Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 07, 2018 12:20 am

Már egy idő eltelt. Itt van a nyár. Nem lett anyukám. Vissza akarnak vinni Detroidba. De nem akarok. Lettek barátaim még ha mindketten különcök is. Én is az vagyok és ez a legszebb az egészben...valakik akik magamért kedvelnek...Csak ülök az éjszakában és figyelem a messzeséget a parkban. A távoli fényeket én pedig az éjszakában bujkálok. Nem akarok vissza menni oda. Nem akarok...nem akarok ismét a nyomor mély bugyraiban fuldokolni. Csak szipogok csendesen és össze húzom magamon a kardigánomat ahogy lassan megemelem az egyik kezem és megtörlöm a szemeim. Nem! Gyűlölöm a könnyeimet. Nem akarom! Soha nem akarom többé a könnyeket. Ahogy letörlöm őket azonnal fél füllel be teszem a fülhallgatómat és nagyot fújva ajkaim közül engedem ki a levegőt a testemből. Lehunyom a szemeim és élvezem a hideg szelet ami az arcomnak simul. -Csak egy anyukát szeretnék...Olyan nagy kérés ez?-suttogom ahogy az ég felé emelem a fejem de nem nyitom ki a szemeimet.-Annyira hiányoztok...Nehéz boldognak lenni nélkületek...de találtam két új barátot. Mindketten kedvesek, még ha Hayde néha kicsit morcos is...de a barátaimnak merem hívni őket....-nevetek csendesen miközben kirajzolódik előttem a testvéreim alakja.-Biztosan kedvelnétek őket...Luket is. Vigyáz rám ám...csak...annyira jó lenne, ha...-megharapom az alsó ajkamat és mélyet szusszanok újra.-Hiányoztok...-suttogom és lassan kinyitva a szemeimet nézek az égre föl.-Küldjetek nekem egy anyukát fiúk...-suttogom halovány mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 07, 2018 12:50 am

Halkan sóhajtva próbálok átvergődni a járdán is gyötrő forgalmon. Mikhal dühös lesz ha nem érdek oda megint időben. Pedig olyan ritkán mozdulunk ki vacsorázni. Bosszankodok és a lépéseimet sürgetve haladok előre a fekete bőr csizmámmal halkan kopogva. Egy zebra állít meg. Kelletlenül megállok a pirosnál és kihúzom magam körbe pillantok az embereken. Egytől egyig unalmas testek. Egy nagyobb szellő fújja a hajam az arcomba, majd lassan simítom a fülem mögé mikor a zebra túl oldalán megpillantok egy apró embert. Egy ház aljában ül egy kislány. 14 év körüli lehet. Sápadt. Hunyorogva fókuszálok rá jobban és amint a lámpa zöldre vált elindulok. Ahogy közeledek, egyre erősebben érzem az auráját. Lesújtó. Egyre csak haladok és gondolkozok. Biztos várják már otthon. Elszökött? Egyáltalán miért érdekel? Kérdem magamtól szusszanva és teljesen jogosan mikor azon kapom magam hogy két méterre megálltam előtte. Remek. Dasha, mi van veled? Már rég késésben vagy... Végig mérem a kislányt és oldalra billentem a fejem. - Késő van már ahhoz, hogy egy ilyen kislány mint te, idekint ücsörögjön... nem? -kérdem eleinte nem túl kedvesen, sőt félszegen. Vajon csak meglépett otthonról? Lóg? Felvonom a szemöldököm és a szemeibe pillantok. A tekintetem a szavaimmal ellentétben nem túl kegyetlen.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 07, 2018 11:13 pm

Teljesen elmerülök a zenében és a gondolataimban. észre sem veszem, hogy valaki közeledik felém. csak jár az agyam és a gondolataim sok rejtett zuga és minden ami csak egy lány agyában járhat. Mélyet szusszanok és megijedek amikor meghallom a szigorú hangot. Azonnal kirántom a fülemből a hetcetet és a hang irányába nézek. A nő alakja csodálatos. Tökéletesen kecses, finom és igazi úri hölgy. A ruházata arról mer tanúskodni, hogy nem egy átlagos polgár aki az utcát járja és egy irodában dolgozva éli életét. Sokkal inkább tekintély parancsoló. Ahogy a hangja is. Azonnal kiráz a hideg és el is szégyenlem kissé magamat ahogy lesütöm a szemeim és a kezeimet össze illesztve kezdek babrálni magam előtt.-Akinek nincs hova haza menni, annak olyan mindegy, hogy most kislány vagy nem kislány...-mondom csendesen de nem merek rá nézni csak pár perc csönd után pislantok fel rá kék szemeimmel.-De sajnálom, ha esetleg megzavartam itt...el mehetek ha gondolja...-mondom csendesen ahogy figyelem és várom, hogy mit fog mondani nekem, de kész vagyok elszaladni is amennyire messzire csak lehet.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 07, 2018 11:42 pm

Figyelem a rémült tekintetet és elfolytok egy halvány mosolyt. Megijedt tőlem. Egy ideig nem is válaszolok neki csak nézem és kielemzem minden tényezőjét. Őszintének tűnik ahogy hallgatom és gondolkozok. Továbbra se értem miért álltam meg egy utcagyereknél, de ezen már inkább túl kell lépni. Talán kicsit sajnálom őt. Egy kislány, egy gyerek aki nem kell senkinek. Nincs hol laknia.- Miért nincs hova hazamenned? Biztosan keres már valaki. Engem nem zavar, hogy itt ücsörögsz a hidegben lány létedre a hideg lépcsőn... Felőlem maradhatsz. De fel fogsz fázni. Szóval inkább fel kellene kelned. -mondom érzelemmentesen és figyelem a félelmet az arcán. Halkan sóhajtok és indulnék tovább de valami azt súgja, hogy ne. Maradj még. A fülem mögé simítom a hajam és inkább nem kérdezek többet a családjáról.- Éhes vagy? Hm? -kérdem továbbra is nem túl kedves hangon és csípőre teszem a kezeimet.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyKedd Május 08, 2018 8:49 pm

Hallgatom és olykor rá pillantok olykor meg félre nézek. olyan tökéletes nő. Biztosan nagyon erős, és szigorú. Tekintélyt parancsolhat a férfiak között és biztosan nem is nézik csak egy fruskának. Mint engem...Nyelek egyet ahogy beszél hozzám. Azt mondja fel kellene kelnem mert felfázok én pedig esetlenül, zavaromban de felállok és kezeimet hátam mögé rejtve figyelem koszos tornacsukámat magam előtt.-Nincs családom...árva vagyok..-mondom csendesen ahogy lassan hajam takarásából felnézek rá majd nyelek egyet és ismét leveszem róla a tekintetem. Olyan érzésem van tőle, hogyha rá nézek azzal minden hibámat látná és megvetne érte. Azt pedig nem akarom. Mert egyedül vagyok...És nem akarok egyedül lenni...Nem szeretnék magányba burkolózni....Nem akarom, hogy elmenjen. Azt kérdezi, hogy éhes vagyok-e. Pofátlanságnak gondolom, ha most azt mondanám igen, de akkor legalább velem marad és nem érzem annyira hidegnek magam körül a világot. Lassan felnézek rá és kezeimet magam mellé engedem.-Igen...kicsit az vagyok.-mondom csendesen ahogy magam előtt kicsit megrugdosom a földet és figyelem reménykedő kék szemeimmel. mert hiába a szemeim elárulják reménykedem, hogy velem marad...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyKedd Május 08, 2018 11:03 pm

Felkel és hallgatom. Árva. Bár én is árva lettem volna. Ez a mondat fúrja be magát a fejembe. Nem mer igazán a szemembe nézni. Persze, hogy éhes.- Nem vihetlek oda ahová megyek, mert Mikhal megöl téged pedig nem engednek be ilyen ruhában. -pillantok rajta végig és a hangom nem cinikus. Szusszanok és előveszem a telefonomat. Oroszul beszélek egy percig a vonal túlsó végén lévővel majd leteszem. Nem lennék nyugodt ha itt maradna. A lelkiismeretem pedig inkább hagyjon békén. Közelebb lépek hozzá és kicsit lehajolok hozzá- Figyelj rám várnak, de jönni fog érted egy kocsi az egyik emberemmel. Nem kell tőle tartanod. El visz a régi lakásomra és visz neked enni. Zuhanyozz le ,ruhát találsz majd kikészítve. Későn megyek, ha elfáradsz aludj. Viktor figyelni fog rád amíg nem érek oda. Oké? -kérdem és érzem hogy kissé hadarok. A régi lakásomban Mikhalt nem zavarja és mást se. Viktorban bízok, kézben fogja tartani a helyzetet. Nem tudom Mikhalnak elmondjam e de majd út közben kitalálom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptySzer. Május 09, 2018 10:52 pm

Hallgatom és nyelek egyet ahogy azt mondja, hogy ki kap miattam mire csak még jobban elszégyenlem magam és a kardigánomat is össze húzom magamon ahogy azt mondja így nem tarthatok vele. Csak pislogok magam elé és olyan kellemetlennek érzem a helyzetet. Végig hallgatom amit mond majd felkapom a fejem.-Kérem...miattam nem kell ezt csinálnia...megoldom egyedül is, ügyes utca gyerek voltam...vagyok..-mondom egy kínos félmosollyal de azonnal eltűnik ahogy felnézek rá. Közelebb jött és engem figyel.-Kérem...ne haragudjon, de nem tudom ki magam és pláne nem tudom ki az a Viktor...Nem kell ez miatt aggódnia...ismeretlen a számomra, szóval...nem akarok gondot okozni és ha megbocsájt bajba kerülni se szeretnék.-mondom csendesen egyre halkabban ahogy a pulcsim ujját húzogatom.-Inkább...elmegyek valahová.-nyelek egyet ahogy a kezeimet nézem majd óvatosan felnézek rá várva, mit fog nekem mondani.-De ha ragaszkodik a dologhoz..kérem...ne hagyjon magamra...Nem akarok...egyedül maradni...-mondom egyre halkabban és kissé elcsuklik a hangom is ez miatt.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyCsüt. Május 10, 2018 12:13 am

Csak hallgatom és közben az órámra pillantok. Viktor pontos lesz, efelől semmi kétségem. Csak felületesen hallom igazán amit a lány mond. Nem érdekel. Nem érdekelnek a kifogások. Egyszer akarok segíteni valakinek és még visszakozik is. Halkan felkuncogok magamon szórakozottan. Csak arra figyelek fel mikor a mondandója végén rájön, hogy nem akar egyedül maradni. Figyelem és még mindig alig mer a szemembe nézni.- Nem érdekel a véleményed. -jelentem ki kerek perec és a kezem a homlokához emelem és mint ahogy az anyák szokták, megnézem lázas e, csak mert nem fest valami jól. A jéghideg kezem a forró homlokkal találkozik és oldalra billentem a fejem, de nem veszem el a kezem.Eszembe jut az én anyám. Eszembe jut, hogy sosem csinált ilyet. A szolgáink feladata volt. Eszembe jut ahogy Mikhal pillantott rám mikor megöltük.- Hőemelkedés, de idővel lázzá fog alakulni. Inkább ne várj meg, feküdj le. -Lehunyom egy pillanatra a szemem. Jól döntöttem. - Mi a neved? -kérdem és lassan elhúzom a kezem. Vajon minden anyának ez a sorsa?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyCsüt. Május 10, 2018 11:21 pm

Hallgatom és egyszerűen csak leint. De én nem...nem akarom, hogy másra bízzon. Ha valóban annyira fontos vagyok csak úgy neki így hirtelen akkor...akkor ő maradjon mellettem ne más...Ráadásul valami férfire akar bízni. Nem akarom.-Kérem!-szólalok meg hirtelen ahogy hátrébb lépek el a kezétől amit homlokomra tapasztott.-Legalább...legalább kísérjen el magához...kérem...kérem...-suttogom egyre halkabban ahogy lehunyom a szemeim és egyszerre vagyok rémült és zavarodott. A nevemet kérdezi én pedig nyelek egyet ahogy másfelé nézek majd le pillantok ismét a cipőmre.-Patrícia...-mondom csendesen ahogy nyelek egyet majd össze húzom magamon a kardigánomat és össze fonom magam előtt a kezeimet.-El akarok menni de a lábaim túl gyengék most hogy elvigyenek innen. Túl gyenge vagyok ahhoz, hogy elmenjek mellőle...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyPént. Május 11, 2018 12:04 am

Tiltakozik és végül elárulja a nevét. Patricia. -Szép név.- jegyzem meg eleinte nem reagálva a többi mondandójára. Valamennyire megértem, hogy tart tőlem, de nekem erre nincs most időm.- Nézd, Patricia. Az én nevem Dasha. Szívesen elvinnélek de a párom vár. Nem várathatom tovább mert nagyon mérges lesz. De megígérem neked, hogy amint tudok odamegyek, rendben? Te pedig cserébe ígérd meg, hogy szót fogadsz Viktornak és nem szaladsz el vagy ilyesmi. Oké? -kérdem már kissé lágyabba hangon és elég furcsán érzem magam, ahogy itt állok estélyiben gyémántokkal a nyakamban és magyarázok. De már nem kell sok idő és Viktor ide ér. 10 perc. Közben látom, hogy Franko leparkol mellettem és kiszállva nyitja az ajtót. Lassan fújom ki a levegőt- Bízz bennem kérlek. Az emberem 10 percen belül itt van érted. Sietek. -mondom már menet közben és az arcát figyelem visszafordulva. Remélem tényleg jó kislány lesz. Beülök a kocsiba és onnan figyelem egy darabig majd elhajtunk lassan.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 14, 2018 8:52 pm

Megremegnek az ajkaim ahogy figyelem de egy ellenkező szó nem tör ki belőlem ahogy figyelem őt. lassan lépkedek előre ahogy ő az autó felé indul. Kérlek ne hagyj egyedül...nem akarok egy ember közelében maradni. Egy felnőtt ember..lehunyom a szemeim és nyelek egy nagyot, hogy ne pánikoljak be ahogy az autó elmegy. Össze húzom magamon a kardigánomat és most érzem igazán, hogy mennyire fázom. Csak figyelem a fényeket és rettentően kicsinek és fáradtnak érzem magam a világhoz. Lassan vissza megyek a lépcsőhöz és már nem leülök, hanem elfekszem rá. A hideg kő jól esik a halántékomnak. Jól esik a csend. Lehunyom a szemeim és látom a testvéreimet. Széles mosoly csúszik az arcomra és kezd abba maradni a félelmem és a remegésem. Hiányoznak. De most olyan közel érzem őket magamhoz. Velük vagyok és vigyáznak rám. Velem vannak és hallom ahogy nevetnek beszélgetnek és hívnak engem. "Pat húgocskánk." Nem látok mást csak őket. Hogy velük vagyok és boldogok vagyunk mi 4-en együtt. De aztán...minden kezd elhomályosulni. Nem marad más csak a sötétség és a fullasztó csend. Én pedig keresem őket. Keresem de csak valami hideget érzek meg magamon. Valami nagyon furcsa hideg, de puha kezet. Beszél hozzám de nem értem de kedves és lágy. Azt hiszem megpróbálom kinyitni a szemeim és látok is valakit. Szőke és minden körülötte világos. Gondolom a szoba miatt. Puha párna a fejem alatt azt hiszem. De nem látok jól....-Anya...-suttogom elcsukló hangon ahogy vissza csukom a szemeim és a kéz felé hajtom a fejem ami az arcomat érinti...-Anya...láttam...láttam a testvéreim...biztos...biztos ők is..nagyon örülnének...anya...-suttogom és egyre csak veszem a levegőt. Annyira nehéz a mellkasom. Nem tudok tovább beszélni elfogynak a szavaim és azok amiket láttam. Valóban belázasodtam anya...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyCsüt. Május 17, 2018 12:24 am

A lakáshoz érve lépek be nem rohanva, de azért sietve. Viktor az ajtóban fogad és én intve engedem, hogy pár perc szünetet tartson. Becsukja maga után az ajtót én pedig a táskámból kiveszek pár gyógyszeres dobozt és ledobom a kanapéra. A cipőmet nem veszem le, halkan kopogva sétálok be egyenesen a szobába benyitva. Helyes, ágyban van és pihen ahogy kértem. A dobozokból kiveszek egy-egy szemet és lerakom az éjjeli szekrényre. Hozok be még egy pohár vizet. Mélyen alszik, fáradt lehetett. A homlokára teszem a kezem és beszélni kezd hozzám félálomban. Azt mondja anya... Csak pislogok rá egy ideig és nem tudom hogy reagáljak erre. Tovább beszél hozzám én pedig csendesen nézem. Engem még soha senki nem szólított így. Tudom, hogy nincs magánál de akkor is. A testvéreiről is beszél.. A résnyire nyílt szemeket figyelem és simogatom a forró homlokát. Elkezdi kapkodni a levegőt és próbálom megnyugtatni - Hé, hé, semmi baj, semmi baj nincs. Minden rendben, itt vagyok, megígértem, hogy jövök. Minden rendben -mondom nyugodt hangon és finoman rázogatom az egyik kezemmel, hogy ébredjen. - Be kell venned a lázcsillapítót, rendben? - mondom és próbálom felültetni. Lehajolok hozzá és megemelve támasztom meg kissé a hátát. Amint megnyugszik a légzése kicsit, nem várok és egész egyszerűen a szájába teszem a két kis tablettát és a poharat is oda emelve itatom meg. Rendben, le ment. Ez le fogja vinni. Lassan vissza engedem az ágyba és felegyenesedve megyek kis és hozok neki egy vizes ruhát a homlokára. Így jó lesz szerintem.- Mostmár minden rendben, meg fogsz gyógyulni -mondom halkan és a ruhát a homlokán megigazítva simítom meg kicsit a haját. Egyenlőre nem veszem észre a viselkedésem furcsaságát. Olyan természetesnek tűnik ez, pedig nagyon nem az. Kifújom a levegőt és a cipőmet ledobva ülök le az ágy mellé húzott puffra. Nem olyan nehéz ez a dolog mint ahogy mindig mondják. Vagy nem tudom. Figyelem hogy reagál és kicsit megnyugszok, hogy most már tudok rá személyesen figyelni. Még sosem kellett senkiről így gondoskodnom. Mikhal nem gyerek, vele más. Rá másként kell figyelnem. Kicsit áradt vagyok de nem vészes.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyVas. Május 20, 2018 7:55 pm

Olyan nehéz a testem. Nehéz az egész ami velem történik. Ha Hayde tudná, hogy egy idegen nőnek hagytam csak úgy, hogy döntsön felettem tuti megverne. De hát mit csinálhattam volna? Biztosan megértené...barátok vagyunk...azt hiszem. Legalábbis nekem ő a barátom. Lehet számára csak egy újabb hülye vagyok aki el fog menni mellette de...reménykedem benne, hogy nem így lesz. Szusszanok egyet ahogy érzem, hogy már nem nyom annyira a fejem. De a szemeimet még nem merem kinyitni....Félek, hogy megint nehézzé válik a testem. Szusszanok ismét majd lassan végig siklik a kezem magam mellett. Érzem, hogy be vagyok takarva. Nagyon puha és finom ez a takaró. Sokkal kellemesebb mint amik jártak nekem. A hátam alatt finoman süllyed a szivacs és ez jól esik. nem olyan kemény mint amilyen szokott lenni. Bele markolok mind a két kezemmel a takaróba és lassan feljebb húzom az arcomhoz és finoman bele szagolok a puha anyagba. Olyan illata van mint annak a hölgynek. Olyan kellemes és finom. Nah Pat, nyisd ki a szemed. Csak nem lehet olyan rossz a hely ahol most lehetsz ha ilyen kellemes ágyban fekszel! Nyelek egyet és lassan kinyitom a szemeimet és egyből az ággyal szembeni fal mutatkozik nekem meg. Azon festmények, polcok, oldalt pedig ahogy elfordítom a fejemet egy ablak de le van húzva a redőny így teljes a sötétség, viszont a lámpák égnek. A másik oldal felé fordítom a fejemet. Ott ül a székben a gyönyörű estélyi ruhájában és alszik. Olyan csendesen, és olyan finoman mintha nem is lélegezne. Olyan szép nő. Én pedig olyan csúnya vagyok hozzá képest. Benne meg van a nőiesség minden formája, minden férfi egy ilyen hölgyre vágyik maga mellé. Biztosan Luke is azt mondaná, milyen szép nő. Akkor már nem látna engem olyan szépnek...Csak figyelem kék szemeimmel az arcát és lassan felemelkedem az ágyban. Lecsúszok mellé az ágy széléhez felülve és leteszem a padlóra a tappancsaimat. Lassan a takarót húzom magammal és lassan rá terítem. Figyelem őt és valóban kissé úgy érzem, mintha nem élne egyáltalán. Nyelek egyet és lassan felegyenesedek. Kicsit megingok mert a fejem úgy gondolja még ülnöm kéne de a kíváncsiságom hajt. És nem maradhatok a nyakán. Biztosan keresnek is a felügyelőim. Nem akarom őt bajba keverni. Körbe nézek és a ruhámat keresem mert át lettem öltöztetve pizsomába. Az ajtóhoz megyek, minél halkabban és lassan lenyomom a kilincset mire az ajtó engedelmesen kinyílik előttem. Egy folyosóra lépek ki és mivel balkezes vagyok ezért balra indulok el. Egy lépcső fogad ahol lassan lemegyek. Nappaliba érek ahol ugyan olyan makulátlan nőies rend fogad mint a hálóban volt. Vajon hova tehették a ruháimat? Lassan lépek a szőnyegre ami finom és puha. A képeket a berendezést és a katonás rendet figyelem. Hát...ha nálam lenne ilyen rend. Vagy lenne egyáltalán ennyi cuccom. Vagy egy saját házam...biztos nagy rendetlenség lenne nálam....
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 21, 2018 10:29 pm

Lassan de biztosan álmosodok el ahogy leülök mellé. Nem véletlen, egy kicsit becsíptem azért a bortól. Megnyugodva, hogy lejjebb ment a láza, lassan szundikálok el mellette. De éberen alszok és minden szusszanására figyelek. Így telnek az órák mikor érzékelem, hogy felébred reggel tájt. Szándékosan nem nyitom ki a szemeimet és nem mozdulok. Figyelek, kíváncsi vagyok rá, mire készülhet egy ilyen helyzetben. Kíváncsian bújik ki az ágyból és lassan takar be engem. Elfolytok egy apró mosolyt. Hálásnak tűnik. Nincsenek nyitva a szemeim mégis mindent látok. Vajon meg akar szökni? Figyelem és hallom ahogy léptei puhán haladnak a szobából kifelé. A lépcsőn le és megtorpan a nappaliban. Igazából megértem, hogy szökni próbál. Én is ezt tenném a helyében. Na de még is.. Kinyitom a szemeimet lassan és nyújtózok egy kicsit. Egyszerűen feleslegesnek tartom tovább palástolni a dolgokat. Minek is? Áruljak zsákbamacskát? Nem rám vallana. Egy pillanat alatt jelenek meg a nappaliban a kanapén és keresztbe teszem a lábaimat. Látom rajta, hogy sokat segítettek a gyógyszerek és ha nem is teljesen, de gyógyul. Életben marad, ez a lényeg. Figyeli a holmijaimat, én pedig őt. Túl hangtalan voltam, ezért várok amíg észrevesz- Jó reggelt -mondom kedvesen és lassan felállok- Látom jobban vagy. Jól aludtál? -kérdem és közelebb lépek. Mókás lehetek az estélyimben. De majd átöltözök. Figyelem a reakcióit.- Tudom, hogy furcsa neked ez a helyzet és most elég ijesztő ahhoz, hogy világgá menj innen de hidd el, jobban jársz ha itt maradsz és hagyod, hogy segítsek neked. Mit gondolsz Patricia? -kérdem nyugodt hangon és figyelem az arcát.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptySzer. Május 23, 2018 9:26 pm

Csak figyelem a képeket és némelyiken őt vélem felfedezni, de úgy érzem ez butaság lenne. Legalábbis nem lehet. A képek festmények és ahhoz elég idősnek kell lennie, hogy ezeken ő szerepeljen vagy már nem is élhetne ezek alapján. Vagy valami rokona aki kísértetiesen hasonlít rá. Csak figyelem a szobát mikor hirtelen meghallom a szavait is azonnal fordulok a hang irányába megijedve. a mellkasomhoz kapok majd lehunyom a szemeim és nyugtázom, hogy csak ő az. Köszönt majd beszélni kezd én meg csak figyelem és egy kis félelem költözik a testembe ahogy nézem, hogy fel áll és közeledni kezd felém. Lassan lépkedek hátra, mert azért ha úgy van menekülőre fogom még ha most nagyon kevésnek is látszik az esélyem.-Hát egyenlőre azt gondolom, hogy inkább tűnik félelmetesnek mint segítőkésznek. És azon kívül, hogy nagyon szép lakása van, meg tökéletes teste meg arca meg tudom a nevét nem tudom ki maga és mi a szándéka velem...Köszönöm, hogy ide hozott és segített rajtam nagyon hálás vagyok érte de...engem kereshetnek már a nevelőim és nem akarom ezért bajba keverni magát is. Meg a barátaim is talán...-mondom csendesen ahogy leveszem róla kék szemeim és le nézek meztelen lábfejeimre. Valami nem kóser e körül a nő körül. Az előbb még békésen aludt fent a szobában most meg itt áll mintha csak azt várta volna, hogy én felébredjek.-Nem...nem maradhatok itt, nem akarok gondot okozni önnek.-mondom csendesen ahogy nyelek egyet és pislogok párat.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Május 28, 2018 8:17 pm

Hallgatom csendesen kedves arccal és figyelem a reakcióit. Ha nem látnám, és nem hallanám, akkor is érezném, hogy fél. A félelem szagát és súlyos levegőjét. Egyszerre ragaszkodna és fél. Egyébként teljesen megértem őt. Én már rég megpróbáltam volna menekülni a helyében. De vagy gyáva, vagy visszatartja még valami más. Nézem a szemeit és tudom, hogy alig mer rám nézni. Elfolytok egy mosolyt. Keresi azért a menekülési útvonalakat és pedig kihúzom magam. Tökéletes teste, arca, szép lakás.. Gyermeki őszinteség.- Figyelj rám Pat. -mondom és kissé lehajolok hozzá- Tudom, hogy félsz és tudom, hogy elég bizarr ez most neked de.. -felegyenesedek- Tudod én az a fajta vagyok aki önző, sosem sajnál meg senkit. Sosem érdekelt más. Magamon kívül és őszinte is ritkán vagyok, szóval kérlek becsüld meg. -mondom kivételesen őszintén de kellő magabiztossággal- Tudod Pat elég szerencsés vagy, mert téged megsajnáltalak. Azt hiszem segíteni akarok, hogy pontosan miért még nem tudom. -mondom és a szemeit figyelem- Biztosíthatlak, hogy nem foglak bántani. És arról is biztosíthatlak, hogy a nevelőid se érdekelnek, mivel itt sokkal jobbak a körülmények. -mondom és halványan elmosolyodok- Nem ajánlom a szökést, mármint mi a jobb a hideg utca vagy ez a ház? -kérdem nyugodt hangon és várom az egyértelmű választ.- Viktor nemsoká ideér a reggelivel és pár holmival. Megvárhatnád -mondom és hátra simítom a hajam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyCsüt. Május 31, 2018 8:56 pm

Hallgatom és a szavai...mit hittél Pat? Hogy a két szép szemedért szedett össze? Megsajnáltak. Sajnálat...Ismerem azt az érzést. mikor úgy néznek rád, mint egy kitaszítottra. Mint egy szánalmas csomagra ami csak vergődik mint a vízbe dobott zsák amikben kiscicák vannak. Nyelek egyet és lesütöm a szemeim majd lassan kinyitva azokat nézem a lábacskáimat a padlón. Meleg ház vagy hideg utca.-Vannak pillanatok mikor a meleg otthonnál még a hideg utca is sokkal jobb...-jegyzem meg csendesen ahogy lassan megemelem a fejemet és felnézek rá kék szemeimmel.-Akármennyire nem érdekelnek a nevelőim engem keresni fognak, és jelenthetnek a rendőrségen is mint elveszett gyerek. Ha nem jelentkezek le náluk probléma fog adódni...Vagy pedig fogadj örökbe és itt leszek a házadban.-mondom ahogy én is kihúzom magam és figyelem az arcát kék szemeimmel. Ezt most teljesen komolyan mondom miközben figyelem őt.-Megvárom a reggelit de akkor is el kell mennem..ha szeretnéd vissza jövök...nekem meg nem szokásom hazudni. Csaltam, loptam és füllentettem eleget, de hazudni nem szeretek senkinek akármennyire szeretem vagy gyűlölöm. És megtartom a szavamat mert ez a helyes.-mondom csendesen ahogy figyelem majd szusszanok egyet és összezárom az ajkaimat miközben figyelem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyKedd Jún. 19, 2018 10:42 pm

Figyelem és tudom, hogy szíven üti az amit mondtam. Kissé oldalra billentem a fejem é halkan sóhajtok. Még hozzá kell szoknom, hogy ilyen érzékeny. Vissza kell fognom magam egy kicsit vele szemben úgy érzem. Senki sem szereti ha megsajnálják. Senkinek sem jó ha én őszinte vagyok. A szememben némi empátia csillan. Erőltetem. Ahogy befejezi a mondandója egy részét elmosolyodok és összefonom magam előtt a kezem, ez egyik ujjammal az államhoz érek. Örökbe fogadni. Nem tűnik kispályásnak, akaratos, céltudatos és túl akar élni. Akármennyire is jól kiismerem az embereket, őt még nem. Nem akartam így elsietni ezt az egészet, de hát ilyen ez. Spontenaitás. Az ellenségem. Hallgatom ahogy mondja tovább. Elmegy és vissza jön. Őszintén nem érdekelnek a nevelői, nem érdekelnek más emberek. Az is csoda, hogy ez az ember gyerek érdekel. Eszembe jut Mikhal arca, ahogy azt mondom, haza hozom. Elvigyorodok magamban, szórakozottan figyelem. Mikhal megölne, biztos vagyok benne. De megegyeztünk egy lányban. Egy közösben ugye, de neki van egy fia aki csak az övé. Ő jár nekem. Felcsillannak kissé a szemeim. Bele fog nyugodni még ha ebből konfliktus is lesz. Ő mondta. Különleges, ha én választottam.- Nézd, őszintén szólva egyátalán nem érdekelnek a nevelőid vagy bárki. A rendőrség pedig nekem dolgozik. Innentől nem lehet nagy baj. Mindenesetre legyen. Megreggelizel és elmehetsz szabadon, nem foglak itt tartani. De itt foglak várni, rajtad áll, vissza jössz e. Nem foglak ide hozatni, ne aggódj.-mondom egyenesen, és próbálok nem túl semleges hangszínben beszélni. A zsebemből kiveszek egy levél gyógyszert és átnyújtom neki.- Antibiotikum, napi 2 amíg nem jössz, addig is kell szedni, mert különben nem gyógyulsz meg. Márpedig az a cél nem?- kérdem és talán kicsit kedvesebb a hangom. Szándékosan nem reagálok az örökbefogadásra. Egyrészt még át kell gondolnom ezt, másrészt érdekel így vissza jön e hozzám. Figyelem a szemeit. Tele vannak élettel. De nem irigylem az embereket. Jobb ez így.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptySzer. Jún. 20, 2018 6:22 pm

Nagyon fura és hideg. Félelmetesen hideg. Nem érdekli és ezt megértettem elsőnek is, de viszont engem baromira érdekel akár mennyire is felső hatalom tagja. Nem szórakozhatom el úgy csak az esélyeimet mert egy tök vadidegen nő azt mondja nekem. Kitudja mikor hazudik és mikor mond igazat. Megkönnyebbülök mikor azt mondja elmehetek. Lehunyom egy pillanatra a szemeimet majd lassan kinyitva féloldalas mosoly szalad a számra miközben figyelem kék szemeimmel.-Köszönöm szépen.-mondom miközben átveszem a gyógyszereket.-Igyekszem, meggyógyulni.-bólintok nagyot és lassan leteszem egy kis asztalra a levet és körbe nézek ismét.-Mit eszünk reggelire?-kérdezem immár kíváncsian figyelve és kezd kicsit enyhülni benne a feszülés. Talán nem is olyan rémisztő ez a nő egyszerűen csak ilyen a természete és a kisugárzása. Talán csak ezt kell elfogadnom, ha itt akarok maradni New Yorkba. Hiszen anyukám már igazi egyáltalán nem lesz. Ki növök ebből és talán el hal ez az érzés is. Hogy keressem az anyukámat. Hogy érezzem tartozok valakinek a szíve alá.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyHétf. Jún. 25, 2018 4:49 pm

