Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ravelt Mayere


Ravelt Mayere


Hozzászólások száma :
14

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere EmptyCsüt. Ápr. 04, 2019 5:59 pm

New York - Manhattan
A Pokol Konyhája/Clinton

Újabb éjszaka, újabb halott. Én vagyok a város egyik legjobban informált boszorkánymestere, éppen ezért szinte mindent tudok, ami New York-ban történik. Egy ekkora városban néhány gyilkossági eset nem kavar túl nagy port, viszont, ha egy sorozatgyilkosról van szó, arra elég sokan felfigyelnek.
Így kerülök én is most ide a 46. utcára, a Don't Tell Mama és a Barbetta közötti parkolóba.
Az álcázó varázslatomnak köszönhetően a rendőrök észre sem veszik, hogy körülöttük sétálok és én is alaposan megnézem magamnak a tetthelyt. Idő közben már szereztem másolatot a korábbi esetek aktáiról, így nagyjából tudom mire számítsak: halott férfi, akinek eltávolították valamelyik szervét, a hátába pedig furcsa jeleket véstek egy késsel.
A rendőrség nem tudja megfejteni a jeleket, elvégre egy általuk nem ismert nyelven van. Azonban én el tudom olvasni, sőt, beszélni is tudok rajta. A szöveg alapján mindannyian áldozatként szolgáltak és egy démon falta fel a lelküket. Az, hogy ezen a környéken dobták ki a hullát és nem a Hudson-ba, csak egy üzenet lehete.
Valaki, vagy valakik meg akarnak idézni egy nagyobb démont és ehhez segítséget kérnek. Nem tudom ki lehet az, akit így akarnak a világra szabadítani, de valószínűleg elég nagy rajongótábora lehet, ha így próbálják összeszedni a követőit.
Majd hirtelen "megszólal" egy riasztó varázslatom. Azonnal abba az irányba kapom a tekintetem. Nem látom ugyan, de érzem, hogy egy nephilim az. Nem akarom magam túl nagy bajba keverni, ezért elindulok felé, majd úgy módosítom az álcázó varázslatomat, hogy ő is megláthasson. Teljesen nyugodtan elsétálok a Mama bejáratáig, majd megállok mellette a lépcsőnél. Ha hajlandó velem beszélni, akkor így megejthetjük a dolgot. Ha nem akar, akkor távozom.
Vissza az elejére Go down
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere EmptyVas. Ápr. 14, 2019 1:22 pm

Rav & Prue
Idézet

Még nem ismerem annyira ezt a várost, így nem egyedül válalom a feladatot, hogy kivizsgáljak egy kicsit sem átlagos sorozat gyilkosságot. Valakik úgy gyilkoltak, hogy áldozataik egyik testrészét levágták, s plusz kidekorálták az illetőt kidekorálták, de az egész értelmetlen katyvasz, de csak a mondén zsaruknak. Nekem azért valamennyire több érthető mint nekik. Tehát megyek, de nem egyedül, hogy ne tévedjek el. Az új helyszínre tartunk, ahol a mondén rendőrség már lezárta a helyszínt, és minden felé a kordon körül mondén bámészkodók vannak. Társam egy ideig velem van, majd mikor át furakodok a bámészkodók között, és a kordon alatt. A lépcsőnél megállok, s kőrbe tekintek, hogy merre találom a társam, de sehol sem találom. Nem mondom, jól magamra hagyott, de magamnak köszönhetem. Majd egyszer csak a semmiből egy alak jelenik meg, s felém közelit. 
- Üdv! Ön is az ügy miat van itt? - Kérdem, s közben még mindig a társamat keresem a tekintetemmel, de eddig semmi.
- A társamat keresem, nemrég még a közelemben volt. - Mondom, bár nem tudom volt-e kérdés, mert jelenleg nem oda figyelek, csak miután feladom a kutatást a társam után, s csak a másikra figyelek.
  
