Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
School project - Vel & Mandy Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

School project - Vel & Mandy Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

School project - Vel & Mandy Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 School project - Vel & Mandy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amanda Crawly


Amanda Crawly


Hozzászólások száma :
20
Age :
30

School project - Vel & Mandy Empty
TémanyitásTárgy: School project - Vel & Mandy   School project - Vel & Mandy EmptyKedd Ápr. 02, 2019 10:23 pm



Vel & Mandy
Stresszes vagyok, feszült, ideges és fáradt, és ez messziről látszik is rajtam. Nem szoktam kávézni, mert sokkal inkább vagyok a jó erős angol tea rabja, de ma este már a másodikat iszom és még nagyon nem végeztem.
Lesz egy kiállítás a diákok munkáiból, amolyan elő-elő végzős projekt munka és lehetőleg minél nagyobbnak és profibbnak kell lennie. A konzultánsommal azt találtuk ki, hogy mutassuk be két szakterületemet is egyszerre egy kis plusz elismerésért, a fotózást és sminkelést is. Mellék diplomának felvettem azt is menet közben, hogy legalább papírom legyen arról, hogy tudok fotózni.
Nagyon sokat gondolkodtam, mivel rukkolhatnék elő és hogyan, végül csak megjött az ihlet és összehoztam a terveket, de aztán rá kellett jönnöm, nincs megfelelő modellem. Igazi különlegességet akartam, magamon nem tudok megfelelő minőségű munkát végezni és a diákok egymást nem használhatják. Amúgy is mindenki elfoglalt a maga munkájával, esélytelen, hogy bárkinek beleférjek az idejébe. A fotós ismerőseim elfoglaltak, Sybilt nem tudom elrángatni ilyesmire, pláne nem ilyen későn... Végül mélyet sóhajtok és végső elkeseredésemben a V betűhöz lapozok a telefonomban és rányomok az első névre.
Sietve pakolom össze a világítást, a sminkeket és a hátteret, hogy mire Vel ideér, minden a helyén legyen és kezdhessünk. Nem akarom a dolgot magát elsietni, de gyorsan kell elkészülnöm az előkészületekkel. Kopogásra kapom fel a fejem és már pattanok is az ajtóhoz kinyitni.
-Szia, gyere be, eskü nem speedeztem be, remélem nem baj, hogy ilyen későn zargatlak és feltartalak, de tényleg nincs más, akit megkérhetnék, köszönöm még egyszer, nagyon hálás vagyok -Amúgy is eléggé hadarva szoktam beszélni, de azt hiszem a kávé kihoztam belőlem a gépszíj beszédet.
-Azt hiszem túl sok volt a kávé, igyekszem lenyugodni -állok meg a szoba közepén és veszek egy mély levegőt, körbepillantva a kis lakásomban. Minden a helyén van. Mehet a dolog.
Outfit@Music
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely


Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma :
21

School project - Vel & Mandy Empty
TémanyitásTárgy: Re: School project - Vel & Mandy   School project - Vel & Mandy EmptyPént. Ápr. 05, 2019 8:25 pm


