Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyKedd Ápr. 03, 2018 8:06 pm

Be vagyok zárva mint egy kutya. Egyszer már megpróbáltam megszökni, de a hajamnál fogva lettem haza ráncigálva, nagyon kellemes volt... Pedig végre lenne célom, lenne ami motivál, erre elveszi, mert jajj mi lesz veled. Egy részem már úgyis halott, nem mindegy? Oké mesélt durva dolgokat, de miért ne próbálhatnám ki én is, nem kell üvegbúra alatt tartani, mint egy ritka virágot. Minden árok parton, nőnek a kurvák... Tele vagyok dühvel és keserűséggel, és már nem bírom a házban, ezért szinte kirobbanok és rohanni kezdek, ahogy csak tudok. Nekem ez jutott a gyorsaságom. Ezt kell kihasználnom, ha bármit el akarok érni. Körbe rohanok a ház körül, akármilyen bazi nagy is és közben érzek egy számomra még ismeretlen energiát, és pont előtte állok meg halkan fújtatva. Megmozgatom a végtagjaim és csak most nézek felé .
- Á hello, te vagy az a néma gyerek, ugye? Mindig egyedül kuksolsz itt? - kérdezem és lassan elindulok felé, de le is huppanok a fűbe, hogy legyen köztünk egy két méter.
- Én Hayde vagyok és fogságban. Jah, szar az élet - mondom bólogatva és közben alaposan megnézem magamnak. Mennyi idős lehet?
- Zavar, ha így beszélek? Van valami kis barátnőd? - kérdezem, mert nem szoktam kertelni, felesleges. És ha már rab vagyok legyen valami szórakozásom. Talán még nem is volt nővel a története alapján... Csupa lehetőség.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyKedd Ápr. 03, 2018 10:07 pm

Tavasz. Szeretem a tavaszt. Tele van reménnyel. Tele van jóval. Boldogsággal. Élettel. Egy szél nadrágban ülök a fűben és élvezem a hideg szelet ami végig fut a testemen aztán a lágy napsugarakat amik finoman megsimogatnak megmelegítve ezzel a testem. Olyan lágy és olyan békés minden. Egy mély szusszanás hagyja el a testemet ahogy egyre csak élvezem a természet mélységes lágyát. Érzem mintha az anyám ölében feküdnék kölyökként. Nem kell mással foglalkoznom csak azzal, hogy mosolyogjak és élvezzem a pillanatot. Megtanultam értékelni a pillanatokat. Hisz kitudja lehet ez az utolsó tavaszom, vagy az utolsó napsütötte napom. Azonban nagy robajjal érkezik valaki és pislogva nyitom ki a szemeim és nézek rá majd ahogy le ül tőlem 2 méterre. Hallgatom amiket mond és csak figyelem kék szemeimmel a száját ami hozzám szól. Eltelik pár perc mire rá jövök mondanom kellene valamit. Vagy gondolnom...~Barátnő...? Nem értem mire gondolsz...~suttogják csendesen gondolataim ahogy figyelem majd leveszem róla a tekintetem és a messzi lengedező fákat figyelem ahogy táncolnak a széllel. Bezárták?~Miért...miért vagy fogoly?~kérdezem ahogy le nézek magam elé.~Nem kuksolok...Nem vagyok egyedül...egyszerűen máshogy élek..~gondolom végig ahogy lassan a füvet kezdem tépkedni a földről.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptySzer. Ápr. 04, 2018 3:32 pm

Úgy tűnik, tényleg néma szerencsétlen, legalábbis tényleg eltelik pár perc mire reagál bármit is. Felvonom a szemöldököm és elnevetem magam.
- Tudod egy kis csajszi akivel hú de szeretitek egymást, meg néha dugtok és azt hiszitek, hogy ez jó - válaszolom bólogatva hozzá egyet és kérdőn pillantok rá, de szerintem fogalma sincs miről beszélek.
- Mert találkoztam valakivel, akivel apa nem akarja, hogy találkozzak, de nem indokolja meg rendesen, hogy miért - mondom mérgesen és lenézek a kezemre, amin szép kis heg maradt.
- Persze, hogy most nem vagy egyedül, mert itt vagyok - mondom nagy bölcsességemet és figyelem, ahogy tépkedni kezdi a füvet.
- Figyelj, csak pofázni akarok egy sort, azt csá, előttem aztán nem kell elrejtened az indulataidat - szusszanok egyet és körbe nézek. Olyan nyugi van itt, szinte fájdalmasan nagy a csönd. Ebben előjönnek az elrejtett gondolataim, amiket nem akarok, hogy eljőjjenek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptySzer. Ápr. 04, 2018 11:05 pm

