Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Május 10, 2018 12:33 am

Drága Mikhal


A fekete ruhát mintha rám öntötték volna, úgy vesz körbe és simul rám könnyedén. Az alsó könnyebb anyag minden lépésemmel némán suhan velem, a magassarkúm kopogása is csak halkan követ. A hajam egyenesen omlik a vállaimra és a hátamra, a sötét bordó ajkaim résnyire nyílnak miközben az autóhoz érek, Franko már nyitja nekem az ajtót. A gyémántok súlyosan ékesítenek és csillognak büszkén. Mikhal tudja, hogy kell egy nőt levenni a lábáról. Belélegzem a nyugodt éjjeli szellőt és a közeledő nyarat érzem benne a prada parfümöm mellett. Beszállok és Franko kisvártatva indul el. Ezen a kislányon gondolkozok. Remélem rendben lesz minden és szót fogat Viktornak. Mikhalnak nem tudom, elmondjam-e még. Talán várok majd egy kicsit. Elkapott egy érzés és muszáj volt segítenem neki. Még megerőszakolja valami állat. Harapok az alsó ajkamba és képek villannak fel előttem az én régi fogvatartóim jutnak eszembe. Kifújom a levegőt. Nem hagyhatom hogy ez vele is megötrténjen. Védtelen teljesen. Azt kell még kitalálnom, hogy menjek vissza a lakásba titokban.  Az út alatt a város fényeit figyelem és kicsit leengedem az ablakot. Felölt ez a levegő, még ha nincs is rá igazi szükségem. 20 perc alatt érünk oda és közvetlen a bejárat előtt áll meg nekem. Biccentek neki egyet köszönetképp és már nyitja is nekem az ajtót. Kiszállok és kihúzva magam indulok el, s már ketten nyitják az ajtót. Mikhallal még nem igazán mutatkozunk együtt nyílvánosan mióta újra együtt vagyunk. Hosszú évek óta nem randiztunk már...sőt régen se igazán járkáltunk el. Ünnepelni szeretné Moszkva Égkövét, én pedig méltón fogok ragyogni az oldalán. A fények halványak és sejtelmesek, a zene lassú halk jazz és az asztalok kellő távolságra vannak egymástól. Pont ahogy szeretem. A teret. Szemeim halványan kéken fénylenek ahogy hátra sétálok amerre a pincér vezet engem. Csupa diplomatát látok út közben. Meglepetten figyelnek ésahogy elhaladok mellettük, összesúgnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Május 10, 2018 11:42 pm



A királynak királynő kell@


Már egy idő eltelt a megbeszélt óta. Persze türelmes vagyok. Egy ideig. A  második üveg bort már kihozták mikor érzékelem, hogy végre megérkezett. Még nem ütött meg az ital de tudom, hogy már élesebb lesz tőle a nyelvem. De igyekszem úgy venni, hogy Dasha szeret készülődni amúgy is. Szusszanok egyet és mikor belép a külön terembe ahol csak ő meg én vagyunk lassan felkelek a székemből és kilépek a szék és az asztal közül és végig mérem. Gyönyörűen néz ki. Elmosolyodom majd oda lépve kezére csókolok mikor hozzám ér majd arcára csókolva puszilom meg ajkait. Lassan a székhez lépve húzom ki neki és megvárom míg leül majd vissza ülök a helyemre.-Kicsit elhúzódott. Ilyen sokáig készültél?-kérdezem ahogy figyelem és közben a pincér tölt neki majd nekem is bort.-Gyönyörű vagy..-mondom ahogy figyelem kék szemeimmel és finom mosoly ül az arcomon ahogy figyelem.-Ha nem gond rendeltem neked is idő közben és magamnak is.-mondom ahogy szusszanok egyet és megemelve a bort emelem az asztal fölött felé.-A csodás ügyedre, hogy immár az életem része vagy, és a ma estére..-mondom ahogy figyelem és várom, hogy megemelje  is a poharát és koccintsunk. Rajtam egy fekete öltöny van egy csokor nyakkendő ami finom zöldes kék mint a szemem az öltönyöm gombjai pedig arany színűek bennük a kígyó jel.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyPént. Május 11, 2018 12:41 am

A királynőnek király kell




A külön terembe lépve pillantom meg és oda érve hozzá mosolyodok el és kézcsókra nyújtom a kezem. Az ajaki épp hogy érintik a kézfejem puhán. Viszonzom az apró csókot és kihúzza nekem a széket én pedig helyet foglalok a szépen megterített asztalnál. Egyenes háttal ülök és az ő mosolyát figyelem. A szemei csillognak ahogy a gyémántok a testemen. Koronát adott nekem. A király és a királynő egy asztalnál. Figyelem ahogy a pincér bort tölt nekem és megfogom a poharamat. Kellemesen hideg, pont ahogy kell.- Nő vagyok én is Mikhal. -mondom mosolyogva és zavartan lesütöm a szemeimet ahogy megdicsér.- Köszönöm, de ez ma este nem csak az én érdemem. Köszönöm a csodálatos ruhát és ékszereket. Ismered a stílusom és tudod, hogy vegyél le a lábamról.- Mondom félmosollyal és felemelem a bort. - Nem gond, szerintem ezt is el fogod találni. -mondom és végig mérem. Finom öltöny, elegáns és kellemes összhatás. Ő is készült. Hallgatom a köszöntőjét és a szemeibe nézek- A csodás ügyemre, arra hogy a király és királynő együtt uralkodik és erre az estére. -mondom és koccintunk, majd a borba kortyolok. Látom még a szemem sarkából ahogy a pincér egy előző üveget visz el. Szóval ennyire unatkozott. Csak minimálisan látszik rajta a bor. A szemem a kezdőbetűmre vándorol a nyakán és büszkeség tölt el. Csak egy kis része látszik, de látom.- Nem emlékszem mikor mozdultunk ki utoljára így... már ezer éve. -mondom és újra a borba kortyolok.- Nosztalgikus érzés.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyHétf. Május 14, 2018 9:17 pm



