Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics

by Adam Vincent Kane Kedd Nov. 06, 2018 2:48 pm

by Adam Vincent Kane Kedd Nov. 06, 2018 12:29 pm

by Enzo di Canio Hétf. Nov. 05, 2018 5:37 pm

by Enzo di Canio Hétf. Nov. 05, 2018 4:26 pm

by Kouji Asashima Hétf. Nov. 05, 2018 2:32 pm

by Rune Kristofer Eklund Hétf. Nov. 05, 2018 8:31 am

A hónap reagolói
Adam Vincent Kane

Rune Kristofer Eklund

Enzo di Canio

Kouji Asashima

Dorothea Coldstone

Minerva Cheney

Danielle Monge

Liona Bianca di Canio

Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share | 

Haven't seen you before - Camea & Lio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Liona Bianca di Canio

Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Haven't seen you before - Camea & Lio   Vas. Okt. 14, 2018 10:23 pm

Camea & Lio
Azt hiszem elmondhatjuk, hogy a kínaiakkal néha nagyon nehéz, főleg, ha a világ másik feléről kell velük tárgyalnod. Ragaszkodtak hozzá, hogy az irodájukban, de mielőtt még visszamennek a saját országukba, vagyis most, leginkább hajnalban. Négy óra körül járhat az idő, ilyenkor mindenki alszik, vagy még nem ért haza az éjszakai elfoglaltságaiból. A Bátyám Ryannel és pár másik farkassal karöltve még ilyenkor futja az utolsó köröket az egyik motorversenyben, mielőtt mennének a következőre, tehát most a drága testvéremet nem kell meglátogatnom a szobám felé menet.
Lassan és a magassarkúmat kezemben cipelve vánszorgok az ajtóm felé, az ágyam elérésének reményében, de a szemem megakad egy fehér bundán, ami éppen a Bátyám résnyire nyitott ajtaján tolat kifelé valamit húzva magával. Átfutom az agyam ismerős energia minta után kutatva, de akárhogyan kutatok az emlékeim között, nem rémlik, hogy ismerném a kis nőstényt. Ezek szerint csak az az újonnan érkező lehet, akit Enzo hazahozott az erdőből, és aki miatt eltörte Apám a karját. Megjegyzem jogosan, hülyeség volt ez tőle, de mind ismerjük a Bátyámat, ő nem bír magával, ha ilyesmiről van szó. Nem úgy tűnik, mintha észrevett volna, szóval csöndesen leülök az útjába, hogy nekem ütközzön előbb vagy utóbb. Nem szép dolog megijeszteni így valakit, de egyszerűen nem hagyhatok egy ilyen ugratási lehetőséget veszni hagyni. Egy széles mosolyt vetek rá, amit megpördül, hogy rám nézhessen és ajkaim elé tett ujjammal jelzem, hogy maradjunk csöndesek.
-Szia, Camea ugye? Miért lopkodod a Bátyám párnáját? -pillantok el mellette, hogy lássam, mit is vonszolt idáig.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Camea Namid

Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Haven't seen you before - Camea & Lio   Pént. Okt. 19, 2018 10:29 am

