszül és hallom a hangos sikolyát érzem, ahogy elönti a testemet a bizsergés, a farkam lüktet és a magom forróságába talál. Hangosan felnyögök és neki feszülök, de amíg csak remeg hajszolom és üldözöm, végig kísérve az ő és az én orgazmusomat. Minden nedvet kicsavarva belőle mindent. Ahogy enged a szorítás, a feszülés és enyhül az orgazmus, fokozatosan lassulok és állok meg benne. Engednek kezeim szorítása is és zihálva nyitom ki a szemeim majd lehajolva csókolok a nyakába miközben hasa alá simítok és finoman melleire markolok. halk jóleső morranás hagyja el a testemet majd lassan kicsúszok forró barlangjából. Lassan végig simítok a fenekén majd ledobom magam a hátamra hatalmasat fújva miközben fekete tincseimbe túrok. Az ágy egy kész romhalmaz. Valszeg ide se fogok többet jönni..Lassan rá pillantok fekete szemeimmel.-Fürdés közben szex?-kérdezem elvigyorodva ahogy megnyalom szemfogamat és figyelem kék szemeit.

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyVas. Május 06, 2018 9:34 pm

Wanna play with me? ©️

+18

Ez a kör is végéhez közeledik és nagyon merem remélni, hogy nem nevezhetjük a mai utolsónak, mert akkor módfelett szomorú lennék. Plusz végtelenül önző és telhetetlen vagyok, tehát kettő nem elég, de még a négy se. A végtelen az úgy már baráti. Sikolyaimra, hangomra reagál, érzem, ahogy egyre jobban űz, mint vadász a vadat, mely megfordulva képes lenne az életét kioltani épp úgy, ahogy ő maga is. Élvezettel nyöszörögve hasalok el félig kényszerítve, hangomat némiképp tompítja a felgyűrt lepedő, a matracból előbújt tömítő szivacs. Lábaim reszketnek, sőt, az egész testem kocsonyaként remeg, de nem kimondottan érdekel. Az érzés feledtet mindent, eltörpül mellette minden apró kis nüansz. Hosszú nyögéssel jutalmazom az eredményt, amit okozott bennem, elernyedve omlok össze a matracba olvadva, erősen pihegve figyelem a karomon lefutó izzadtságcseppeket. Valószínűleg testem minden porcikája gyöngyözik tőle, illetve más nedvtől csillog. Ölem csak úgy bizsereg, szinte már kellemesen fáj, ahogy vérbő érzékeim igyekszenek megnyugodni. Egy ideig. Ritkán lehet tőlem látni ilyet, de őszintén, csillogó szemekkel nézek rá, ajkaimon enyhe, finom és kedves mosoly csücsül. Nem tudom a férfiak miként látnak ilyenkor, de én úgy gondolom, sebezhetően gyengének tűnhetek, így hamarost keményítem meg a vonásaim és felveszem a szarkasztikus, kekeckedő vigyoromat.
- Milyen hülyeség ez... Még kérdezned kell? Vigyorgok rá játékosan korholva, miközben kinyomom magam és fölé mászva szakítok egy vehemensebb csókot az ajkairól.
- Itt kád van, van zuhanyzó? Kérdem elmélázva, miközben harapdálom és rágicsálom a nyakát, szívogatom és karmolom mintegy macska, mi dagasztja a fekhelyét. Aztán otthagyva őt feltápászkodom, és ringó csípővel, ingatott kerek popsival indulok meg előtte, parádézva formáimmal neki. Gyere csaaaaak... gyere-gyere, játsszunk még!

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyHétf. Május 07, 2018 10:59 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Fölém mászik és megdorgál mire elvigyorodva nevetek és lehunyom a szemeim ahogy megcsókol én pedig visszonzom ahogy vörös tincsei közé futnak ujjaim. Ahogy lassan elválnak ajkaink lassan hátra döntöm a fejemet és hagyom, hogy harapdáljon és csókolgasson. Érzem a testemen a körmeit mire elégedett morranás hagyja el a testemet majd lassan kinyitom a szemeim, ahogy föl kel és figyelem ahogy riszálva magát indul el a fürdőbe. Nem kell kétszer riszálnia, férfiasságom, még mindig tudja mi a dolga. Nem vagyok egy könnyen lenyomható fajta. Lassan felkelek és követem majd a fürdő ajtajában megállok.-Lehet zuhany is, és kád is. Amihez éppen kedved van.-mondom ahogy lassan beljebb sétálva simulok hozzá hátulról és karolom át miközben a hajába szagolok majd nyakához fúrva az arcom csókolgatom és harapdálom, miközben egyik kezem mellére markolva kezd rajta dagasztani míg a máik hasán cikázik ujjbegyeimmel. Olykor lejjebb is lecsúszik, de csak egy pillanat erejéig.-Kádban szeretnéd, vagy falnak simulva akarsz sikongatni?-kérdezem ahogy lassan lesimítok a fenekén majd combjára és markolok bele a húsába ahogy morgok a fülébe és egyre csak simulok hozzá testemmel.Farkam fenekének nyomódik és megnyalom a felső ajkamat ahogy melléről nyakára csúszik fel a kezem.-Szereted az anál szexet? Ha van hozzá kedved azt is megejthetnénk...-suttogom hívogatóan.-Ha már így kívánatosan rázod nekem a kis formás fenekedet.-mondom ahogy combjáról vissza csúszik fenekére a kezem és megpaskolom ahogy széles vigyor csúszik az arcomra.

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2018 10:30 pm

Wanna play with me? ©️

+18

Vicces és őrjítő kis játék ez, hiszen mindketten tudjuk és érezzük a másikon, hogy amúgy igencsak veszélyesek lehetnénk egymásra, ha akarnánk. Ami azt illeti, akarunk is, csak nem úgy, ahogy ezt az átlagember gondolná. Csontjaim ropognak, jó pár már ékesen viseli a repedéseket, bőröm lilul-zöldül-kékül, alabástrom felszínét karmolások cakozzák fel. Legalábbis... egy ideig. Egyszerre öröm és üröm is, hogy gyorsan gyógyulok az emberekhez képest. Némelyiket szívesen elhordanám még egy ideig emlékül... Popsim ütemes riszálása meghozza a várt eredményt, érzem ahogy lüktető férfiassága a fenekem közé ékelődik szorgosan, én pedig nem vagyok rest apró, finom mozdulatokkal gyúrni, préselni testünkhöz. Kérdésére felkacagok, domborítva feszülök neki, kezeit elkapva mélyesztem bele a körmeimet, s ajkamba harapva fordulok hátra, átpillantva a vállam felett.
- Mmmh... ebben a sorrendben? Tekergek a kezei között, mint egy buja kígyó, nedvétől csillogó bőröm sejtelemesen csúszkál az övén, mialatt halkan sóhajtozom. Ott-ott, ootttt.... nagyon jó. A felvetésére felvonom a szemöldököm, majd csábos mosolyra kunkorodik szám széle. Végre nem egy betoji... végre egy Hím. Megfordulok, gondosan ügyelve hogy testem minden porcikáját hozzádörgöljem kellőképp, bekuckózom magam a vállai közé s végignyalom a torkának ívét. Tök jó, pont elférek itt, ezt nekem találták ki, muhahha.
- Napkeltéig mindent lehet, csődöröm. Kacagok fel vágyódva, s azonnal pipiskedek is az ajkai után, majd nyakába csimpaszkodva kezdek tolatni befelé a fürdőbe. Na banyek, ezt is lezúzzuk a pitsába. Asszem nem leszek itt törzsvendég... Bár, nélküle nem is lenne muris. Nem, nem, az elvek azok elvek. Napkeltekor pattanok szépen haza, semmi kilengés. Még akkor se, ha amúgy átkozottul jó.
- Az a rohadt idő nagyon telik... hozzuk ki a maxot abból, ami még maradt nekünk...
Szinte dorombolom neki, miközben testét csókolgatva, vaktában keresem a csapot, hogy megnyissam.

