Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Erdőségek, ahol Matt bújkál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőségek, ahol Matt bújkál   Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 EmptySzer. Feb. 07, 2018 8:04 pm

Dante, Lio és Matt


Csend lesz aztán mindegyik árnyéka úgy vetül rám, mintha felgyújtottam volna az isteneik templomait. Először a lány hangját hallom meg és csak támasztom a fejemet a kezeimmel, de érzékelem a hím felől hogy közeledik. Kint éltem az erdőbe, és amint befejeződik a lány szavai érzem, hogy most fog rám lecsapni és menekülni is szeretnék de megfog, így csak kapálódzás marad. A félelem azonnal riaszt és azt mondja menj el, búj el. De túl erős én meg túl gyenge. Aztán beszélni kezd hozzám én pedig hallgatom a szavakat. Csak nyelek egyet a keze alatt miközben fogom a kezét ami engem fog. Úgy érzem magam mint egy patkány amit kicsaltak aztán lefújtak patkány irtóval. Igyekszem lenyugtatni gyorsan kapkodó lélegzetemet és végül csak behunyom a szemeimet. Inkább vissza küldöm az érzéseimet ismét oda ahova valók. Annyi mindent vissza vágnék de nem teszem meg csak kinyitom a szemeimet és nézem az övéit. Az marad ami eddig, nem felejtek. Megjegyzek dolgokat másoktól. És azokat dédelgetem magamban. Abból építkezek amit magam tapasztalok és csendben maradok ahogy eddig is tettem mindig. A csend meg óv mindenkitől. Ahogy leszáll rólam csak fekve maradok és a plafont nézem. Hogy legyen az ember önmaga, ha ezért is megkövezik? Már nem hallok semmit a gondolatokat csak fekszem és lehunyom ismét a szemeimet. Elszámolok magamban 50-ig míg a képek el nem tűnnek a fejemből és nem marad más mint a semleges semmi. Nem hallom már a rácsokat, nem hallom dühöngő szörnyemet, és a farkasom végig csak nyüsszögve bújik valamelyik sarokban. Szervezetek nevét.~Nevelde. Ez a nevük....~üzenem egyszerűen és röviden.~Még valami udvarba se mehetek ki? Nem bírom az épületeket...~miközben ezt küldöm csak figyelem a plafont és lassan veszem a levegőt. Nem tudok messzire menni fáj a kezem és az átalakulással csak leszedném a gipszet, vagy kötést. De ki akarok menni. meg fogok bolondulni, ha további napokat kell itt töltenem. Nem akarom ezt a szobát. Ki akarok menni a szabadba. Csak érezni az illatokat és az időjárás adottságait és ennyi....

Vissza az elejére Go down
Liona Bianca di Canio


Liona Bianca di Canio


Hozzászólások száma :
39
Age :
883

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőségek, ahol Matt bújkál   Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 EmptyKedd Feb. 13, 2018 9:20 pm

A kölyök dühe érthető, hiszen nem kevés és nem könnyű dolgokat kellett kiállnia, de az nem mentség a kirohanására. Ha velem tette volna ezt, én csak simán felpofozom és itt hagyom, de Apám már más tészta, neki példát kell statuálnia. Elnézve a kölyök farkasát, sejtem mennyire félhet, vagy utálhat most minket, de a reakcióját nem szabad ennyiben hagyni. Nem vetítheti le másra a saját keserűségét, ez egy falkában nem működik, márpedig falkában kell ezután lennie. Arra leszek majd kíváncsi, hogy a Praetor Lupus mit fog dönteni vele kapcsolatban, mert ha nem beszámítható és a mondén társadalomra nézve veszélyes, akkor el kell vinniük rendes falkából. De előbb amúgy is ki kell vizsgálniuk a helyzetet.
Végighallgatom Apámat és biccentek felé, amikor kiadja az utasítást.
-Igenis, egy héten belül meglesz a találkozó -már ismer a Praetor is, Apám is, hatékony vagyok és gyorsan cselekszem mindig. Szinte sosem rám kell várni, akármiről van szó.
Vissza az elejére Go down
Dante di Canio


Dante di Canio


Hozzászólások száma :
68
Age :
960

Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőségek, ahol Matt bújkál   Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 15, 2018 9:26 pm

Sok dolog van amit megértek, egy bizonyos szintig baromi toleráns vagyok és türelmes is, ám nálam is van egy határ, amit ha átlépnek, hát nem vagyok valami kedves.
Matt kirohanása súrolja azt, még ha számításba is veszem a fiatalságát, meggondolatlanságát és azt, hogy most jutott el odáig, hogy minden létező és nem létező sérelmét rázúdítsa arra, aki éppen a környezetében van.
Egyáltalán nem akarom bántani, ha akarnám vagy akartam volna, rég megteszem, de helyre kellett tennem annyira, hogy tudja, minket ne keverjen össze a múltjával. Arról nem tehetünk, hogy számára minden fedett helyiség egyenlő a börtönnel, és képtelen elvonatkoztatni attól, ahogy arról sem, hogy mások miatt tele van rettegéssel.
Felajánlottam neki egy lehetőséget, ha már az én területemen flangált, ha nem kell, akkor nem fogok időt fecsérelni rá, átadom a Praetornak, aztán kezdenek vele amit akarnak. Egyelőre más okok miatt szeretném felkeresni, de azt most nem részletezem.
-Köszönöm. Ennyit szerettem volna tudni. Miért ne mehetnél ki? Ez nem egy cella, ebben az épületben lakunk. Itt mindenkinek szabad kijárása van, az pedig rajtad áll, hogy élsz a lehetőségeddel, vagy sem.
Elhamarkodottan sem szeretnék dönteni, mindent tudni akarok erről a szervezetről és a többiről is, hogy akiket lehet, elkaphassunk és felszámolhassuk az ilyen kócerájokat.
-Köszönöm, Lio.
Ismerem a lányomat, tudom, hogy precíz és gyors, mindig ilyen volt. Viszont tényleg találkoznom kell a Praetorral, hogy megbeszélhessük a részleteket, mert ez nem telefon téma.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőségek, ahol Matt bújkál   Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 EmptySzomb. Feb. 17, 2018 10:06 pm

Amint befejezik a diskurációt és elmondja amit akar nekem még hirtelen mászok át az ágyon és megyek az ajtóhoz gyors lépésekkel. Azt mondta kimehetek. Kicsit meghúzom az ajtót de nem tépem ki a helyéről. Igazából minden szó nélkül ott hagyom őket és keresve a természethez való kiutat nézek körül és szaglásomra hagyatkozva hamar meg is lelem. A hátsó részre jutok ki. Pontosan az otthonuk mögé. Ahogy kint vagyok úgy nyelem a levegőt mintha vízből bukkantam volna ki. A fejemben lévő nyomás szinte elszáll és ismét biztonságban érzem magamat. Szeretek kint lenni. Itt az vagyok aki vagyok. Itt csak én vagyok. Itt nincsen semmi és senki. Nincsenek "társnak" nevezett hazugok akik azt hiszik fel vannak jogosítva arra, hogy dirigáljanak. Nincsenek megmondó nagyok akiknek még az érzéseidet sem adhatod ki. Csak te vagy. Lassan körbe fordulok 360 fokot majd eldőlök a fűben és élvezem a hideget ami körbe öleli a testemet. Hogy én vagyok. Itt akarok lenni örökre. Nem akarok innen bemenni sehova sem. Ez az én helyem. A természet ölelő csendje. Lassan kinyitom a szemeim és az eget nézem. borús felhők jönnek. Fúj a szél és hideget hoz. De nem zavar. Lenyugtat és boldog vagyok tőle. Az ő törvényei igaziak. A többi mind hazugság és valaki kitalálta, hogy uralkodhasson mások felett ezt az egészet. De én nem leszek többet bezárva. Nem...Soha többet.


Köszöntem a játékot! Smile )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőségek, ahol Matt bújkál   Erdőségek, ahol Matt bújkál - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Erdőségek, ahol Matt bújkál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Matt Holey
» Zsák a foltjának.-Carol és Matt
» Két bolond és a barátság - Carol & Matt
» Két börtönbe zárt. Egyik testileg, másik lelkileg - Matt & Hayde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-