Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Magnus Bane  Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Magnus Bane  Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Magnus Bane  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Magnus Bane  Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Magnus Bane  Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Magnus Bane  Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Magnus Bane  Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Magnus Bane  Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Magnus Bane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Magnus Bane


Magnus Bane


Hozzászólások száma :
49

Magnus Bane  Empty
TémanyitásTárgy: Magnus Bane    Magnus Bane  EmptyKedd Május 03, 2016 10:19 pm

Karaktered neve

Név
 
becenév
Kor
 
400 fölött
Faj

Boszorkánymester
Rang
 
Brookly főboszorkánymestere
Play by
 
Harry Shum Jr.
Foglalkozás
 
Életművész, néha napján főboszi

"Azoknak akik szeretnek, az idő nem számít"
Kinézet

A kinézetem... ez még a személyiségemnél is érdekesebb kérdés… röviden kifejezve: nem vagyok éppen átlagos. A boszorkánymester-jegyet én határozottan egyszerűbben megúsztam, mint néhány fajtársam, és közelebbi barátom (gondolok itt arra, hogy nem vagyok se zöld, se szarvaim nem nőttek se semmi túl feltűnő). Az én jegyeim kimerülnek a zöld-arany színű macskaszemekben és abban (ami sok ember szerint vicces) hogy nincs köldököm. Ezzel úgy érzem, szerencsés vagyok. Ezen kívül a megjelenésem sem éppen átlagos. 178 centimhez és bozontos sötétbarna hajamhoz jól passzol az olívaszín bőröm, és a szemem is.  Szeretem az extravagáns ruhákat, alkalom adtán egy kis smink sem árt meg a stílusomnak, és kedvelem a furcsa, feltűnő kiegészítőket is. Ezzel már elég sokszor sokkoltam az embereket az évszázadok alatt, de mindig is élveztem, ha felfigyeltek rám az utcán.  Összefoglalva azt tudnám mondani a kinézetem kifejezetten egyedi.

Személyiség

 Mit is mondhatnék magamról? Akik ismernek, tudják rólam, hogy nem vagyok egy egyszerű eset, de azért lehet bírni velem. Néha kicsit túlságosan is bohókás vagyok, bár nálam a furcsa viselkedés alapállapot mégis néha kicsit túlzásba viszem. Van, aki szerint ez jó tulajdonság, de van, akik szerint nagyon is idegesítő. Én pedig úgy vagyok vele, hogy aki szeret, az szeressen ilyennek, a többieknek pedig nem kell ide nézni. Én ugyanis teljes mértékben elfogadom, magamat olyannak amilyen vagyok, kicsit szeleburdi, néha kicsit gyerekes, de mindig életvidám férfinek tartom magam, aki szeret utazni, szereti a jó filmeket, könyveket, a furcsa ruhákat, szeret nagyokat bulizni, és szeret szerelmes lenni. Könnyen beszélgetek, de barátságokat, szerelmeket már nem szövök ilyen könnyen szeretem, megismerni azokat, akiket közel engedek magamhoz. Vannak persze nekem is hibáim, némelyiket magam mögött hagytam már az évszázadok hosszú során, de némelyik úgy tapad hozzám, mint egy levakarhatatlan, és igencsak fájdalmas pióca, és képtelen vagyok megszabadulni tőlük. Hajlamos vagyok meggondolatlan, néha túl hangos , vagy épp túl feltűnő lenni, és rengetegszer bántottam már meg olyan embereket, akik közel álltak hozzám. Mindent összegezve azt mondanám magamról, hogy nem vagyok egy egyszerű személyiség, de nem bánod meg, ha adsz egy esélyt, hogy megismerjük egymást.

