Árnyvadászok

Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Oldalunk

Latest topics
by Leo Wrímans Yesterday at 11:51 pm

by Callum A. Dasan Pént. Júl. 20, 2018 3:18 pm

by Dorothea Coldstone Csüt. Júl. 19, 2018 4:02 pm

by Dorothea Coldstone Csüt. Júl. 19, 2018 9:26 am

by Siri Nathanael Vas. Júl. 15, 2018 1:02 pm

by Darryn Yates Csüt. Júl. 12, 2018 11:31 am

A hónap reagolói
Dorothea Coldstone

Patricia Devlin

Siri Nathanael

Dasha Voronin

Ruko Masashi

Darryn Yates

Leo Wrímans

Cheza Roah Sails

Zakhar Zharkov

Zerdella Grams

Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Share | 

Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
267

TémanyitásTárgy: Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea   Hétf. Jún. 25, 2018 9:16 pm

Ruko & Thea
Annyira nem vagyok még erre kész... Pedig már mikor kitűztük az időpontot és milyen régóta tervezzük az esküvőt, mégis a hányinger kerülget reggel óta. Úgy vágott fejbe hajnalban a tudat, hogy ma van az esküvőm és végleg elkötelezem magam, mint egy tonnás bontógolyó és egy hordányi abaddon démon. Mégsem kerülhetem most már el, hiába futnék el legszívesebben a világ végére.
Aludni egyáltalán nem tudtam, a stressz miatt olyan rossz rémálmaim voltak, hogy egyáltalán nem akartam visszaaludni a harmadik után. Ilyenkor normális esetben felkeltenék valakit, vagy elfoglalnám magam addig, míg megint el tudok aludni, de annyira zsibadt voltam, hogy még arra sem tudtam figyelni, ami a kezeim között volt. Jobbnak láttam csak bámulni a plafont és valamilyen módszer szerint megszabadulni az izomgörcstől a tagjaimból. Valamelyest működött is, ezért nem voltam egy idegroncs, mire hivatalosan kikeltem az ágyból. Azt hiszem még Ruko sem volt teljesen ébren akkor, amikor eltűntem a fürdőszobában összeszedni magam, hajat mosni, zuhanyozni és mosakodni. Egy szál fekete hálóingben kerülök elő a fürdőből egy jó órával később, remélve, hogy a nemsokára férjem már ébren van és tudunk beszélni.
Elkezdeni öltözni talán még korán van, bár őt belevarázsolni abba a ruhakölteménybe lesz egy kisebb csoda, ezért is egyeztünk meg, hogy segítünk egymásnak öltözni. Senki más nem tudja ráadni a fűzőt és az abroncsot, nekem pedig még biztosan szükségem lesz a támogatásra. Így is érzem, hogy ma még lesz egy pánikrohamom, ő talán tud segíteni, hogy minél tovább bírjam, vagy ne legyen annyira rossz. Túl sok lesz ez nekem...
-Jó reggelt -köszönök, ahogy a fésűmért nyúlok, hogy még félig nedvesen kigubancoljam a fekete sörényemet. A ruháink a szekrényen lógnak szépen bezsákolva és még az irányába sem tudok nézni most. Inkább figyelmen kívül hagyom, amíg csak lehet. Nem vagyok elég szép, hogy ennyire megmutassam magam, ahhoz túl sok rajtam a heg és sérülés. Még mindig éktelenkedik rajtam egy szép nagy lila folt a vállamon, ahol tegnap előtt falhoz csapott egy démon.
-Remélem neked nem görcsöl annyira a gyomrod, mint nekem -próbálok valami beszélgetés félét kicsikarni magamból, hátha az eltereli egy kicsit a figyelmemet a helyzetről. Olyan jó lenne, ha ki tudnám kapcsolni az agyamat a következő néhány órára. Csak az tartja bennem a lelket, hogy olyanok fognak körülvenni, akikben megbízom, mások véleménye pedig nem számít.

Outfit l ©️ l Music

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Ruko Masashi

Hozzászólások száma :
135

TémanyitásTárgy: Re: Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea   Szomb. Júl. 07, 2018 11:00 pm

What the hell is happening with me?

Thea & Ruko

Esküszöm az előbb még éjjel volt. Alig sikerült elaludnom, már fel is ébredtem hogy valamit elfelejtettem. Vagy nem? Nem tudom. Körülbelül ilyen stílusban telik az éjszakám, és szerintem Theát is sírba tettem már a forgolódásommal mert amúgy nyugodt alvó vagyok, és ha elalszom úgy maradok reggelig, ma éjjel... szinte elfáradtam az alvásban is.
Mikor felébredek Thea nincs mellettem már, de a csobogás hangja jelzi hogy éppen fürdik, így én még visszaalszom egy fél órára, és mikor előkerül a szexi fekete hálóingjében akkor pillantok végigrajta.
- Jobbat, jobbat - nyögöm egy ásítással ahogy áthengeredek az ágy másik felébe ahol ő szokott aludni és ha az ágy szélére ül akkor átölelem az oldalát.
- Az enyémet is megfésülheted... - ha van kedve, és elpillantok a ruhaköltemény felé amit fel kell majd vennem. Te jó ég, és minden angyal! Meg fogok halni.
- Ezt nem állítanám, de hogy nem aludtam sokkal többet mint te az igaz... - szusszanom bele az oldalába, és nagy nehezen felkelek annyira hogy mellé üljek az ágyon. Akad rajtam is egy két zöld folt, még az egyik vadászatom eredményeként. Teljesen megszokott jelenség.
- El se hiszem hogy már itt tartunk... - sóhajtok fel ahogy a tenyerembe támasztom az arcom és előrehullik a hajam. Én tegnap este mostam meg, így ma már nem kell, bár zuhanyozni mindenképp fogok, hogy felébredjek kissé, de kell egy pár rúna majd. Többek között, meg egy fél levél nyugtató is.
- Nyugi, túl leszünk rajta és házaspárként már sérthetetlenek leszünk a klávé szemében és visszaadhatjuk nekik ezt  szemétséget - mosolyodom el, mert körülbelül csak ez éltete, és az hogy polgárpukkasztani fogunk ezzel a ruhával. Rajtunk kívül csak a parabatai-aink tudnak róla, és Ruruka ki is röhögött ahogy először szóba került, aztán meglátta a ruhámat és közölte hogy basszam meg de jó nő lennék. Ezzel azóta is szívja a vérem olykor. Ha már parabataiok...
- Remélem Caleb nem készül semmiféle botránnyal. Ha beleszól az esküvőbe és esküszöm nem állok jót magamért - sóhajtok, mert tudom mennyire utál engem. Mondjuk az érzés kölcsönös, szóval...

||  Music:Wake up   ||  
▲▼
Felhasználó profiljának megtekintése
Dorothea Coldstone

Hozzászólások száma :
267

TémanyitásTárgy: Re: Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea   Csüt. Júl. 19, 2018 4:02 pm

Ruko & Thea
Ez a nap kellene a nagy napomnak lennie, de nem vagyok normális fiatal nő, aki hozzámegy élete szerelméhez. Az én házasságom kényszerített, pedig nem is a közelkeleten vagyunk és elég egyértelműen európai vagyok. Ilyet nem tehetnének csak úgy velünk, ennél fejlettebbnek kéne lennünk. Egyikünk sem aludt sokat, abban biztos vagyok, de én előbb adtam fel és mentem el zuhanyozni. Már a szinte teljesen száraz hajamat fésülve kerülök elő és látom, hogy ő is magához tért valamennyire.
-Akkor ülj föl... -válaszolok, ahogy leülök az ágyra mellé és hagyom, hogy átöleljen. Jól esik az érintése, kicsit eltereli a figyelmem az előttem álló napról. Imádom a haját, egész nap tudnék vele játszani, készséggel megfésülöm neki, csak így fekve nem fog menni.
-Legalább nem vagyok egyedül vele -Messziről látszik rajtam, hogy  rosszabb állapotban vagyok, mint amúgy szoktam lenni, de legalább a zuhany segített valamennyit és smink is fog, hogy elfedje az álmatlan éjszaka nyomait.
-Én sem tudom, pedig mennyit szerveztük -valahogy még mindig nem tudom teljesen elfogadni, hogy mostantól nem Coldstone leszek és hivatalosan elveszítem a szabadságomat. És hogy megint látni fogom a szüleimet. Egyiket sem akarom igazán. Legalább egy olyan emberhez fogok hozzámenni, aki jól bánik velem és szeretjük egymást. Ezt az utóbbit sem hittem volna el, ha egy éve valaki az arcomba vágja.
-Jó lesz, csak legyünk már túl rajta -sóhajtok, ahogy befejezem a saját hajam kigubancolását és áttérek az övére. Óvatosan húzogatom a fésűt, hogy véletlenül se fájjon neki. Már nem érdekel a Klávé, de az már sokkal jobban megijeszt, hogy hogyan fogom túlélni ezt a napot. Már a gondolattól is a hányinger kerülget és akkor Ruko klausztrofóbiájáról nem is gondoskodtunk.
-Azt ígérte, nem fog semmit csinálni és elvileg be is tartja, ha tekintettel van rám. A szüleimtől jobban félek. Nem akadályoznák meg az esküvőt, de nem ez az egyetlen trükk a tarsolyukban -Befejezem a fésülést és a homlokomat nekidöntöm a vállának. Nem akarok itt lenni és nem akarok belegondolni, miket fognak mondani rólam és nekem a szüleim. Egész életemben előlük menekültem és most megint szembe kell velük néznem. Mit nekem házasság, mikor itt vannak ők is.

Outfit l ©️ l Music

Felhasználó profiljának megtekintése Online
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea   

Ujjamra a gyűrű - Ruko & Thea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal