Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Into the Forest  Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Into the Forest  Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Into the Forest  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Into the Forest  Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Into the Forest  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Into the Forest  Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Into the Forest  Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Into the Forest  Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Into the Forest

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Arzen Coleman-Smith


Arzen Coleman-Smith


Hozzászólások száma :
3

Into the Forest  Empty
TémanyitásTárgy: Into the Forest    Into the Forest  EmptySzomb. Okt. 26, 2019 5:25 pm



Chantal & Arzen

Serial killer? Sweet jesus, no. I'm a sociopath!

Nincs semmi célom a mai nappal és nem terveztem semmit. Sem Madoxxal, sem az új helyen, mert egyszerűen még kell egy kis idő hogy beleszokjanak abba hogy itt vagyunk, és mi vagyunk a vezetőség szerves részei. Azaz, az alfa és a béta farkas. Utóbbi lennék én magam személyesen, és senki nem nézné ki belőlem, mert magas vagyok és fele olyan vékony mint a bátyám. Na persze, ő két méter magas óriás én meg nem vagyok az. Fogalmam sincs mit találjak ki, de inkább egyszerűen csak kiugrom az erdőbe és megkeresem annak a szagnak a forrását amit két napja érzek már. Idegesítő, és ha kóbor farkasok vannak az erdőben arról nem tehetek úgy mintha nem lenne igaz. Nem engedhetjük meg és már beszélgetett a két alfa is erről. Dante és Maddox. Azt hiszem kedvelem a brooklyniakat így első bikkre, már amennyire képes vagyok az efféle érzésekre is. Túl sok mindenre nem vagyok képes de azért egy kettőre igen.
Feketébe öltözöm. Egy farmerbe, edzőcipőbe és szakadt pólóba. Szőke hajam hátrazselézem, de így is előre bukik néha és az erdőbe nem is kell jól kinéznem. Főleg hogy még az is lehet hogy emberi alakomat hátra kell hagynom a keresés folyamán akkor meg el kell szaggatnom úgyis. Teljesen mindegy. mindent hátrahagyok a falkaházban. A telefont és az igazolványokat, az órámat. Mindent. Egymagam indulok el az ösvényen, és zsebre tett kezekkel koncentrálok a nyomokra és szagokra. Nem kell túl sokáig keresnem hogy megtaláljam a jövevényt.
- Lám lám.... egy kósza nőstény, ezen az elhagyott erdős részen - szólítom meg, ahogy az egyik közeli fának támaszkodom és végigmérem az alakját. Tetszetős, nagyon is tetszetős de ez még kevés lesz. Hallgatok egy keveset és próbálok türelmes lenni.
- Nos, ki vele. Ki lennél és mit akarsz itt? - kérdezem.


••
Vissza az elejére Go down
Chantal O'Connor


Chantal O'Connor


Hozzászólások száma :
3

Into the Forest  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the Forest    Into the Forest  EmptySzer. Ápr. 08, 2020 11:37 pm



to Arzen

Elcseszett egy nap ez is. Mint mostanában majdnem az összes. Herótom van már ebből a sok díszpintyből. Szegecsek, bőr, muszklik és arrogáns viselkedés. Aztán persze kiderül mindenkiről, hogy ócó kínai, szteroidok és igazából fogalma sincs mit kell egy nővel csinálni, mert az anyakomplexusa miatt retteg a másik nemtől. Most komolyan, ez még viccnek is nagyon ótvar, nemhogy valóságnak. egy pofon... ennyi volt, aztán már jött oda, hogy jaj, minden rendben, jól vagy? Hát, eddig jól voltam, most már nem. Az arcomon a kis piros foltnak már nyoma sincs, még arra se volt elég, hogy beduzzadjon vagy valami. Szánalmas, komolyan mondom. Én meg itt dühömben csörtetek mint egy vadkan és igazából tudja a bánatos lóhere, hogy hol a francban vagyok. De nem is érdekel. Megyek előre, aztán majd egyszer kilyukadok valahová. Másrészről meg persze dühít a saját defektem... de ha egyszer ezt érzem... nem tudom átkódolni. Nem megy... Pitsába már. Egy ideje már érzem, hogy valakinek a területén megyek, de tény, hogy minden járt útvonalat kerülnöm kell a meg nem találásom érdekében. Igyekszem a szélén haladni, de persze... nehogy már jó legyen. Éppen egy rönkön pihenek, hanyatt fekve, morcosan, farkasom is teljes letargiában bennem duzzog. Jól van már.. nem engedhetlek még ki.
- Ajh már...- Nyögöm fel nyűgösen, amikor is egy energia és egy szagforrás is egyben ütemes léptekkel megindul felém. Őszintén? Meg se mozdulok. Futni a nyulak szoktak, meg a zergék. Én szépen megvárom, míg ideér, ha már olyan cuki, hogy megnéz engem. Haha. Egészen egy pontig nem is érdekel, azonban ahogy a hangja elér, az erejét is kicsit rámtolja, neem pedig libák, de még kacsák is rohangálnak a bőrömön, úgy felborsózott. Megropogtatva a hátam ülök fel, fekete miniruhámon ruhacsíkok, szegecsek és lógók sorakoznak kétoldalról, mialatt egy kis fekete hátizsák pihen mellettem. Kb ennyi is az utazó cuccom.
- Bocsesz, muszáj volt egy kicsit leülnöm, nem épp a szomszédból jövök.- Ástok egyet a kezembe, majd leszökkenek a fatörzsről, hátamra véve a táskámat, hüvelykujjamat a zsebeimbe mélyesztve támasztok előtte. Van benne valami... valamiféle valami, amit úgy el tudnék viselni, de nem tudom szavakkal behatárolni. A kérdésére elvigyorodom, most mondjam azt hogy gombát szedek? Váháháhá.
- Talia vagyok és a rózsaszín egyszarvút keresem, hogy laposra tapossam a fejét. Vagy nem erre gondoltál?-

Note: Írj ide valamit
Vissza az elejére Go down
 

Into the Forest

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Játéktér :: New York :: Dél-Queens-