Történet

Meleg este volt arra emlékszem. Szinte már elviselhetetlenül meleg, bár ezt annak tudtam be, hogy rengetegen zsúfolódtunk be a lakásomhoz tartozó nem olyan nagy kerthelyiségbe. Minden féle és forma lények nyüzsögtek odakint, italokat kortyolgatva és beszélgetve, és persze csak a saját szórakoztatásomra ott voltak a mondénok is, akik nagy szemeket meresztve kóvályogtak, és néha mikor neki mentek egy-egy vendégnek kótyagosan olyasmiket morogtak maguk elé hogy „azt hiszem már eleget ittam” vagy, hogy „ez a Bane komolyan zakkant”. Szerettem elnézni ezeket az embereket, ahogy abban a hiszemben keveregnek a többi, nem mellesleg rájuk veszélyes vendégem között mintha csak ők lennének az udvaron. Ez is egy ugyan olyan bulinak indult, mint a többi. Egy ideig kint voltam én is, elbeszélgettem néhány kedves ismerőssel, és néhány kevésbé kedvessel is. Voltak itt régi barátok, és olyan alvilágiak akiket pusztán csak formalitásból és a saját védelmem érdekében hívok meg, ilyen például néhány vámpír, akit nem kívánok nevén nevezi. Egyszerűen csak semmi kedvem huzakodni a vámpírokkal amiért nem hívtam meg legalább néhányat közülük. Bár ez az este különleges volt. Miau-Ce Tung születésnapját ünnepeltük, bár a kis hálátlan kislisszant az ajtón mikor az első vendégek megérkeztek, nincs mit tenni nem értékeli a buli-szervezői zsenimet. Végül is a nagy szülinapozás egy egyszerű buliba csapott át és mivel nem is nagyon történ semmi gyorsan meguntam, így vissza vonultam kis hátsó fogadó-szobámba. Tudtam úgyis hogy az a pár kedves barát elkoordinálja a bandát, kiteszi azokat akik túl sokat ittak, lerendezi az esetleges nézeteltéréseket, és ha úgy érzik ennyi elég volt mára akkor kitessékelnek mindenkit. Kényelembe helyeztem magam egy szép nagy pohár társaságában a kis hintaágyon, a további kényelmem érdekében lerúgtam a nadrágomat és elkezdtem a koktélomat iszogatni. Ám szinte abban a pillanatban hogy kényelembe helyezhettem volna magam meghallottam, hogy valaki kintről nekem szól, ami azt jelentette, hogy történt valami. Felálltam a helyemről és elindultam kifelé. És kint egy elég furcsa látvány fogadott. Néhány vendégem egy kis fekete ruhás csapatot méregetett, akik elszántan ácsorogtak az udvarom közepén. Elől egy szőke fiú állt, egy vörös és egy fekete lány társaságában. Azonnal megismertem a vöröset középen. „Clarissa Fray… ha a nephilimekkel van, akkor az anyjának valami baja esett”. Oda léptem hozzájuk, direkt tudomást sem véve arról a tényről, hogy alsónadrág és zakó van rajtam.
-Nem számítottam rátok –mondtam nekik olyan hangszínnel, hogy lazának tűnjek.
-Segítség kell. –mondta ellentmondást nem tűrő hangon a szőke fiú.
Azalatt a tized másodperc alatt, amíg ezt kimondta végig tudtam mérni a kis csapat hátvéd-vonalát. Egy teljesen jellegtelen mondén fiú ácsorgott ott egy magasabb fekete hajú mellett, akin azonnal megakadt a szemem. Fekete haja kellemesen kócos volt, és pár kócos tincs közül két elképesztően gyönyörű azúrkék szem meredt rám. Hatalmasat dobbant a szívem. A fekete haj és a kék szem mindig is a kedvenc kombinációm volt, de ez a fiú… hirtelen úgy éreztem nála szebbet még soha életemben nem láttam.
-Tudjátok srácok, nem kedvellek titeket, de megengedem, hogy maradjatok. De csakis a szexi miatt.
-Kösz. –hangzott egyszerre a válasz a két lány, és enyhe meglepetésemre a szőke fiú szájából. Majd egy pillanat döbbent csend következett.
-Mi? –pislogtam
-Mi?- kérdeztek vissza ők.
Hirtelen mosoly futott végig az arcomon és tekintetemet a Kékszeműre szegeztem. Felemeltem a kezem és egy flörtölő mosoly kíséretében rá mutattam
-Ő a szexi. A kék szemű fiú.
 


A hozzászólást Magnus Bane összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 07, 2018 10:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ruko Masashi


Ruko Masashi


Hozzászólások száma :
158

Magnus Bane  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magnus Bane    Magnus Bane  EmptyHétf. Május 09, 2016 3:55 pm

Kedves Magnus!

Nem mondom egy kis fenntartásom volt, mert én is alakítottam a karaktert, azonban nem okoztál csalódást, és tetszett ez a filmes kiragadott momentum Smile

Remélem fogjátok boldogítani egymást Alexanderrel, és Jace fenéken rúg ám, ha megint összetöröd a szívét, erre számíts! Wink

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Magnus Bane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I'm just don't know... - Magnus & Jace
» Magnus & Zach
» Old Friend - Thea & Magnus
» Wait - Magnus & Alec
» The perfect night-Alec&Magnus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Karakterlapok-