Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics
by Leo Wrímans Yesterday at 11:51 pm

by Callum A. Dasan Pént. Júl. 20, 2018 3:18 pm

by Dorothea Coldstone Csüt. Júl. 19, 2018 4:02 pm

by Dorothea Coldstone Csüt. Júl. 19, 2018 9:26 am

by Siri Nathanael Vas. Júl. 15, 2018 1:02 pm

by Darryn Yates Csüt. Júl. 12, 2018 11:31 am

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Patricia Devlin

Siri Nathanael

Dasha Voronin

Ruko Masashi

Darryn Yates

Leo Wrímans

Cheza Roah Sails

Zakhar Zharkov

Zerdella Grams

Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share | 

Staten Island Cemetary - Noel & Darryn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Darryn Yates

Hozzászólások száma :
53

TémanyitásTárgy: Staten Island Cemetary - Noel & Darryn   Szer. Jún. 27, 2018 12:45 pm

Noel & Darryn

New Father

Furcsa érzés volt a vérét vennem, nem voltam az a fajta aki a fajtánkból táplálkozott, nem vonzott, nem voltak úgy nőim se, sem férfiak.  Időnként persze atyámból vagy a bátyámból ittam, de azok ritka pillanatok voltak, nagyon meg kellett sebesüljek ahhoz hogy elfogadjam a felajánlásuk, a segítségüket, az ajándékukat.
Izgult Noel is éreztem rajta a rezdüléseiből, még nagyon emberi volt néhány megmozdulásában, és ezt hiába akarná leplezni, látszik néhány rezdülésében.
Fekete öltönyt viseltem, fekete inggel, nyakkendőt nem, a hajam hátrazselézve, mintha mindig is így nézett volna ki, ajkamon penge vékony mosoly, ahogy látom megmozdulni a földet, ahogy ássa ki magát. Napfelkelte előtt pár órával vettem a vérét, hogy aztán magára hagyjam. A berögződések még engem is tartottak, így siettem volna el a nap elől, végül, nyugodtan sétáltam el, itt maradtam a közelben, vigyáztam rá. Furcsa volt, mert nem éreztem először semmit, aztán ahogy megmoccant a föld, a zsigereimben éreztem a sóhaját, ahogy már közeledik felém.
A napomat egyébként mindenféle semmit mondó dologgal töltöttem, bár a Zyrával való sms-es szájkarate se volt utolsó. Még mindig mosolygok rajta, egész biztos, hogy a lány felhúzta magát, de nekem akkor tűnt a leggyönyörűbbnek. Mint egy pusztító orkán, egy gyilkos fenevad. Vágytam rá, komolyan. Nem akarom, hogy épp feszülő nadrággal várjam a fiamat. Apa leszek! Gondterhelten pillantottam magam elé. Jó leszek? Felelősségteljes? Ez már nem az a korszak amiben felnőttem, már nem fejvadásznak tanulok, sőt nem pontosan azt a fejvadász testvréiséget, de vezetem. Mégsem… technikailag a gyerekem. Hát, nem épp egy nekromantát választottam volna utódomnak, valaha is ha választok. De a sors az idő kifürkészhetetlen. Elveszem az évszázadokkal ezelőtti emlékemben, még őrzök belőlük néhányat. Ezeket nem akarom elfeledni, hogy a családtagok is képesek elárulni, és annak tagjaira tekintet nélkül gyilkolni. De Kaname és Nassir más, most már a fiú is hozzánk fog tartozni. Vigyáznom kell rá. Tanítanom kell, encantot biztos hogy nem fog tudni használni még egy darabig az emlék törlésre, de én ott leszek neki,hogy segítsek, hogy átlendüljön a problémáin. Thomas a hívásomra hamarosan megjelenik. Én hoztam neki egy helyesebb fiút, nem kölyök persze, huszonegy elmúlt, a személyije szerint, ha meg nem akkor az ő problémája.
- Maradj csendben... . pillantok rá hűvösen, ahogy meghallom a szűkölködését, s hallgat rám, üres báb lett. Noha lehet hogy feleselgese3n hoztam el, még nem tudom,hogy milyen illatok azok amelyek íncsiklandozóbbak Noel számára.

•• Zene: Ghost In the Shell •• Megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Staten Island Cemetary - Noel & Darryn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Szabadságszobor - Liberty Island