Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Killing lonliness - Norman & Wallace Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Killing lonliness - Norman & Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wallace R. Strauss


Wallace R. Strauss


Hozzászólások száma :
8

Killing lonliness - Norman & Wallace Empty
TémanyitásTárgy: Killing lonliness - Norman & Wallace   Killing lonliness - Norman & Wallace EmptyPént. Dec. 01, 2017 3:48 pm

Norman & Wallace
Félkómás állapotban vagyok még, mikor csörögni kezd az a nyomorult telefon. Ha nem lennék rendőrségi alkalmazott, nem is lenne telefonom szerintem, hogy ne zaklassanak folyamatosan, de mivel az vagyok, nem sok választásom van, fel kell vennem a hívást.
- Strauss, tessék - szólok bele rekedten, hiszen nem rég ébredtem fel, és szándékomban állt egész délelőtt semmit tenni, és csak ebédre rendelni valamit egy közeli kifőzdéből. Szomorú sóhajjal intek búcsút ennek a tervemnek, amikor meghallom az egyik nyomozó hangját aki nagyon precízen röviden és tömören ismerteti a helyzetet, és közli azt is hogy hol kéne lennem, úgy perccel ezelöttre.
- Fél órán belül ott vagyok - ígérem neki nyögve, ahogy felállok, és már a ruháim után kutatok. Egy vakkanással köszön el, hogy Crosseria nyomozót keressem, és már sípol is a telefon.
- Hogy szakadna rád... - morgok, de megyek hiszen emberéletekkel játszunk, és mindenképpen nekünk kell nyernünk. Tíz perccel később már a kocsikulcsommal a zsebemmel és a kis válltáskámmal a vállamon zárom be a lakásom, hogy a nyomozás helyszínére érjek. Elvileg gyilkosság történt, de sok tényező nem vág össze, és hátha én átlátom majd őket.
Negyed óra vezetés után parkolok le a kordon mellett, és az igazolványom magamra csiptetve konferálom be magam a helyszínre. A legtöbben már ismernek, aki még nem azoknak meg be leszek mutatva ha úgy hozza a szükség. Megkérdezem az egyik közelben lévőt hogy melyik az a Crosseria nyomozó, és odasétálok hozzá.
- Üdv, Crosseria nyomozó ha nem tévedek. Wallace Strauss vagyok - mutatkozom be, talán ismerős lehet neki a nevem, nem tudom. Mindenesetre kezet fogok vele ha hajlandó, és hagyom magam kalauzolni hogy megtudja, miféle bűntény helyszínére cseppentem, és még mindig benne vagyok a megadott fél órában.
× MUSIC: sok szeretettel ×
Vissza az elejére Go down
 

Killing lonliness - Norman & Wallace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wallace R. Strauss
» It's not a date - Wallace & Irina
» Norman Crosseria
» Norman Crosseria
» Whats wrong son? ~ Keith & Norman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-