Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Csak egy illattal kezdődött... Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Csak egy illattal kezdődött...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Madox Smith


Madox Smith


Hozzászólások száma :
6

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptySzomb. Aug. 24, 2019 6:50 pm

Nova & Madox

Words:
xxx

Svédország, kicsit közel érzem a területet a hazámhoz, mégsem akarok hazamenni, nem találom a helyem, azóta amióta mindent a hátam mögött hagytam. Keresem azt a nőt, aki megkeserítette az életem. Talán a feleségem gyűlölete is közrejátszik, hogy a mai napig nem tudom megbocsájtani neki, hogy csak alibinek használt.
Itt pedig, mintha kissé megrekedt volna az idő, utazó kovács vagyok továbbra is, rengeteg várost láttam már,s mind közül a kedvencem Róma, Velence, Franciaország marad.
Ott a nők igazán csinos holmikat hordanak, és szerencsére a szakmámban is jól fogadnak még mindig, lovakat patkolni kell, de ha mégse így volna, egész biztos megtalálom a helyemet a világban.
Információkat gyűjtve jártam keltem, különös lidércekkel harcoltam át az éjszakáimat, mind-mind tanulópénz volt, hogy jobban kiismerjem őket.
Régóta csak a lovam hátán poroszkáltam a falu felé, a fényeiket már messziről kiszúrtam, tizenöt- húsz ház talán, és egy fogadó, meg a gyűlés ház. Problémák idején ide gyűlnek a népek, és védik meg a falu lakóit, vagy itt tanácskoznak.
Nekem csak a fogadó kellett, szállást szerettem volna, ráadásul állítólag errefelé is hallottak egy különös lidércről, aki bizonyos időközönként kísérti a falvacska lakóit.
A falu határába megállva a levegőbe szagoltam, farkasok ; többen is lehetnek, nem árt óvatosnak lennem. Talán a bennem lakozó vad vezetett a fajtársaihoz, időről időre megfordultam falkák közelében, de egyikben sem bírtam megmaradni sokáig; mennem kellett. Vért kívántam, leginkább a lidércét, a fiam iránt ingadoztak az érzéseim.
Hallottam, hogy egyes házakban már rég alszanak, vagy épp bujálkodnak, netán verik az asszonyt, azért itt rámarkoltam a kantáromra, hogy ne rontsak be rendet tenni. Nem az én dolgom. A kutyák csaholtak, de ahogy elhaladtam mellettük s rájuk pillantottam, egyből elcsendesedtek.
A fogadóhoz érve kikötöttem a lovam a rúdra, a hátizsákommal, és a kovács felszereléseimmel indultam be a sörtől és egyéb szagoktól bűzlő helyiségbe, hiába érzékeny farkas orrom van. Ami belépve megcsapott rögtön, a csukódó ajtóval egyetemben, egy farkas nőstény illata, nem akármilyen illat. Érdekes, különös. Megkapó, mint egy tavaszi virágos mező. Egy pillanatra megálltam, és becsuktam a szemem is, éreztem ahogy az illat szinte körbeölel, rám mászik, megtelepedik rajtam, és végig cirógat, egészen be a mellkasomig, s onnan lejjebb kígyózik, egész más tájakat megmozgatva. Ez nem egy szokásos megkívánás volt, ez több volt, nagyon bejön az illata. Finom, és nőstényhez képest igen ingerkedő. Sose ingerelt még ennyire egyetlen illat, mint a mostani. Kinyitottam a szemem és szinte abban a pillanatban vele álltam szemközt, ő párméterre tőlem, én is pár méterre tőle, a haja gyönyörű fehér, a szemei azok a szeder fekete szemek, élénken csillogtak. Felszívtam magam, nem azért, hogy nagyobbnak látsszak, inkább, hogy ösztökéljem magam, hogy beljebb kerüljek a helyiségbe, de moccanni is alig bírtam. Nem érdekelt még a kocsma zaja sem, senki más. Az se hogy épp kintről akart bejönni valaki és elálltam az útját.
~Ki vagy te?!~
Nem-nem! Nem hordhatom a tökömben az eszem, a bosszúm! Az mindennél fontosabb!



do or do not. there is no try.

