Árnyvadászok

Hasznos dolog a megpróbáltatás, mert olyan, mint a mérges vipera: fogában drága gyógyszert rejteget
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Latest News
2019
Május
10.
Kikerült egy új Rangfoglaló Olvass tovább >>
2019
Aug
26.
Új moderátort kaptunk! Olvass tovább >>
2019
Okt
13.
Megújult külsővel és belsővel megyünk tovább! Olvass tovább >>
Chatbox
Discord
Staff members
Oldalunk

Legutóbbi témák
Caleb és Aalera Emptyby Vendég Vas. Jún. 26, 2022 4:04 pm

Caleb és Aalera Emptyby Romero D. Bohen Csüt. Szept. 30, 2021 11:44 pm

Caleb és Aalera Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Aug. 22, 2021 8:01 pm

Caleb és Aalera Emptyby Jace Herondale Kedd Márc. 09, 2021 11:02 pm

Caleb és Aalera Emptyby Dorothea Coldstone Vas. Nov. 29, 2020 7:44 pm

Caleb és Aalera Emptyby Aedion Ancarth Vas. Okt. 18, 2020 9:49 pm

Caleb és Aalera Emptyby Prue Holivel Vas. Okt. 18, 2020 12:21 am

Caleb és Aalera Emptyby Prue Holivel Csüt. Okt. 15, 2020 5:01 pm

A hónap reagolói
Statisztika
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit

Music box

Megosztás
 

 Caleb és Aalera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptyKedd Jan. 02, 2018 10:01 pm

*Nos, eljött az ideje egy újabb jól megérdemelt szabad napnak! Esküszöm alig vártam már. Még mindig nincs váltásom és ritka ha végre van egy rendes szabad hétvégém, de most sikerem van és nem mellesleg készülök is kihasználni. Már jó ideje nem bosszantott Keith sem, kicsit furcsállom, de ennyi nekem is jár. Mászkáljon csak más felé, nekem jobb dolgom is van, mint azt lesni mikor jön felborítani az egész napomat. A múltkor is órákat volt a kávézóban. A mai nap folyamán sikerül eljutnom a fodrászhoz és a műkörmöshöz is, már épp ideje volt, úgy néztem ki, mint egy vénasszony. Rühellem! De végre újra jó a séróm és a hátvakaróm is. Indulhat az este. Délután négyre haza is keveredem, így van időm még egy pizzára is, majd a tusolást követően a ruha próba következik. De ezzel nem bíbelődöm sokáig, fekete toppot veszek fel, kő mosott farmergatyát, és tűsarkú boka csizmát. Még az egészet megspékelem a bőrkabáttal, parfüm és indulásra készen is állok. Felkapom a táskám majd kulccsal a kezemben ki is lépek az ajtón hogy bezárhassam azt. A lépcsőn lefelé hívom a taxit, majd a ház előtt még rágyújtok. Amíg várom a sárga járművet, végig böngészem a telefonom, majd ahogy elnyomom a cigarettát, meg is érkezik a kocsi. Beszállva közlöm az úti célom a sofőrrel, és már csak a piros lámpák a megmondói, hogy oda érek-e időben Brooklyn-ba. Laza háromnegyed óra múlva már a szórakozóhely előtt állok. A jelenlévők között körülbelül nekem egyedül nincs partnerem, de hát mit lehet tenni? Kifizetem a beugrót ahogy sorra kerülök, majd belépve rögtön a tömött bárpult felé indulok. Egy tequilát kérek minden nélkül, majd nem sokkal később még egyet. Úgy az ötödik, hatodik körül megállok, majd a tánctérre pillantok, a zene egész dallamos, így én is csatlakozom a tömeghez!*
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzomb. Jan. 06, 2018 12:35 am

-De aztán ne kelljen azt mondanom, hogy én előre szóltam! - már fel is emelem a hangom egy kicsit, pedig nem szoktam. Vele nem! Dorothea nem csak a parabatai-om, nekem olyan, mintha a kishúgom lenne, akit úgy kell védenem, mintha porcelánból lenne.
Ma láttam azt a pszichopata férj jelöltjét, amint üvölt valami félnótással. Látványa eleve megalapozta a napom, de ennek tetejében még Dorával is összekaptunk ezen az egész házasság ügyön. Igen, a vének erőltetik, de attól még nem kellene annyit azzal az állattal lógnia. Csak rossz hatással van rá...
Azt mondják túlreagálom és Rukonak csak a híre rossz, de én nem hiszem, hogy ne lenne alapja.
Dühöngve hagyom ott a lakosztályában a lányt. Mostanában egyébként is sok furcsa dolog történik velem, amitől nem sűrűn van jó kedvem, de ez viszi el a pálmát.
Úgy ahogy vagyok, egy sötét farmerban, fekete pólóban és egy dzsekivel a kezemben lépek ki az intézetből. Kicsit hűvös van, de nem érdekel. Sétára van szükségem, ki kell szellőztetnem a fejem. Már jó ideje baktatok, észre sem veszem, ahogy eltelik az idő. Teljesen belesüllyedek a gondolataimban, de azért az nem kerüli el a figyelmem, hogy egy nyüzsgő tömeg felé közeledek. Közelebb érve hallom meg a kiszűrődő bulizenét és látom meg az ajtó felett kiírva a szórakozóhely nevét.
Végigpillantok az embereken, felmérem a terepet. Két-három lány várakozik a sorban, a többiek cigiznek és beszélgetnek. Talán jót tenne nekem is egy kis felpezsdülés, néhány pohár rövidital. Részegen kiadom a lelkem néhány szerencsétlen ismeretlennek, aztán remélhetőleg jobban fogom érezni magam másnap. Vagy rosszabbul a fejfájás miatt.
Sorba állok, kifizetem a beugrót, aztán rögtön a pulthoz lépkedek, kerülgetve a táncolókat. Leülök a -hihetetlen, de- szabad bárszékre és kérek rögtön három tequilát. Kezdésnek jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzomb. Jan. 06, 2018 11:43 pm

*Nem is agyalok sokat a napomon, tudom mivel fogom levezetni a munka utáni feszültséget, szépüléssel és bulizással. A szórakozó hely mondjuk hogy a kedvenceim közé tartozik, így a ruhatár teljesen ingyenes, és ha jó kedvében van a tulaj a fogyasztásom felét kell csak kifizetnem. Ezért is nyitok hat tequilával mielőtt bele vetném magam a táncikálásba. Szeretnék minden, minden gondot elfelejteni. Keith-t, a munkát, a családom, a főnököm és az álmatlan éjszakákat is. Végül a harmadik, negyedik zeneszám után meg kell álljak pihenni és meguntam hogy egy matató kezet mindig lerázzak magamról. Újfent a bárpult felé tartok és magabiztos lépéseim elől páran ki is térnek, gonoszkás mosoly ül ki ajkaimra, végül elérem a célom, egy hosszú hajú szőke srác mellett robbanok be a kis résbe, két bárszék között és már mutatom is a csaposnak, hogy kettő lesz. Mikor nyúl a tequilás üvegért megrázom a fejem rosszallóan, majd egy polccal odébb mutatok, egyenesen a zöld absinthe-ra. Szép igényesen fel is szervírozza nekem, cukor meggyújtva stb, majd ahogy elém tolja a lángoló italt és elveszem a pultról, sikeresen megkönyökölöm a fejét a szöszinek. Felszisszenek és visszateszem a pultra a poharam.*
-Ne haragudj! Szörnyen sajnálom, nem figyeltem oda.*érintem meg a vállát elkeseredetten, hát ez hogy a fenébe történhetett, még be sem vagyok rúgva.*
-Meghívhatlak egy italra vigasz díjként?*a hátam mögött még az ujjaimat is összekulcsoltam, hogy ne tépje le a fejem és fogadja el az italt. Szemeimmel a még lángoló zöld italokra bökök.*
-Kicsit erősebb, mint a tequila.*bökök rá az előtte álló három feles pohárra, végül kérdőn pislogok rá, hogy most akkor elfogadja az ajánlatot vagy sem?*
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptyPént. Jan. 19, 2018 9:12 pm

Egyelőre csak próbálom elhessegetni a korábban történtek képeit a fejemből, nem igazán figyelek a körülöttem akciózó félrészegekre. Azért a mellém berobbanó szőkét nehéz nem észrevenni. Végigpillantok rajta, de tovább nem szándékozom foglalkozni vele, van még itt elég szexi szőke, akiket később nézegethetek. Az egyik például én vagyok... bár magamat otthon is nézegethetem, most nem azért vagyok itt.
Szóval csak rápillantok és azt még tekintetemmel követem, hogy mit rendel. Nem kispályás a csaj, az tuti. Én kezdésnek bőven megleszek a tequilákkal, amiket el is kezdek egymás után felhajtani, de amikor a harmadikat emelem a számhoz, akkor a lány nem gyengén fejen könyököl. Naná, hogy pólómon köt ki a pia, a fejem meg sajog.
-Mi a f...! - bukik ki hirtelen a számon, de az utolsó szót azért elfojtom. Mégiscsak egy hölggyel van dolgom. Fogok egy szalvétát a pultról és megpróbálom felitatni a pólómról a piát, de nem túl sikeresen. Feladom, annyira nem sok folyadék fér egy feles pohárba, majd megszárad.
-Semmi gond. - pillantok rá, de még mindig nem vagyok túlságosan jó kedvemben.
-Hagyd csak, nincs semmi baj. - félmosolyt erőltetek az arcomra. Nem hagyom, hogy egy lány hívjon meg piára, az elég megalázó lenne, bármi is az oka. Intek a pultosnak, de sokan vannak, egyelőre elfoglalt.
-Ühüm. - még mindig nem vagyok túl beszélgetős hangulatban, pedig úgy látszik, hogy a lány igen barátkozós. Nem akarok bunkó lenni és talán jófej és ki tud rángatni ebből a mélabúból, úgyhogy felé fordulok.
-Jól néznek ki a tetoválásaid. Mennyi van? - elsőnek azok tűntek fel, amik a karján vannak, de az is a tekintetem útjába került, ami a mellkasán van.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptyHétf. Jan. 22, 2018 10:36 pm

*Esküszöm ha lehetne mélyebbre süllyedni megtenném itt helyben. Pedig elég vékony vagyok ehhez a kis réshez.... Magamban ezerszer elküldöm a lelkem a pokolra, a srác egyáltalán nem tűnik nyugodtnak és sokáig rám sem néz. Beletúrok a hajamba és mélyet sóhajtok, ezt is jól elintéztem. A kétbalkezesség királylánya újra a színpadon. Igyekszem menteni ami menthető, de nem sok esélyt látok rá, a szöszke elég keményen hárítja el a próbálkozásom mindenféle kapcsolat teremtésre. Az italt is visszautasítja, igen ám, de engem sem most szedtek le a falvédőről!*
-Ugyan, csak egy ital! És holnapra egyikünk sem emlékszik majd rá!*vigyorodom el, kissé talán hamisan, aztán érti ahogy szeretné. Még mindig kicsit feszengve állok előtte, egyik lábamról a másikra helyezem a test súlyom és próbálok naaagyooon barátságosan pislogni rá. Végül megtörni látszik a jég és felém fordul, sőt mi több, kérdést is intéz hozzám, Ó! Kényelmetlenül fonom össze a karomat a mellkasom előtt egy pillanatra, majd felvonom a szemöldököm és oldalra billentem a fejem, úgy fixírozom egy fél percig.*
-Ha ledöntöd velem ezt a két absinthe-ot, mesélek róluk!*kacsintok a mondat végén és felé csúsztatom a még gyéren lángoló italt. Felveszem a magam poharát, majd szabad kezemmel eltakarom a poharat tartó kezem könyökét, a biztonság kedvéért és pont lesz@rom mennyire nézek ki hülyén.*
-A kupán könyökölésre, és arra, hogy nem rágtad le a nyakam a helyéről.*emelem meg a hangom ahogy a zene is hangosodik, majd várok, hátha koccintunk, végül pedig mint egy szülinapi gyertyát elfújva italom fényét ledöntöm a torkomon. Letéve a kis feles poharat kezet nyújtok a szöszinek.*
-Aalera Laroux.*mutatkozom be, majd remélve hogy megtudom beszélgető partnerem nevét várok pár percet.
-Szóval, vannak itt amik elég látható helyen vannak, van olyan is amit télen, nyáron ruha takar, például a comb belső része, vagy épp a bikini vonal, de még van pár tervem, jelenleg tizenhat tetoválásom van.*vonok végül vállat és önkéntelenül is megérintem az alkaromon az egyiket. Grimasz rajzolódik ki arcom külső ívén, majd megrázom a fejem. Azután varrattam miután Keith megmentett aznap éjszaka a részeg társaságtól... Kalandozásomból -az őrület határmezsgyéjén-, kedvenc zeném rángat ki, fel is kapom a fejem és a srácra vigyorgom, nem teszek úgy mint a hülye libák, de a kérdést akkor is fel fogom neki tenni.*
-Beállunk a tömegbe?*értem ezt arra, hogy táncolunk-e, ha azt mondja, hogy nem akkor sem sértődöm meg, új kérdés térül fordul fondorlatos kis kobakom mélyén.*
-Egyedül jöttél, vagy szintén kiengeded a heti gőzfelhőt?*kérdezek rá érdeklődve, és míg várom a válaszát ismét magamra vonom a pincér figyelmét.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzer. Jan. 31, 2018 1:03 pm

Kijelentésére meglepetten felvonom a szemöldököm, de aztán egy másodperc múlva máris mosoly húzódik szét az arcomon. Hogy nem emlékszünk majd rá holnap? Nem tudom pontosan mire célozhat, de ezzel, de ha arra, amire én gondolok, akkor végül is miért ne mennék bele? Elég jó csaj, jó fejnek is tűnik és állítólag a szex stresszoldó. Tiszta haszon.
-Jól van, legyen. A következőt majd én állom. - már nem is gondolok a reggeli csetepatéra parabatai-ommal és egyre nyitottabban fordulok ehhez a szőkéhez. Nem szoktam senkit sem kihasználni és még kevésbé szoktam csak egy éjszakás menetre hajtani, de most úgy érzem jól esne ilyenformán levezetni a sok feszültséget. Na de persze bármi történhet még az este alatt, még az is lehet, hogy ő nem erre célzott. Bár erősen kétlem, hogy nem jövök be neki.
Rákérdezek a tetoválásaira, közben pedig kezembe veszem a felém tolt poharat. Sosem értettem, hogy miért tetováltat valaki magára kényes helyekre, ha utána zavarja, hogy megnézik. Még jó, hogy megnézik!
-Nem kell kétszer kérned. - felemelem a poharat és lehajtom. Nem esik túl jól, baromi erős és ez látszik is a fejemen. Nem szoktam ennyire erős piákat inni, de néha azért belefér egy-egy. Főleg ilyen társasággal.
-Aalera. -ismétlem- Stílusos név. Tetszik. - mosolyodom el -Az én nevem Caleb Blackarmour. - mutatkozok be én is, aztán figyelem a tetoválás sztorit.
-Nekem is van pár, de nem olyan menők, mint a tieid. - éppenséggel a rúnáimra célzok, amiből van jó pár a karomon és a testemen. Bár ezek inkább néznek ki hegtetoválásnak, mint rendes tetoválásnak, de mindegy. Nem tudom mennyire van tisztában a városban hemzsegő démonok létezésével és az őket irtó árnyvadászokkal, úgyhogy inkább nem megyek egyelőre jobban bele ebbe a témába. Tetoválások és kész.
-Ha egyszer elkezded, nem lehet abbahagyni. - válaszolom, aztán végignézek a tömegen. Jó sokan vannak és a jelenleg szóló zeneszám sem a szívem csücske.
-Még rendeljünk egyet és majd utána. - intek is a pultosnak, hogy jöjjön közelebb, ha végzett a többiekkel, majd vissza is fordulok a lányhoz. -Egyedül vagyok. És te? Remélem nem ront rám mindjárt egy kétajtós szekrény, hogy hagyjam a barátnőjét! - mosolygok, hiszen csak viccelődök, de azért tényleg reménykedem. Bízom a saját izmaimban, könnyen elverek egyszerű mondénokat, de nem azért jöttem, hogy verekedjek.
Közben megérkezik a pultos srác, de mielőtt rendelnék, gyors kérdést teszek fel a hölgynek. -Jöhet még pár abszint?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzomb. Feb. 10, 2018 9:54 pm

*Szívesen ugrálnék örömömben mikor tényleg szóba elegyedik velem, és mikor felveszi a poharat majd' kiugrok a bőrömből. Nyertem! A következő kört ő állja? Ha ez a szíve vágya, ám legyen, nem állok az útjába. Kezemben a pohárral még rögtönzött köszöntőt is kreálok, majd miután felhajtjuk az absinthe-ot mesélek egy kicsit a tetoválásaimról is. Azután rátérünk a bemutatkozásra is. Két szőke, a véletlen találkozás, az erős ital, waoh!*
-Köszönöm, te sem panaszkodhatsz Caleb!*mosolygok rá vissza majd ő is közli hogy vannak tetoválásai. Tanulmányozni kezdem, hogy hol és mit kellene észre vennem, majd összeráncolom a homlokom.*
-Melyik a kedvenced?*kérdezek rá végül, hiszen kedvenc tetoválása mindenkinek van. Így hátha kicsit többet tudok meg. Azzal egyet kell értsek vele, hogy ha egyszer elkezdjük ezt akkor nem lehet leállni vele, de csak bólintok egyet, végül rákérdezek, hogy esetleg táncolna-e velem, de persze a nem rögvest érkezik, így inkább újabb kérdést intézek felé. A visszadobott kérdésre gonosz vigyor jelenik meg arcomon.*
-Szerinted úgy néz ki, mintha bárki is velem lenne? Nem kell megijedned, az őrző védőm szabad napos, de nem két ajtós szekrény, de még nem is a pasim, szóval forever alone!*kacsintok a végén majd ahogy a pultos oda ér Caleb átveszi az irányítást. Kérdésére bólintok, majd hamis mosoly kíséretében mutató és középső ujjam mutatva jelzem, hogy dupla kört rendeljen. Kelleni fog!*
-Szóval, mi kevert ide, ebbe a fekve hányóba?*teszem fel a kérdést ismét, hátha most nem kapok kitérő választ. Míg nézem ahogy a pultos kitölti az italokat, addig elgondolkozom azon, hogy én mit válaszolnék erre a kérdésre.*
-Milyen zenének örülne a füled?*teszek fel újabb kérdést, fejembe véve, hogy megyek és zenét váltatok a DJ-vel.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzer. Márc. 07, 2018 11:51 am

Csak egy mosollyal és egy biccentéssel honorálom, hogy neki is bejön a nevem. Most pedig, hogy ezen túl vagyunk szavaink a tetoválásokra terelődnek. Kérdésén elgondolkodom egy pillanatra. Ez még sosem merült fel bennem. Melyik a kedvenc rúnám? Hmmm... talán az, amelyik Dorához köt.
-Nem is tudom. - válaszolom először röviden és tovább gondolkodom ezen. Egy újabb teli pohárka felé nyúlok és megemelem, de még nem hajtom le.
-Talán ez. - nyújtom felé a kezem alkaromat felfelé fordítva. Parabatai rúnám pont egy ilyen jól látható helyen foglal helyet, azért, hogy mindig előttem legyen. A rúna inkább fest egy jól sikerült égési sérülésnek, ami már tökéletesen begyógyult, vagy legalábbis egy régi, lesimult hegnek. Nekem ez jut róluk először eszembe. De nem is véletlen, hiszen a rúnák szinte beleégnek a testünkbe erejükkel együtt.
Lehúzom a piát és egy grimasz után új tárgyra térek. Fel kell mérnem a terepet a lány körül.
-Ennek örülök. Mármint... -vigyorgok- ... nem annak, hogy forever alone, de annak igen, hogy most nem fog senki nekünk rontani, hogy mit képzelünk magunkról. - ezek szerint van valaki, aki környékezi, de jelenleg nincs itt. Ha pedig a csajszi egymaga iszogat, akkor annyira nem is lehet fontos az az udvarló.
-Csak betévedtem. Egyszerű sétára indultam és közben megkísértett az alkohol. - az üres poharakra sandítok, amik körülvesznek minket. Vészesen gyorsan halmozódnak körülöttünk. -De nem bántam meg. -mosolygok és rákacsintok a szőkeségre.
-Azt hiszem a jelenleginél szinte bármi jobb lenne. - válaszolok újabb kérdésére. Közben pedig rendelek néhány újabb pohárka italt magamnak és Aalerának is. Nehogy a végén kiszáradjunk...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzer. Márc. 28, 2018 10:56 pm

*Nos ha már így alakult az este akkor legalább érezzük jól magunkat. Kicsit beszélgetünk a tetoválásainkról. Csendben tanulmányozom a karját amikor elém tolja, majd félre biccentett fejjel gondolkodóba esek.*
-Hol csinálnak ilyet? Van története is?*kérdezek rá végül, mert nem nagyon értem, hogy mi értelme egy heg tetoválásnak. Jobban fáj, mint a sima. Nem tudnám bevállalni. Végül én is egy pohár után nyúlok. Végül rátérünk a ki kivel van témára, de túl gyorsan véget is ér. A lényeg hogy hát nem kavarhat be senki ugyebár.*
-Nyilván, a beszélgetés és az iszogatás nem tiltott dolog. Szóval ha lenne aki közbe lépjen körbe is röhögném.*közlöm vigyorogva, hogy lerázzam a kellemetlen emlékeket. Végül kérdésemre választ kapok, mire megrázom a fejemet.*
-Ezt én sem hiszem el. Csak úgy nem iszogatunk egy bárban, főleg nem a negyedik absinthe-ot.*mutatok a poharakra és kérdőn felvonom a szemöldököm, nem értem miért akar átrázni. Ha nem akar róla beszélni akkor meg azt mondja. Nem vagyok hülye!*
-Én csak azt hogy fejbe kólintottalak, bár lehet hogy a furcsán ismerkedés a védjegyem lesz innentől.*vakarom meg a fejem és elvigyorodok. Végül újabb kérdést teszek fel mire érkezik is a válasz, felpattanok Caleb mellől és intek hogy várjon egy kicsit. El lavírozok a keverő pultig és ott kérek egy keményebb zenét a DJ-től, majd vissza a szőkéhez és a poharainkhoz.*
-Remélem ez már jobb lesz.*kiabálom túl az első pár basszus ütemet és új pohárért nyúlok. Eligazítom a hajam a hátamon, majd mélyet sóhajtok. Előveszek egy doboz piros Lucky-t és meglengetem a fiú orra előtt.*
-Kérsz?indulok meg a kijárat felé, bízva abban hogy velem tart. Kell egy kis friss levegő, és a basszus szét szedi a fejemet.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptySzomb. Ápr. 07, 2018 12:13 am

Ahhoz képest, hogy milyen kedvvel tértem be ide, és mennyire nem kívántam a társaságot, egészen jól elbeszélgetek a szöszivel, aki pár perce alaposan fejbe kólintott. Igazából örülök is neki, hogy csak így az utamba került, mert így képes vagyok teljesen elengedni a haragom. Minden közelebbi ismerősöm tudja ki Thea, így nem tudnék most velük ömlegőset játszani. Ennek a lánynak, ha el is mondom mi volt a problémám, biztosan nem fog nagy ügyet csinálni belőle. Maximum rám erőszakol még egy abszinthot, vagy cigit.
-Egy barát csinálta. - válaszolom rögtön, már bejáratott fedősztori. -Története? - elmosolyodom, ahogy végigfutna a démonvadászós és vámpírokkal tárgyalós emlékek a fejemen... na meg a baleset.
-Van története mindegyiknek, persze. Ez egy... hogy is mondjam... az örök társakat jelképezi. Ne gondolj semmi romantikusra, ez inkább olyan nem vérszerinti testvér és egyben legjobb munkatárs dolog. Tudod a nyomozók nőnek össze a társukkal. Ez valami ilyesmit jelképez. -a pultra nézek, kezemmel az üres feles poharat lökögetem. Szerencsére másra terelődik a szó, de aztán amikor szóba jön, hogy miért jöttem ide inni, akkor vissza kell térnem a parabatai-omra.
-Jól van, igazad van. - közben kicsit meglep, amit mond, hiszen fel sem tűnt, hogy már 4 absinth lefolyt a torkomon. Lassan kellene valami más vagy csak simán visszavonulót kellene fújnom.
-A lány, akivel ezt a tetoválást csináltuk, aki majdnem hogy a kishúgom, szóval egy baromhoz készül hozzámenni és nem veszi észre, hogy elcseszi az életét, ha megteszi. - öntöm ki végük szegény lánynak a lelkem, de igyekszem rövidre fogni. Nem akarom untatni a hülye problémáimmal. Amúgy is kb én vagyok az egyetlen, aki az esküvő ellen harcol, mindenki mást teljesen elöntött valami bárgyú rózsaszín köd.
-Miért? Másokat hogyan közelítettél meg? Más testrészeket céloztál meg ütéseiddel? - vigyorgok rá. Talán szerencsés lehetek, hogy a kis szőke ninja nekem csak a fejem találta el.
Meglepve tekintek utána, amikor egyszer csak feláll és elviharzik a tömegben, de amikor a DJ hirtelen számot vált, akkor elmosolyodom. -Tökéletes. -az utolsó előttünk lévő teli pohárért nyúlok és ledöntöm, majd csak figyelem, ahogy elveszi a cigis dobozt.
Elgondolkodok az invitálásra, de úgy sem szívesen válnék most el tőle, ha meg már vele megyek, akkor miért ne szívhatnék el egy szálat?! Thea nem lesz boldog, de perpillanat teszek rá. Elvileg a cigi segít a részegségen, úgyhogy ha visszajöttünk legalább megihatunk még pár pohár ilyen löttyöt. Biccentek, majd ahogy ellépünk a pulttól megfogom a kezét és előrenyomulok, hogy törhessem az utat. Így, hogy fogom a kezét, biztosan nem veszítjük el egymást, amíg a kijárathoz érünk. Ott aztán ajtót nyitok és derekára simítva kezem tolom enyhén előre, hogy utána én is kiléphessek a nem túl tiszta, de mindenképp hűvösebb levegőre.
-Uhh... már kezdett melegem lenni. Bár lehet, hogy a pia miatt is. - mosolygok a lányra, már szinte levakarhatatlan a görbület a számról.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous



Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptyKedd Május 08, 2018 11:36 pm

Sanda a gyanúm, hogy az estémet nem így terveztem, a pasizási szokásaim közt sincsen olyan, hogy fejbe verjek valakit. Szörnyen indítok, de komolyan. Még szerencse hogy Caleb nem tart haragot. Kisebb beszélgetés költemény után már tele vagyunk feleses poharakkal. A fiú lassan elárulja azt is, hogy miért tévedt végül ide. Tudtam hogy nem csal a szimatom. A tetoválós sztorit már csak egy bólintással nyugtázom, jobban érdekel a búja. Összeráncolom a szemöldököm, majd mélyet sóhajtok.
-Mindent értek. De miért akar hozzá menni?-kérdezek rá kissé értetlen arckifejezéssel, majd megköszörülöm a torkom.
-Véletlenül nem lehetséges hogy szerelmes vagy mélyen belül ebbe a hugicába?-teszem fel a kérdést, majd megvárva a választ elrobogok a DJhez és számot váltatok, de azután ahogy vissza érek invitálom is egy cigire, kezd oxigén hiányom lenni a zsúfolt teremben. Caleb felállva megfogja a kezem és úgy húz át a tömegen, hú!
-Lassíts, kiköpöm a tüdőm!-kuncogok mögötte és igyekszem kicsit visszahúzni, az ajtónál a derekamon érzem egy pillanatra a tenyerét, majd végül kilépünk a hűvösebb éjszakai utcára. A fiú mondatára vigyor ül a számra, végül megrázom a fejem és felé nyújtom a cigis dobozt és az öngyújtót is.
-Egi!-veszek ki én is egy szálat, majd miután rágyújtok, elégedetten fújom ki az első kis füst pamacsot.
-Amúgy a pia miatt lehet meleged. Nem újdonság.-kacsintok a mondat végén és neki támaszkodom a közeli villanyoszlopnak.
-Meddig tervezel maradni?-kérdezek rá, miközben az arcát fixírozom, azon agyaltam vajon mi lesz az este végkimenetele? Túl józan vagyok én még ehhez.
Vissza az elejére Go down
Caleb Blackarmour


Caleb Blackarmour


Hozzászólások száma :
36

Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera EmptyVas. Május 27, 2018 5:08 pm

-Hát nem tudom én sem. - sóhajtok, majd lehajtom az utolsó cseppeket is az utoljára kiürített pohárból. Végigpillantok a velem iszogató szőkeségen és már mondanám, hogy "hagyjuk a picsába és foglalkozzunk egymással", de egy újabb kérdésével megelőz. Elhúzom a szám és sietve válaszolok is az abszurd kérdésre, pont olyan hangerővel, hogy mindenképpen tökéletesen hallja a válaszom.
-Isten ments! Ő olyan nekem, mintha a húgom lenne! Ép eszű emberi lény nem lesz szerelmes a testvérébe. - azt meg már nem firtatom, hogy tilos is parabatai-ok között az efféle érzelmek táplálása. Nem is tudom mi történne, ha az egyikünk beleesne a másikba... ehh.. ebbe rossz is belegondolni. Remélem az arckifejezésem egyértelművé tette Aalera számára, hogy nem, egyáltalán nem vagyok szerelmes Theába, csak törődöm vele. Az két nagyon különböző dolog.
Aztán ahogy ezen a kínos témán túlestünk ő elrohan számot kérni, én pedig szemeimmel próbálom követni, hogy vajon most tényleg csak számot kérni ment vagy gyorsan lelép. Lehet, hogy megérteném. Tiszta bolodnak nézhet egy mondén egy árnyvadászt. Ha megmondhatnám, hogy mik ezek a rúnák és a többi árnyvadászos dolgot, sokkal egyszerűbb lenne ismerkedni. Nem kéne apró hazugságokból felépítenem mindent.
Sóhajtok egyet és a pulton lévő üres poharakra téved a tekintetem, de gondolkodásomból Aalera ébreszt fel. Visszatért, ráadásul kihív egy cigire.
-Egészségedre! - kiérve cigire gyújtunk. Az első szívástól kicsit köhögök, de aztán hozzászokom. Nem az első szálam, de nem sűrűn játszom gyárkéményest.
-De az is lehet, hogy te tüzelsz fel. - lépek közelebb az oszlophoz dőlt lányhoz, olyan közel, hogy jobb kezemmel az oszlopot támasztom és kissé a szőkeség fölé hajolok.
-Csak tőled függ. - reagálok a következő válaszára is, majd újabbat szívok a cigiből, oldalra kifújom a füstöt, de a tekintetem végig az arcát vizslatja. Vajon ő mit tervez a továbbiakban? Mert én nem szeretnék egyedül ágyba bújni ma este...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caleb és Aalera Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb és Aalera   Caleb és Aalera Empty

Vissza az elejére Go down
 

Caleb és Aalera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Parabatais - Caleb & Thea
» Aalera & Thea - My Immortal
» Are you an angel? - Siri & Caleb
» Démoni bújócska - Clary & Caleb
» Talk to me - Caleb & Thea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Árnyvadászok :: Archívum :: Játékok-