A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Crag Marshall Yesterday at 8:41 am

by Marcus Wallach Szomb. Dec. 09, 2017 4:13 pm

by Crag Marshall Szomb. Dec. 09, 2017 9:12 am

by Vendég Szomb. Dec. 09, 2017 8:34 am

by Magnus Bane Szomb. Dec. 09, 2017 12:16 am

by Jace Herondale Szomb. Dec. 09, 2017 12:15 am

by Isabell Lightwood Csüt. Dec. 07, 2017 6:32 pm

by Jora Keegan Csüt. Dec. 07, 2017 5:06 pm

A hónap reagolói
Jora Keegan

Jace Herondale

Crag Marshall

Mamoru Haruo Raiden

Dorothea Coldstone

Ruko Masashi

Logan Caevan Leath

Wallace R. Strauss

Isabell Lightwood

Valerian King

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Nem vagyok elérhető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Raziel

Admin

Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Nem vagyok elérhető   Szomb. Ápr. 09, 2016 9:11 pm

Ha valamiért hosszabb hiányzásra mennél. A canon karakterek figyeljenek erre fokozottan.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
210

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   Vas. Jan. 08, 2017 11:56 am

Kedves Gyermekeim!

Mivel zajlik a jég a Dunán, én meg egy szigeten lakom, be kell költöznöm nagymamámhoz a városba, és nem viszem magammal a laptopom. Az internetem nem lesz korlátozva, de mivel csak mobilról leszek, így reagolni nem fogok tudni. A nagyon fontosakat letudtam, de legközelebb csak pénteken jutok gépközelbe. Ha valami nagyon fontos, keressétek a másik két admint

Thea mami és a többi alterje

What it feels like holding on for dear life to this rock, like you are in a death grip tango with the sun

Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
210

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   Pént. Május 05, 2017 8:17 am

Sziasztok!

Lassan már csak én fogok ide írni -.- Na, szóval, talán már Jace mesélte, elkezdtem dolgozni suli mellett, ami úgy néz ki, hogy hazaérek minden nap nyolcra és hogy fel is tudjak kelni másnap, le kell feküdnöm rögtön. Remélem látjátok itt a problémát. Próbálok úgy ügyeskedni, hogy legalább nap közben és szabadnapokon itt tudjak lenni és reagolni. Nem szűnök meg, hétvégén itt leszek nektek és két hónap múlva már térek is vissza rendesen. Addig is, ha kell valakinek valami, nyugodtan kérdezhet, facebookon utolértek, csillámbari, nyalogatós smiley és amit akartok.

Thea mami

What it feels like holding on for dear life to this rock, like you are in a death grip tango with the sun

Derek Coldstone

Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   Szomb. Júl. 22, 2017 9:58 pm

Bár nem száz százalékos, hogy eltűnök, gondoltam jobb, ha szólok. Költözésben vagyok és sok vele a munka, ám nem szeretném, ha Thea elszomorodna, amiért elveszti a tesóját, mert nem veszti. Amint tudok, leszek megint! Sietek, ígérem. Smile
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
210

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   Kedd Aug. 22, 2017 9:16 pm

Gyermekeim, holnap elutazom és bár viszem magammal a netemet, nem leszek túlzottan elérhető, főleg napközben. Esténként facebookon és kisebb százalékban chaten megtaláltok. PM-et ne küldjön senki, mert nem tudok rá válaszolni, a telefonom nem szereti valamiért. Hétfőn jövök vossza hozzátok, addig is jó szórakozást!

Thea és az alterjai

Jora Keegan

Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   Vas. Nov. 12, 2017 2:53 pm

ne haragudjatok, hogy csak most tudok ide vésni, de az a helyzet, hogy drága egyetlen hű társam, a gyönyörű (otthoni nevén Piri) Asus gépem úgy döntött, hogy most kapja el ő is a sokakat ledöntő vírusok egyikét ami... sajnálatos módon hardvert támadott. Édesemnek a processzorával lesznek a bajok, a négy magból mindössze egyet érzékel, ismer fel, és azzal akarja futtatni önmagát... Mindennek már két hete volt, nem tudott haverkodni az internettel, és gondjai voltak a normális működéssel is, például bekapcsolás után rögtön fagyott is már szegényem... Egy szó mint száz, a múlt héten, azaz pontosabban egy hete és egy napja (kockák átka, hogy ennyire számolnak vissza) döntöttem úgy, hogy életem értelmét jobb helyre küldöm... Így kicsit hazatérhetett az Asus szervizbe a Media Markt közreműködésével, ahol még előre láthatóan egy vagy két hetet fog eltölteni. Very Happy Mindennek természetesen semmi értelme, de eddig hiatuson leszek sajnos, maximum a testvérkém gépét tudom használni, de ő... hát jó LOL-oshoz mérten előszeretettel rugdos ki a saját (Hófehérke névre hallgató) gépezete elől... Egy szó mint száz, köszönöm annak, aki ezt az orbitális baromságokat tartalmazó litániát végigolvasta, remélhetőleg hamarosan jönni fogok JEM barátommal együtt. Razz Addig is tessék rendesen rosszalkodni!!! <3
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Nem vagyok elérhető   

Nem vagyok elérhető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...)
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Naruto Kvízjáték (kvíz 02|12)
» A falu főkapuja
» Gretel Britanova