.
Vissza az elejére Go down
Nova Nightingale


Nova Nightingale


Hozzászólások száma :
4

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptySzomb. Aug. 24, 2019 9:57 pm


Maddock & Novalja



Egy újabb nap a sok közül. Egy újabb kezdettel és egy újabb véggel. Hónapok óta dolgozom ebben a fogadóban,nem akarom vesztegetni azt az időt, amit itt tölthetünk, elvégre egy idő után fel fog tűnni az embereknek, hogy nem üregszem, vagyis hogy nem úgy, ahogy ők. Mindig is itt éltem, ez volt az én hazám. Ez a falu és a mellette elterülő több hektáros erdő. Főleg az utóbbi, de mint mindenkinek, néha azért nekünk is szükségünk van pénzre, ezért vállaltam munkát a fogadóban.  Noha az évek előrehaladtál vagy nekünk kell menni, vagy az embereknek, mikor szemet szúr a változatlanság. Szeretnék egy olyan völgyet, ahol csak farkasok élnek s ahonnan nem kell idővel sem elköltöznünk. Jelenleg ez a legnagyobb álmom. Ebben a kis faluban is jó ugyan, de állandó nem lehet. Meg hát... van valami dolog, valami kísértet, vagy mifene, ami miatt esténként a nők nem hajlandóak az utcára menni. Sokukat elragadta ez a valami. Emiatt... Az itt ólálkodó gonosz miatt a lányok nem vállalják az esti műszakot, én vagyok az egyetlen nőnemű ebben az időszakban, így a főnök külön hercegnőként bánik velem szinte, amiért én hajlandó vagyok rá. Igaz ő nem tudja, hogy nem éppen vagyok ember, mint ő, de ez így van rendjén. Ma is forgalmas esténk lesz ahogy elnézem, mindenhol fáradt vagy épp már félrészeg utazó és a falu alkoholgőzben edződött része is itt van már. Barna vászontopánkám kissé megviselten hordoz még a hátán, egyszerű ruhákban vagyok, piszkosfehér szoknya, foltos kötény, valaha fehérként tündöklő rojtos ing alatta, fölötte pedig barna mell alatti bőrfűző. Egy átlagos felszolgáló ebben az időben. Svéd származásomnak köszönhető szinte már fehérként ragyogó hajam pedig vonzza a vendégeket. Nyílik az ajtó, én perdülök a tengelyem körül, kezemben tálcák és korsók.
- Szép jó estét! Foglaljon csak he....
Elakadok... pillanatokig csak döbbenten meredek a hímre, a bennem lakozó nőstény farkas olyan hévvel kapja fel a fejét, hogy szinte szédülök. Mintha forogna a világ, az illata olyan erővel csapódik a tudatomnak, hogy alig bírok uralkodni magamon. Érzem, ahogy a lábaim megfeszülnek. Oda... akarnak... futni? Megrázom a fejem, ugyan már, fejemmel bökök egy szabad asztal irányába.
-Siessen mielőtt elfoglalják, mindjárt viszem a sört.
Fogalmam sincs mi történik, a farkasom szinte magából kifordulva ugrik nekem, hogy menjünk oda és üljünk az ölébe. Mi a hétszentség??? Valamiféle varázslat volna...? Érdeklődve pillantok hátra, észre sem veszem, de a szemem csillog, amikor ránézek. Milyen pompás hím... Felmarkolok egy korsót s reszketeg kézzel ingatom a csípőmet az asztalához.
-Kedves egészségére.. hozhatok még valamit?  
Gyerünk, szólalj meg, mutasd a hangod... miért akarom ennyire? Ez nem normális, rendellenes. És én... mégsem akarok tenni ellene...


szószám ● megjegyzés :hee:
●●



Vissza az elejére Go down
Madox Smith


Madox Smith


Hozzászólások száma :
6

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptySzomb. Aug. 24, 2019 10:21 pm

Novalja & Maddock

Words:
xxx

Kicsit földbe gyökerezett a lábam, a látványra,gyönyörű. akarom, sosem éresztem ilyen ösztönös vágyat még, körbe ölel és hivogat, fúrjam a fejem a nyakába, harapjam meg és jelöljem meg, hogy megmutassam mindenkinek, hogy ő csakis az enyém. Az én nőstényem! Megbolondultam, kicsit megrázom a fejem, majd biccentek, egész biztos, hogy bajok lesznek még itt.  Fehér haj, barna szemek, amelyek egyensen a vesémbe látnak, úgy érzem, nem… a gyomromba álló görcsbe, ami leszánkázott az ágyékomig, igen… egész biztos hogy ő könnyítene ezen a hirtelen fellángoló vágyon. Nem a farkasom szerint nem hirtelen, hanem… mi ez?! Meglepetten foglalok helyet, s rendelnem sem kell, ő már hozza is ki a korsó sört nekem. Figyelem a könnyed ruganyos mozgását, a kecsességét, ami csakis a farkasok sajátja.  Másképp mozgunk mint az emberek van bennünk egyfajta óvatosság, és ruganyosság, mi tudjuk minden izmunkat használni. Leteszi elém a korsót és végig pillantok rajta, alacsonyabb nálam, mint ahogy az európai nők többsége, de ez őt valahogy bájosabbá teszi, elfér a kezemben, a karomban, fogadok, hogy pont azokon a helyeken idomulna hozzám, ahol kell… és úgy is hajlana ahogy én akarom. Embernőkkel nem vagyok együtt, mert hajlamos vagyok vadulni. Amióta élek, kitapasztaltam azt az illatot, amikor úgy érzem, óvakodnom kell a nőstényektől, valahogy nem vonzottak azok, amelyek .megtermékenyíthető állapotban voltak. Nekem, utódot? Egy is bőven elég volt. Bele a kortyolok a korsóba, pont erre van most szükségem, ilyen hosszú út után, és még kérnem sem kell, meglepett hálásan pillantok fel rá, miután letöröltem a szakállam.
- Sültet, két adagot, messziről jöttem, ha kérdeznék. – ő tudom ,hogy nem fogja szóvá tenni, de mások talán igen. S nem a pénzem múlik, de ki tudom fizetni. Hiszen kovács vagyok. – savanyúságot is, kenyér nélkül.
A kezem az ö keze felé mozdult, finoman érintettem meg a csuklóját ha tudtam, és lehunytam a szemem, az egész bőröm bizsergett, akartuk őt, mindenestől, ha képes lennék váltani, telihold nélkül, akkor itt és most áthágnék minden szabályt, minden emberit és minden farkas szabályt, nem mintha érdekeltek volna a farkasok szabályai. A falkákat jó okkal kerültem el, mindig is. Amióta átváltoztattak. De ő vonz, annyira puha, annyira nekem való, érzem a csuklóján a vére lüktetését, hozzánk tartozik! Akarom! De hallom, hogy máris túl sokáig időzik nálam, és hiába a pusmogás, tudom, hogy ő nem az a fajta lány, nőstény. Ő nem fekszik le csak úgy akárkivel mint a fogadós lányok többsége. Ő farkas. Nem pedig ember. A torkomban a gombóc egyre nő, ahogy kénytelen vagyok őt elengedni, muszáj, mert… így helyes. Én vagyok itt a vendég, a betolakodó, s erre nem árt figyelmeztetnem magam.



do or do not. there is no try.

.
Vissza az elejére Go down
Nova Nightingale


Nova Nightingale


Hozzászólások száma :
4

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptySzomb. Aug. 24, 2019 10:33 pm