Outfit: Link » @ «Music: Link
Vissza az elejére Go down
Ravelt Mayere


Ravelt Mayere


Hozzászólások száma :
14

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere EmptySzomb. Május 04, 2019 8:08 am

Egy lány érkezik hozzám, aki nagyon keres valamit vagy valakit. A kérdésére elmosolyodom, majd bólintok egyet. Nagyon bájos, ahogy magázva kérdez.
- Ami azt illeti, igen, én is a nyomozás miatt vagyok itt - válaszolok neki.
Ezután alaposabban is megnézem magam a lánykát, mivel nem tűnik ismerősnek. Találkoztam már számos Angyalkával a városban, de vele még nem. Miközben vizslatom, újra feltesz egy kérdést.
- Ami azt illeti két Árnyvadász jelenlétét éreztem nem is olyan rég - szólalok meg, majd tartok egy kis szünetet. - Viszont csak te jöttél ide.
Úgy tűnik nem igazán érdekli hogy mi történt itt, egyszerűen csak a társa érdekli. Úgy néz ki mást kell keresnem, aki érdeklődik az ügy iránt.
- Ha gondolod, segíthetek megtalálni a kis szerelmed - mondom miközben pöndörítek egyet a bajuszomon. - Biztos félsz itt egyedül, nélküle. Segítek megtalálni a társad, hátha őt jobban érdekli a nyomozás.
Ekkor becsukom a szemem, majd mély levegőt veszek. Alaposan a levegőbe szimatolok, majd ahogy a lányra nézek, halvány zölden dereng a szemem.
- Hm, hm, hm. Úgy tűnik a szerelmed már nincs itt. Ráadásul mágiát érzek a közelben, valaki varázsolt. Segíthetek a keresésben, de előre szólok, mindennek ára van!
Vissza az elejére Go down
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere EmptyVas. Május 05, 2019 3:24 pm

Rav & Prue
Idézet

Nem csak mi árnyvadászok figyeltünk fel a nem minden napi gyilkosságokra, hanem valaki más is. Mint kiderült, érezte a közelségünket, de csak egyedül én vagyok most itt. Fel kinálja a segítséget, hogy segít a keresésben, de totálisan félre érti a dolgokat, ami megmosolyogtat. Azt hiszi, hogy a szerelmem, s azt hiszi félek nélküle. Persza hatalmasat téved, hisz nem ismerheti a részleteket.
- Természetesen tévedsz, ő csak segít eligazodnom ebben a nagy városban, hogy ne tévedjek el. Külföldi vagyok. Egyébként, ha tényleg félnék, nem egy vadidegennel mászkálnék, hanem a nénikémmel. - Jegyzem meg, majd az idegen közli, hogy a segítségének viszont ára lesz, s a méregetésből itélve, kizártnak tartom, hogy pénzt szeretne. 
- Mi lenne az a bizonyos ár? - Kérdem, mielött még jó előre itélkeznék, szeretném tudni, hogy pontosan mibe is mászom bele. 
  
Outfit: Link » @ «Music: Link 
Vissza az elejére Go down
Ravelt Mayere


Ravelt Mayere


Hozzászólások száma :
14

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere EmptyKedd Május 14, 2019 5:57 pm

Szinte teljes fapofával nézem a lány reakcióját és hallgatom a válaszát. Amikor befejezi a válaszát, olyan arcot vágok, mint aki teljesen megilletődött. Ez az egész része a kis színjátékomnak, amit gyakran eljátszom hasonló helyzetekben.
- Ó, elnézést! - válaszolok, majd kissé hátra hőkölök. - Nem akartalak megbántani, azt hittem hogy "olyan" viszonyban vagytok. Tudod, nem mai csóka vagyok, itt meg gyakran hallom hogy úgy hivatkoznak egymásra az emberek, hogy élettársak. Ti pedig össze vagytok ugye zárva... Elnézést, hogy kissé túlkombináltam a dolgokat! - mondom, majd meghajolok előtte.
Ezután, amint kiegyenesedtem, megigazítom a ruhámat és még utoljára alaposan megnézem magamnak a lányt.
- Kezdetnek csupán annyi fizetséget kérek, hogy áruld el a neved. Az én nevem Ravelt Mayere, angol hon átkozott gyermeke vagyok - ekkor kezet nyújtok neki. Ha elfogadja, a számhoz emelem a kezét és egy csókot lehelek rá. Elvégre úriember vagyok, vagy mifene.
- Egyébként nem kell attól tartanod, hogy a segítségemért bármi olyat kérnék, amit nem szeretnél. Hajlandó vagyok kompromisszumokra. Szóval, elfogadod a segítségem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere   Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere Empty

Vissza az elejére Go down
 

Idézők nyomában - Prue Holivel és Ravelt Mayere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ravelt Mayere - A Kígyó
» Prue Holivel
» Clary & Prue

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-