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyCsüt. Május 31, 2018 9:47 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Hallgatom és halkan nevetek miközben bele morgok a szájába majd ahogy húzni kezd nem kell kétszer kérnie és betolatok vele a fürdőbe majd megnyitom helyette a csapot mert én látom míg ő nem. Rá engedem a vizet és szépen beállítom, hogy ne legyen túl forró de hideg se. Olyan pont jó. Hosszan viszonzom a csókjait és fenekébe markolok majd megemelem és lábait derekamra fonom mire lassan a hideg csempének döntöm a hátát ahogy lassan elválok tőle ajkaimmal és elvigyorodva nézek szemeibe majd elengedve combjait simítok derekára majd fenekére és rá csapok ami egész jól vizhangzik a fürdőben. Halkan nevetek majd a nyakához hajolva harapok bele és szívom meg majd ahogy elenged lábaival átfordítom a hasát a falnak és úgy simulok hozzá és kezdem csókolgatni a testét és harapni egyre lejjebb csúszva, feszes kerek fenekéhez. Bele markolok majd az egyik far részébe bele harapva finoman meghúzogatom a bőrt és szívom meg nagy fognyomokat hagyva rajta majd lassan szét feszítve hajolok ánuszához és nyalok végig rajta majd a fenekén, hogy lazítani kezdjek rajta. Imádom az ilyen részeket. Imádom, mikor előkészíthetem a játékos társamat....

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptySzer. Jún. 06, 2018 11:13 am

Wanna play with me? ©️

+18

Elszomorít a tény, hogy ezt nem oly sokára be is kell fejeznünk, hiszen a kis szellőző ablakra pillantva pont látom a lomhán világosodó eget. Sajnálattal veszem tudomásul, hogy ez lesz az utolsó körünk. ez valahol felvillanyoz, valahol meg elkámpicsorodom tőle. Azonban ezt az ellenérzést a hím igen hatásosan feledteti velem a csókjaival, azzal, ahogy harapdálja és szívogatja a bőröm. Fenekemen már van egy tenyérminta a jóvoltából, de cseppet sem zavar. Már-már dorombolva, ájtatos manóként mosolyogva dörgölőzöm hozzá, érintem összes porcikáját, hogy a testem sose felejtse el, ami ma este itt történt. Élvezettel fonom a derekára a lábaimat, a hideg csempétől először felszisszenek, kirázott a hideg, miközben enyhén langyos víz tódul ránk a zuhanyrózsából. Tekintetem elkalandozik a testén, figyelem a tökéletes kockákat a hasfalán, ujjaim puhán érintik, memorizálják az érzést az élményt. Sokáig emlékezni akarok erre a fura idegenre, még ha a nevét nem is fogom megkérdezni. Kuncogva karolom át, harapdálom végig a vállövét, amíg a fenekemet paskolja. Már-már idillinek tűnhetne az egész, lecsusszanok a testéről, kéjesen domborítva, fordulok neki háttal, megriszálva kerek fenekem pucsítok neki egy kicsit. Beleremegek nyelvének érintésébe, a vágy, mint lehengerlő erő megint az eszemre pályázik. És jó eséllyel el is fogja vinni. Egyszer-kétszer felszisszenek, miközben a maga méretére tágítja, szokatja az alfelem, de túlságosan is várom az aktust ahhoz, hogy ez zavarjon. Meg egyébként sem félek a fájdalomtól, ebben a kontextusban ez a farkaslét velejárója. Ez bizonyítja, hogy még mindig élek. Már csak mosolygom rá, beszélni nincs is kedvem. Csak érezni akarom őt, az erejét, azt, aminek hagyom, hogy maga alá kényszerítsen. Üdítő változatosság. Felmordulok, miközben elméláztam, ő már elérte amit akart s csattanva hatolt belém. Megfeszül a testem, először éget, először még így is átkozottul feszít, majd ahogy alkalmazkodik a testem, úgy lesz egyszerre túl kényeztető. Körmeim alatt morzsolódik a csempe, észre se vettem hogy belevágtam a kezem az előbb, de ez is csak ékes bizonyítéka annak, hogy jó partnerem van. Teljesen rátolom a farkára a popsimat, enyhén körözve riszálom rajta, miközben melleim a csempének préselődve dideregnek. Fejemet hátravetve nézem elködösülő tekintettel a plafont, vörös tincseim a derekamig csapzottan, csatakosan tapadnak rám. Gyűlölöm, hogy eljő a reggel.

Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyKedd Jún. 12, 2018 10:21 pm



Játszunk egy játékot Cheza?


