Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzer. Márc. 28, 2018 3:29 pm

Hogy is mondjam? Nem vagyok jó passzban. Ez a falka tele van kötöttségekkel és szabályokkal. Nem vagyok ehhez szokva. Eddig magam irányítottam az életem, most meg hirtelen vessem alá az akaratomat mindenkinek. Még mit nem. A verést és megalázást elviselem, amíg nem ölnek meg, a balhék miatt addig oké. Nem tudom és nem is akarom betartani az összes szabályt. Bármennyire is szép fiú az alfánk... Ezért is lógtam meg ma éjszaka. Nem mintha valaki nem vette volna észre, mert tuti így van. Ezek még álmukban sem képesek lazítani. Köztük kis szarossegű vagyok, de az embereket még könnyebb kihasználnom mint eddig. Az utcákat rovom egy kapucnis pulcsiban, amit kölcsön csórtam fatertól, de alatta egy feszes kis fekete póló és short van. Fuck you ez van a felsőmre írva, tökéletesen illusztrálja a hangulatomat. Csak megyek tovább, trappolva a tornacsukámban és egyre sötétebb utcák vesznek körbe. Felnézek és egy csinos kis kapualj megtetszik. Úgy hiszem valami jó kis hely van odabent, így hát el is indulok felé és hamar bent találom magamat. Hmm, még egy táncos csaj is van. Meg színpad. De túl halk a zene. Se baj, iszok egyet és felpezsdítem az életet. Ledobom a csukját és felülve a pulthoz kérek egy dupla whiskyt. Miközben kortyolgatom körbe pillantok és valami furcsát érzek. Egy nagyon erős és sötét energiát, de nem látom kitől származik, ezért nem is törődöm vele, csak fennhangon énekelni kezdek egy Hollywood Undead számot. Lassan felém fordul pár tekintet, aztán néhányan a testükkel is. Ez az, nem kell nekem színpad sem ahhoz, hogy magamra vonjam a figyelmet, pedig nem kiabálok. Ahogy bele melegszem a dologba közelebb jönnek és csatlakoznak néhányan, majd kívánságokat kapok, hogy mit énekeljek, míg végül azon kapom magam, hogy körbe állnak én pedig egy sörrel a kezemben éneklek és táncolok.
- Ez az, ti vagytok a legjobbak. Imádlak titeket. Jeee - kezdünk bevadulni, táncolok mindenkivel, és hagyom, hogy csókot lopjanak. Mert miért is ne? Amióta itt vagyok nem feküdtem össze senkivel, de már nagyon ideje lenne. A vérem is felforrósodik és ledobom magamról a pulcsit, amit üdvrivalgás fogad. Ez nekem jár...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzer. Márc. 28, 2018 9:15 pm



Hayde & Al

Túl egyszerűek ezek a földi játékok.



A bárom hamar felépült. A szórakozni vágyók hamar ide találtak. Az elveszett lelkeket akiket finoman meg lehet kóstolni. A kellemes villogó fények, a finom bőrkaliberű, kényelmes fotelek. A különített szobák ahova lehet hívni a táncoskáimat. A sok pénzes sznob fasz. Igen. Az embernek sokat jelent a vagyon miközben a saját értékeiket úgy dobálják mintha az is készpénz volna.  Tiszta vicc nem? És valóban elhiszik, hogy ők a világ legnagyobb uralkodói. Tényleg szórakoztató ez az egész. A finom fa pulton lágyan csillannak meg a fények tánca az asztalokon minél kirívóbb fehérneműkben riszáló hölgyek. Mintha csak egy hentes lennék és mozgó húscafatokat ráznák éhes csaholó utca kutyáknak. Túl könnyű. Finoman a vodkámba kortyolok mikor megérzek egy bizonyos szagot. Vérfarkas. Olyan szagot tudnak árasztani, hogy szinte ők a legkönnyebben felismerhető játékosok a palettán. Viszont nagyon jó kis acsarkodó dögök. Vicces nézni ahogy cincálják a vámpírokat és a vámpírok őket. Figyelem ahogy a pulthoz megy. Kis fiatal. Tudatlan, naiv. Azt se tudja kinek a barlangjába mászott be ez a kis bolhás kutya. Ez megvigyorogtat és halk nevetés távozik belőlem. Végig simítok szakállamon majd lassan felüllök a sötétből és a körülöttem csacsogó hölgyek azonnal rám néznek. "Hova mész Al bácsi?". Csak rá nézek és tudják a helyüket. Ez az én birodalmam és a birodalmamban az ln engedetlenségem uralkodik. Az én mély káoszom és sötét energiáim az egész helyből táplálkoznak. Mindenkiből. Még a kis kölyök kutyából is. Szerez magának rajongó tábort a sok farkát vezető férfi között. Ismeri, hogy rángassa az ostobákat. De csak az emberek szánalmas nyelvét tudja megfogni. Arra pedig melyik faj nem képes? Talán csak az angyalok de azok meg arrogáns pöcsök akik nyalják a segget így nekik is nyalva van. A poharam egyik kezemben a másikat zsebre vágom és ahogy a fényre érek észre vesz az egyik férfi tag aki isteníti ezt a kis szukát majd azonnal csendesebbek lesznek és szét nyílnak meghúzva magukat mint a giliszták. Ritkán állok én itt szóba bárkivel és azt azonnal megtiszteltetésnek veszik. Nem vagyok sznob. De én csak a szórakoztatás kulcsát nyújtom de n nem majomkodok nekik. Én csak az idomár vagyok ők pedig szépen besétálnak a ketrecben a végén pedig ők is szórakozás tárgya lesznek. Az egyik tag még a szájában van és ahogy oda érek azonnal elszakad a kiskutyától. Ha tudná mit össze zabálnak ezek farkas alakban nem biztos, hogy így csókolgatná. Nem szélednek szét csak tátognak, hogy közéjük lépnek és azonnal lelököm a kicsi kutyust a piedesztárjáról. Körbe nézek rajtuk majd le nézek a kis bolhára és elvigyorodom.-Munkát keresel, hogy szórakoztatni jöttél? Énekest amúgy is keresek.-mondom, ahogy a szemeibe nézek. Sötét energiáim úgy dobbannak meg és emelkednek meg körülöttem, hogy szinte felfalhatná egész New Yorkot a sötétségem. Benne van az engedetlenség magja. Most is megszökött és a szabályokkal való nyomás ellen küzd.Így könnyen fogom manipulálni. Főleg, hogy a vérében van. Hiszen ezt a szagot bárhonnan fel lehet ismerni. A12 kölyke. Melyik démon nem ismerné fel ezt a szolga szagot? És tessék megteremtette az utánpótlását. Ha ezt most Háború látná biztosan jót nevetne.-Csak nem meg akarják neked mondani mit csinálj? Szabályok mi? De ők nem ismernek téged. Nem tudják milyen kis szörnyeteg vagy te.-tudja jól, hogy ezt csak ő hallja az emberek pedig nem. Tudja jól, hogy mit látok benne. Hisz ha akarja ha nem igazából én olyan erőszakkal nyitom fel őt ami ellen küzdeni nem tud. Hisz nagyobb benne a káosz mint a béke. És ez az én kezemre játszik.-Zabál téged a vadság és az, hogy elszabadulj tőlük. Nem tudsz az ő törvényeikkel élni. Te ehhez túl önálló vagy igaz? Ellent mondasz akkor is ha tudod mi a vége. Benne van a véredbe.-mondom és megemelve a poharamat leküldöm magamba az italt és lerakva a poharat ismét hallhatja a bár zaját, az embereket és a fények is megmozdulnak.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzer. Márc. 28, 2018 10:33 pm

Az egyik csók hosszabbra és hevesebbre sikerül. A testem szinte robban. Minden érzés olyan erős, olyan intenzív. A vérem a fülemben dobol és lehullik rólam minden lánc, minden tartás. Nem érdekel, ha itt a pulton tesz a magáévá. De nem... elenged és mindenki szét röppen. Mi van? Azonnal meg tudom. Pofán vág a sötét, ez az erő ami ebben van. Felé pillantok és hiába minden először egy gúnyos kis mosoly jelenik meg az arcomon. Vén fasz. De valamit tud. Mit is pofáztak a fajokról? Csípőre teszem az egyik kezem és a szemébe nézek, közben átölel a sötétsége. Mintha belém látna, mintha ismerne. Nem hátrálok meg, de bizonyos tisztelet költözik belém. Na ehhez azért már tényleg tudni kell... Rám vigyorog, amit ha nem is szenvtelenül de viszonzok. Azt érzem, hogy mindenki fél tőle valamennyire.
- Nem, inkább magamat szórakoztatom, mint ezeket. De talán tehetek egy szívességet és besegíthetek, hogy énekelgetek a színpadodon. Persze nem ingyen - upsz. Ha valakitől egy kicsit is tartok, még nagyobb lesz a szám, mint addig. Ez velem jár, ha nem tetszik, úgyis hamarosan megtudom. Néz. Bret jut eszembe. Ez mindent tud rólam. Általában jól színészkedek, de most kiül az arcomra a kíváncsiság. A sötét energiák annyira erősek, hogy a csontjaimban érzem. Megrészegít, és a szavaival együtt, egészen elkábít.
- Gyűlölöm a szabályokat. Minden nap bizonyítanom kell, hogy ne nyírjanak ki. Milyen faszság ez már. Mindenki csak pofázik, hogy milyen jó fej a falka meg minden. De értem, hogy apám miért utálja. Jogom van élni, a picsába is - indulatos vagyok és tudom, hogy nem hallanak minket. A külvilág is megszűnik és végig csak a szemeit figyelem.
- Persze. Eddig is így volt, de nem zavart senkit. Ezek félnek, mint a patkányok a csatornában, hogy lelepleződnek. De a szent Dante nem lesz ott mindenhol. A világ úgyis meg fogja tudni, mik vagyunk. Te tudsz nekem segíteni, mit akarsz érte? - megbabonázott, vagy mi? Hirtelen minden elmúlik és visszahullok a porba. Hallom az embereket, a zenét érzem a szagokat és ingereket és levegő után kapok. Mi a fasz volt ez? Megdörzsölöm a szemem és leülök a pulthoz.
- Basszus...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptyPént. Márc. 30, 2018 1:13 pm



Hayde & Al

Túl egyszerűek ezek a földi játékok.



Hallgatom és szélesen elvigyorodom majd halkan nevetek ahogy puffan a kis szép pofikájával a padlón. Szusszanok egyet majd a pultoshoz fordulok. -Két Tonikot legyen szíves!-mondom ahogy az azonnal félre dob mindent és tölt nekünk két pohárba amit elénk tett.-Itt nem kell bizonyítanod senkinek. Itt elbújhatsz a gonosz szabályok és elvárások elől kicsi kutyus. Azt iszol amit akarsz, azt eszel amit akarsz, azt dugsz meg akit akarsz. Azt ölöd meg akait akarsz...-mondom csendesen ahogy a szemeibe nézek megemelve a poharamat. Ismerem ezeket a szemeket ezt a dumát és páncélos külső maszkot. Ismerem ezt a beadott kemény arcot amit egy érző fájdalommal teli lelket takar. A kedvenceim az ilyenek. Az apját is szerettük szívni, és táplálkoztunk belőle hiszen ő zabálta a mi ajánlatainkat ezerrel. És a nyomában lép a kicsi kis lánya. Hát nem kicsi a világ?-Én minden fájdalomra tudom a gyógyírt...Én bárkit megtudok tartani és életben tartani mind addig míg ő is tartja a rá eső részt a szerződésben. Mi is a neved kis kutyus? Vagy jó lesz a kutyus becenévnek?-kérdezem elvigyorodva ahogy ismét a poharam tartalmába kortyolok.-Mit kérek? Én apró ici-pici dolgokat szoktam kérni...Mondjuk, énekelj a báromba, szórakoztasd itt a drága népet, esetleg lopj, vagy csalj, szerezz információkat...Te pedig vissza kapod ezt pénzbe, esetleg ingyen ihatsz nálam, vagy szerzek neked minden féle szexi fiút...amire éppen szükséged van az nap.-rántok vállat. És Szépen beesel a sötétben én pedig zabálni fogom a lelked mélyének eltört darabjait kicsi kutyus.-Persze mindent úgy oldasz meg ahogy akarsz. Vagy te már olyan ügyes kislány? Igaz?-kérdezem ahogy a szemeibe nézek ismét mélyen meglátva a kölyök farkast amiből majd olyan vérengző vad lesz mint az apjából. Talán még azon is túl tesz egy idő után. hiszen a nők jóval kegyetlenebbek tudnak lenni ha arról van szó.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptyPént. Márc. 30, 2018 7:50 pm

Tonik... sosem voltam oda érte, de nem számít. A vén kecske még nem száll le rólam, és csak mondja tovább, húzza előttem a mézesmadzagot, én pedig ügyes kutyusaként utána is kapok. De nem tetszik, ahogy beszél velem. Szépen végig hallgatom, nem vágok közbe, csak az ujjam jár a pohár száján, körbe-körbe.
- Ugyan úgy lenézel mint a többi. Szerintem a nevemet is tudod, ha akarod, csak élvezed, hogy szívhatod a véremet - mondom halkan és nem nézek fel rá. Mindketten tudjuk, hogy be fogom adni a derekamat. Azt ölök meg akit akarok. Eddig csak az intenzívre juttattam néhányakat, de sosem öltem. Most ez is megváltozik, hiszen farkas vagyok, és a véremben van. Apám bérgyilkos.
- Hogy érted, hogy életben tartani? Ha nem úgy ugrok, ahogy fütyülsz, kinyírsz? - kérdezem, de továbbra is csak a poharat nézem magam előtt. Vívódok és tudom, ha rá nézek, akkor eldől a sorsom, de már így sem látok tisztán. A sötét énem két kézzel kap az ajánlat után és szinte már látom magamat "bevetés" közben. Mégis van bennem egy bizonyos ellenállás, ami viszont egyre csak zsugorodik. Végül felnézek a szemébe és lassan kifújom a levegőt.
- Hogyne. Nem is tudja mennyire. De árulja el, miért én kellek? Nincs még annyi tapasztalatom. Főleg nem így a bundással együtt, aki amúgy is még túl fiatal bármihez is. ...De legyen. Maga a főnök - mondom halkan és leveszem róla a tekintetemet. Kicsinek és szegénynek érzem magam, olyannak akit ki kell képezni. Olyannak aki bizonyítani akar, az élete árán is. Nem akarom a falkát, nem akarom a szabályokat. Ezt akarom. Lopni, csalni, ölni és énekelni. Gyorsabban veszem a levegőt és a düh, a fájdalom és a szabadulás vágya iszonyú erővel tör rám. Összeszorul a kezem a poháron, ami törik is az ujjaim között és a tenyeremből szivárogni kezd a vér.
- Mikor kezdhetek? - kérdezem fojtott hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzomb. Márc. 31, 2018 10:13 pm



Hayde & Al

Túl egyszerűek ezek a földi játékok.



Hallgatom és elnevetem magamat ahogy lehunyom a szemeim és rá támaszkodok a pultra majd megiszom az italt és lassan oda hajolva nyakamon felfutnak az éles fekete jelek egyre vékonyodva a fejem felé mire elvigyorodva hajolok hozzá és mintha egy cápa fogsora köszönne neki a számból.-Szokd meg pici kutyus soha nem kezelnek minket egyenrangúként senki. Egy falkában meg főleg nem. Te vagy a kis szaros aki nyűg mindenki nyakán és nevelni kell mert ostoba vagy mindenhez a szemükben. És tudod mi ebben a legszebb. Hogy ez lesz a te legnagyobb fegyvered. Mint a drága apádnak. Olyan vérből való vagy akiben nem látnak mást csak egy gilisztát akit meg kéne taposni és ott hagyni. Egy semmit érő suhanc gyereke vagy? Szerinted mennyire fognak komolyan venni téged?-kérdezem és halkan elnevetem magam majd a kérdésre felvonom a szemöldökömet majd kicsit rendellenesen megmozgatom a nyakamat mire a fekete csíkok kissé elemelkednek a bőrömtől mintha valami felfutna rajtuk keresztül a fejembe. Lehunyom a szemeim és mélyet szusszanok.-Miért ölnélek meg? Szórakozásból? Az lehet. De egyszeri élvezetnek minek éljek mikor élve sokkal ügyesebb vagy mint halva. Nem foglak én megölni. Legfeljebb olykor rá lépek a sarkadra.-rántok vállat ahogy lassan elhajolok tőle és figyelem kék szemeit amik csak úgy vágynak sötét démonom kezeibe. Vágyik arra, hogy megsimogassam. A kicsi farkas vágyik az én sötétembe.-Pont ezért. Nekem friss vér kell. Akinek ismeretlen a szabály. Akinek még nem mondták meg mit lehet mit nem. Vagy ha mondták is nem érdekli egyáltalán. Még taníthatok neked olyasmit amit a nagy falka családod nem biztos, hogy hagyna neked.-mondom mosolyra váltva ahogy lassan elhajolok tőle és kérek egy újabb adag tonikot magamnak.-Akár holnap, vagy ma. A hölgyek bevezetnek hátul a bárom rejtelmeibe. Vagy ismerkedj a hellyel.-mondom ahogy kezembe veszem már megtöltött poharamat és ismét bele kortyolok lassan.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzomb. Márc. 31, 2018 11:11 pm

Az arcomba hajol és megáll bennem az ütő. Ez mi ez? Nyelek egyet és sokáig még csak pislogni sem tudok. Olyan erővel találtam szembe magam, ami előtt meg kell hajtanom a fejemet. Ritkán ijedek meg, de azt hiszem ez az a pillanat. Mégsem veszem le róla a tekintetem, csak összeszorítom az állkapcsom és a szemeibe bámulok. A szavai szíven szúrnak, és látom magam előtt a sok gúnyos tekintet, ahogy apámra néznek, aztán rám. Egyikük sem tudja, hogy mekkora erő van bennünk. Nekünk nincs mit félteni...
- Gondoskodom róla, hogy későn eszméljenek fel a tévedésükből - válaszolom és ahogy ökölbe szorul a kezem, csak mélyebbre fúródik a szilánk a tenyerembe és érzem a saját vérem szagát, mire felizzanak a szemeim. De amit látok az vissza vesz a harci kedvemből és visszafolytom a lélegzetemet is. Basszus. Sötétebb helyre kereskedtem mint gondoltam, annyira hívogató mégis ez a mélység.
- Az még belefér - mondom a sarokba rúgásra és kihallom a hangomból a cseppnyi félelmet, mire megköszörülöm a torkomat. Tanulhatok, olyasmit ami a felettem állóknak nem tetszik, ez a legjobb ajánlat, és ha bele gondolok én járok jobban. Csak énekelgetek, meg pár dolog és már eközben egy csomó új dolgot tanulhatok.
- Szereted a friss húst, mi papa? - kérdezem szemtelenül és jót kuncogok a saját poénomon.
- Ha csak ennyi, akkor visszahódítóm azt a csávót és majd vele felfedezem a helyet, a hölgyeket pedig megtarthatja magának - vázolom briliáns ötletemet, de előtte kérek valami töményet, amit leküldök, aztán egy sört és elindulok megkeresni leendő áldozatomat.

Köszcsi a játékot egy élmény volt! Very Happy Csillog
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde EmptySzomb. Márc. 31, 2018 11:25 pm



Hayde & Al

Túl egyszerűek ezek a földi játékok.



Tudom mi ez az érzés. Az apja is ilyen volt. Félt. Tőlem. Félnek ezek mind. Gyáva kutyák ezek csak egymásra morognak meg aki felett tudnak hatalmat gyakorolni. De ha megrántom a pórázt egyből nyüsszögve vetik hasra magukat és sírnak az életükért. Bár amit soha nem láttam az apjától az a sírás. Soha nem könyörgött ha az életéről volt szó. Talán ez a kis giliszta is olyan. Önmagát gyűlöli a legjobban a világon ez tisztán érezhető. Meglögybölöm az italomat és hallgatom a válaszait ahogy felnézek a pult mögötti választásra majd szemem sarkából figyelem ahogy leszáll a bárszékről és keresi meg azt a férfit akivel az előbb még egymás szájában turkáltak. Gondoskodok róla...Nagy szavak kis szájból. Mélyet szusszanok és megiszom a maradék italomat majd zsebembe nyúlva veszek elő egy szál cigit és az öngyújtómat aztán rá gyújtva lépek el a pultól. Mindenhol szabadság, vadság, kéj, orgia. Alkohol, drogok tánc és hangos nevetés sikoltás nyögések. Igen...ez az én mély barlangom. Mindenki gusztustalanul tapad egymáshoz én pedig fel karolok maghoz egy finom kis csinibabát. Ideje, hogy engedetlenség elszabaduljon New Yorkban.

Én is köszönöm Smile!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde   Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde Empty

Vissza az elejére Go down
 

Munkaadó vagy pedofil vagy? Mindkettőt vállalom - Al & Hayde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Égő csipkebokor" vagy mégsem? Samma és Crag
» Te is egy démon fattya vagy? De jó!
» Én dallamot írok te énekelj!-Hayde és Pat
» Szabadság! - Hayde&Nate
» Apa ás Lánya-Hayde és Bret

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-