Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Te is egy démon fattya vagy? De jó!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lucius Evans


Lucius Evans


Hozzászólások száma :
36
Age :
21

Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Te is egy démon fattya vagy? De jó!   Te is egy démon fattya vagy? De jó! - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 16, 2018 2:06 pm

Annyira furcsa azt hallani valakitől, hogy nem eszik, mert elfelejti, vagy éppen mással van elfoglalva. Oké, a vámpírok más tészta, de a többi faj, akiknek ez kell... hihetetlen.
-Ez oké... csak... csak... ha nem eszel, akkor miből van energiád? Nekem anélkül nem megy, de tényleg. Azért irigyellek, hogy te így is működsz.
Szerintem én már rég nem léteznék, ha nem rohannék a hűtőhöz, amikor jelez a hasam. Kizárt, hogy ezt túléljem, de Leo... jó neki, én használhatatlan vagyok kaja nélkül.
-Komolyan? Akkor... akkor ez sem jó megoldás. Te jó ég, milyen hatalomra tehet szert az, akinek a birtokába kerül az összes? Mint a kristálykoponyáknál, nem? Kemény. Lenyomatot hagy... basszus.
A logikus gondolkodás a jelek szerint itt mit sem segít, mert oké, sejtem én, hogy az ilyen cuccokat védik és ilyesmi, na de ennyire? Azt hiszem fogalmam sincs, milyen erőt rejt a mágia, már aki ezt magas szinten műveli.
-Haladok, de van hová fejlődni. Az is lehet, pár év múlva már nem fogok futni, most még nem tudom, de egyelőre élvezem.
Jól esik a biztatása, bár még tényleg nem tudom, hogy mit fogok csinálni két év múlva. Az is lehet, hogy hátat fordítok a sportnak, a fene tudja. Egyelőre azonban nem. Viszont tényleg tök szívesen segítenék Leonak, ha engedi, már ha egyáltalán a hasznomat veszi egy kicsit is.
-Mert tök kezdő vagyok, és lehet olyan dolgokat nem veszek észre amik neked mondjuk ordítanak. Deeee.. örülök, ha így gondolod, és akkor majd jövök, ha kell.
Azon elvigyorodok, hogy lehet, én találom meg a következőt... de szép is lenne, akkor máris lenne sikerélményem. Kár, hogy ez nem ilyen egyszerű.
-Köszi, és én is örültem Leo. Szia!
Vigyorogva inalok el hazafelé, jó lenne időben hazaesni úgy, hogy Mystralt sem akasztom ki. Még a végén kizár, és mászhatok falat meg ablakot. Nem hiányzik.

//Én is köszönöm. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
 

Te is egy démon fattya vagy? De jó!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-