Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Before the day  Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Before the day  Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Before the day  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Before the day  Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Before the day  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Before the day  Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Before the day  Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Before the day  Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Before the day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ruko Masashi


Ruko Masashi


Hozzászólások száma :
158

Before the day  Empty
TémanyitásTárgy: Before the day    Before the day  EmptySzer. Jan. 22, 2020 10:33 pm



What the hell is happening with me?

Ruru & Ruko


Nem szokott érdekelni hogy milyen nap van, és mi következik utána. Lassan folynak el a napok mellettem, többnyire unalmas egyhangúságban a tevékenységet illetően, ma este azonban mégis valami elemi szorítja a gyomrom és nem engedi el akárhogy is küzdök ellene. A végtelenített edzés sem igazán segít és miután harmadszor is végiggyakorotlam a bonyolult és sajátos technikám alapjait és mesterfokát, úgy döntök hogy inkább a parabatai-omat kellene nyúzzam. Raiden nem tudom hová lett de ahogy rákoncentrálok a rúnánkon keresztül a szobája felé navigál egy sokadik megérzés, és így ahogy vagyok feketében és leizzadva felfogotthajjal érkezem meg hozzá, és kopogás nélkül nyitok be hozzá.
Szükségem van valamiféle megnyugvásra és tudom hogy ő az egyetlen aki feltétel nélkül fogad el Thea mellett. Bár ő régebbi ismerettség, hiszen a harcostársam, és ez a kötelék nagyon fontossá vált az évek folyamán számomra.
-Ruru? - szólítom meg, mert valamit nagyon olvas és nem is biztos hogy hallotta hogy bejöttem, pedig nem álcáztam magam. A fegyvereim a kezemben vannak még, és a pillantásom is kék lencsék mögé rejtettem. Letelepszem az ágya szélére, és csak üldögélek ott, hagyom hogy észrevegyen és visszatérjen a valóságba.
- Segítened kell. Nem tudok... kikapcsolni. Holnap lesz az esküvőm és.... fogalmam sincs mit csináljak - szólalok meg egy kis csend után.



||  Music:Wake up   ||  
▲▼
Vissza az elejére Go down
 

Before the day

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Mi lett volna ha... :: Múlt elfeledte-