A királynak királynő kell@


Figyelem és hallgatom a válaszait. Látom, hogy elemez és kifigyel engem, hogy vajon mit csináltam amíg ő nem volt itt. Csak nézem őt és a gyönyörű ruhát amiben díszeleg. A nyaklánca csodálatosan tapad fehér bőréhez, hogy lenne kedvem lecsókolni a nyakáról. Szőke haja körbe fonja és csodálatosan emeli ki az arcát és annak vonalait. Ajkaimhoz emelem a poharat és bele kortyolok majd leteszem és lassan hátra dőlök miközben figyelem, hogyan járnak vörös ajkai. Elmosolyodom mikor rám néz.-Néha kell ilyet is tartanunk. Hiszen megoldom, hogy olyan étket tegyenek eléd ami nem csak át folyik rajtad.-gondolva itt vámpír mivoltjára.-Igen nő vagy...de te nem szoktál ilyeneket csinálni...-mondom ki amit gondolok miközben szusszanok egyet.-És kifigyeled, mit csinálok, ki okoskodott a fránya kis agyaddal, hogy én mit csináltam addig itt míg vártam. Láttad az üveg bort, így úgy gondolod beittam egy kicsit amit nem is tagadok. Finom és ritka borokkal tudják ide csábítani az erre tévedő szörnyeket...-mondom ahogy a poharam tartalmára nézek.-Szóval valamit csináltál, mert valljuk be félsz a reakciómtól..Fél, hogy mit fogok mondani arra amit csináltál, vagy amit csinálni akarsz...-mondom kielemezve miközben kék szemeibe nézek. Megnyalom a számat majd elnyílnak ajkaim és villás nyelvem azonnal vissza húzódik a helyére. Nem sokkal a pincér megjelenik leteszi az étkeket az asztalra és elmondja mit is fogunk enni de én végig mosolyogva Dashát figyelem kék szemeimmel ahogy kezeimmel megtámasztom az államat..-Szóval már csak a titkodat kéne megfejtenem drága szerelmem...-mondom ahogy elmegy a pincér és finom vigyor csúszik az arcomra.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyHétf. Május 14, 2018 9:40 pm

A királynőnek király kell


Kihúzom magam, majd lassan dőlök neki a szék támlájának kényelmesen. Látom ahogy falja a tekintete a testem és imponál. Szeretem, hogy Mikhal tekintete ilyen nyílt és kifejező. Szeretem, hogy vágyik rám. Hallgatom és tudom, hogy tudja. Kíváncsi. Igen, elég feltűnően elemeztem ki őt. Hiba volt, na de én se vagyok tökéletes. Elmondja részletesen a megfigyelésem részleteit és elégedetten hallgatom. Igen, jól láttam rajta. Megnyalom az ajkaimat vele egyidőben szinte és tudom, mennyire kíváncsi. Tudja, hogy félek egy kicsit. Bár a kígyók megérzik ezt. Azok a gyönyörű kígyók. Oldalra billentem kissé a fejem és akaratlanul is leutánzom a mozdulatát. Szerelmem. Csak őt figyelem ahogy leteszik az ételt. Elmosolyodok. Cinkos mosoly ez. - Azért nem akartam még elmondani, mert még én is butaságnak tartom. Furcsa megnyilvánulás. Meglehetősen ösztönös és kevésbé logikus. -mondom őszintén és az arcomon kivételesen bizonytalanság tükröződik. Ritka.- De lebuktam. -mondom és a boromba kortyolok.- Kíváncsi vagy rá? Még akkor is ha hülyeség? -kérdem és csigázom egy kicsit. Csak össze kell szednem magam. A bor kivételesen erősebbnek bizonyul mint általában. Megértem, hogy kicsit becsípett. Meglep, hogy a helyzethez képest higgadt vagyok. Talán csak bízok Mikhalban. Még egy korty és a szemem i felizzanak pedig nincs a borban vér. Pedig lehetne. Nem emlékszem mikor ettem utoljára.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyHétf. Május 14, 2018 11:13 pm



A királynak királynő kell@


Húzza az idejét mint a kivégzésre vezető bűnösök. Egyszerűen adja ki a lapjait...Nem cicázni szeretnék most, hanem egyenes válaszokat. Cinkosan elmosolyodik felém én pedig várok majd kérdez.-Dasha. Akármi is az, hallani szeretném. Egy órát vártam rád remélem megérted, hogy többre tartom magamat annál, hogy csak annyit mondj készülődéssel ütötted még el az időt míg én itt vártam. Ez elég lebecsmérlő és, úgy hangzik mintha papucs lennék aki még várhatott volna egy órát itt nyugodtan.-mondom ahogy szusszanok egyet majd megemelem a poharat és megiszom a maradék bort is ami lötykölődött benne.-Szóval vallj színt nekem. Tudod, hogy nem szeretek bosszankodni, miattad. Nem is szeretek mérges lenni réd, és nem is akarok. Szeretném, ha normálisan működne ez a bizalom játék kettőnk között de így elég nehéz, ha nekem kell mindent megfejtenem mert te magadtól nem biztos, hogy elárulod nekem..-mondom ahogy lassan végig húzom az ujjamat a poharam szélén.-Legyél okos. Hiszen az eszed nagyon is éles, és jól használod a szavakat is. Tudod jól, hogy végig hallgatlak és megemésztem a szavaid. Nem mondom, hogy valami hirtelen indulatot nem válthat ki de tudod jól, hogy jobban rühellem azt ha nekem kell kiszagolnom a titkokat mikor őszintén el is mondhatnád nekem egyenesen.-mondom majd lassan kezembe veszem a villát a kést és jó étvágyat kívánva vágom fel a húst a tányéromon és lassan ajkaim közé véve pillantok fel rá kék szemeimmel.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyKedd Május 15, 2018 7:02 pm

A királynőnek király kell



Hallgatom a szavait és igazat kell adnom neki. Minden szavának. Halkan kifújom a levegőt és egyenlőre nem kezdek el enni. Végig hallgatom és a poharamat letéve kérem, hogy töltsenek még nekem bort. Az arcom kissé megkomolyodik és a szemeit figyelem.- Igazad van, és sajnálom. -mondom ki a két kifejezést amit rajta kívül talán senkinek nem lennék hajlandó kimondani. Nyelek egyet és összeszedem magam. A pincér készségesen tölt nekem és el is megy.- Még hozzá kell szoknom, hogy van kivel őszintének lennem. Szeretném ha működne köztünk a bizalmi viszony és oda fogok rá figyelni. -mondom komolyan és a borba kortyolok de nem veszem le róla a szemem.- Őszintén nem akartalak megváratni és siettem. Csak az történt, hogy.. -mondom és elakadok egy kicsit a mondatban. Mély levegőt veszek- Még sosem történt velem ilyen. Az utcán sétáltam és megláttam egy kislányt az egyik ház tövében ücsörögni. Egyedül volt este azon a környéken. Kicsit aggódni kezdtem érte. Helyesnek tűnt. És odamentem hozzá. Eleinte azt hittem, hogy megszökött vagy valami, de nem. Azt mondta, nincs senkije és nincs hova mennie. Sosem érdekeltek a gyerekek, de nem hagyhattam ott az utcán -mondom és feszületen figyelem az arcát. Vajon elnéző lesz? - Az egyik emberemmel elvitettem a régi lakásomba. Lázas volt odakint pedig elég hűvös van. -mondom megadóan és nem engedem el a tekintetét- Persze tudom, hogy bármit mondhat nekem, és nem is biztos hogy túl őszinte volt, de nem akartam otthagyni, az emberemnek pedig kiadtam, hogy felügyelje. Most ott van a lakásban. -mondom és a tekintetem kérlelő.- Tudom, hogy lehet, hogy ostobaság.. és azért nem akartam neked a vacsora elején elmondani, mert össze akartam szedni magam. - lassan fújom ki magam és őszinték a szemeim-
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyKedd Május 15, 2018 9:28 pm



A királynak királynő kell@


Figyelmesen végig hallgatom a mondandóját miközben én eszek és én is kérek még bort a poharamba. Elmesél mindent én pedig lassan eszek és közben forognak az agyamban a gondolatok. Sok minden lezajlik bennem és sok minden közbe vágna Dasha szavaiba de tudom, hogy nem lehetek vele szemben olyan amit elsőre ki provokáltak belőlem a gondolataim. Ahogy befejezi leteszem a kést és a villámat egy pillanatra majd lenyelve a falatot pillantok szemeibe és emelem meg a poharamat majd bele kortyolok a boromba.-Nem mondhatom, hogy hatalmas hibát követsz most el, és azt sem mondhatom, hogy nincs hozzá jogod. Mivel legutóbb az én fiam is feltűnt és a bele egyezésed nélkül maradt mellettem. Így ugyan olyan jogod van arra a lányra, ha úgy érzed erre van szükséged...Bár nem tudom, hogy mit érzel mert nem nekem kell beléd látni minden pillanatban ezt saját magaddal kell leküzdened, hogy magad mellett tartod, olyanná teszed mint te vagy vagy pedig egyik nap elfogyasztod egy kellemes naplemente mellett. De az a gyerek a tiéd. Ahogy Zakhar is az enyém. Ahogy te nem szólsz bele a fiammal való kapcsolatomba úgy én sem foglak akadályozni az mellett a lány mellett.-mondom ahogy a tányéromra pillantok.-Bár nem tagadom, hogy vegyes érzelmeim vannak de...elfogadom, ahogy te is elfogadtad Zakhart. De remélem ezt nem azért csinálod, mert még nem alkottam meg a közös gyermekünket.-mondom ahogy rá nézek ismét majd ismét kezembe veszem az evőeszközöket és lassan ismét enni kezdek tovább.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyKedd Május 15, 2018 10:04 pm

A királynőnek király kell



Feszülten hallgatom egy ideig majd enni kezdek a mondandója közben. Figyelem és végig hallgatom. Egy kicsit megnyugszok. Egy kicsit. De örülök, hogy megért engem és elfogadja a helyzetet. Az utolsó mondatainál megállok egy kicsit. A szemeibe pillantva teszem le a kést és villát és megvárom amíg befejezi- Nézd Mikhal.. Ez csak úgy jött. Nem azért csináltam, mert még nincs közös gyerekünk, és nem is azért, mert neked van egy fiad és nekem is legyen gyerekem. Mindössze megláttam ezt a kislányt és talán ösztönösen cselekedtem. Ennyi az egész -mondom és megtörlöm egy kicsit a számat a szalvétával.- Tudom, hogy lesz gyermekünk. Hisz megígérted nekem. -mondom és a fényben megcsillannak a szemeim- Nem tudom, még nincs vele konkrét tervem. Szeretném megismerni egy kicsit. Mindenesetre egy ideig a lakásomban fog lakni, nem fogsz vele találkozni. -újra enni kezdek , de csak a felét fogyasztom el. Megiszom a pohárban maradt bort és érzem egy kicsit a hatását- Hajnalban megnézem, hogy van utána haza megyek hozzád.  Mellettem fogsz ébredni. Rendben? -kérdem és az asztalon felé csúsztatom a kezem. Az ujjaim finomak és dísztelenek. Nem csillognak, legalább ők nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptySzer. Május 16, 2018 10:21 pm



A királynak királynő kell@



Hallgatom a szavait és mikor felém csúsztatja a kezeit majd megérinti a kézfejemet rá pillantok finom kezecskéjére majd felpillantok rá mosolyogva. Halkan nevetek és a szemeit figyelem.-Tudod, hogy aligha aludni fogok éppen...-mondom miközben finom ráncok jelennek meg a homlokomon.-Aludni van most a legkevesebb időm.-mondom ahogy újabb falatot emelek ajkaim közé és alaposan megrágva nyelem le. Túl sok a dolgom és így halhatatlanul is olyan kevésnek érzem az időmet. Apám testét is ideje lenne már gyorsan elő kerítenem. A viasz gyermeket is meg kell alkotnom, Zakhart is tanítanom kell és most már itt van Dasha is. Az élet nem áll le nekem pedig nincs időm aludni.-Ha beteg inkább mellette kellett volna maradnod. Kitudja, hogy élni fog még reggelre...Ő egy halandó.-a halandók pedig nem olyan erősek mint ő vagy én. Aztán kitudja milyen beteg kislányt szedett össze az utcán. Leteszem a késemet és a kezembe veszem a poharat majd bele kortyolok az újabb töltött boromba.-Rendben elhiszem neked Dasha. Innentől mindent megbeszéltünk. köszönöm, hogy elmondtad nekem ezt.-mondom ahogy rá mosolygok biztatóan és finoman megérintem a kezét.-Ennyit szerettem volna csak hallani.-mondom ahogy leteszem a poharamat.-Most pedig egyél végre és ne ezen görcsölj. Élvezd az estét.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Május 17, 2018 12:01 am

A királynőnek király kell




Látom az apró mosolyát és a felcsillanó szemeit ahogy hozzáérek. Látom az apró ráncokat a homlokán és hallgatom. Igen tudom, hogy nincs ideje. Gondterheltnek is tűnik és tudom, hogy az én dolgaim is nehezítik a helyzetet. - Csak szeretném ha néha aludnál is egy kicsit. Tudom, hogy nem sok az alvásigényed de van. És nekem az is a dolgom, figyeljek arra amire te nem -mondom és mosolyogva simítom meg a kezét. A bőre kellemesen meleg az enyémhez képest. Vajon neki milyen érzés az én bőröm?- Tudom, hogy halandó. De ne aggódj, nem súlyos az állapota. Viszek neki gyógyszert mikor megyek. Életrevalónak tűnik- mondom és még ha kicsit aggódok is, tudom, hogy nem lesz baj. Hallgatom és elmosolyodik ahogy ő is a kezemre simít finoman. Lassan fújom ki halkan a levegőt és elengedve őt látok hozzá az evéshez. Most hallom csak igazán csak a zenét és halkan dúdolom egy kicsit. A szemeim színe egyenlőre nem vált kékre.- Holnap este érkezik egy nagyobb fegyverszállítmány, személyesen fogom felügyelni. Későn fogok hazaérni csak. -mondom és lassan elfogyasztom az étel nagy részét de az egész nem menne le. Leteszem az evőeszközöket és lehunyom egy kicsit a szemeimet. Túl nyugodt most minden. Olyan furcsa hogy mi ketten itt ülünk és nyugodtan vacsorázunk. Rápillantok és a szokást megtörve kérdem meg: - Van kedve táncolni velem uram? -mondom és a hüvelykujjammal a kézfejére simítok.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyVas. Május 20, 2018 10:31 pm



A királynak királynő kell@


Hallgatom és halkan elnevetem magamat ahogy gondoskodik rólam.-Igenis anyu.-mondom ahogy kicsit elmókázom a dolgot majd ahogy végleg befejezem az ételt hátra dőlök a poharammal együtt és megiszom a maradék boromat.-Nem kételkedem abban, hogy nem erős hiszen akkor nem vetted volna észre és nem foglalkoztatna...Tudom nagyon jól, hogy valami különlegeset látsz meg valakiben és csak akkor érdeklődsz utána. Az egyformák és egyhangú lények nem a te világod Dasha. Ezzel vagyok a legjobban tisztában.-mondom ahogy lassan leteszem a poharamat és hallgatom a szavait mikor egy szállítmányról beszél.-Mikor mész ismét Oroszországba?-kérdezem ahogy figyelem kék szemeimmel majd ahogy táncolni szeretne elmosolyodom és lassan felállok megigazítva a zakómat majd lassan oda lépve nyújtom neki a kezemet.-Táncolni szeretne, szóval táncoljon velem.-mondom ahogy figyelem és ahogy kezét adja lassan felhúzom és a zene lassan át vált miközben magamhoz húzom és egyik kezemet derekára teszem a másikat pedig a kezembe veszem. Lassan kezdem vezetni ahogy az arcát figyelem és a kék szemeit miközben finom mosoly szalad az arcomra és lassan lépkedek vele. Könnyedén tartom és követem, vagy irányítom magamhoz újra és újra.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyHétf. Május 28, 2018 11:39 pm

A királynőnek király kell


Hallgatom őt és kissé elmosolyodok. Megérti azt amit csinálok és azt is, miért csinálom. Nem csalódtam benned Mikhal. Figyelem őt és egy kicsit talán hálásnak érzem magam miatta. A mosolyom kicsit szélesebb lesz ahogy a mondandója végére ér és még ha apróság is, boldog vagyok miatta. Ahogy felkel és nyújtja a kezét könnyedén emelkedek hozzá és az egyik kezemmel a kezét fogom, a másikkal a vállára fogok finoman. Erős váll. Mosolyogva a szemébe nézek és ahogy a szám vált, mi pedig táncolni kezdünk lassan. Mikhal vezet én pedig követem lassú léptekkel. Olyan jó most. Most nem számít semmi más. Mélyen belélegzem az illatát és válaszolok- 4 nap múlva megyek Moszkvába és szeretném, ha te is velem jönnél... Gondolj bele, egyszer se kellene nélkülem aludnod.. -mondom csábítón ahogy picit közelebb hajolok hozzá- Moszkvában pedig aludnunk se muszáj.. -mondom halkan nevetve- Tényleg jó lenne ha velem jönnél, nem szeretnék nélküled menni. -mondom és apró csókot lehelek az ajkaira- Mit gondolsz? -kérdem halkan és kicsit lejjebb ereszkedve dőlök a mellkasának a fejemmel és lehunyom a szemeimet. Amíg nem válaszol, csak hallgatom a zenét és élvezem a testének melegét.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyKedd Május 29, 2018 9:52 pm



A királynak királynő kell@


Hallgatom és mélyet szusszanok mikor a mellkasomra hajtja a fejét. Már mióta nem akarok oda vissza menni. Annyi kedvem van megnézni elpuhult orosz birodalmat nézni mint csallánban fürödni. Az ott már nem az az ország ahol én éltem. És nem akarom vissza tenni oda a lábamat. Itt van dolgom, itt van Zakhar ráadásul aki rohamos tempóban fejlődik előttem és győzöm lekötni feladatokkal. Nem azt mondom, hogy nincs mit adni neki, csak meglepő milyen gyorsan és rohamosan fejlődik. Ügyes gyerek és én büszke vagyok rá.-Meg mondom neked őszintén Dasha, hogy annyi kedvem van oda menni mint neked kimenni a napfényre...-mondom ahogy lassan mozdulok majd finoman megpörgetem magam előtt és vissza húzva nézek a szemeibe.-De mivel ez neked fontos elmegyek...Majd valahogy megoldom a dolgokat itthon..-mondom ahogy finoman mosolygok rá majd lágyan megcirógatom az arcát. Hiába szülőhazám már gusztustalanul gyerek játszótér lett...Egyedül a tél az ami nem változott a századok során semmit. De nincs már ott semmi érdekes igazából...Talán ha annak idején ott maradok már én lennék a miniszterelnök...


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptySzer. Jún. 06, 2018 4:59 pm

A királynőnek király kell


Lehunyom a szemeimet ahogy szusszan. Ebben a szusszanásban minden benne van. Tudom, hogy gyűlöli azt a helyet. Sőt, igazából már akkor is tudtam mikor megkérdeztem. Akármennyire is undorodik a helytől, és akármennyire is nehéz bevallanom, de szükségem van rá. Talán nem életbe vágón, de szeretném, hogy velem legyen minden fontos pillanatban. Emellett előnyös, ha látják, hogy ki áll mellettem. Ahogy megpörget kinyitom a szemeimet és a tekintetünk találkozik. Beadja a derekát. Őszintén elmosolyodok. Megcirógat én pedig jólesőn szusszanok.- Tudom mennyire nem akarsz oda vissza menni... de ez sokat jelen nekem. Köszönöm. -mondom és még én is meglepődök magamon, és hogy most mennyire gyengéd vagyok. Ritka, de Mikhal képes kihozni ezt belőlem.- Nem maradunk sokat, csak pár nap. Megjelenünk egy fogadáson, felvázolom a terveimet és kiosztom a parancsokat. Szórakozás és munka. -mondom ahogy figyelem és közel hajolva az arcához figyelem meg minden rezdülését- Zakhar is elfoglalja magát pár napig. -mondom és lassan pózt váltva karolom át a nyakát. A tekintetem lesiklik a szemeiről és még közelebb hajolva csókolok finoman a puha bőrre a nyakán. Halványan felizzanak a szemeim és az egyik kezem vissza csusszan a vállára teret engedve- Megehetem a desszertet? -kérdem halkan és lassan végig nyalok a nyaka érzékeny pontján.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Jún. 07, 2018 10:15 pm



A királynak királynő kell@


Hallgatom és figyelem kék szemeimmel. neki sokat jelent és nagyon jó. Hurrá. Mélyet szusszanok és figyelem majd hízelegni kezd nekem és a nyakamhoz bújik. Szomjas...Le kell erről kicsit szoktatnom. Nem egészséges ez rám nézve ha folyton a nyakamat cupákolja mint egy csecsemő. Lassan szusszanok egyet és kicsit engedek a nyakkendőm szorításán.-Lehetségesen ne ájulásig...-mondom ahogy lassan leengedem magam mellé a kezeimet. Nem a kedvenc játékom vele, de ő is sok mindent megenged nekem szóval vissza adom amit lehet. De idővel tényleg nem játszhatjuk ezt. Ha legyengít néha és valami indok folytán szükség van az erőmre a vérem nélkül, hol vagyok? Hiába vannak dolgok amiket nem vehetünk magunkhoz örökké. Amint végez a vérivászattal lassan ellépek tőle és a nyomra teszem a kezemet, hogy azonnal beforrjon a harapás nyoma. Lassan vissza igazítom a nyakkendőmet és az asztalhoz sétálva töltök magamnak az italból ami az asztalnál van majd lassan leülve kortyolok bele.-Mik a terveid Oroszban a csatlósokkal?-kérdezem ahogy megiszom az italt és ismét töltök magamnak.-Legalább ne ostobán menjek oda.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyKedd Jún. 19, 2018 10:56 pm

Morcos. Mikhal egyre nehezebben viseli ezt és így elrontja a sajt ízét is. De szükségem van rá, ő is tudja, hogy nem csak úgy csinálom ezt vele afféle játékképp. Igen választhatnék mást is... de ínyenc vagyok. És tudom hogy nála nincs aki jobban ízlene. Nem hiába, különleges. Kíváncsi vagyok még hányszor fogja nekem megengedni. De addig is kihasználom az adott alkalmakat. Ahogy végeztem még utoljára finoman lecsókolom a bőréről az utolsó cseppeket is és lassan elhajolok. Már nem pihegek, mint régen ilyenkor. Már csak méltóságteljesen kihúzom magam és lenyalom az ajkaimról a vért amíg lassan a szemeim újra vissza váltanak vörösre. Figyelem őt, ahogy úgy csinál mintha kicsit se viselné meg a testét. Attól hogy nem halandó, ez neki is vérveszteség. Iszik én pedig a hajamat hátra simítva maradok a helyemen a nagy, kivilágított különterem közepén. Kicsit olyan érzésem van mint a színpadon.- Gyarmatosítok, ellenőrzök, toborzok. -mondom röviden de határozottan- Szeretném ha megmaradna a rend és szükség van az új területekre. Emellett időközönként muszáj megjelennem. Neked pedig csak örülni fognak. -teszem hozzá kellően kimérten. Ha munkáról van szó, nem tudok finomkodni- A terveim az asztalodon várnak otthon drágám. -mondom már enyhébb hangnemben és közelebb lépve állok meg előtte közvetlenül. Ahogy figyelem a nyakamon lévő apró jelre teszem a kezem és mély levegőt veszek. Örökre együtt fogunk játszani Mikhal. Le pillantok a szemeibe, majd lassan leülök a széket közvetlen elé téve. Közel hajolok az arcához és onnan figyelem a reakciót. Még nem csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Jún. 21, 2018 8:18 pm



A királynak királynő kell@


Miközben töltöm magamnak az újabb adag italt figyelem ahogy elindul felé kecses lépéseivel és lassan leül velem szembe. Közel hajol és hívogatni akar. Szerelmes kisfiút akar kihúzni belőlem. Figyelem és lassan előre hajolok én és és megemelve egyik kezemet arcát két ujjammal közre fogom és megemelem az állát miközben a szemeit figyelem.-Nyisd ki a szád!-utasítom határozottan, ahogy figyelem és nem engedik kék szemeim csak nézem őt és várom, hogy teljesítse a parancsot. Mert most nem akarok ellen mondást. Engedelmességet és kívánást akarok. Fel akarom tüzelni. Anélkül, hogy bármit tennék vele teste érzékeny pontjain. Fel akarom tüzelni az elméjét, hogy a teste is égjen vele miközben nem is ingerlem semmi mással. Kinyitja a száját és látom még vöröslő fogait és a piros nyelvét amit közre fog vörös ajkainak színe. Látom a még rózsaszín nyált a szájában mire lassan ismét a szemeibe pillantok és lassan kezem az arcáról a torkára csúszik.-Ott voltam, vagyok és leszek mindenedben. A bőröd alá bújok és soha nem szabadulsz tőlem meg. Én vagyok a te poklod, az égető lényed ami belülről fal fel és kényszerít vonaglásra míg nem könyörögsz azért, hogy égessen még. Én vagyok a démonod ami felemészt és őröli a testedet mindennel és mindenhogy. Én vagyok a királyod Dasha. Neked pedig királynőnek kell lenned.-suttogom ahogy kicsit rá szorítok a torkára.-Okosan játssz magaddal és velem, okosan játssz a világgal és a tetteiddel. Mindennek következménye van, lesz. Megtalállak és felfallak...megtalállak és újra meg újra eszedbe vésem kihez is tartozol...-suttogom ahogy közelebb húzom, hogy érezze csak az illatomat érezze mennyire benne vagyok, lelkileg az ő jég lelkében. Hogy én milyen könnyedén kúszok belé és foglalom el azt ami nekem jár.-Térdelj le.-mondom ahogy lassan elengedem és hátra dőlök a széken kezeimet a karfára teszem és magam elé intek miközben végig a szemeibe nézek.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Júl. 19, 2018 2:47 pm

A királynőnek király kell


Várom őt. Várom hogy belemenjen a játékba ahogy mindig. Mint a gyerekek. Figyelem a szemeit és tudom, hogy most az ő szabályai szerint fogunk játszani. Nem tűr ellentmondást én pedig engedelmesen nyitom ki neki a számat amennyire csak tudom. A nyelvemet végig húzom belülről a fogaimon és megcsillan a fényben a nyálam is. A hófehéren fénylő, borotvaéles csontfegyverek a számban igazán jól mutatnak egy ilyen törékenynek tűnő test részeként. Az állam fogja én pedig halkan szusszanok ahogy a keze lejjebb csúszik a finom íven és még ha szimbolikusan is de az életemet a kezébe veszi. Szereti fitogtatni az erejét, azt hogy bármikor össze zúzhat, de kegyesen életben hagy. Szeret kegyet gyakorolni. Szeretné ha értékelném. Kissé oldalra billentem a fejem és az ajkaimat résnyire nyitva hagyom és nem eresztem a tekintetét. Macska-egér játék a mienk. Nem szeretjük győzni hagyni a másikat. Hallgatom ahogy nyitja a száját és beszélni kezd. Nyelek egyet közben és egy kicsit megremegnek a kezeim. Tudja, hogy én nem adom oda magam. Engem el kell venni. És most pontosan ezt teszi. Királynőnek kell lennem. Kihúzom kissé magam és kifújom a levegőt sziszegve a fogaim közt ahogy érzem hogy minden egyes szavával egyre jobban ránt magába. Rászorít a torkomra és halkan felsóhajtva hunyom le a szemeimet egy hosszú pillanatra. Ezzel vesztettem, bár sosem vallanám be. Groteszk módon élvezem a szorítását és hogy akárhogy is nézzük, kapaszkodik belém. Mert ő is tudja, hogy én vagyok rá egyedül méltó, hogy a királynője lehessek. Senki más. És sosem fog elengedni, a halálomban is keresni fog engem, azt akibe kapaszkodhat, azt akit felemelhet. Figyelem ahogy tovább suttog és akaratlanul is, szinte észrevétlenül elmosolyodok. Nem gúnyosan, egyszerűen a szavain. Felfal. Minden nap megteszed Mikhal. Minden nap el kell kapnod hozzá, hogy megtedd. Minket ez a játék éltet. Óvatosan az alsó ajkamba harapok és a fagyos szemeim olyan akarattal merülnek el az övéiben, amit csak ritkán láthat. Közelebb húz én pedig mélyen belélegzem az illatát. Megtölti a tüdőmet teljesen. Hirtelen enged el és parancsol. Egy ideig egyenes háttal nézem vissza húzódva. Feszegetem a határaimat, de ő is tudja, hogy ritkán cselekszem füttyszóra. Méregetem egy ideig lassan feláll, fölé emelkedve. Lepillantok rá és a szemeit figyelve nagyon lassan lépek egyet elé és ereszkedek térdre. A szememben hideg vadság, ellentmondás és szerelem sugárzik. Nem érek hozzá csak lepillantok a nyakára. A gallérja egy részét eltakarja a jelemnek, de nem az egészet. Jól vigyázz Mikhal, mert én is örökre megjelöltelek téged. És te is pontosan tudod, kihez tartozol. Nem fogok megszólalni. Egy nő legnagyobb fegyvere a csend. A ruha anyaga finom fodrokban terül szét körülöttem a földön.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptySzer. Júl. 25, 2018 12:03 am



A királynak királynő kell@


Figyelem és tudom mennyire utál és imád egyszerre ilyenkor. Halk nevetés távozik belőlem ahogy lassan leereszkedik és hallgat. Ezzel akar büntetni. Hogy nem beszél hozzám. De ez zavar engem a legkevésbé. Lassan a nyakkendőmhöz nyúlok és egy kézzel könnyedén lazítom ki majd szusszanva hajolok előre és térdeimre támasztom a könyökeimet és a nyakkendőmmel játszok. Figyelem az arcát kék szemeimmel és a szoknyát rajta ami finoman szét terül ahogy előttem van és térdel. Lassan végig simítok a nyaka ívén és a jelen amit rajta hagytam. Lassan tarkója mögött elhúzom a nyakkendőmet és közben végig a szemeibe nézek.-Mivel nem alszol ma velem...képtelen vagyok itt boldoggá tenni téged...-suttogom ajkaira ahogy két kezemmel megfogom a nyakkendő két végét és közelebb húzom magamhoz ahogy ajkaira csókolok lágyan de erősen és határozottan tartom magamnál.-Vagy inkább örök hallgatásba merülsz, ellenem?-vigyorodom el szélesen ahogy szemeit figyelem és nyakához hajolva harapom meg és mélyen bele szívok erős nyomot hagyva rajta.-Kívánlak újra és újra Dasha...-suttogom elengedve ajkaimmal ahogy lassan magam felé húzom és lassan az ölembe emelve dőlök hátra ahogy kezeim vállaira, majd oldalára és a fenekére csúszik.-Szóval?-suttogom ahogy lassan kulccsontjára csókolok majd mellei fölé ahogy finoman bele is harapok a bőrébe.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptySzomb. Júl. 28, 2018 11:06 pm

A királynőnek király kell


+18

Kíváncsi tekintettel figyelem ahogy a nyakkendőjével játszik és lassan teljesen kilazítja. Közel hajol és én állom a tekintetét. Lassan oldalra billentem a fejem egy finom mozdulattal ahogy a kellemesen meleg ujjai a hideg bőrömhöz érnek. Úgy ér hozzám mintha egy törékeny porcelán lennék. Ahogy keze a jelhez ér kissé megremegek és bizseregni kezdek. Érzékeny. Résnyire nyílnak az ajkaim és mozdulatlanul hagyom, hogy a nyakam mögött elvezesse a ruhadarabot. Hallgatom és elfolytok egy mosolyt. Egy jégkirálynő nem mosolyog. El akar kényeztetni. Az ajkai olyan közel vannak hozzám, hogy érzem a hőjét. Határozott mozdulattal húz magához. Szeretem ha kényszerít. Ellentmondásos. Tudja, hogy engem kemény kézzel kell fogni. Pontosan tudja és jobban élvezi mint egy gyerek az új játékát. Ahogy megcsókol mélyen és hosszasan viszonzom. Lehunyom egy pillanatra a szemeimet és finoman az alsó ajkába harapok egy pillanatra. Évődök. Kissé elhajol vigyorogva. Ez az amiért szeretem őt talán... az őrületért ami körbe lengi. Mikhal két lénye fonódik a testem köré finoman. A szadista és aki ilyen angyalian tud rám mosolyogni. Halkan felsóhajtok ahogy a nyakamhoz hajolva harap meg kissé és erősen szív. Szisszenek. Érzem ahogy a bugyim lassan de biztosan ázik át. Már ennyitől. Ezt teszi Mikhal. Hallgatom és éhes tekintettel figyelem már. Ahogy az ölébe kerülök és a fenekemre simít szinte azonnal elhelyezkedek az ölében és a szoknya alatt a bugyim pont a férfiasságához símul nadrágon keresztül. Átkarolom a nyakát és a csípőmet szorosan az övének nyomom ránehezedve. Ahogy a kulccsontom alá csókol a hajába túrva nyögök fel halkan és lassan lecsúsznak a pántok a vállamról. Finoman megemelkedek majd vissza engedem magam. Így ingerlem midndkettőnket. Érzem, hogy keményedik. Nyelek egyet és egyre kevésbé kezd érdekelni, hogy egy gondosan megvilágított hatalmas teremben vagyunk. Bármikor bejöhet a pincér..bár gondolom elküldte őket. - Bárhol.. és bármikor megdughatsz ugye..? -kérdem szusszanva a fülébe miközben az egyik kezemmel közénk érve markolok kissé határozottan a férfiasságára. Bárhol és bármikor.. Ez a legjobb az egészben. Lassan masszírozni kezdem, majd fürge mozdulatokkal gombolom ki és húzom le a cipzárt is. Így már csak a boxer marad. Most én is kicsit szeretném kényeztetni. Egy kicsit. A boxerbe nyúlva fogok rá először lágyan, majd erősebben és mozgatni kezdem a kezem. A szemeit figyelve hajolok most én a nyakához és végig csókolom. A jelnél megtorpanva szívom meg kissé. Tudom, hogy neki is érzékeny.- Mutasd meg hogy bánik egy király a királynővel -búgom a nyakára miközben kicsit gyorsítok a kezemen.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyVas. Júl. 29, 2018 2:21 pm



A királynak királynő kell@


+18

Az ölembe kerül és bele szív a nyakamba mire morranok egyet és rá csapok a fenekére majd bele is markolok. Ruhán keresztül mozog rajtam lassan én pedig össze szorítom a számat ahogy figyelem kék szemeimmel. Még ösztönzöm is kezeimmel, hogy teste csábítson még ringó táncával az ölemben. Megnyalom a saját ajkamat ahogy figyelem kezét ami lesiklik rajtam. Bárhol megdughatom bármikor...Jól látod királynőm...bárhol bármikor az enyém vagy...bárki és bármi előtt. Vállairól lecsúszik a ruha és hátul a cipzárra fogva húzom le. Ugyan nem bújtathatom ki teljesen a ruhából, de lazíthatok rajta. Megszerette és nem akarom pont ezért letépni róla. Egyszerűen csak lejjebb gyűrőm rajta, hogy kiszabadítsam kebleit ahogy ő is kiszabadítja az én férfiasságomat. Melleire csókolok és végig nyalok bimbóin majd mindegyiket erősen megrágcsálom, hogy érezze szemfogaim sértését keblein. Elengedve nyalom meg a számat és vigyorogva nézek fel rá. Csípőjére fogva lassan letolom magamról, hogy álljon a finom hosszú lábacskáira majd felemelkedve söpröm le a tányérokat meg a mindent az asztalról az se érdekel mi törik és mi marad éppen. Magamhoz rántva Dashát csókolom meg hosszan ajkaim erőszakosan feszítik szét a száját és szakítják fel ajkait amikből megered a vére. Lenyalom róla majd mielőtt vissza támadhatna hassal az asztalhoz lököm és lenyomom rá. Felgyűrve a szoknyáját nyomom a hátának és tartom lent egyik kezemmel másikkal pedig bugyiba rejtett popsiján simítok végig. A combfix is tökéletesen simul hozzá ahogy a harisnya is. Megmarkolom a fenekét majd rá csapok erősen. Pirosodik és olyan jól néz ki tenyerem formája az ő finom kis fenekén. Nem engedem, hogy megfordulhasson vagy bármi.-Így maradsz.-jelentem ki. Nem kérem meg rá. Elkényeztetem, de mindig úgy ahogy én akarom. Mert tudom, hogy imádja. Imádja, hogy uralom...Bugyin keresztül simítok le hüvelyére és farkamat is neki nyomom. Hogy lehet már most ilyen nedves...ilyen kívánós....ilyen csodálatos. Lepillantva látom ahogy combjai között lefolyik nedvessége...Muszáj kicsit megízlelnem őt. Nem bírok ellenállni neki...Leveszem a zakómat és elé dobom, hogy tudjon mit szorítani és tépni maga előtt. Lassan lehúzom a bugyiját és kiléptetem belőle de még mindig nem hagyom, hogy megforduljon. Szét húzom a fenekét és oda hajolva nyalok végig csiklóján és hüvelyén. Nyelvem forrón kezdi ingerelni, és még jobban izgatni. Azt akarom, hogy lucskos és mocskos legyen. Hogy már könyörögjön azért, hogy magamévá tegyem.


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Aug. 30, 2018 4:36 pm

A királynőnek király kell



+18




Engedelmesen állok fel ahogy eltol magától és megragadva kezdi az ajkaimat tépni. Nem hunyom le a szemeimet egy pillanatra se csak szisszenek ahogy egyre durvább kezd lenni. Akármennyire is hidegen hagyja máskor a vérem.. ilyenkor vérszemet kap ha a szájában érzi. Akaratlanul is elmosolyodok vérző ajkaimmal ahogy elenged és nyalom őket le finoman majd mielőtt belelendülnék hirtelen fordít meg és én hangosan szusszanva esek az asztalra. Még éppen hallom leérkezni és szétpattanni a tányérokat és a kristály poharakat. A szoknyámat felgyűri a hátamra és lenyom. A melleim a hideg felületnek nyomódnak és a hajam kissé kócosan takarja e a hátamat a közepéig. A levegő fájdalmasan kezd felforrósodni körülöttünk ahogy rám parancsol és megszabadít a bugyimtól. Minden érintése forró és bizsergő érzést hagy maga után, a combjaim pedig megremegnek ahogy a fenekemre csap. Érzem hogy ott marad a nyoma. Jólesőn sóhajtok fel mikor megérzem a már kemény férfiasságát a lábaim közt. De még nem... még nem jött el az ideje. Játszani akar velem és nem bírja megállni. Lassan letérdelve kóstol meg és halkan felnyögök amint megérzem magamon a nyelvét. Tudja mit csinál. Mindig is tudta.Néha úgy gondolom mi ezért találkoztunk ebben a nyomorúságos világon. Ezért. Hogy egymást szórakoztassuk az idők végezetéig hol így, hol úgy. Megtanultuk a másik gyenge pontjait. Nyögök újra hangosabban ahogy megtalál egy bizonyos pontot és teljes testemben beleremegek. A zakójába markolva fúrom bele a fejem és élvezem az illatát is. Egyre nedvesebb leszek és nyelek egyet. Megpróbálok megmozdulni kissé de nem engedi. Látni akarom őt. Az arcát ahogy majd elfoglal engem. Megkaparintani az ő gyenge pontjait, hogy aztán közös erővel romboljuk porrá egymást. Még magassarkúban is pipiskedek , hogy minél közelebb kerüljek hozzá. Az egyik kezem véletlenül talál az asztalon egy még fentmaradt poharat amiben még egy kis bor is van. Hirtelen markolok rá ahogy a nyelve mélyebbre kerül és szétroppantom könnyedén miközben a bor az ujjaimon folyik szét. Kissé felemelem a fejem mikor az ajtó halkan nyikorogva nyílik ki és a tudatlan fiatal pincér fiú  nagy lendülettel indulna el az asztalunk felé végezni a dolgát mikor pár lépés után megtorpan. Előbb elfehéredik, majd kipirosodik az arca a jelenet láttán és nyel egy hangosat. Nem mer megszólalni, csak dermedten áll ott és néz. A tekintetem találkozik az övével és elfolytok egy mosolyt az alsó ajkamba harapva. Mikhallal még sosem csináltok nyilvánosan. Sosem látott meg minket senki édes kis légyottjaink során. Kíváncsi vagyok Mikhalra. Kíváncsi vagyok az ördög reakciójára mikor megzavarják. Vissza hajtom a zakóra a fejem engedelmesen és óvatosan teret engedve helyezkedek kissé nagyobb terpeszbe. A lábaim remegése nem hagy alább.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyHétf. Szept. 03, 2018 9:06 pm