Figyelem a tekintetét, ahogy lehunyja a szemeit elégedetten és megnyugodva. Tudom, hogy tetszik neki a bizalom, és hogy ha kicsit is de dönthet. Muszáj fenntartani a látszatot. Muszáj mindig azt hinniük, hogy dönthetnek. Ez a remény és tudat élteti őket. Ezt már nagyon régen megértettem. De csak kicsit szabad engedni. Csak egy kicsit. Okos, amiért tart tőlem. Mások néha elfelejtik kivel állnak szemben. A konyha felé fordulok majd vissza rá.- Gyere, nézünk valamit. -mondom már én is nyugodtabban és elindulok a hatalmas márvány konyha felé. A hűtőhöz lépkedve nyitom ki és megkönnyebbülten látom, hogy Victor jól feltöltötte. Kipakolok egy kis narancs levet, vajat, felvágottakat, sajtokat, tejet és zöldséget. A pultra teszem és veszek elő evőeszközöket és tányért. Végül a konyhaszigetre terítek meg és szinte mindent elé rakok- Egyél amennyi jól esik. Meg kell erősödnöd. -mondom és veszek ki neki poharat, majd nekidőlök a pultnak és onnan figyelem. Régen se szerettem enni. Sosem szerettem igazán. Butaság, de néha feleslegesnek tartottam az ilyesmit. Hátra simítom a hajam és előtérbe kerülnek a finom arcvonások, a hangsúlyos arccsont. Igyekszem figyelni, hogy lélegezzek, elvégre ennek a titoknak még titoknak kell maradnia. Eszembe jut, mikor én voltam ekkora. Mikor még minden más volt. De ha minden úgy maradt volna.. Mikhal az életembe nem jött volna el, csak a halálomban tudjuk szeretni egymást. Halkan kifújom a levegőt és várom a reggelit és a közben felmerülő számomra gyerekesnek tűnő, neki pedig fontos kérdéseket. Mert azok mindig ilyenkor jönnek elő.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyVas. Júl. 01, 2018 7:09 pm

Hallgatom és lassan követem a konyhába. Kipakol nekem minden féle finomat én meg felülök a székre és boldogan csillannak meg a szemeim.-Köszönöm!-mondom hálásan ahogy lassan neki állok és szendvicseket gyártok magamnak mosolyogva majd lassan enni kezdem őket. Észre se veszem, hogy figyel annyira bele felet kezem az evészetbe. Már nagyon éhes voltam azért azt el kell ismernem. Halkan szusszanok a második szendvics után és felé nézek és a tekintetével találkozok mire kicsit megtörlöm az arcomat.-Öhm...a ruháimat hol találom meg?-kérdezem csendesen ahogy pislogok párat felé majd készítek magamnak még egy szendvicset. Ő miért nem eszik? Nem éhes? Én biztos az lennék...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyCsüt. Júl. 19, 2018 3:16 pm

Karbatett kézzel nézem ahogy eszik, majd lassan egy laza kontyba kötöm a hajam. Még nem mondom neki, hogy elutazunk Mikhallal, még egyen csak nyugodtan. Egyébként is csak pár napot maradunk, addig pedig nem hiszem, hogy visszajön. 5 napra saccolok konkrétan. 2 nap öröm és szabadság, megnyugvás, mert megmenekült innen. 1 nap kétely. 1 nap önmarcangolás. 1 nap beismerés. Ennyi idő kell neki, hogy vissza jöjjön hozzám. Addigra úgy tervezem vissza érünk. Ha mégse lenne igazam, Viktor itt marad ebben a lakásban és bármikor beengedi őt. - A ruháidat kimostam, előkészítem neked. -mondom egyszerűen és besétálok a szobába. A ruhák már meg is szárattak, én pedig összehajtva helyezem az ágyra a szakadt pamuthalmazt. Mire visszajön veszek neki pár dolgot szerintem. Ahogy végeztem vissza megyek a konyhába megigazítom a sötétítő függönyt az ablakon. Szisszenek egyet halkan ahogy a halovány fény a bőrömhöz ér. Ez az egyetlen amit gyűlölök ebben a létben. A korlátokat. Valamit valamiért. Lehunyom a szemeimet és hagyom hogy a seb begyógyuljon mit sem törődvel Pattal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat EmptyVas. Júl. 22, 2018 11:19 pm

Figyelem és közben eszek majd ahogy befejezem lemászok a székről és elindulok fel a szobába ahol aludtam, hogy felöltözzek. Ahogy ott vagyok boldogan veszem fel a ruháim. Ezekben érzem önmagamat. Ahogy kész vagyok vissza megyek hozzá és pislogva álldogálok a konyha ajtóban figyelve őt.-Köszönök, mindent...Még beszélek egy barátommal és ha minden jól megy holnap már vissza jövök. Vagy már az este folyamán.-mondom ahogy pislogok párat és nézem őt kék szemeimmel.-Köszönöm Dasha.-mondom ahogy le pillantok a cipőmre majd féloldalas mosollyal vissza nézek rá.-Merre van az ajtó?-kérdezem, a kijáratra célozva, hogy akkor megyek, hogy minél előbb beszélhessek Lukeval. Elmondjam neki minden furcsa érzésemet és gondolatomat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat   Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dasha Voronin
» Nicholas szoba-Veled szeretnék lenni...
» Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-