Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Nova Nightingale Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Nova Nightingale Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Nova Nightingale Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Nova Nightingale Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Nova Nightingale Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Nova Nightingale Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Nova Nightingale Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Nova Nightingale Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Nova Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nova Nightingale


Nova Nightingale


Hozzászólások száma :
4

Nova Nightingale Empty
TémanyitásTárgy: Nova Nightingale   Nova Nightingale EmptySzer. Május 08, 2019 10:13 pm

Nova Nightingale

Név

Nova, Novalja
Kor

675
Faj

Vérfarkas
Rang

Gyógyító/Harcimaca/Lupa
Play by

Dove Cameron
Foglalkozás

Divattervező és diktátor

"Idézet"
Mesélj magadról

Svéd vér csörgedezik ereimben, így a falkánk tagjai is javarészt ebből a nemzetségből származnak. A szüleim vezetik azt a falkát, az alfapár második gyermeke vagyok. Egy erős és összetartó közösség részeként egy ideig elég idealista világnézetem volt a családalapításról. Mostanra ez már megkopott. Igaz már nem lakom velük, a modern világ felkeltette az érdeklődésem és a divat, óh, emiatt Amerikába repültem, de ettől függetlenül imádom a családom és gyakran beszélgetünk telefonon, vagy interneten keresztül.
Történet

Az évek csak telnek, kíméletlenül, megállíthatatlanul suhannak el a fejünk felett. A különbség csupán az időtartam, hogy kinek mikor áll le a forgatás, mikor esik ki a szerepéből végleg. Én már több, mint 600 éve szerepelek a saját kis komédiámban. Fiatalkoromban kissé komplikált volt alkalmazkodni az újdonságokhoz, de mára már egészen hozzászoktam ehhez a fene nagy modernizációhoz, sőt, előszeretettel használom is. A szüleimet is sikerült rávenni, hogy ne gyűlöljék már ennyire a változásokat, szóval talán elmondhatom, hogy minden jól megy.

Mi? Milyen szerelem? Ezt meg honnan veszed? Eláslak a hátsó kertben! Ja hogy aaaaz. Ééértem. Az más, ebben igazad van. A ruhák, a ruhaköltemények, egyszóval a divat mindig is érdekelt. Annak idején és most sincs ez másképp. Szinte üdvözült a lelkem, amikor a divattervező, mint szakma beleépült a köztudatba. A létező összes magasrangú iskolát és tanfolyamot elvégeztem a dologgal kapcsolatban, a modellek a Vogue címlapján is viselték a kreációimat. Mondhatni igen, szerelmem a divat. Már kipróbáltam magam mindenben, női-férfi divat, kiegészítők, még cipőket is tervezek. Komplett kollekciókat dobtam a piacra s gazdagodtam meg belőle elég szépen. Világhírű megrendelőim vannak, sztárok, színészlegendák, a leghíresebb modellek, akiknek kiváltság, ha kapnak egy darabot a kreálmányaimból. A Secret's nevű brand kitalálója és tulajdonosa vagyok, jelenleg fehérnemű készítésben látom a jövőmet. Elképesztő, hogy a női hiúság mikre rá nem veszi őket.

Nem, amolyan szerelem nincs és nem is volt és nem is lesz! Egyszer, életemben egyszer gyöngültem el annyira, hogy az... megrémített. Olyan könnyedén, olyan puhán csavarta el a fejem cirka... nem is tudom, öt perc alatt? Pompás hím volt, az illata, a megjelenése, a farkasa... lehengerlő. A vele töltött hajnal pedig... szavakkal el sem lehet mondani. ijesztő, hogy minderre egy vadidegen vett rá. Egy vadidegen képes volt befolyásolni a magabiztos farkasomat. Soha, senkinek sem meséltem el, mi történt aznap este, amikor a kovács megérkezett a faluba. Senkinek sem meséltem el, micsoda kínszenvedés volt a nélküle töltött összes perc. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem leszek ennyire szánalmas, ennyire gyenge. Megacéloztam magam, olyan erős és független nő lettem, hogy a férfiak szinte menekülnek tőlem. Túl nagy falat vagyok nekik, nem tudnak velem mit kezdeni. Magabiztos vagyok, törtető és mindenek felett önellátó. Nem szorulok a hímek kegyeire és ők ezt nagyon nehezen viselik. Nem vagyok rángatható szép díszbaba. Engem nem tudnak befolyásolni, átlátok az összes kis piti trükkjükön. Nem engedhetem meg magamnak, sem pedig a farkasomnak, hogy megint akkora hibát vétsünk. Túl sokáig fájt...

Annak idején csak Novalja voltam, a fehér farkas. Most Nova Nightingale vagyok, a divatdiktátor és végtelenül magányos.
Vissza az elejére Go down
Dorothea Coldstone


Dorothea Coldstone


Hozzászólások száma :
379
Age :
33

Nova Nightingale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nova Nightingale   Nova Nightingale EmptySzer. Május 15, 2019 6:15 pm



Kedves Nova!


Először is, elnézést a késői elfogadásért, de jobban eltemettek maguk alatt a zh-k (az az egy darab zh, ami valószínűleg most sem lett meg XD), de most itt vagyok egy gyors elfogadó erejéig.
A pb-d ritka kincs, imádom, halálosan cuki és nem sok disney sztrának áll jól a sötét rúzs, ami egy plusz pont nálam. Gyönyörűséges és megnyert magának.
A leírásaid bár nem voltak hosszúak, velősek voltak és kiderült belőlük, aminek ki kellett. Még mindig szeretem a stílusod és mivel várnak, már engedlek is tovább, csak ne felejts el foglalózni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Nova Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Árnyak között élnek :: Elkészültek :: Vérfarkasok-