Maddock & Novalja



Úgy érzem, megszűnt létezni az idő és a tér, de még a valóság is. Távoli zajként hallom csupán a közvetlen környezetemben történő zajokat, nem látok senki mást, csak Őt. Az ő alakja élesen körvonalazódik, míg mindenki mást csak egy színes, elmosódott foltnak érzékelek. Mi történik velem? Mi ez az egész? Miért nem.. tudom levenni róla a szemem? Mintha szép lassan sűrű köd telepedne az elmémre, miközben farkasom megveszve tombol odabent. Toporzékol, nyüszít, akaratosan ostromol, hogy tegyük azt, amit valójában akarunk. De nem lehet! Ez hülyeség, ilyen nem létezhet. Életemben nem láttam még ezt a farkast! Mégis mire fel.. reagálok akkor így rá? Azt vettem észre, míg a sörre vártam, hogy tüzetesen átvizsgálom vonásait.  Mintha a viselkedésem és a járásom is megváltozna... mintha... azt akarnám, hogy tetsszek neki? Csinosnak tartson és kívánatosnak, úgy ringatom csípőmet, míg az asztalához sétálok a korsóval és elé teszem. Majd.. mintha zavarban lennék, tűrök hátra egy adag fehér tincset a fülem mögé, lopva pillogva az erőteljes hímre.  
- Persze, máris.  
Rebegem neki enyhén remegő hangszínnel, miközben érintése nyomán azonnal végig szánkázik a gerincemen a  bizsergés. Szinte földöntúli az a vágyódás amit most érzékelek az irányába. Egyik ujjam lopva mozdul meg, s simít végig a kézfején titokban. Enyhe pír tetszeleg orcámon, majd a pusmogásra kicsit mozdítom a fejem. Mennem kéne... valahol fájdalmas arcot vágok, a pillanat tört részéig, majd mosolyogva fordulok a vendégek felé.
-No de uraim, aki a kicsit nem becsüli... az nem kap repetát!
Kacagok fel lágyan s a pulthoz sétálva leadom a rendelést, amíg pedig az készül, kicserélem a vizes kancsókat, letörlöm az asztalokat és kiszolgálom a többieket. Mindvégig lopva őt figyelve. Miért érdekel ennyire? Soha, de soha nem kötötte le így a figyelmem egy farkas sem. Ő miért volna más? Bepillantva a konyhára látom, hogy az utolsó simításokat végzik, így a vizes tálat veszem a kezembe s alkaromon egy száraz törölközővel sétálok vissza hozzá s teszem ezeket az asztal szélére.
- Szabad?  
Kérdezem ugyan, de válaszát meg sem várva, fülig pirulva veszem a puha kezembe az ő érdesebb, hatalmas kezeit. A  vízbe húzom őket s mindkét kezét gondosan megtisztítom az út mocskától, aztán szárazra törlöm. Rámosolygok, majd felnyalábolva a dolgokat és letörölve az asztalt visszasétálok, döbbent tekintetekkel övezve lépteim.


szószám ● megjegyzés :hee:
●●



Vissza az elejére Go down
Madox Smith


Madox Smith


Hozzászólások száma :
6

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptyVas. Aug. 25, 2019 12:37 pm

Novalja & Maddock

Words:
xxx

Határozottan szemrevaló nőstény, és érzem ahogy a farkasa szinte törleszkedik az enyémnek, és ha szabadon engedném, akkor igazán megkergetném, be akarom bizonyítani neki, hogy én vagyok a legmegfelelőbb hím a számára, a sok részeges fazon semmit sem ér. Csak én vagyok a fontos, és többször összeakad a pillantásunk, az a szerencse,hogy nem hallom a többiek morajlását, különben biztos, hogy az asztallapba építeném a fejüket. Pépesre, és az nem volna jó senkinek sem. Ahogy közelebb lép, még jobban feltűnik haja fehérsége, fiatal, érzem rajta, hogy az, mégis… szinte tejfől szőke a haja, legszívesebben beletúrnék, és közelebb húznám magamhoz, az ölembe. De türtőztetnem kell magam ,ennyi ember előtt. Apró tűz játék ropogás szerű érzésem van, mint amikor kovácsolok, és szikrázik a vas a kezeim alatt, és szerte szét száll a forró parázs, és vas törmelék, intenzív, ahogy a kezemen lopva végig simít. Szinte minden szőrszálam az égnek mered. Annyira utálom, hogy az emberek között türtőztetnem kell magamat. Ahogy neki is. Pedig… szeretném ha szabadon engednénk magunkat, és addig kergetőznénk, birkóznánk, addig birkóznék vele, amíg be nem bizonyítanám, hogy rátermett vagyok arra, hogy a társává váljak. Megbabonázott.
Nem lehetek vele, mert a munkáját végzi, de végig őt figyelem, a pusmogásokat meg sem hallom, tudom,hogy egyetlen ember férfi sem érhet fel velem, mi farkasok másképp látjuk egymást. Előveszem a kis úti jegyzeteimet és azt olvasgatnám, de… végül nem is olvasok, csak lopva a nőstényt figyelem, többször összeakad a tekintetünk. Meglep amikor a törölközővel és a tállal közelít felém, és beleteszi a mancsaimat oda. Zavarodottan pislogok fel rá, rég elfeledett érzések kerítenek a hatalmába. Meleg családi fészek, az asszony testének melege, egy…olyan érzés amit rég kiirtottam magamból, az áruló feleségemnek hála, s azt is hittem, hogy el is tűnt, minden, de ez…az egyszerű gesztus. Magam is döbbenten pillantok rá, és el is felejtem megköszönni a kedvességét. Mifelénk még a lábmosás számított intimnek, férj és felesége közt, de azért látom és hallom amit hallok, ahogy visszatér a pulthoz, ez sem mindennapi eset.
- Kisasszony! – szólítom meg, amikor újra közelebb lép, talán ezúttal már a sültemmel. Szeretnék kivenni pár napra egy szobát, és ha nincs a falunak kovácsa, pár napig, amíg itt vagyok, felajánlanám a szolgálataimat. – mire újra hallom a pusmogást, nincs már rég óta a falunak kovácsa, és a kovács lak is üres. Éppen kapóra jön, talán nem lennék annyira szem előtt. De azért először megvárnám a többség dönt erejét, mégis csak egy idegen volnék. Végül elkezdek enni, jó ízűen, mert ilyen finom sültet rég ettem, és éhes is vagyok ami azt illeti. Azért elég kulturáltan eszek, nem csöpög le nagyon, és egyébként is utálom ha a szakállam tiszta kajamaradék, így arra is figyelek. Az utolsó morzsáig elfogyasztok mindent, és menet közben is leküldöm sörrel amit épp rágok, minden finom. A sült ropogós, a kenyér friss, és az uborkára se lehet panaszom. Szinte dorombolok,ha tudnék olyat. El is fáradtam ami azt illeti és szívesen álomra is hajtanám a fejemet, persze csak miután a lovamat elvittem a fogadó istállójába. Szívesen hajtanám álomra a fejemet egy puha ágyban, de attól tartok, hogy sokkal jobban vágyom jelenleg arra, hogy egy valaki bizonyos puha halmai közé hajthassam a fejemet.