+18

Már nincs sok idő. Már nincs semmi ami vissza tartaná a világot, mi pedig éjjeli szörnyek menekülve húzódunk vissza a sötétbe. Mélyen annak közönyös hidegségébe. De egymásnak itt vannak a szörnyek. Csak egymásnak. Ahogy ott vagyok vele mélyen a hajába túrok miközben saját ajkamba harapok és ő mozog a férfiasságomon majd én kezdem magamat egyre belé nyomni. Érezni akarom még utoljára ahogy, ő is. A kezemre csavarodnak vizes tincsei, de most nem is szórakozok vele se magammal. Csak utolsó örömöt akarok neki meg magamnak. Ennyit akarok még. Egyre csak nyomon neki a csempének maár az én homlokom is olykor neki ütődik de nem érdekel. Csak még akarom azt ami az enyém lehet. Csak még egy kicsit ad meg nekem. Nem kell sokáig várnom rá, megadja, és hallom a hangját ami már a fülembe mászott, érzem a saját testem mély bizsergését majd ahogy átfonom és szorosan fogom magamhoz amíg az övé és az én orgazmusom is véget ér. Zihálva engedem el és lassan kihúzódba belőle megfordítom és ajkait még egyszer az enyémre tapasztom. Még egyszer. Fekete tincseim a víztől lesimulnak a homlokomra és szorosan simulok hozzá majd lassan elengedve ajkait nézek szemeibe.-Köszönöm a kellemes estét.-mosolyodom el szélesen ahogy végig simítok az arcán majd ajkaira puszilok lágyan. Közösen megfürdünk még, majd okos fejemmel a szekrényekbe túrok és találok azért szakadt ruháink helyet mást. Felöltözünk és elhagyjuk a szobát ketten. Az épület előtt még egy búcsú pillantás. Ez a miénk volt és senki másé. Ez így volt jó...A motoromra ülök mikor hátat fordít nekem és útnak indul. Én is elindulok. Ideje megkeresnem Haydet...

köszönöm a játékot! Smile)

Vissza az elejére Go down
Cheza Roah Sails


Cheza Roah Sails


Hozzászólások száma :
59

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2018 2:49 am

Wanna play with me? ©️

+18

Lehet csak számomra tűnik úgy, de mintha túl hamar eljött volna a reggel. Farkasom érzi, ahogyan a napkorong közeledik, nyugtalan, mennünk kell. Tudjuk jól, hogy nem maradhatunk, nem erről szólt. Szép volt, jó volt és el kell múlnia. Hagyom hogy magához vonjon, hogy uralma alá hajtson még egyszer, utoljára. Megcsipkézett nyögdécselésekkel jutalmazom ténykedését, sokkalta intenzívebb, talán már az agyam is szépíti a most kialakuló emlékeimet. Már most is az és eztán is az lesz. Testem minden porcikája érzi őt, a lehengerlő erejét és páratlan étvágyát. Bár lenne több belőle... Reszketve dőlök mellkasára, miután megfordít, óvatosan, már-már puhán csókolok vissza lágy érintéseire. Elfáradtam... Lassan, ahogy tisztul a köd, bekúszik elmémbe a tompa fájdalom. S hogy a törött csontjaim fájnak-e jobban, vagy a tény, hogy soha többet nem látom? Ki tudja, ki tudja. Legyen ez is balladai homály.
- Úgy szintén.... Suttogom ajkaira fáradt pillantással, csillogó szemekkel. Sietnem kellene, de nem megy túlzottan jól. Még képes vagyok azzal szöszölni, hogy megmosdassam a hímet, hogy még utoljára alaposan áttapogathassam az izmait. Női szeszély, maradjunk annyiban. Felfrissülten, de nem különben kimerülve kerülök ki a zuhany alól, ez a hely egész szépen megúszta, látszik, hogy a sor végén volt. Már a többi helyiséghez képest. Öröm a köbön, hogy azért van némi ruhaféle a szekrényben, és bár ez a múlt században volt divat, azért felveszem. Úgyis jól áll rajtam minden, meg nem sokáig kell. Összeszedem a kis cókmókom és kisompolygunk a szállóból. Lesz ám anyázás mikor meglátják a szobát... de ez már nem a mi gondunk. Ő balra, én jobbra. Hátrapillantok a vállam fölött, még egyszer mosolyom mellé kacsintok rá, majd az orromra tolva a napszemüveget elsétálok a legközelebbi taxi drosztig, és irány haza. Ahh.... kell egy üveg Martini.

(Én is köszönöm szépen, remélem jól érezted magad. Smile )
Hey, Don’t stare at my…!
Music
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret   Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jöttem kezet csókolni...meg úgy mást is.-Cheza és Bret

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hello neighbor! ~ Thea & Cheza
» Bret fegyverboltja
» Apa ás Lánya-Hayde és Bret
» Hey man... ~ Nico & Cheza
» Cheza Roah Sails

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-