Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Staff members
Oldalunk

Latest topics

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Angoulêma Blanc
Pént. Ápr. 24, 2020 1:05 pm

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Nadragulya
Pént. Ápr. 24, 2020 11:26 am

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Kurosawa Haru
Csüt. Ápr. 09, 2020 4:58 pm

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Zyra Rockwood
Csüt. Ápr. 09, 2020 12:48 am

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Nova Nightingale
Csüt. Ápr. 09, 2020 12:26 am

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Chantal O'Connor
Szer. Ápr. 08, 2020 11:37 pm

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Emptyby Sybil Cassie Kane
Szer. Ápr. 08, 2020 11:07 pm

A hónap reagolói
Gioia Selvaggio
Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Bal11Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Kyzyp11Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Jobb11 
Kotetsu Madoka
Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Bal11Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Kyzyp11Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Jobb11 
Mutsuki Kaede
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share

Ez már randi?/ Noel & Zach

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Noel Dessauge

Noel Dessauge

Hozzászólások száma :
138

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez már randi?/ Noel & Zach   Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2020 9:35 pm

Finoman öleli Zachet, nem mintha bántódása eshetne, de akkor is vigyáz minden mozdulatával. Az ölébe kuporodva olyan kis védtelennek tűnik, holott szó sincsen erről, de érzi a magányát, azt, hogy nagyon egyedül van. Ujjai a farkas selymes bundájába siklanak, élvezi az érintését. Emberi alakjában is gyönyörű, legalábbis szerinte nagyon szép és teszik is neki, de a farkasa is. Roppant jól áll neki ez az ébenfekete szín.
Nem fogja magára hagyni, kerüljön bármibe is, mert nem teheti. Bajban van, egyedül nem maradhat, de ő itt lesz mellette. A kis dobozkát a zsebébe rejti, meg fogja becsülni, nem is kérdés.
Semmi dolga nincsen, ha egész éjjel itt maradnak, az sem zavarja, persze ha Zach elalszik, majd hajnal előtt be fogja vinni az ágyba, hogy senki ne zavarhassa az álmát, de addig így ül vele egy helyben. Azért az látszik, hogy valamennyit pihent a meló mellett is, mert sokkal nyugodtabb, mint volt első találkozásukkor.
-Aludj nyugodtan, én majd figyelek.
Mivel nem olyan régen kelt, bőven el fogja bírni az őrködést, de nem hiszi, hogy bárki is erre járna, a kísérője sem fog senkit a közelükbe engedni, és ez jó.
Vissza az elejére Go down
Zach Daniels

Zach Daniels

Hozzászólások száma :
44

Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ez már randi?/ Noel & Zach   Ez már randi?/ Noel & Zach - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2020 9:33 am

Melegséggel tölt el, hogy itt van és vigyáz rám. Mondjuk eddig is valahogy túléltem és tudtam is magamra vigyázni, de ez így most jobban esik. Ami elszomorít, hogy nem maradhatok itt. Találnom kell egy falkát és beilleszkedni, de...akkor lesz alkalmam találkozni még Noel-el? Vagy azzal, hogy találok egy falkát megszűnik, majd ez a "kapcsolat"? Nem tudom...
Nem akarok elaludni. Igaz fiatal még az éjszaka, de nem akarok. Élvezem Noel társoságát, plusz ha elalszom úgy is visszaváltozom emberré. Lehet, hogy az alultápláltság miatt könnyű vagyok neki, de lehet nem merne megmozdítani és itt maradunk egy darabig. Meg szerintem neki se lenne kényelmes végig itt ülni mozdulatlanul.
Halk nem tetsző nyüszítéssel mondok nemet és nyitva tartom a szemem. Kicsit elhelyezkedem, hogy jobban érezzem Noel közelségét. Beterítve egész ölét fekszem benne. Milyen morbid látványt kelthetűnk, de nem zavar. Jó itt nekem.
Vissza az elejére Go down

Ez már randi?/ Noel & Zach

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2