do or do not. there is no try.

.
Vissza az elejére Go down
Nova Nightingale


Nova Nightingale


Hozzászólások száma :
4

Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... EmptyCsüt. Ápr. 09, 2020 12:26 am


Maddock & Novalja



Szent szalamandra, mi a fene bajom van ma? Farkasom megveszik énbennem, szemem le sem ereszthetem, hát mi végre fordult így ki a világ a négy sarkából? Nem tehetek róla, minden pillanatban az ő figyelmét keresem, a tekintetét s gondolataim közben vadul cikáznak a teste körül, azon képzelegve, hogy vajon milyen lehet a karjaiban lenni, mezítelen testének feszülni s elveszni azokban a szemekben. Valami határozottan nincs rendben ma velünk. Kész szenvedés mindeközben dolgozni, úgy tenni, mintha a többi vendég is érdekelne. Ó anyám, pedig annyira nem érdekelnek, hogy az valami borzalom.
- Igen, máris viszem! Egy pillanat és megyek! Egy sört? Rendben!
Térülök és fordulok közben s bárhol is legyen, bárhol is álljak...őt figyelem. Egek, mit is műveltem az imént? Milyen arcátlanság...milyen nyílt... szégyenemben meghalni tudnék, de csak ajkain elvérezve volna jó. Mire a tálkát visszaviszem a helyére, addigra megszólal a csengettyű hangja, én pedig csillogó szemekkel szökkenek is a rendelésért és azzal egyensúlyozva riszálom vissza magam a pompás hímhez. Eget, bárcsak hozzám érne...
- Köszönjük a türelmet, elkészült az étel, kedves egészségére.
Teszem le elé, de mivel épp előtte hívott is ide magához, a tálcát magam elé befordítva várakozok s nem is hiába. Szinte ujjong bensőm, mikor meghallom, hogy maradna itt egy ideig. A farkasom szinte szétszakítja az étert, annyira menne oda a másikhoz, de csitt, nem szabad, nem lehet. Majd ha vége a műszaknak... hajnal 4-kor.
- Ez örvendetes hír, jelenleg nincs kovácsunk...bizonyos okok miatt, így úgy gondolom nem lesz akadálya. Javaslom a ma estét töltse itt a fogadóban s holnap reggel látogassa meg a falu főnökét az ajánlatával. Bizonyos vagyok benne, hogy átadja majd a kulcsokat.  
Kérlek,kérlek,kérlek, aludj ma itt! Hadd szökjek át hozzád... hadd csak hadd...


szószám ● megjegyzés :hee:
●●



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csak egy illattal kezdődött... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak egy illattal kezdődött...   Csak egy illattal kezdődött... Empty

Vissza az elejére Go down
 

Csak egy illattal kezdődött...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Csak egy kis pihenés - Razan & Candy
» Hello én vagyok az aki csak szimplán lesmárolta Noelt! Te meg az após?
» Elérem érted az eget is. Eléd teszem a világom is. Csak vigyáz rá kérlek...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Mi lett volna ha... :: Múlt elfeledte-