A királynak királynő kell@


+18

Mély az érzés. Démoni énem feltudná zabálni Dashát. Sötét aurám úgy szabadul ki belőlem és szinte belengi a női testet. Mély torzult hang hagyja el a testemet..ez most nem csak a szexuális étvágyam. Ez a démoni vér étvágya. Szörnyeteg vagyok. A szörnyek pedig táplálkoznak. Érzem, hogy valódi énem kezd kissé kiszabadulni emberbőrbe bújtatott álcájából. A karjaimon a sötét pikkelyek foltokban tépik meg emberi bőrömet ahogy kezeim erősebben markolnak Dasha combjaiba. A homlokomon nyomni kezd a koponyámból az ékes koronám amit apámtól örököltem. De nem...a szarvaimat nem...Hiszen idegen jelenlét érkezett a szobába. Sötét aurám jobban megdagad körülöttem és felemelkedve kék szemeim az óvatlan pincér felé fordul. Balahzar amúgy is éhes. Ahogy az aura úgy csúszik elő a kígyóm az asztal alól. Fekete pikkelyein megcsillan a szoba fénye. A pincér arcán a pír, és a döbbenet után a félelem jelenik meg. Az ajtó felé fordul, hogy elhagyja a szobát de az ajtó nincs többé. Legalábbis számára már nem létezik. Pánikba esik és a pánik gyönyörű látvány. Felizgat...Megnyalom nedves ajkaimat ahogy Dasha fölé tornyosulok és kezeimmel kétoldalt támaszkodom meg az asztalon fölötte ahogy figyelem gyönyörű kígyómat ami sebesen kezdi megközelíteni védtelen, kiszolgáltatott áldozatát. A férfi elesik a saját lábában és csúszna a falig de nem maradt más csak a halál. Még kiáltani sincs ideje...A kígyóm azonnal lecsap és harap a torkára mire a vére azonnal kifröccsen két oldalt a hatalmas méregfogak helyén. Erős testét a férfiéra csavarja ás a csontok ropognak. Hangosan, halkan ahogy éppen jól esik. Tökéletes ragadozó. Addig szorítja amíg teljesen abba marad a rángás a mozgás. Hibátlan és tökéletes...Elvigyorodom egy pillanatra megvillantva saját kígyó fogaimat. Imádom mikor látom vadászni...Lassan lepillantok Dashára...ideje vissza térnem ahhoz amit elkezdtem. Beletúrva hajába tűröm félre szőke tincseit és csókolok nyakába majd harapom meg mély eltorzult hangom ismét előtör. Elengedve dobom át a hátára és tolom fel az asztalon. Lábait felnyomom és lassan kigombolom és kicsatolom a nadrágomat. Levetem amit le kell és kiszabadítom önmagam. Eredeti zöld színűket veszik fel szemeim ahogy arcomon is megjelennek éles fekete pikkelyeim. Szoknyáját feljebb tűrve egyik lábát a nyakamba veszem és belé csúsztatom magam. Megdagad aurám és a fekete árnyak Dasha testére másznak. Mintha mindenhol ott lennék rajta és mindenét enném, zabálnám, fogyasztanám. Egyszerűen magamba nyelem, elfoglalom és nem adok neki teret. Ránehezedik minden ami én vagyok. Halk kígyó szerű suttogások hangja, sötétségem ami beteríti és ahogy erősen kezdem neki csapni magam újra és újra. Elfoglalom újra és újra. Mint mikor Zhakar fogant meg általam. Ez egy olyan pillanat...


Music
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 10:03 pm

A királynőnek király kell...



+18
A fejem az asztalon pihen egy ideig majd lassan újra megemelem egy kicsit. Ezt nem akarom kihagyni. Az inspiráció szerves része ennek a létnek. Érzem ahogy Mikhal kezd feloldódni. Kinyitja a kapukat a kígyónak. Az ujjai erősen markolnak a combomba és érzem ahogy a levegő egyre sűrűbb és nehezebb lesz. Rezonál. Megnyalom az ajkaim ahogy érzem, ahogy belesüllyedek az aurájába. Tetszik nekem ez a Mikhal. Most látom először így ilyen közelről. Figyelem ahogy a pincér kétségbeesésében vergődni kezd ls Mikhal mint egy igazi ragadozó, a félelem ízére emelkedik fel és hajol teljesen fölém, mellettem megtámaszkodik és hozzám simul. A vadászat élteti. Látom magam mellett a néhol pikkelyes karokat. Ez most a ő játéka, én csak néző vagyok és az aki élvezi a gyümölcsét. A kígyó az asztal alól egy pillanat alatt kapja el az embert aki rosszkor volt rossz helyen. A vér szagára felparázslanak vörös szemeim és finoman megnyalom előbukkanó szemfogaimat. Finoman az ajkamba harapva figyelem ahogy a mozgás megszűnik és csak a csontok ropogása visszhangzik a teremben. Talán szeretném ha egy nap engem is így enne meg Mikhal. Egészben, minden egyes porcikám. Talán önként meghalnék, hogy a része lehessek. Talán csak Mikhal kemény férfiassága a fenekemnek feszülve generálja ezeket a gondolatokat. Ahogy a nyakamhoz hajol úgy nyomom szorosabban neki a fenekem és kissé összekenem így a nadrágját. A nyakamba csókol én pedig megborzongva markolok a zakóba magam előtt. A félelem szaga lengi be még a termet. Hirtelen fordít meg és tol fel az asztalra. Szusszanok egyet ahogy a testem engedelmesen csattan egyet megmaradt tányérok előtt. Vennék egy mély levegőt de nem tudok, valami nyomja a tüdőmet...a mellkasomat...a bordáimat.. Megrándulnak kissé a vállaim és az asztal szélébe kapaszkodok ahogy felemeli a lábam és már kiszabadulva foglal el engem hirtelen és erősen. Ez a mozdulat kirpésel valamennyi levegőt a tüdőmből de csak egy halkabb nyögésre futja. A zöld szemeibe pillantok és elnyílnak az ajkaim. Mindig is látni akartam. Mindig is igaz valójában akartam látni és érezni. Ahogy mozog egyre hangosabban nyögök és a rajtam átsikló sötétségre  pillantok még vörös szemeimmel. Érzem hogy fogy az energiám és egyre jobban nehezemre esik igazán ébernek maradnom. A kéj kitölti szépen lassan az összes gondolatom és csak hagyom magam. A kezeim elengedik lassan az asztalt és görcsösen kapaszkodnak Mikhalba. Az ing alá siklanak a hátán és végig húzom a körmeimet a bőrén. Érzem a vérének az illatát. Nem engedem el a tekintetét. Érzem ahogy az aurája gátol és taszít az asztalnak. Ez egy új állapot. Egy új állomás számomra. A szemeim lassan vörösről halvány lilára váltanak. Ahogy a kígyó alak elsiklik az ajkaim előtt, nemes egyszerűséggel bele harapok. Megremeg a felső ajkam, majd fel is húzom megmutatva a fogaimat. A levegő hőmérséklete elkezd csökkenni köztünk és az egyik kezem a gallérjára siklik, majd megragadva húzom le  magamhoz hogy az orrunk összeérjen. Lihegve figyelem őt egészen közelről. Bármit megadnék, hogy ma hajnalban egy gyermek foganjon a testemben. Bármit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?   Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vacsora két személyre, a'la mikor is randiztunk utoljára?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Mikor a lányból nő lesz...vagyis próbál nő lenni.-Dasha és Pat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-