Mandy & Vel



Fogalmam sincs mi a fenéért kellett nekem felvenni azt a nyomorult telefont az éjszaka kellős közepén. Na jó. Ne tlozzunk, már nincsen nappal és nekem a nappal az éjszaka. Valamikor délután ér utol a telefon, hogy szüksége lenne sürgősen egy modellre, amit sminkelhet és akit fotózhat is egyben és ő rám gondolt. De ne aggódjak, van kávé és vacsi. Mintha még élhetnék ilyesmivel...
Az ágyamon heverve fogtam a fejem és megírtam neki hogy nem tudok korán menni mert dolgom van de elfogadta hogy oké csak érjek oda. Micsoda éjszaka... és azt hittem a rémálmok nem válnak valósággá. Nem a fenét, egy nap Mandyvel...
Nyűglődve készülök össze, miután jeleztem Richardnak hogy merre leszek, és elengedett egy mindent tudó mosollyal hogy tegyek belátásom szerint. Hálás vagyok neki ezért a bizalomért.
Feketébe öltözöm, lelógó láncokkal dízstett nadrágot húzok, széles dupla övvel, és egy áttetsző neccpólóval. Dzsekit veszek rá fel és a kiegészítőim sem maradnak el.
Richard egyik autójával megyek, és egy kísérő van velem a kocsiban, hiszen nem lenne tanácsos egyedül mászkálnom. Bár azt is megígérte hogy nem fog bezavarni és észre se fogom venni a jelenlétét. Hiszek neki, és mikor Mandyhez érek kiszállok a kocsiból, hogy felmenjek ahogy ígértem. Már épp megtenném a szokásos beszólásom, de esély se ad a megszólalásra.
- Hékááááás, állj már le egy pillanatra - lépek be a lakásba és nézek körül máris. Sosem jártam még itt. Majd elvakulok a fényességtől ahogy a beállított lámpákat figyelem, és szembefordulok vele.
- Szóval, pontosan miért is rángattál ide az este kellős közepén? - fordulok felé és karba teszm a kezeim.


X   • Zene
▲▼▲▼
Vissza az elejére Go down
Amanda Crawly


Amanda Crawly


Hozzászólások száma :
20
Age :
30

School project - Vel & Mandy Empty
TémanyitásTárgy: Re: School project - Vel & Mandy   School project - Vel & Mandy EmptyHétf. Május 06, 2019 9:56 pm



Vel & Mandy
Mindent legalább kétszer, ha nem sokkal többször végiggondoltam, összegyűjtöttem, egybe raktam, aztán átrendeztem, még egyszer átrendeztem, megittam még egy bögre kávét, mire Vel megérkezik. Hallottam a hangján a telefonban, hogy már megint nem a legjobb időben hívtam, de muszáj egy különleges modellt találnom és ő tökéletes az elképzeléseimre.
Ismerem az arca minden centijét, hiszen annyiszor láttam, annyiszor kaptam lencsevégre, annyiszor rajzoltam le, mint igazából senki mást még. Pedig sokakat lerajzoltam, de valahogy mindig hozzá térek vissza. Ha nem magamon képzelek el valamit, akkor rajta, legalábbis ő az első gondolatom. Megrázom a fejem, most van egy feladat előttem, nem a gondolatmenetemen kellene gondolkoznom. Mondjuk mennyire meta ez már. Nade!
-Bocsi, bocsi, csak nagyon izgulok és nincs túl sok időm befejezni -pakolászom mindenfelé és becsukom utána az ajtót. Megállok egy pillanatra, mielőtt tovább pörgök.
-Kérsz kávét, vizet, sütit, teát, vagy enni valamit esetleg? -ajánlgatom, mert legalább az illemet nem felejtettem el, de mielőtt válaszolna, már tovább is suhanok néhány concept artot összeszedni és a kezébe nyomni.
-Ezeket, vagy legalábbis ilyesmit szeretnék rajtad csinálni. Aztán lefotózni az egészet -mutatom a rajzokat, amiken arcok vannak, smink alap arcok, amikre rárajzoltam kidolgozott és vad, sötét és egyedi sminkeket, amiket majd rajta szeretnék újraalkotni. Csak néhány van ott, mert nem csak azon van a fókusz most. Legalább nem fogom annyit kínozni, hogy nyolc-tíz sminket akarok rá felkenni, csak olyan... hármat.
Outfit@Music
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





School project - Vel & Mandy Empty
TémanyitásTárgy: Re: School project - Vel & Mandy   School project - Vel & Mandy Empty

Vissza az elejére Go down
 

School project - Vel & Mandy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» PROJECT DC
» Mandy & Zach
» One real and one fake - Vel & Mandy
» Sometimes hard to smile - Mandy & Sybil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-