Hallgatom és homlok ráncolva nézek fel rá. Szusszanok egyet majd vissza nézek magam elé. Furcsa ez a lány. Szereti a hangos zajt és cseveg. Én pedig csendes vagyok és a csöndben érzem otthon magam. Vagyis a természet zaját kedvelem inkább. Arra hogy egy "csajszi" akivel "dugok" és "szeretjük egymást" nem tudom mit kellene mondanom. "Jó lenne"? Nem hiszem.~Szerintem nem olyan jó...~suttogják a gondolataim ahogy lassan felnézek rá kék szemeimmel.~Talán tapasztalt valami olyasmit amiket szavakkal nem tud leírni és nem akarja, hogy te is ebbe ess bele...Vagy megbízhatatlan az a valaki...~filozófálók ahogy le nézek a kezeimre ahogy az ölembe ejtem őket.~Akkor sem vagyok egyedül, ha te nem vagy itt...~tekintek rá majd a fák felé nézek.~Természet anya itt van velem. Csak hallani kell amit mond.~halkulnak el a gondolataim. Nem beszéltem még erről senkinek. Vagyis Carollal feszegettük a témát de így konkrétan nem mondtam ezt senkinek. Valószínűleg most ki fog majd nevetni engem és butának fog nevezni.~Nem rejtek el én semmit...Ha nincsenek bennem indulatok akkor nincs mit kiengednem.~vonok vállat ahogy féloldalas mosoly szalad az arcomra és ismét lenézek magam elé ahogy eltűnik a mosolyom.~De te ha szeretnél nyugodtan tombolj...én...vagy a csend...meghallgat. Amelyiket szeretnéd...~halkulok el ahogy kicsit gyorsabban kezdem tépkedni a füvet ujjaimmal. Nem tudom mennyire jó ez amit csinálok itt...

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyPént. Ápr. 06, 2018 9:34 am

Figyelem az arcát és egyértelmű, hogy fogalma sincs miről beszélek és ez azért vicces. Halkan kuncogok és hátra simítom a hajamat.
- Szerintem sem jó én már próbáltam, persze én fiúval, de tényleg nem éri meg. De amikor benne vagy nem tudod, hogy nem jó, mert elvakít a szerelem, meg minden faszság - mondom nagy művészen előadva magam és halkan nevetek - Dúlnak a hormonok és csak arra vágysz, hogy vele lehess... De szerencsére a szexhez nem kell, hogy párkapcsolatod legyen, bár azt mondják, hogy ha szerelmes vagy akkor jobb a baszás. Hát nem tudom... Egyáltalán tudod mi a szex? - nézek rá fürkészőn és sejtem a választ. Már előre örülök annak, hogy felvilágosíthatom. Milyen sokkoló lesz neki ezt hallani. Magamban kuncogok, ahogy elképzelem a döbbent ijedt fejét, de a végén majd rá jön, hogy jó ez. Legalább ennyi öröme lehet és én is elfoglalom magam, amíg be vagyok zárva ide.
- Milyen bölcs vagy... De nem ismered az apámat. Ha így is van, nem kell egyből megkéselni - dühödten fújok egyet és megrázom a fejem. Egy pillanatra a kezemre nézek, amin szép kis heg maradt.
- Ejtsük ezt a témát. Jobb ha nem beszélünk róla, mert csak mérges leszek, ahhoz meg most nincs kedvem - vigyorodom el és közelebb ülök hozzá, hogy végre megláthassam, mit bámul annyira ez a szerencse csomag. Vagyis konkrétan mellé telepszem le, hogy alig 10 centi van köztünk. Hallgatom a fejemben szóló gondolatait és nem bírom kitör belőlem a röhögés.
- Na persze... ő mond esténként mesét, hogy el tudj aludni? Csak beképzeled magadnak, mert már nem bírod a magányt - méghogy természet anya... de azért vicces, ahogy bele tudja élni magát szerencsétlen.
- Jó neked, én meg tudnék most ölni valakit. De hát mikor nem? Tombolni most nincs kedvem, amúgy meg inkább te hallgass meg, válaszolni legalább tudsz. Valami egész máshoz lenne kedvem - felé fordítom a fejem és féloldalasan elmosolyodom. Úgyse veszi a célzást, de legalább vicces fejet fog vágni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyPént. Ápr. 06, 2018 10:45 am

Hallgatom és ahogy gondoltam ki fog nevetni. Csak lehajtom a fejem és a félmosoly is eltűnik az arcomról. mire felnézek már ott van mellettem és megijedek tőle. Azonnal eldőlök majd arrébb csúszok tőle ahogy figyelem és nyelek egyet.~Mi máshoz lenne kedved?~gondolataim teljesen össze kavarculódnak. Össze húzom magamat ahogy ülök a fűben és kicsit erősebben tépkedem a fűszálakat magam előtt miközben hol rá nézek hol vissza a földre de a földet indig tovább nézem mint őt. Baszás...Arra a szóra emlékszem. Ökölbe a szorul a kezem. "Anyád is meg lett baszva mielőtt lenyomtuk a torkán az ezüstöt." Emlékszem a nevelő szavaira, Hugora is emlékszem hányszor megmondta, ha rajta múlott volna még én is erőszak áldozata leszek.~Mi jó...benne?~kérdezem csendesen miközben becsukom a szemeim szorosan, hogy elkergessem a gondolataimat messzire. Nem akarok arra gondolni. Nem egyáltalán nem akarok én se ilyesmit át élni. Mélyet szusszanok ahogy kezeimből hagyom kiesni a fűszálakat.~Nem hiszem...hogy ehhez én kellek neked...Én nem akarok ilyesmiket csinálni akármit is jelent.~Baszás. Gusztustalan, gyilkos, beteg vigyorok amik vissza néztek rád miközben büszkén mondják mit tettek az anyáddal vagy a falka társaiddal. De főleg az anyáddal. Nem akar az apjáról beszélni így nem tudom mit hozhatnék fel témának. A vackom felé nézek majd amíg be áll egy kis csönd hallgatom a szelet ami megcirógat ismét és ez megnyugtat. Jól esik a hideg és az, hogy nem is hisznek nekem én tudom, hogy itt van velem és ez erőt ad. Erőt ad...Napfény süt ide és elér kicsit a napsugár mire megemelem a fejemet és az ég felé nézek. Látom a szürke felhőket de a napot is és megemelem a kezemet az felé nyúlva mintha levehetném az égről csak úgy egyszerűen.~Talán ha inkább...a lelkedet engednéd ki te is éreznéd a jelenlétét...~suttogják gondolataim ahogy lassan rá pillantok és leengedem a kezemet magam elé az ölembe.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyPént. Ápr. 06, 2018 8:45 pm

Úgy ugrik odébb, mintha legalábbis az életére akarnék törni.
- Nem vagyok leprás, ne ijedezzél - nézek rá és kedvesnek kéne lennem ahhoz, hogy megbízzon bennem, de ez most valahogy nem megy.
- Majd meglátod - mondom sejtelmesen és elvigyorodom. Jó szórakozás lesz megtanítani őt az élet motorjának mikéntjére.
- Sok minden. Az izgalom, amikor mindketten tudjátok már, hogy mi lesz a vége, de még ott lebeg köztetek, hogy ki fogja kezdeni... aztán az érintés, amikor megtalálod a másikon azt a pontot, és módot, amitől annyira beindul, hogy őrülten jó lesz az este, mert képtelen neked ellenállni. Na meg persze én az irányítást is szeretem, a manipulálást, hogy csak rám és semmi másra nem tud gondolni a srác csak és kizárólag rám. De persze a csúcspont, amikor elmész és akkor minden kitörölődik belőled, csak az érzés marad. Főleg ha jó a partner, akkor észveszejtő tud lenni - röviden, tömören és szépen fogalmazva, azt hiszem ennyi. Figyelem az arcát és jót mulatok rajta. Kis tudatlan, de ne aggódj én megtanítalak mindenre.
- Persze, hogy nem amíg nem tudod, hogy milyen érzés. Ha volt valami nagyon jó érzésed az életben azt szorozd meg 100-al és akkor talán sejted, hogy milyen. De ha van valami, amit nem hagyhatsz ki az életben, akkor az a szex. Meg eleve bennünk van mint ösztön, a farkasodban is, mert a fajfenntartás belénk van kódolva - mondom és halkan szusszanok. Tényleg semmit nem tud, ez azért nagyon para. Egy ideig még nézem aztán elfordítom a tekintetemet és a hátam mögött megtámasztom magam a kezeimmel. Újra hallom a hangját, de csak keserűen elnevetem magam.
- Annak már mindegy. Ha van is lelkem akkor leginkább egy feketelyukra hasonlít. Elnyel mindent és nem tudni, hova tűnnek benne a dolgok - mondom halkabban és ha valamiről, hát erről pont nem akarok beszélni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyPént. Ápr. 06, 2018 10:08 pm

