Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ryan Elvestaad


Ryan Elvestaad


Hozzászólások száma :
21
Age :
725

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!   Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 EmptyVas. Feb. 25, 2018 2:13 pm

Jól esik átölelni őt, és hiába tudom, hogy igen erős nő és nőstény, mégis törékenynek hat a karjaimban.
A válaszára elnevetem magam, egyet kell vele értenem, mélységesen.
-Szuper, akkor nem is kérdés. Nem, én nem szoktam kimozdulni sosem, dehogy, még véletlenül sem, mert még mozognom kell, tudod.
Sokkal jobban hangzik ez a betankolás, becuccolás verzió, mert az igazat megvallva, ha szolgálat van, akkor vagy kint vagyunk, vagy állunk, vagyis néha jól esik egy kicsit elvonulni, kiterülni és nem foglalkozni semmivel. Ugyan már nem ölelem át, hogy meg tudjon fordulni, de el nem lépek, ott maradok immáron előtte.
-A szekrényben is van ám, szóval nem fosztjuk ki a konyhát, ha pár zacskót a magunkévá teszünk. Oké, akkor zsákmányszerzés.
Érdekes dolog, hogy a farkasok imádnak nassolni, és abban nem csak az édesség szerepel, hanem minden egyéb, emberek számára károsnak, egészségtelennek kikiáltott dolog. Mondhatjuk úgy is, nem véletlen, hogy a szállásainkon sok a szekrény, mert ezek többsége általában ezzel van feltankolva.
-Meg sem lep, Cam, tényleg.
Finoman megcsókolom még mielőtt hátrébb lépek, hogy akkor begyűjtsem a mai adagunkat, amit nem ér el, azt leveszem neki, úgy adom a kezébe.
-teljesen mindegy, ami neked kényelmesebb.
Nincs messze egymástól a lakosztályunk, de a választás lehetőségét meghagyom neki, elvégre ő a nő. Ha a sajátjában érzi jobban magát, akkor oda megyünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!   Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 EmptyVas. Feb. 25, 2018 4:34 pm

-Sosem lehet tudni kinek a nasis zacskóját lopjuk el. Bár az vicces szokott lenni mikor valaki keres valami kaját és az előbb ették meg a többiek.-mondom ahogy halkan nevetek és a hűtőből kivéve valami üdítőt nyomom a kezébe, hogy azt hozza ő mert ő a nagy és erős hím. Ahogy elég csokit szereztem össze chipsel és a nutellát is kiloptam a hűtőből elindulok a szobámba eldöntve, hogy ott lustálkodok vele. Ledobom a cuccokat majd ahogy bejön becsukom az ajtómat és oda lépve hozzá állok lábujj hegyre ahogy ajkaira csókolok, majd lassan elengedve nézek a szemeibe.-Mit néznél szívesen?-kérdezem ahogy finoman megsimogatom a derekát és hozzá bújok. Szeretem, hogy háromszor beleférek a karjaiba. Lassan neki dőlve nyomom le az ágyamba szépen kérlelve, mert ha akarna simán megfogna és nem tudnám ledönteni őt sehova. Ahogy ár érkezek vele az ágyra kezeimmel feje mellett támaszkodok meg és szemeibe nézek széles mosollyal majd finom, hosszú csókban részesítem. Lágyan végig simítok az arcán ahogy bújok hozzá. lassan elengedve nézek a szemeibe.-Hiányoztál...-suttogom csendesen neki.
Vissza az elejére Go down
Ryan Elvestaad


Ryan Elvestaad


Hozzászólások száma :
21
Age :
725

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!   Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 EmptyVas. Feb. 25, 2018 8:01 pm

-Ez nem lopás, lévén ez közös, és én fel szoktam írni ide, hogy mit vittem el. Az mondjuk vicces, persze,de többnyire nincs ilyen gond, aki ráér, vagy aki éppen a felelős, az elugrik bevásárolni, így általában minden tele van.
Bizony, bizony. Ahogy szedjük a dolgokat,úgy vezetem fel a listára, hogy lássák, fogytán van a készlet esetleg. Cam nem volt itt, így nem tudja, hogy kialakítottuk ezt a rendszert, elkerülve az esetleges pofára esést, bár ilyen sosem történt. A nehezebbeket én viszem, azaz az összes üdítőt és ami még a kezembe fér. Ahogy felérünk, lepakolom a cuccokat és átölelem Camillát ismét.
-Téged és bármit. Tényleg mindegy.
Elnevetem magam a gyengéd "erőszakon", és nem tolom el, nem pakolom arrébb, hagyom, hogy az ágyra döntsön, így viszonzom a csókját. Egy kósza tincset a füle mögé tűrök és széles mosolyra húzódik a szám a megjegyzésétől.
-Te is, Cam, hosszú ideig voltál távol, nem is láthattalak.
Addig legalább ugrattuk egymást, be-beszólogattunk, de most ez is elmaradt, és akkor jöttem rá, hogy ez a nő nekem kell.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!   Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 EmptyHétf. Feb. 26, 2018 5:21 pm

Hallgatom és halkan kuncogok ahogy a levegőbe emelem a lábaimat és fekszem hatalmas mellkasán miközben kezeimet mellkasára húzom és csak figyelem az arcát.-Ez nem határozott meg egy filmet sem. Én meg nem játszok egyikben sem.-nevetek csendesen ahogy finoman kezéhez bújok mikor eltűri a tincsemet és csak nézem gyönyörű szempárját.-Szeretlek Ryan..-suttogom ahogy lassan kezeim arcára simítanak és finoman újra megcsókolom. Végül az a film sem kellett ahhoz, hogy jól ellegyünk. Csak élveztem a társaságát, hogy most végre az éveket bepótolhattam vele, és mellette lehettem. Hiába, nem is emlékeztem férfi érintésre nem még arra, hogy szeressen is. De most megint megtaláltam. És ezt nem akarom elengedi, sem elveszíteni soha...

Köszönöm a játékot!! Smile)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!   Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Túl régen láttalak akkor is elég volt. Csókollak kedves Ryan!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ryan Elvestaad
» Kedves Sebastian...Még mindig az anyád vagyok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-