Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Üdv az Inside Joy-ban Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Üdv az Inside Joy-ban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Prue Holivel


Prue Holivel


Hozzászólások száma :
17

Üdv az Inside Joy-ban Empty
TémanyitásTárgy: Üdv az Inside Joy-ban   Üdv az Inside Joy-ban EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

Joy & Prue
Idézet

Még sosem voltam bordély házban, se itt Amerikában, se pedig a jó öreg Londonban. Asszem, nagynéném kitért volna a hitéből, ha megteszem és biztosan elhurcolt volna a legközelebbi templomba, ha ezt fel hozom, hogy szeretnék egyben szét nézni. Azt nem tudom, hogy a barátaim miként fogadnák, ha nekik mesélném, de nem tartom azt sem kizártnak, hogy hamar látnám nénémet, és olyan mérges lenne, hogy nem tenném zsebre amit aztán kapnék. Nénémtől jobban félek, mint a barátaimtól, vagy az itteni árnyvadászoktól, bár azt sem tudom, hogy ők mennyire értékelnék a dolgot. Jelenleg pont egy bordély elött állok, és azon hezitálok, hogy bemenjek e, vagy esetleg induljak vissza a többiekhez. Végül is, addig vacilálok, hogy döntést hozzak, amit az ég is megun, és helyettem is hoz egy döntést, még pedig azt, hogy esni kezd, és bár nem szoktam félni egy kis esötől, de ez most olyan mintha a dézsából öntenék, így kénytelen leszek bemenni, ezzel lehetőséget kapva, hogy lássak egy bordély házat belülről is.
Az épületbe lépve, elkerekedik a szemem azon amit látok, méghozzá, hogy mennyien várnak arra, hogy valakinek kielégitsék a szükségleteit.
Szerencsére, mindenki mással van elfoglalva, és ügyet sem fordítanak arra, hogy egy ázott fruska van az épületben, és ezért magamban hálát is adok, de amire ez után készülök, ahoz bizony a jó öreg mzsdó fog kelleni egyenlőre. Belépek a mozsdóba, amint megtalálom, majd ellenőrzöm, hogy van e valaki, de úgy fest jelenleg egyedül vagyok. Így elő veszek egy tárgyat, és a megfelelő rúnákkal látom el magam, aztán elhagyom a mozsdót, és utam a szobák felé vezet, ahol az egyik ajtó nyitva van, és belépek az ajtón egyenesen az asztalhoz ahol találok egy hajszárítót elő készítve, de nem nekem, hanem a szoba tulajdonosának, aki nincs jelenleg itt. Gyorsan vissa lépek az ajtóhoz, és halkan behajtom azt, majd egy törölközőt keresek elő, amivel törölni kezdem a hajam, majd elkezdek hajat szárítani. Amint végzek a haj szárítással, a beálló csendben mintha kopogásra lennék figyelmes, de az is lehet, hogy csak a képzeletem szórakozik velem.
  
Outfit: Link » @ «Music: Link
Vissza az elejére Go down
 

Üdv az Inside Joy-ban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Játéktér :: New York :: Inside Joy-