A Végzet Ereklyéi könyvsorozatra épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

új hozzászólások
by Darryn Yates Today at 1:56 pm

by Aaron Björningsgard Yesterday at 10:54 pm

by Ethan Keon O'Brien Yesterday at 5:07 pm

A hónap reagolói
Jora Keegan

Crag Marshall

Richard D. Reeves

Jace Herondale

Mamoru Haruo Raiden

Dorothea Coldstone

Ruko Masashi

Logan Caevan Leath

Dante di Canio

Darryn Yates

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

Are you an angel? - Siri & Caleb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caleb Blackarmour

Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Are you an angel? - Siri & Caleb   Csüt. Nov. 09, 2017 8:47 pm

Unalmas nap volt a mai, ráadásul Jacob lenyúlta a munkámat is. Teljesen odavan azért a tündér kisasszonyért, nem volt szívem nem odaadni neki a melót. Így aztán kiüresedett a nap, Dorát sem tudtam sehová sem elcsábítani. Esküvőt intéz. Megint. Aztán persze délután, úgy egy órája belebotlottam abba az igen visszataszító arcberendezésű Rukoba, szóval mielőtt balhézni kezdtünk volna, inkább leléptem az intézetből.
Nem volt semmi célom, de mindenképp jónak láttam kiszellőztetni az elmém, aztán valahogy itt kötöttem ki.
Elég nagy zöld terület a város közepén, a nap lassan lemegy, mindenki hazafelé tart, csak én veszek el egyre inkább a park belsejében.
Na meg az a pár szerelmespár, akik mellett elhaladok, de ők annyira igyekeznek eltűnni az éles szemek elől, hogy egyik-másik nekem is csak akkor tűnik fel, amikor már ott vagyok mellettük.
Csak agyalok a múlt történésein és hogy hová halad a kis életem. Mert jelenleg úgy tűnik, hogy sehová. Vagyis hát... elevezgetek a lassú folyócskán, de az esküvő megakadályozásán és Dora védelmezésén kívül jelenleg nem sok cél húz előre. Na persze a démonölés és az egyéb munkával kapcsolatos dolgok...
A nagy elmélkedésből egy gonosz kavics zökkent ki, mert pont úgy sikerül rátaposnom a vékony talpú cipőmmel, hogy az eléggé kellemetlen legyen ahhoz, hogy egy kissé kiessek a lépés üteméből és meginogjak. Elesni ugyan nem estem el, de pont elég volt ahhoz, hogy egyet káromkodjak, de egy kicsit hangosabban a kelleténél. Körbenézek és hát szerencsétlenségemre éppen egy hölgy közelében sikeredett előadnom a produkciómat.
-Khm... elnézést. Csak egy.. ráléptem... egy kőre. -magyarázkodom kicsit zavartan. Nem szokásom alpárian viselkedni nők szeme láttára...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Siri Nathanael

Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Are you an angel? - Siri & Caleb   Hétf. Nov. 20, 2017 3:21 pm

Caleb & Siri
Oooooh, ez nagyon jóóóó. Olyan jó érzés végre nem a kocsiban ülni egész nap, és csak pár órát aludni, nem menekülni folyamatosan és nem minden bokorban a veszélytől félni. Így is megvan persze az esélye, hogy az a rohadt banda, ami idáig üldözött megtalál, de más saját területünk van és sokan vagyunk, vissza tudnánk őket verni. De nem hiszem, hogy eljönnek már idáig, hogy itt balhézzanak, túl sokan vannak a környékben és még az árnyvadászok is itt vannak a városban.
Szóval most csak élvezem, hogy van egy kis csend és nyugalom, nem kell senkivel összezárva lennem öt négyzetméteren és még Chero is megbékélt az új helyzetével ideiglenesen. Amikor rájött, hogy mit is tett és egyedül maradtunk, kihisztizte magát, amit nem csodáltam. Alfának lenni nehéz, főleg, ha nem akartál az lenni. De nekem csak jó ez, biztonságban vagyunk itt, nem kell mást tennem, mint amit eddig és van vevőköröm! Már nem csak magamnak csinálgatom a kis ékszereimet és egyéb díszeimet, most már tudom kiknek árulni is, mert sokan keresik őket.
Szóltam Cheronak, hogy keresek egy nagyobb zöld területet és már mentem is az egy szál pulcsimban, nem nagyon érdekelt, úgy kötöttem ki itt. Persze szóltam a terület tulajdonosának, de nem nagyon érdekelte, annyival idősebb volt nálam, hogy egy csapással elintézhet, szóval nem vagyok neki fenyegetés, így nyugodtan maradhatok egy darabig. Letelepedtem valahol egy padra a parkban és elkezdtem rajzolni és azt hiszem órák óta itt vagyok, mert már a harmadik A/3-as lapot rajzolom tele és a fejemre sötétedett közben. Feladom mára és bedobom a ceruzát a mappába és mellé gyűröm a lapokat is, pont akkor, mikor valami srác elkáromkodja magát és majdnem felbukik. Ahogy elkezd magyarázkodni, nem tudom visszafogni, elnevetem magam.
-Semmi baj... -törölgetem a nemlétező könnyeimet- Amúgy elég gyengén káromkodsz, nem vagy elég gyakorlott -jegyzem meg, bár az tény, hogy én a jó pár száz éves hímek válogatott érlelt-ízes beszédstílusához vagyok szokva. Ha azok nekikezdenek, olyan mintha legalább tíz kocsis szókészletét rakták volna össze. Kíváncsi vagyok, az itteni népek is tudnak-e ilyet, de még nem beszéltem velük sokat. Megint idő lesz, mire megszokom annyira az újakat, hogy rendesen tudjak velük kommunikálni.

Outfit l ©️ l Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Are you an angel? - Siri & Caleb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Caleb Odessin
» Katie West - Elkelt
» We need love cause we're just lonely souls ~ Angel & Mira