Lio & Camea
Leave me alone…

A helyzet az, hogy teljesen meg vagyok zavarodva ezt a helyet illetően. Egyszerűen nem értem mit miért tesznek, talán már túl régóta kerülöm a falkákat, hogy ennyire nem tudom összeegyeztetni a dolgokat a gondolataikkal. Mindenesetre egy ideig bámulom az elvileg én szobám falait, s elmélkedem. Fura ez a hely. enzo elment valahová, de még előtte elvitt  a konyhába enni, szóval legalább a hasam nem korog. Azonban ez sem segít a tényen, hogy nem tudok mit kezdeni itt magammal. Főleg nem nélküle. Jobbára ki se dugtam az orrom a szobából, elvégre tele van idegen szagokkal minden és nem akarom hogy megtámadjanak. Jó, azt mondta nem fognak, de hiszi a piszi,m miután eltörték a karját. Egy jó órája szenvedek az elalvással, hol balra, hol jobbra fordulok, fetrengek az ágyon és az ágy alatt is, de csak nem találom a helyem. Túl... steril, túl idegen. Ha jól emlékszem az Enzo melletti szobát kaptam meg... hmm... nosza hát. Leszökkenek az ágyról, sebtiben kinézek, de sehol senki nincs már ezen az órán a folyosón. Remek. Átgrasszálok Enzo szobájához, mancsommal megpiszkálom a kilincset s nagy szerencsémre nyílik is az ajtó. Odabent megcsap az illata így pár pillanatig csak a földön ülve szimatolok. No de nem maradhatok itt, nem tudom mikor ér vissza, szóval megkeresem azt a párnát, amin a legtöbb illatot érzek, lerángatom az ágyról s húzom ki a szobából szépen lassan, lehetőleg feltűnésmentesen. Nos, ez utóbbi nem jött be, mert ahogy tolatok, a hátsó lábam nekimegy valaminek, amire én lemerevedek, azonban mikor megszólal mögöttem valaki. Magashangú, ijedt vakkantással ejtem ki a párnát a számból és helyben felugorva, a levegőben fordulok meg és meredek a lányra. Füleimet hátracsapom, nagy zavaromban a cica is elvitte a nyelvem, meg mert nem vettem észre. Végtére is lecsücsülök elé és a földet fixírozva válaszolok.
- Ő az egyetlen akit ismerősnek mondhatok itt. Az illata megnyugtat... de most nincs itt. Nem tudok aludni...  
Pillantok hátra a párnára, amit nagyban próbáltam nos, elcsórni. Mellső mancsommal előrébb piszkálom a párnát, hogy előttem legyen s a hátsó lábaimra ülve a mellkasomhoz húzom, mancsaimmal keresztbe átfogom és belenyomom az orrom, csak a szemem látszik ki, amivel a lányt nézem.
- El fogod neki mondani..? 

Outfit: Link » @ «Music: Link
Liona Bianca di Canio

Hozzászólások száma :
32

TémanyitásTárgy: Re: Haven't seen you before - Camea & Lio   Hétf. Nov. 05, 2018 5:28 pm

Camea & Lio
Talán nem a legjobb ötlet a régóta nem emberként élő vérfarkast így megijeszteni, de van egy olyan érzésem, ha rászólok, csak még jobban ráhozom a frászt, azt meg talán nem kéne. Elmondások alapján, ha meg is ijed, nem agresszív, de akkor sem akarom direkt szívatni. Szóval csak csöndesen leülök az útjába és várom, hogy magától vegyen észre.
Azt a helyből levegőben megfordulást komolyan akrobata iskolában kellene tanítani, nem is tudom magam visszafogni, az öklömbe harapva igyekszem a nevetésemet elfojtani, de kegyetlenül kidőlök a sorból tőle. Elfekszem a padlón és ott is maradok, kényelmes, én meg fáradt vagyok. Onnan pislogok fel a bundásra előttem.
-Szia, Liona Bianca di Canio vagyok, Enzo húgicája, az Alfa egyetlen lánya. Szeretek olvasni, metál zenét hallgatni, motorozni és úszni, de utálom a nyomulós pasikat, a csigát és hülyéket-szedem el a jobb mellső mancsát és megrázom, mintha kéz lenne, még mindig a padlóról. -Tessék már engem is ismersz, már én is az ismerősöd vagyok. Milyen érzés? -vigyorgok föl rá elégedetten magammal, hiszen így már kettőnket ismer. Van egy olyan érzésem, alaposan megijedhetett Apámtól, főleg Enzo büntetése miatt, de hát Apám nem ilyen általában, csak ha helyre kell tenni valakit. Akkor mit gondolhat a többiekről a falkában, látta őket egyáltalán?
-Csak ha akarod. Bár szerintem ő is jót röhögne rajta -törölgetem a könnyeimet a nevetéstől. Valószínűleg már eljutottam abba az állapotba, amikor minden vicces, de ez most fergeteges.
-Hát te halál cuki vagy így -nyúlok oda és megborzolom a feje búbját, sosem volt problémám a testi kontaktussal, főleg farkasok között. Összeszedem magam és felállok.
-Gyere, visszakísérlek a szobádba, ha akarod, még veled is alszom, meg minden, ha az segít -mosolyodom el kedvesen, nekem sem jó, ha ő rosszul érzi magát és amúgy is szeretnék segíteni neki kényelmesebben érezni magát közöttünk. Nem fog elmenni innen egyhamar, akkor már legyen neki jó itt.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Haven't seen you before - Camea & Lio   

Haven't seen you before - Camea & Lio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal