Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Little di Canio - Nicho & Enzo  Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Little di Canio - Nicho & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Enzo di Canio


Enzo di Canio


Hozzászólások száma :
46

Little di Canio - Nicho & Enzo  Empty
TémanyitásTárgy: Little di Canio - Nicho & Enzo    Little di Canio - Nicho & Enzo  EmptySzer. Május 30, 2018 6:54 pm



Nicho && Enzo


Már eltelt egy kis idő, mióta az öcsénk velünk él. Sokáig nem is tudtunk róla hogy van, hiszen apa se tudta és nem is emlegette hogy lenne. Valószínűleg ő is épp olyan döbbent volt mint mi, bár én természetesen elütöttem egy poénnal az egészet hogy az élvezet és a döbbenet között kilenc hónap van és nem kilencven év.
Fekete lazába öltözve haladok át a házon és energiát keresve lyukadok ki  kertben ahol az ajtóban kis híján keresztül is esek a nyújtózkodó öcsémen. Rávetődöm, és együtt hengeredünk ki a fűre.
- Hát hellóka Nicho! - vigyorgok rá telipofával. Nem akarok küzdeni, bár egy egészséges edzőmeccsre lehet hogy elvinném egyszer, bár kárt se tennék benne. Azt akarom hogy illeszkedjen be és élvezze az itt létet.
- Mi a pálya, kis diCanio?  - kérdezem hasra fordulva és felkönyökölve a füvön. Nem sietek sehová és az sem zavar hogy füves meg koszos leszek.
- Na mesélj, hogy érzed magad az új családoddal? - kérdezgetem és  tündéri mosolyt villantok rá. Hadd tudja csak meg micsoda idétlen bandába került. Aranyos kölyöknek tűnik amúgy, kár hogy nem ismerhettük meg hamarabb.  




||music:♪ I wanna fuck the world||

|| ® ||


Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Little di Canio - Nicho & Enzo  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little di Canio - Nicho & Enzo    Little di Canio - Nicho & Enzo  EmptyCsüt. Május 31, 2018 9:25 pm

Futni voltam mint ember. Jó volt. Kiizzadtam rendesen, de elfáradni még nem fáradtam el. Vissza érve kicsit átmozgatom magam, és felkészülök, hogy lemegyek az edzőterembe, hogy kicsit ütlegeljem a boksz zsákot, meg talaj tornázzak kicsit.Már ép indulnék befelé mikor Enzoba ütközök aki azonnal kihasználja a meglepetés erejét és letarol mint egy tank. Fura ez a játékos támadások még nekem. Nem volt testvérem, csak a gyermekeimmel játszottam, de Enzo egy jóval idősebb kifejlett hím. Bárapa elmondása szerint Lioval is úgy játszik ahogy csak teheti. Néha bele gondoltam, milyen lett volna, ha apa engem is megtalál gyerekkoromban. De mindegy már ezen gondolkodni, így alakult és annak is örülni kell, hogy így is találkoztam velük. Leszáll rólam és elfekszik a fűben én meg kifújom a levegőt ami bennem szorult miközben lerohant bátyám majd rá nézek kék szemeimmel és haloványan elmosolyodom.-Hello Enzo.-köszöntöm végül.-Jól vagyok, nincs semmi gond, a falka jó, mindenkit apránként megismerek nagyjából.-mondom ahogy lassan felülök és úgy figyelem.-És te hogy vagy? Régen beszéltünk..-mondom ahogy figyelem bár jobban bele gondolva igazából csak a megismerkedésünk napján beszéltem velük és ennyi. Meg amikor össze futottunk ebben a villában valahol.
Vissza az elejére Go down
Enzo di Canio


Enzo di Canio


Hozzászólások száma :
46

Little di Canio - Nicho & Enzo  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little di Canio - Nicho & Enzo    Little di Canio - Nicho & Enzo  EmptyHétf. Nov. 05, 2018 5:37 pm



Nicho && Enzo


Hihetetlen hogy van egy öcsénk akiről nem is tudtunk, de most hogy már tudunk, nem eresztjük ki a karmainkból. De nem ám, ismerje csak meg micsoda lökött familíába került, ha apa még nem mondta volna, vagy nem vette volna észre magától. Majd meg fogja szokni, mert hát remélem nem szalad el előlünk, hogy micsoda barmok vagyunk. Na jó, egyesek tényleg azok, de ez is a mi magunk dolga és nem lehet mindenki olyan kedves mint Lióka. Meg én. Hehehe.
- Az a jó, nem kell sietni sehová, időnk mint a tenger - értek vele egyet ahogy felé fordítom a fejem. Kiköpött apácska, de még csak le se tagadhatná, ha akarná sem. Még jó hogy nem is akarja igazán. Fel kell vállalni ha ilyesmi történik, én is megtenném ha lenne egy kölyköm. Szerenécsre azonban nincs.
- Oh remekül. Én kérlek szépen összeszereltem a motrom, és szétszedtem még kétszer, meg összeraktam. Kirándultam egyet és találtam egy fehér farkast, Cameát. Bolyhos sharpei farkas - vigyorodok el, hiszen lássuk be nem kellett volna idiótának lennem, mégis az voltam és nem szóltam előre. hát ez van.
- Most vele időzök leginkább. Nem tud visszaalakulni, de előbb utóbb ráveszem - vigyorgok, hiszen nem adom fel, és végül meg fogom látni az emberi alakját.
- Na és te hová tartottál? Befelé azt láttam, de merre? Edzőterem, konyha, moziszoba? - faggatom tovább.




||music:♪ I wanna fuck the world||

|| ® ||


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Little di Canio - Nicho & Enzo  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little di Canio - Nicho & Enzo    Little di Canio - Nicho & Enzo  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Little di Canio - Nicho & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-