A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
» Cheza Roah Sails
Today at 5:42 pm by Cheza Roah Sails

» Lovely little girl - Sybil && Aedion
Today at 3:39 pm by Aedion Ancarth

» Wake the white wolf... - Camea & Enzo
Vas. Szept. 17, 2017 11:01 pm by Enzo di Canio

» Watchtower of the West - Reishi & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 6:54 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Szomb. Szept. 16, 2017 3:13 pm by Dorothea Coldstone

» Wedding preparation - Clary & Thea
Csüt. Szept. 14, 2017 1:46 pm by Dorothea Coldstone

» Thea mami ajándékdoboza
Csüt. Szept. 14, 2017 12:28 am by Dorothea Coldstone

» Forever darkness in my soul... - Thea & Ruko
Szer. Szept. 13, 2017 11:55 pm by Ruko Masashi

» Zyra & Darryn
Kedd Szept. 12, 2017 10:07 pm by Zyra Rockwood

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Aedion Ancarth

Sybil Cassie Kane

Zyra Rockwood

Paris Deveroux

Ruko Masashi

Zerdella Grams

Darryn Yates

Enzo di Canio

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Wedding preparation - Clary & Thea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
180

TémanyitásTárgy: Wedding preparation - Clary & Thea   Vas. Jún. 11, 2017 3:30 pm

Clary & Thea

Egyre közeledünk a kijelölt időhöz és egyre kevesebb kedvem van hozzá. Pontosabban egyre kevésbé érzem jól magam a gondolattól, hogy tényleg férjhez kell mennem. Egyszerűen nem tetszik az ötlet, még ha nem is a miénk volt. De mégis megbékéltem a dologgal, mert legalább a jövendőbelim is hasonlóan viszonyul a világhoz, mint én magam és legalább a jövőben nem lesznek gondjaink az együttműködéssel. Calebbel pedig valahogy megbékéltetem, mert ezek ketten képesek egymásnak esni a legkisebb dolgon is fölöttem. Szeretném, ha Caleb ott lenne az esküvőmön, hogy ne robbanjak le a közepén, de nem akarom, hogy Rukoval összekapjanak megint. Patthelyzet.
Ezeken tűnődöm, ahogy az Intézet irodájában, miközben az elkészült, megérkezett és szépen felakasztott ruháinkat nézegetem. Tökéletes munka, a barátnőm igazán kitett magáért és úgy lett alakítva, hogy a ruhák mindkettőnkön jól álljanak és később is használhatók legyenek. Még szerencse, hogy az ilyen extrém dolgokat mi a hétköznapokban is hordjuk. Csak mert megtehetjük.
Nincs túl sok dolgom és nem is várok senki mára megbeszélésre, ezért kicsit halogatom, hogy hozzá fogjak, csak támasztom a fejem az asztalnál és olvasgatok kicsit, hátha el tudom terelni a gondolataimat. Tudom, hogy nem fog menni, de azért próbálkozni lehet.

Outfit: Link » @ «Music: Link
Girls between each other

What it feels like holding on for dear life to this rock, like you are in a death grip tango with the sun

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Clary Fray

Hozzászólások száma :
26

TémanyitásTárgy: Re: Wedding preparation - Clary & Thea   Vas. Júl. 16, 2017 11:31 am

Clary&Thea

Nem tudom mi bajom van manapság. Mióta beköltöztem az intézetbe, mintha megszállt volna a kisördög. Najó talán ez nem éppen a megfelelő hasonlat főleg az új életemet nézve, amiben kiderült léteznek démonok...
A lényeg, hogy nem igazán tudok egy helyben meglenni. Arról nem is beszélve, hogy manapság az egész világ az esküvők körül forog. Anyám nem rég ment hozzá Luke-hoz és most az Intézet falain belül pezseg az élet egy újabb nász után. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan is zajlik egy igazi árnyvadász esküvő.
Úgy érzem napok óta, mintha én lennék az egyetlen ember itt, akinek nincs semmi dolga. Így unalmamban én magam keresek mindig magamnak valami elfoglaltságot. Azok után amik történtek velünk , egyszerűen borzasztó unalmasnak tűnnek a napok. Nem mintha életveszélyes helyzetekre várnék mindig...
És épp betörök az irodába, ahol... úristen. Legszívesebben a fejemre csapnék. Thea, esküvő... ruha...
Aggódva nézek rá, mert kicsit gondterheltnek tűnik. Így kissé félénken, de oda csoszogok hozzá.
- Szia. - mosolyodom el. - Ugye tudod, hogy a nagy könyvben az van írva, hogy ennek kell lennie életed legboldogabb napjának ?

Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
180

TémanyitásTárgy: Re: Wedding preparation - Clary & Thea   Pént. Aug. 11, 2017 12:58 pm

Clary & Thea

Az esküvőknek boldognak kellene lenniük nem? Mindenki örül ilyenkor egymásnak, jön a család, gratulálnak, hoznak felesleges ajándékokat, és úgy teszünk, mintha tetszene. De én nem vagyok boldog egy kicsit sem. Csak az javít a helyzeten, hogy Caleb velem van és támogat. Kelleni fog a jelenléte, hogy túléljem azt a napot.
Nem várok senkit, ezért meglep, hogy Clary egyszer csak betoppan az irodába. Leteszem a könyvet és felpillantok rá várakozóan. Gondolom nem a semmiért jött ide.
-Szia Clary, mi szél hozott? -invitálom közelebb, üljön le nyugodtan az íróasztal túloldalán álló székbe, ha akar.
-Tudom, de... Elvagyok a vőlegényemmel, de nem szeretem, hogy ebbe kényszerítenek. Sosem akartam megházasodni és sosem akartam gyereket, valahogy én erről sosem álmodoztam kislány koromban. Erre most a Klávé ezt várja el tőlem -sóhajtok és a fejem csóválom. Nem vagyok én alkalmas jó feleségnek és anyának. Ha egészséges lennék, akkor talán, de így, hogy magamról sem tudok rendesen gondoskodni... Még csak Intézetvezetőnek sem kellene lennem, de a Klávé ezt is elintézte nekem.

Girls between each other

What it feels like holding on for dear life to this rock, like you are in a death grip tango with the sun

Clary Fray

Hozzászólások száma :
26

TémanyitásTárgy: Re: Wedding preparation - Clary & Thea   Szomb. Aug. 26, 2017 5:54 pm

Clary&Thea

Arra, hogy mit keresek itt csupán elhúzom a számat. Nem akarom bevallani, hogy csak véletlenül... pár könyvért toppantam be míg ő a nagy napjára készül. Vagy mégsem a nagy napja? Nem úgy néz ki, mint ahogy a menyasszonyoktól elvárná az ember.
A magyarázatára csak bocsánatkérően elhúzom a számat. Teljesen megtudom érteni, még is egy részlet ragadja meg a figyelmemet.
- Gyerek? Gyereket is ránk tudják kényszeríteni? - hát rám ugyan ilyet nem tudnának. Sosem gondolkodtam anyaságon, pláne, hogy még még én magam is gyerek vagyok. Igen most kivételesen bevallom, szerintem a gyerekhez és a házassághoz még az vagyok.
- Én csak most rázódom bele ebbe az árnyvadász életben. Már kezdem megtanulni a törvényeket, és az elvárásokat. - közben leülök vele szembe. - De egyszerűen nem hiszem, hogy olyat rád kényszeríthetnek amitől abszolúte nem vagy boldog. A házasság dolog, és lehet... lehet majd idővel beleszeretsz. - oh, hogy köpnéd szemed magad Clary. Ezt te magad se hiszed, de végülis mit mondhatnál neki?

Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
180

TémanyitásTárgy: Re: Wedding preparation - Clary & Thea   Csüt. Szept. 14, 2017 1:46 pm

Clary & Thea

Clary nem igazán úgy tűnik, hogy hozzám jött volna, vagy éppen tudta volna, hogy pontosan miért lépett be ide, szóval nem kérdezgetem tovább. A kelleténél sokkal többször csinálok én is ilyesmit, nem fogom neki felróni.
-Nem, természetesen nem -kuncogok, még nekem is ijesztő a gyerek gondolata, képzelem, milyen lehet ez egy kiskorú lánynak -De kimondatlanul elvárják. Az ő szemükben mi egy felsőbbrendű faj vagyunk a mondénok és alvilágiak fölött, ezért muszáj megőriznünk a helyzetünket. Méghozzá úgy, hogy minél több engedelmes gyereket csinálunk. De hogy ne ijedj meg annyira, a Klávé öregeinek egyre fogyatkozik a hatalma és mi, a fiatalabbak modern gondolkodással vesszük át a helyüket. Mire abba a korba érsz, már te döntheted el, hogyan akarod majd nevelni a gyereked, ha akarsz egyáltalán -mosolyodom el, ahogy magyarázok. Sokat beszéltünk erről Rukoval és még Calebet is kikérdeztem a véleményéről és mindannyian arra jutottunk, hogy ideje átvennie egy másik generációnak a hatalmat, de nem úgy, ahogy Valentine tette. Itt az ideje a változásnak.
-Sajnos megtehetik és meg is teszik. Még én is, mint Intézetvezető, kis hal vagyok a tóban. De nem kell féltened, lesz egy kis tréfánk a Klávé számára az esküvővel. Majd meglátjuk, mi lesz később -nem tudom megígérni senkinek, hogy szerelmes leszek valaha is, de Ruko nagyon közel áll hozzám, és nem úgy, mint a parabatai-om. Caleb megvédene mindentől, de nem érti, mi okozza a gondjaimat. Milyen egy pánikroham. De Ruko érti és érzi. Neki nem egy virág vagyok, akit búra alatt kell tartani, hogy életben maradjon és ez sokkal több, mint bárki tett értem.
-Amúgy mit gondolsz a ruháról? Elég polgárpukkasztó? -intek a ruháink felé, amik a szekrényre felakasztva várják, hogy végre felvegyük őket.

Girls between each other

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Wedding preparation - Clary & Thea   

Wedding preparation - Clary & Thea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal