Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Teresa Hightman Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Teresa Hightman Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Teresa Hightman Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Teresa Hightman Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Teresa Hightman Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Teresa Hightman Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Teresa Hightman Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Teresa Hightman Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Teresa Hightman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Teresa Hightman


Teresa Hightman


Hozzászólások száma :
7
Age :
30

Teresa Hightman Empty
TémanyitásTárgy: Teresa Hightman   Teresa Hightman EmptyVas. Feb. 10, 2019 2:55 pm

Teresa Hightman

Név

Teresa, Ter
Kor

26
Faj

Hellequin (ember)
Rang

Lovas
Play by

Anne Hathaway
Foglalkozás

Gwynn szolgálása

Ha senki sem utál, valamit rosszul csináltál
Kinézet

Hajam sötét akárcsak szemem, ami mára már üresek, mintha a halál érintette volna meg őket. Arcom sima, enyhén sápadt érzelem ritkán mutatkozik rajta. 1,73 m magas vagyok, általában sötét ruhákat hordok, de előfordul, hogy a világosabbak takarják testemet. A vadászatnál inkább jobban szeretem takarni kilétem. Sötét ruhák és egy csuklya, ami eléggé takarja arcom, de még láttok benne.
Személyiség

Személyiségemről sokat nem tudok elmondani. Míg éltem mindenki azt mondogatta milyen kedves és mosolygós vagyok. Ami igaz is volt és próbáltam mindenkinek segíteni bármi is volt az. Ritkán láttak szomorúnak pedig megtapasztaltam milyen elveszteni egy barátot, kit testvérednek tekintettél. Ám miután utolért a halál az érzelmeim egy része elnyomás alá került. Nem mutatom ki mi jár a fejemben, se érzéseim. Most már nem érdekel senki egyedül Gwynn parancsa az, amit odaadóan végzek el. Engem már csak a bosszú éltet és a múlt, ami kísért bárhol is járok.
Történet

Az én történetem nem egy tündér mese. Ne várd, hogy happy end-el végződjön, mert nem fog.
Minden egy árvaházban kezdődött New York egyik szegletében. Még csecsemő voltam mikor beraktak ide így számomra ez volt az otthon, ahova mindig visszavártak. Az egyház volt, aki kisegített minket néha és az egyik pap gondjaira lettünk bízva. Nem panaszkodtunk elvontunk együtt jóban és rosszban, engem kicsit jobban érdekelt a vallás, mint a többieket így, amikor tudtam ott töltöttem az időm. De egy nap valami megváltozott. A családias és békés árvaház hangulatát átvette az undor, az üresség, a többi gyerek élettelenül mászkált föl és alá. Legjobban egy gyerek viselkedése viselt meg a legjobban. A legjobb barátomé. Úgy szerettem, mintha testvérem lenne, ápoltuk egymást, vigyáztunk a másikra szinte tökéletes volt a barátságunk...egy bizonyos napig. Egyik nap mikor keltünk rosszul érezte magát és tovább aludt. Reggeli közben ráakartam nézni minden rendben van e mikor beléptem megláttam őt kötéllel körbevett nyakkal. Ledermedtem. Csak álltam ott, szemeimből vízesésként zúdultak a könnyek. Sikítani akartam, de nem tudtam csak remegtem és beleégett a fejembe a látvány. Később mikor eltemettük továbbra is csak álltam ott kérdésekkel a fejemben. Miért tette ezt? Mi történt? Mit csináltam rosszul? De sosem kaptam meg a választ.
Felnőttként én ott maradtam a pappal és apácának álltam. Meghallgattam az embereket és segítettem rajtuk. Nem értettem, hogy miért gyűlölték meg a többiek az egyházat, de nem nagyon foglalkoztam vele.
Egyik nap késő este volt azt hittem egyedül vagyok, mert már mindenki elment üres volt az egész templom. A bibliákat rakosgattam mikor megéreztem, hogy hátulról valaki megérint. Megijedtem és hátra fordultam. A pap volt az, mosollyal az arcán.
- Elnézést, Teresa! Nem akartam megijeszteni.
- Atyám, mit keres még itt ilyen későn? Azt hittem már elment.
- Oh, van még egy kis elintézni való dolgom ne is foglalkozzon velem. - szavai kicsit másabbak voltak, mint szoktak lenni. Mintha nem is azaz ember állna előttem, akit ismerek. Visszatértem a teendőimhez, de végig ott volt bennem az érzés, hogy végig figyel engem. Ijesztő volt, szívem zakatolt és féltem, de nem tudtam mitől. Éppen az asztalt rendeztem, ahonnan a misét szoktuk tartani mikor az atya elkezdte felhúzni a szoknyám a combomnál fogva.
- Atyám! Mit csinál? - megfordultam és ő abba hagyta ténykedését, de keze továbbra is a combomnál volt.
- Semmit, Teresa. Csak a ruháját akartam ellenőrizni. - szívem gyorsabban kezdett el verni ő meg ismét a szoknyámmal kezdett foglalkozni.
- Kérem, ne! Lelkem és testem már az Úré. - ellenkeztem.
- Az, Úré? Kedvesem, amit az Úr nem lát az nem is fáj neki. - ezzel leszorította kezemet az asztalra és elkezdett tapogatni. Könnyeim kifolytak szememből, de nem hagytam magam. Elkezdtem, kalimpálni ahogy csak tudtam lökdöstem, rúgtam. Lelöktem mindent az asztalról néhány el is tört. Egy kis idő után stabilan letudott fogni és fülemhez hajolt.
- Tudod, Teresa...Te voltál a kedvencem az árvaházból. Tudod milyen nehéz volt visszafogni magam, mert tudtam, hogy itt maradsz, ha téged hagylak? Sajnálom, ami Lili-vel történt, de most majd elfelejted őt. - ezzel nyelvével végig haladt arcomon és elkezdte tépni a ruhám. Szerencsémre találtam valamit, amivel fejbe vágtam és futni tudtam. Ám ő gyorsabb volt és kést szorított a nyakamhoz. Utólag felmerült bennem honnan volt kése egyáltalán? Nem érdekelt, ha meghalok, de nem adom magam önszántamból. Dulakodni kezdtünk és véletlenül belém döfte a kést. Hátrálni kezdtem a csendet csöpögő vérem törte meg, ami visszhangzott a templomban. Összeestem ő meg elszaladt.
Alig kaptam levegőt úgy éreztem, hogy fuldoklom. Fáztam, de közben éreztem a hátamon a meleget, amit vérem árasztott, ahogy szétfolyt a kövön. Nem akartam meghalni, de nem bírtam megmozdulni. Lepergett előttem az egész életem. A társaim, Lili...Lili akkor ezért ment el? Ezért volt mindenki olyan, amilyen?
Lassan összeállt a kép, hogy mit is,követett el az a pap. Tombolt bennem a düh. Mérges voltam magamra, hogy-hogy lehettem ennyire ostoba? Fejemet elöntötték a düh, a bosszúvágy. Bosszúért kiáltottam. Azt akartam, hogy bűnhődjön meg azért, amit tett. Kezem ökölbe szorultak és hasamra feküdtem. Fogaimat csikorogtatva és dühvel a szememben kezdtem el csúszni a földön az oltárhoz.
- Istenem...Adj erőt, hogy bosszút állhassak a társaimért! Bosszút akarok! - ordítottam utolsó erőmmel kezemet a kereszt felé nyújtva. Végül utolsó erőm is elszállt és elterülve a földön hunytam be szemem és azóta sem tudok nyugodni.
Vissza az elejére Go down
Ruko Masashi


Ruko Masashi


Hozzászólások száma :
158

Teresa Hightman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teresa Hightman   Teresa Hightman EmptyVas. Feb. 10, 2019 9:15 pm



Elfogadva!

Kedves Teresa!

Először is engedd meg hogy üdvözöljelek itt, szűk körünkben, ami lesz még így sem, hiszen nagy takarítunk és port törölgetünk éppen mindenről.
Meglepődtem a pb láttán, rég nem találkoztam már ezzel, holott az frpg-k hajnalán még népszerű volt, és legalább minden második oldalon volt belőle egy. Sajnáltam hogy eltűnt, mert szerintem szép nő, és van benne bőven lehetőség.

A küllem jellem bár nem lett hosszú, szerintem benne van ami kell, és a hellequinek között amúgy sem egyszerű az élet. Gwyn elég keménykezű vezető tud lenni, ahogy így hallottam. Bár a jó hír, hogy nem leszel egyedül, mert itt van Mark és Kieran is, szintén lovasok.

Az előtörténet stílusa nagyon olvasmányos, nagyon kellemesen esett még így estére is, de a tartalma.... Hát nem egyszerű. Az árvaház egyáltalán, de hogy ilyen papok léteznek, ezt sosem bírtam elfogadni, és a nephilimek éppen ezért nem esküdnek fel egyetlen vallásra sem. Cserébe mindegyik támogatja a démonok elleni küzdelmek, és egy templomban éppúgy találunk megszentelt fegyvereket mint egy dzsámiban.

Sajnálom hogy ilyesmit kellett átélnek, és gyakorlatilag csalódtál az egészben, de kívánom hogy Gwynn engedje meg hogy megtalált ezt a nyomorult szerzetet, és bevégezhesd a bosszúdat.

Foglalj avit és már mehetsz is hogy játékra hívd a vadásztársakat, mert az árnyak között itt rejtőznek ők is.

Jó játékokat!
Vissza az elejére Go down
 

Teresa Hightman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Newbie - Teresa & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Árnyak között élnek :: Elkészültek :: Hellequin-