A Végzet Ereklyéi-re épülő frpg.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Hírek
10.14. -Új fejléc
12.22. -Karácsonyi bál
Multi
Válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
» Hey, Brother - Dem & Paris
Today at 2:10 am by Paris Deveroux

Pént. Feb. 24, 2017 6:40 pm by Cora Graham

» Thea mami ajándékdoboza
Szer. Feb. 22, 2017 9:09 pm by Dorothea Coldstone

» I'm just don't know... - Magnus & Jace
Szer. Feb. 22, 2017 12:38 am by Jace Herondale

» Kész vagyok!
Vas. Feb. 19, 2017 4:09 pm by Demetrius A. Ignite

» Old Friend - Thea & Magnus
Szomb. Feb. 11, 2017 1:04 am by Dorothea Coldstone

» Now it's history - Jace & Tessa
Vas. Feb. 05, 2017 11:20 pm by Tessa Gray

» What a surprise... - Thea || Ruko
Vas. Feb. 05, 2017 8:42 pm by Dorothea Coldstone

» Egyetem?! - Ruko & Thea
Vas. Feb. 05, 2017 7:55 pm by Dorothea Coldstone

Top posting users this month
Dorothea Coldstone

Jace Herondale

Tessa Gray

Demetrius A. Ignite

Paris Deveroux

Magnus Bane

Cora Graham

Ruko Masashi

Namikaze Reishi

Raziel

Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Statisztika
Music box

Share | 

You did what?! - Aedion & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adam Vincent Kane

Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTéma: You did what?! - Aedion & Adam   Pént. Nov. 25, 2016 10:34 pm

Aedion & Adam
Sóhajtva csukom be magam után a bejárati ajtót, majd kulcsra zárom. A hátamat nekivetem és csak bambulok ki a fejemből egy percig. Hosszú volt a nap, ma hosszú kinti fotózásom volt és semmit kedvem Aedionhoz. El akarom szívni a maradék két cigimet, bedögleni a gép elé és szétlőni néhány zombiagyat a játékban. De nem fogja hagyni. A cigiről le akar szoktatni, nem hagyja, ha ő is a közelben van, a játékot meg egyenesen megtiltotta. Azt hiszi, valamit művel a fejemmel, pedig nagyon is megnyugtat egy ilyen nap után. Tudom, hogy valahol itt van a lakásban és hallott megérkezni. Nem akarok még vele találkozni, előbb… Hadd legyen egy kis nyugalmam. Hogy húzzam az időt, kinyitom az ajtó belső felére erősített postaládát, hogy megnézzem, jött-e levél. A szokásos szórólapok vannak csak benne és egy levél valami egyetemről. Nagyon rossz érzésem kezd lenni, ugyanis nekem semmi dolgom semmilyen egyetemmel, a közelébe se akarok menni. Gyorsan feltépem és széthajtogatom a vaskos kupac papírból az elsőt. Ahogy haladok a szöveggel, úgy sötétedik el az arcom. Ezt nem tehette meg velem! Tudja nagyon jól, hogy nem akarok emberek közelébe menni, pláne nem iskolába. Bőven elég volt nekem a gimi is, hogy azon végigszenvedtem, nem kell még nekem ez is. Feldühödve csörtetek be a konyhába, ahol meg is találom, majd az arcába nyomom a levelet.
-Ezt mégis hogy képzelted tollagyú?! Nem megyek egyetemre, olyan isten nincs! -Nem érdekel, mit fog tenni velem a főnöke emlegetésére, ahhoz most túl dühös vagyok. Francba az egésszel, erre nem fog tudni rávenni, ha a feje tetejére áll sem.
Outfit@Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aedion Ancarth

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTéma: Re: You did what?! - Aedion & Adam   Hétf. Jan. 02, 2017 5:31 pm

Valaki & Aedion©
Idézet
Még mindig nem tudom elhinni hogy ennyire kicsesszenek velem hogy valamiféle elcseszett őrangyalt kell játszanom, és pesztrálnom egy lecsúszni készülő mondént. Aki ráadásul Látó is, és természetesen ez extra gond, mert látja az árnyvilágot, amit mindenki más elől olyan gondosan leplezünk. Adam ráadásul még nem is egyszerű természet és már most meggyűlik vele a bajom, de akkor is a jó útra fogom rúgdosni, mert vissza akarok menni a légiómhoz, de persze ez őt kicsit sem érdekli, és nem jut el a szőke agyába hogy ha engedne, ő is hamarabb szabadulna és utána pont nem érdekelne hogy mibe pusztul el, vagy mikor. Csak tűnhessek el az életéből, nem akartam egy kamasz fiút, márpedig erősen az az érzésem.
A kanapén fekszem, és újságot olvasok, amikor meghallom az érkezését, és nem szólok hozzá amíg matat kint, csak amikor becsörtet a nappaliba és kifakad. Na ez baromira nem hiányzott, fél délelőtt olyan jó csend volt itthon.
- De van. Egyemtemre fogsz menni, mert különben a modellkedést sem csinálhatod. Az ügynökséged belement - válaszolok neki, ahogy felülök a kanapén, és elsimítom a hajam.
- Különben is a vizsgabizottság odáig meg vissza volt a rajzaidért, alig várják hogy találkozzanak veled szóval... egy hét múlva iskolakezdés! - teszem hozzá, de a levélben biztos több minden van, majd elolvasom később ha kidühöngte magát.  

Music
Adam Vincent Kane

Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTéma: Re: You did what?! - Aedion & Adam   Csüt. Jan. 19, 2017 12:17 am

Aedion & Adam
Olyan jó volt egy kicsit egyedül, az angyal nélkül, de haza kell most már mennem, nem lehetek egyész nap az utcákon, pedig mennyire szeretnék. Igazából otthon tölteném minden időmet, ha tehetném, csak kaptam egy dimenzió közi, hatalmas erejű harcos angyalt a lakásomba, aki kisajátította magának és nem hagyja, hogy azt csinálja, amit akarok. Már sehol sincs nyugtom, mindenhol meg kell játszanom magam. Olyannak kell lennem, amilyen nem vagyok és ez mérhetetlenül lefáraszt és elveszi azt a minimális kedvem is mindentől. Hazaesem, de már a postától rossz érzéseim vannak és be is igazolódik, ahogy elkezdem olvasni. Beviharzom Aedionhoz, hogy a képébe másszak, ezt nem fogja megúszni.
-Hogy mi?! Megmondtam, hogy az az én munkahelyem, neked ahhoz semmi közöd és még csak véletlenül se szólj hozzájuk! -már el is vörösödök dühömben, az egyik hátránya, hogy ennyire fehér vagyok.
-Nem érdekel, mit mondtak, nem megyek suliba! Neked nem mesélték, hogy a hozzám hasonlóknak kész pokol az egyetem? A gimit is kínkeservesen csináltam végig, örültem, hogy végre kikerültem onnan! -üvöltöm az arcába minden frusztráltságomat, hiszen az életem sokkal könnyebb lett, hogy nem kellett suliba járnom, rengeteg fölösleges tehertől szabadított meg. Nem elégtől így sem, de legalább volt időm a húgommal többet foglalkozni.
Outfit@Music
Aedion Ancarth

Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTéma: Re: You did what?! - Aedion & Adam   Szomb. Jan. 21, 2017 4:48 pm

Valaki & Aedion©
Idézet
Előre látom hogy balhézni fog ha megtudja, de nem érdekel, normális életet akarok neki teremteni, ha már ezzel bíztak meg akkor akármennyire is nem tetszik, ki fogom hozni belőle a maximumot és igenis vissza fogok térni a légiómhoz a mennyekbe. Csak Adam ne lenne ennyire hihetetlenül gyerekes. Nem szólalok meg ahogy bejön, úgyis mindjárt itt lesz és valami miatt ki fog akadni. A lakásból kitiltottam a drogot, és a cigit, a videojátékozása nem zavar addig sem épp elszállva hever valahol, életveszélyben. Mert a felelőtlenje nem érti meg, hogy bármikor ott maradhat.
- Én csak bementem beszélgetni, de kifejezetten tetszett az ötlet a menedzserednek. Adam, most komolyan, szerinted ők nem látják hogyan élsz? Hogyan esel szét? Nekik is érdekük hogy használható legyél, ami úgy általában nem mondható el rólad - válaszolok neki higgadtan, ha mindenre felkapnám a vizet... már agyvérzést kapott volna halhatatlan fejem is.
- Ha nem mész, akkor nem mész de nem is modellkedhetsz. Akkor mihez kezdesz? - szegezem neki élesen a kérdést, tudom hogy tehetséges, és jó lenne ha ki is használná.
- Tudom hogy mit művelnek, de nem leszel egyedül és ez egy jó hírű egyetem. Mellesleg a csoporttársad leszek szóval... Van egy heted arra, hogy megtaníts rajzolni - vigyorodom el és várom hogy kipukkadjon mint valami léggömb. Amikor megdöbben, akkor még hisztizni is elfelejt.

Music
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: You did what?! - Aedion & Adam   

You did what?! - Aedion & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 12