Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
We need to talk Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

We need to talk Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

We need to talk Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

We need to talk Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

We need to talk Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

We need to talk Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

We need to talk Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

We need to talk Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 We need to talk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Enzo di Canio


Enzo di Canio


Hozzászólások száma :
46

We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: We need to talk   We need to talk EmptyHétf. Okt. 21, 2019 5:05 pm



Lio && Enzo


Camea érkezése kicsit felkavarta az állóvizet, hiszen apácska rég nem büntetett nyilvánosan és természetesen az összes nyavalyástól meg kellett hallgatnom hogy mekkora tulok vagyok, és hogy lehetett volna eszem, meg persze szívták a vérem hogy plüsst hoztam. Hát de ha egyszer tényleg olyan mint egy dögönyözni való plüssie? Akkor mi van? Alvósállatnak is használnám, csak épp nem akarok neki instant szívrohamot okozni. Így aztán jobb híján belemenekülök a munkába mert az van dögivel, és ahogy megbeszéltük apával, edzeni is kell az újakat és az építést is be kell fejezni, amibe jópár ittenit sikerült befogni szerencsére hogy legyen egy kis csapatszellemünk és ne tartsanak minket teljesen idegennek és kívülállónak. Elég sok meló van abban hogy dolgozom is, és még edzéseket is tartok, szerencsére Ryan és a többiek is segítenek, még apácska is amikor éppen ráér, és nem kell egymástól függenünk hiszen jól ismerjük egymást és a falkát, tudjuk mikor mi a helyes és mit kell tennünk. Nem kell folyamatos monitorozás ránk, vének vagyunk bezony mint az országút.
A házat járom, csak úgy itthoni játszósban. Feketében és papucsban slattyogok ki a teraszra ahonnan a tesóm energiáit érzem. Egy nagy bögre kávét szorongatok, és mellé dobom le magam a hintaágyba.
- Hellóka - köszöntöm testvéries szeretettel, és az ölébe pakolom a fejem és a közeli asztalkára navigálom a bögrét.
- Simogass - nyűglődöm, mert szükségem van a tesóm szeretgetésére, össze vagyok egy kicsit zavarodva és kell a biztonság érzete. Tudom hogy ő mindig velem van és lesz, de ettől néha még a halálba idegesítem, mert ez ilyen tesós dolog.
- Találkoztál már Cameával, ugye? Mit gondolsz róla? - kérdezem egy kis hallgatás után.



Vissza az elejére Go down
Liona Bianca di Canio


Liona Bianca di Canio


Hozzászólások száma :
39
Age :
883

We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: Re: We need to talk   We need to talk EmptyHétf. Feb. 03, 2020 9:09 pm



Enzo & Lio
Nem is tudom, hova tettem az eszem, én nem ilyen szoktam lenni, pláne nem szoktam így viselkedni. Én a folyton pörgő üzlet csajszi, aki mindig úgy tesz, mintha forgószelet nyelt volna és mindig dolgozik valamin, még akkor is, ha éppen pihen, nem szokott egy helyben ülni. Nem szokta csak a naplementét bámul különösöbben semmit sem téve.
Márpedig most éppen ez a helyzet. Nem tudom, mit kezdjek most az életemmel, a munkán értelmetlennek látszik, a fiúval nem tudom pontosan, mit is akarok kezdeni, még ha nagyon vágyom is éppen egy kölyökre, ami megint csak nem rám vall. Kilencszázhoz közelítek és sosem akartam ezalatt gyereket, miért éppen most jutott ez eszembe? Egyáltalán tudatos döntés volt? Valószínűleg nem, ami megint csak nem rám vall. Úgy érzem falba ütköztem, amin egy hosszabb szabadság és egy kiadós utazás nem segítene. Tenni is akarok valamit, de jelenleg inkább nem is. Most éppen csak... Chill. Még én is megállhatok néha.
-Szia -billentem oldalra egy kicsit a fejem, ahogy érzem a Bátyám közeledtét. Persze már a folyosó végén tudtam, hogy ide jön, de előre köszönni túl snassz már. Bőven van neki is hely a hintaágyon, ahová lágyan ringatva magam gubóztam be. Leteszem a felhúzott térdemet, hogy legyen hová pakolnia a fejét, amivel mindenképpen az ölembe akar furakodni. Automatikus mozdulattal teljesítem a kérését, még mielőtt végigmondta volna. Mi már csak ilyen jól ismerjük egymást. Egy kiscica tud lenni, ha éppen valami gondja van.
-Plüss. Látom miért hoztad haza. Valahogyan ki kéne verni a bundásan meghalni dolgot a fejéből és teljes értékű falkatag lehetne, de addig... -foglalom össze a rövid véleményem a lányról. Az éjszakai találkozásom a fehérkével jól sikerült, nem kerültem a testvérem után én is bajba, mert kiengedtem az udvarra, és érdekes dolgokat tudtam meg róla közben. Nem tudom, meg lehet-e vele értetni a tényt, hogy nem fog most már meghalni, lehet újra családja és nem kell most már null-huszonnégy bundában lennie. Nem csak kényelmetlen egy idő után, hogy nincsenek ujjaid, hanem még egyre-egyre nehezebb is visszaváltozni. Az pedig akkor lesz probléma, amikor már akarna két lábon járni. De ki tudja, mikor fogja magát meggondolni, ha fogja egyáltalán.
-És te miért kérdezel ilyesmit ennyire komolyan? Nem vall rád -borzolom össze a kezem alatt táncoló tincseket egy egészen picikét, mielőtt tovább simogatnám őket.

Vissza az elejére Go down
 

We need to talk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Talk to me - Caleb & Thea
» Do you want to talk about it? -- Kris & Elliot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Játéktér :: New York :: Brooklyn :: Angel Guardian Home-