Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat   Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 EmptySzer. Jún. 06, 2018 9:55 pm

Néha hátra pillantok azért Patre, mert látom rajta, hogy bizalmatlan a hellyel kapcsolatban és nem akarnám, hogy baja essen. Ahogy megállok belém jön, mire csak halkan kuncogok és megmutatom neki a kiszemeltemet. Hirtelen visszanyeri az önbizalmát és most már nekem is úgy tűnik, hogy nem először fog ilyesmit csinálni. Ez már tetszik.
- Úgy lesz - adom meg a választ, mintha csak változtak volna az erőviszonyok és ő lenne a vezető. De had érezze magát jól, megtetszett nekem ez a kislány, olyan igazi vadóc.
Elindulok a csávó felé és bevetem a női bájaimat úgy téve, mintha keresnék valakit. Szépen le is hajolok, mire alaposan meg is néznek, aztán jön a "Kit keresel cicus?" és innen már minden megy magától. Nagyban magyarázni kezdek, hogy az a féreg már megint megcsal és most bujkál előlem, pedig én szegény ártatlan vagyok, akit kihasznál. Szépen be is dőlnek és a gyerek abbahagyja a kulcsa lóbálását. Mindeközben pontosan tudom, hogy Pat merrefele van és követem félszemmel ha közeledik. Közben elmagyarázom a három srácnak, hogy merre ment az állítólagos pasim, akit ha kézre kerítenek bizonyos juttatásokban lehet részük... Khm khm... Amint Patnél van a kulcs, elküldöm a fiúkat és kisujjesküt teszek rá, hogy itt leszek, amikor visszajönnek. Majd győzedelmes arcca indulok meg ifjú bajtársam felé.
- Jó voltál, na gyere - ezzel egy mozdulattal felteszem a gépcsodára, amit egyszerűen kitolok a tömegből, majd halkan sóhajtok.
- Ügyesebb vagy mint gondoltam, mi még jó csapat lehetünk - mosolygok rá és lepacsizok vele- Motoroztál már? - kérdezem és közben a kezemet nyújtom a kulcsért. Ha ideadja felülök elé, figyelmeztetem még, hogy kapaszkodjon, majd neki lódulunk az országútnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat   Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat - Page 2 EmptyVas. Jún. 10, 2018 4:32 pm

Figyelem Haydet ahogy elindul közéjük. Csodálatosan előadja magát és a fiúk fel is figyelnek rá. Én pedig jövök mint egy árnyék. Mert árnyék vagyok. Könnyedén csúszik a két motor között a fiúk közelébe. Lassan ahogy a fiú a farzsebébe csúsztatja a kulcsokat én úgy lépek mögé a motorra támaszkodva aminek neki van támaszkodva. Lassan a kikandikáló kulcstartóra nyúlok és finoman húzom ki a farzsebből. meg se érezte. Hayde túlságosan jó műsor. Lassan vissza lépkedek a motorok között és jóval távolabb megyek mintha ott se lettem volna. Ahogy elmennek és Hayde egyedül maradt vissza sétálok és a kezébe adom a kulcsot. Örül és fel rak a motorra én pedig csak bele kapaszkodom az ülésbe. Felül elém és kérdezi motoroztam-e már.-Ha a bicikli annak számít.-mondom ahogy féloldalasan rá mosolygok és figyelem ahogy elindulunk majd és hagyom, hogy vezessen én pedig a hátam mögött fogom a motort és kapaszkodva hunyom le a szemeim. Furcsa érzés ez az egész. De nem ismeretlen. Soha nem volt ismeretlen és soha nem lesz az. Talán soha nem fogok megszabadulni már ettől...
Vissza az elejére Go down
 

Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hayde Carter
» Szabadság! - Hayde&Nate
» Apa ás Lánya-Hayde és Bret
» Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde
» Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-