Hallgatom ezt az egészet és összerándul a gyomrom és ha lenne most benne valami tuti, hogy kijönne. Nyelni se merek csak le nézek magam elé. Én ezt nem akarom átérezni. Nem akarom ezt...Nem soha. Ez annyira...annyira nem az én világom. Legszívesebben most fognám magam és elrohannék erről az isten verte helyről és vissza se néznék soha többet. Soha de soha többet. Ahogy azt mondja, hogy ezt nem hagyhatom ki csak elfordítom a fejem.~Pedig én ezt soha nem akarom...Manipulálás, meg ez a valami...ez ez...nem. Ez nem...~a gondolataim teljesen lerohannak és a hajamba túrok két oldalt. Nem erről kéne szólnia, ah ennyire istenítik ezt a dolgot.~Ez csak...egy...vágy a tested részéről...és a testiségre van a legkevésbé szükségem...~Tépek bele erősebben a fűbe ahogy kicsit kirántom a földet is vele. Mélyet szusszanok és igyekszem lenyugtatni magamat.~Ha így állsz hozzá akkor azzá válik...Mindenki azzá válik amire nem akar hasonlítani, vagy amit gondol magáról..pedig több lehetőség is rejtőzhet benne. Csak éppen elhal bennük mert elássák önmagukba. És soha senki nem látja meg. Ezért vagyunk gusztustalanok...Ezért nem akarok én emberek, vagy farkasok vagy bármilyen élő, holt közelébe kerülni....Amit elmondtál és amit eddig tapasztaltam az egyre jobban azt súgja, hogy inkább éljek egyedül...~Halnak el gondolataim majd felállok és a vackom felé indulok.~Eső lesz...lassan be kéne menned...~üzenem még neki gondolat foszlányaimat ahogy a fedett rész alá lépek és elő szedve az általam talált követ amit élezni kezdtem ölembe veszem és folytatom ott ahol eddig tartottam vele.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptySzomb. Ápr. 07, 2018 11:06 pm

Látszik rajta a hányinger és ez mulattató.
- Figyelj ez csak egy része a dolognak, és nem mindenkire jellemző. Pl. itt van ez a Carol. Tuti, hogy ő is össze fog feküdni Nichoval, már mennek a fogadások, hogy mikor, de ők szereik egymást. És a szerelmes szexben az a lényeg, hogy a másiknak jó legyen, hogy kifejezzék az érzéseiket - magyarázom és halkan szusszanok. Nekem ilyenben ritkán és régen volt részem - Asszem tényleg olyankor a legjobb - mondom halkan és én is a füvet kezdem tépkedni, mint valami hülye.
- Jah persze, és honnan tudod, hogy mire van szükséged, ha nem ismered és nem is akarod megismerni a világot. Itt nyomatod a nagyon bölcs gondolataid, miközben azt sem tudod, hogy kell lehúzni a klotyót - összeráncolom a homlokom és legyintek egyet. Mindegy is, az ő dolga, de egyszer úgyis bebizonyítom neki, a saját bőrén fogja megtapasztalni, hogy ez jó.
- Ha egyedül élsz ugyan úgy elásod magadban a lehetőséget, mint amiről beszélsz. Ha tényleg ilyen kurva sokáig élünk, akkor nem élhetsz örökké így. Ez nevetséges. Annyi jó dolog van. Elhiszem hogy szeretsz itt meditálni, de ez nem élet - nézek rá és azt hiszem egy kicsit megsajnálom a szerencsétlent. Figyelem, ahogy elindul és fújok egyet.
- És nem engednél be, mi? Mert egy romlott lény vagyok, aki hozzád mert szólni, nehogy belehalj - morgom tele iróniával, de nem mozdulok csak konokul tépkedem tovább a füvet.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptySzomb. Ápr. 07, 2018 11:27 pm

Mérges vagyok rá. Azt akarom, hogy menjen el. Hogy hagyjanak békén, hogy egyedül legyek. Hogy csak én maradjak. Ő jött ki hozzám én pedig azt mondom ki amit gondolok. Minek kell nekem ismernem a világot. Miért várják ezt el tőlem? Van elég sok más ilyen haverja nem? Akkor miért engem kell az ilyesmivel nyaggatni. Mérges vagyok az egészre. Egyre csak élezem a követ majd megemelve az éles felét a tenyerembe nyomom és erősen végig húzom mire a vérem is kiserken. Össze szorítom a tenyeremet és érzem ahogy kifolyik a vérem majd engedek és szétnyitva azonnal össze hegesedik a tenyerem.~Mit akarsz tőlem? Velem akarsz baszni vagy mit csinálni? Ha megkapod békén hagysz? Nem fogsz engem ilyen gusztustalan dolgokkal zaklatni utána? Boldogabb leszel tőle? Mert akkor essünk túl rajta minél előbb és kész.~törnek ki a gondolataim és belül érzem, hogy már a farkasom se tud tűrni. Már ő is arra képes amire én. Düh folyik belőlem a vér helyett is.~Nem kell meghallgatnod a gondolataim...nem kötelezett rá senki...azt gondolom amit akarok mert a gondolataim az enyémek és senki másé. Te is azt gondolsz amit akarsz.~ismét a kezemhez nyomom a követ újabb sebet ejtve magamon de miután ismét elernyed a kezem újra behegesedik a sebem.~Lehet nevetséges de én így érzem magamat jól. Nem érdekel az ami kint zajlik. Nem érdekel az amiben élnek mások. Nem érdekel ott semmi. Nem érdekel ez az egész szar amit kavartok magatoknak...Nekem ez az életem ez. És ha nem tetszik akkor menj el!~fakadok ki ahogy a földbe dobom a pengét és felé nézek kék szemeimmel. Nem én vagyok az embere. Nem...és én hülye azt gondoltam, hogy majd talán...talán leszek olyan bátor. De ehhez nem bátorság ehhez gyomor kell és ép ész. Nekem meg ép eszem már nincsen. És nem is akarom, hogy az legyen...Carolról beszél és Carol nevétől megnyugszom. Arról beszél akiről Carol is mesélt. Fogadnak? Mi közük van hozzá? Az az ő dolguk senki másnak! És még pofájuk is van fogadni meg minden....Ennyit a saját élet esélyéről ezen a helyen. Carol kedves. Carol jó...talán ő az egyetlen jó itt. Ő ért engem...és én is őt...de más nem igazán ért itt engem...Csak legyen hozzá jó az a Nicho. Ha nem mindenkit megölök...

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyVas. Ápr. 08, 2018 10:35 am

Teljesen kiakad, annyira cuki, hogy csak vigyorogni tudok rajta és az ajkamba harapok, hogy ne röhögjem ki. de nem bírom sokáig, ahogy megszólal hangosan felkacagok és annyira nevetek, hogy még a könnyem is kicsordul.
- És ha azt mondanám, igen? Mit csinálnál? - kérdezem, amikor már meg tudok szólalni és még mindig a hasamat fogom, vagy épp a szememet törölgetem a nevetéstől - Utána, te akarnád, hogy zaklassalak, drágám - nézek rá mindenttudóan elmosolyodva. Vagdossa magát, de hát mindenkinek kell valami hobbi, én ezt nem vitatom.
- Ó tényleg, de ha azt gondolok amit akarok, akkor gonosz szörnynek vagyok titulálva... De mindegy, nyugodtan tarthatsz romlott ringyónak engem nem zavar, már megszoktam - vonom meg a vállam és bennem egy cseppnyi indulat sincs, vele ellentétben. Hallgatom a kifakadását és valóban csak egy sebzett kisfiút látok magam előtt semmi többet.
- Nem mondtam, hogy nem tetszik, csak nem értem. Nem is vagy kíváncsi... Lehet csak én vagyok olyan hülye, hogy mindent meg akarok tudni és tapasztalni, bele őrülnék, ha itt kéne üldögélnem egész nap. Pedig most ez van. Itt ez a kibaszott nagy város, ahol nem ismerek senkit, és nem is mehetek, hogy megismerjek bárkit is. Tőlem ugyan úgy elvették az életem, mint tőled a sajátod - hát ez van, öcsi, ne legyél már ilyen beszari. Hanyatt dőlök a fűben és nézem a lassan felém közelítő, apró esőcseppeket, amik aztán hűvösen érkeznek a bőrömre. Csöpörög.
- Amúgy a baszásig el kell jutni, nem biztos hogy addig bírnád, de egy próbát megérne. Na benne vagy? Ígérem utána elmegyek - ülök föl megint, majd felállok és figyelem. Övé a döntés, igazából nem akarom meg erőszakolni, bár látok benne fantáziát, de még nem, szóval ha nem akarja, akkor szimplán bemegyek, hogy valami anyagtól aztán jobban érezzem magam, de ezt neki nem kell tudni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyVas. Ápr. 08, 2018 10:50 am

Nem vesz komolyan. Kinevet. Megaláz és beletipor a földbe. Mint amikor ott voltam a ketrecbe ugyan ezt tették velem csak azok féltek tőlem és ketrecen kívül volt nagy a szájuk. Ő egyszerűen nem is fél és nem is vesz komolyan. Csak megaláz...Megaláz és ez fáj nekem. Lassan elmúlik a haragom és ahogy elmúlik úgy jön rám a tompaság és az, hogy elforduljak és vissza menjek a vackomba, hogy oda bemászva sötétbe legyek. Hiába egyáltalán nem értek a világhoz és a saját fajtársaimhoz, ahogy senkivel nem tudok beszélgetni. De most nem is akarok. Nem érdekel, ha nem megy el felőlem egész nap itt lehet és mondhatja a magáét...Ahogy a vackomban leereszkedek lassan átalakulva fekszem el a földön össze húzva magamat gombóccá elbújva saját bundámba és a hideg föld a hasamnak jól esik. Nem akarok itt lenni. Nem akarok köztük élni. El akarok menni innen. Messzire el akarok menni...Lassul a légzésem és lehunyom a szemeimet ahogy fejemet lábaimra támasztom. Ha más nem már csak akkor leszek egyedül, ha elmegyek egymagamba szaladni addig míg elmehetek. De lehet ha elérem a határt akkor át is lépem és vissza se nézek csak megyek amíg a lábam vissza vagy amíg nem fognak el és ölnek meg, vagy amíg nem rogyok össze végkimerülésben...

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde EmptyVas. Ápr. 08, 2018 7:14 pm

Nem válaszol csak elbújik... De mit vártam, itt mindenki menekül és sajnálja magát. Csak nyalogatják a sebeiket mint a veszett korcsok. Elfintorodom és visszasétálok a házhoz az egyre jobban megeredő esőben. Mért is gondoltam, hogy most nem leszek teljesen hülyének nézve? Nem is értem, itt mindenki mindent jobban tud, mindenki elhiszi, hogy bántani akarják, miközben csak beképzelik maguknak. Becsapom magam mögött az ajtót és meg sem állok a szobámig. Lesöprök mindent az asztalomról és egy leszállópályányi fehér por csíkot húzok az asztalra, amit aztán fel is szívok.

Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde   Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde Empty

Vissza az elejére Go down
 

Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Apa ás Lánya-Hayde és Bret
» Szabadság! - Hayde&Nate
» Zsák a foltjának.-Carol és Matt
» Két bolond és a barátság - Carol & Matt
» Erdőségek, ahol Matt bújkál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-